بهترین راه حل های VPN Routers 2020 – راهنمای راه اندازی کامل

[ware_item id=33][/ware_item]

برای ضربه زدن به ناخن روی سر ، روترهای VPN باعث می شوند که دستگاه های شما از خانه یا محل کار خود مطمئن شوند. این جفت ساخته شده برای هر یک از دیگر قدرت هایی را که یک مشتری VPN می خواهد ارائه می دهد. آنها به عنوان یک اسپویلر از تمام دستگاه هایی که به آنها متصل هستند محافظت می کنند. آنها همچنین اتصال سریع ، ایمن و قابل اعتماد را برای چندین دستگاه ارائه می دهند. سودمندترین چیز در مورد روتر VPN این است که تمام دستگاه های متصل به آن می توانند از مزایای VPN بهره مند شوند ، بدون اینکه VPN را به طور جداگانه روی هر دستگاه نصب کنید..


همه کاربران پیشرفته اینترنت به جای نصب جداگانه در هر دستگاه ، ترجیح می دهند VPN را روی روتر خود نصب کنند. به این ترتیب ، تمام دستگاه هایی که به آن روتر متصل هستند ، مزایای یک VPN را می گیرند. آیا این خیلی باهوش تر به نظر نمی رسد؟ روترهای VPN عمر دیجیتالی شما را ایمن نگه می دارند و ناشناس بودن کاملی را برای شما فراهم می کنند. اما این دسته کوچک موسیقی جاز است که ما به طور کلی در مورد آن صحبت می کنیم ، بیایید اکنون درمورد روحانی یکی یکی صحبت کنیم.

روتر چیست؟?

روترها دروازه ورود به اینترنت هستند. این یک دستگاه شبکه است. این بسته های داده را بین شبکه های رایانه ای منتقل می کند. حداقل به 2 شبکه متصل است ، رایج ترین شبکه ها WAN یا LAN یا LAN و شبکه ISP آن هستند. روتر به شبکه ها می پیوندد. این مسیر ترافیک بین آن شبکه ها را مسیریابی می کند.

روتر اساسی به سادگی شما را بدون هیچ ویژگی دیگری به وب متصل می کند. تعداد زیادی از روترهای پر فیض نیز وجود دارد. آنها از نظر ویژگی های سنگین هستند و فراتر از قابلیت های اساسی هستند. مسیریابهای پیشرفته بدون شک می توانند تجربه آنلاین شما را تقویت کنند اما شما باید از روترهایی استفاده کنید که از مشتریان VPN پشتیبانی می کنند. انواع مختلفی از روترها وجود دارد. بعضی از آنها ... هستند؛

روتر اصلی

آنها توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) استفاده می شوند. این روتر بسته های داده را به میزبان رایانه در یک شبکه منتقل می کند. این طراحی شده است تا در ستون فقرات یا هسته اینترنت کار کند. همچنین به آن ستون فقرات شبکه می گویند. این چندین رابط ارتباط سریع داده را فراهم می کند.

روتر لبه

همچنین به عنوان روتر دسترسی شناخته می شود. این دستگاه با ظرفیت کمتری است. این شبکه LAN را به اینترنت عمومی یا WAN متصل می کند. این یک روتر تخصصی است که در لبه یک شبکه ساکن است. این اتصال شبکه خود را با شبکه های خارجی تضمین می کند. از یک پروتکل دروازه مرزی خارجی استفاده می کند.

روترهای شعبه

این روترها مکانهای دوردست سازمان را به WAN آن پیوند می دهند. آنها غالباً ویژگیهای دیگری مانند: قابلیت های مدیریت شبکه بی سیم ، چند برابر سازی تقسیم زمان و شتاب برنامه WAN.

روتر منطقی

این روتر انقباض نرم افزاری از یک دستگاه روتر فیزیکی است. این کمک می کند تا انواع مختلفی از کارکردهایی ایجاد شود که بر اساس منطقی کار می کنند و نه بر اساس یک فیزیکی. در شبکه های مجازی بسیار مهم است. با بسیاری از پروتکل های مدرن برای شبکه سازی مانند؛ پروتکل دروازه مرزی و تعویض برچسب multiprotocol.

روترهای بی سیم

این روتر به همان روش LAN یا روتر در خانه ای با سیم سخت کار می کند. با این حال ، این امکان را برای تحرک بیشتر برای رایانه های قابل حمل یا نوت بوک نسبت به LAN یا روتر در یک خانه با سیم سخت فراهم می کند. از مشخصات 802.11g استفاده می کند. عملکردهای یک روتر را انجام می دهد. همچنین عملکردهای یک نقطه دسترسی بی سیم را شامل می شود.

چرا یک شرکت به روترهای VPN Business-Grade نیاز دارد?

اتصال به اینترنت برای هر محل کار ضروری است. برای برقراری ارتباط چندین شبکه و مسیریابی بین آنها ، برای هر مشاغل نیاز به مجهز به روتر وجود دارد. نه تنها هر روتر بلکه روتر سریع ، کارآمد و قابل اطمینان است.

یک روتر تجاری اغلب به شکل یک دستگاه خدمات یکپارچه ارائه می شود. این سرویس ، شبکه ، برنامه و سرویس های امنیتی همه را در یک دستگاه واحد ارائه می دهد. برای امنیت بهتر ، حداقل باید روتر باند دوگانه یا سه گانه باشد.

نکته مهم دیگر این است که یک تجارت به روتر سازگار با VPN احتیاج دارد تا اطلاعات مهم این شرکت به اشتباه نرسد.

برخی از روترهای برتر کسب و کار VPN

گزینه های مختلفی برای Business Routers در بازار موجود است. با این وجود ، انتخاب روتر سریع ، مطمئن و ایمن از روتر بسیار مهم است. به این ترتیب می توانید از ضررهای احتمالی جلوگیری کنید.

برخی از بهترین روترهای تجاری عبارتند از:

  • Synology RT2600ac
  • Netgear Nighthawk X10
  • روتر Wi-Fi به حداکثر جریان AC1900 Linksys
  • روتر WiFi Smart NETGEAR Nighthawk X10 Smart (R9000)
  • NETGEAR Orbi Pro AC3000
  • و روتای Linksys EA6350 Smart Wi-Fi بی سیم دو باند +

چرا باید VPN را روی روتر خود نصب کنید

هر کاربر معمولی اینترنت باید از VPN استفاده کند. مگر اینکه به مردم توجه نکنید که چه کاری بصورت آنلاین انجام می دهید و داده های شما برای هکرها باز است ، باید استفاده از VPN را در نظر بگیرید. هنگام خرید VPN ، باید آن را جداگانه در هر دستگاه خود بارگیری کنید.

اگر 1 یا 2 دستگاه دارید خوب است ، اما اگر دستگاه زیادی دارید ، به روتر نیاز خواهید داشت. شما فقط باید VPN نصب شده روی روتر خود را بارگیری و پرداخت کنید. تمام دستگاه هایی که به آن روتر وصل می شوند از مزایای VPN بهره مند می شوند. بنابراین ، اگر واقعاً در مورد ناشناس بودن ، امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین جدی هستید ، تمام آنچه نیاز دارید یک روتر با قابلیت VPN است.

مزایای استفاده از روترهای VPN

چندین مسیریاب روتر VPN وجود دارد. یکی از بارزترین مزایای استفاده از روتر VPN ، امکان محافظت از تعداد بی شماری از دستگاه ها است. این یک مزیت بزرگ است زیرا ارائه دهندگان VPN معمولاً تعداد دستگاههایی را که می توانند وصل شوند محدود می کنند. یکی دیگر از مزیت های روتر VPN این است که از هر گجتی که به آن متصل است محافظت می کند. روترهای VPN همچنین تمام ترافیک شما را رمزگذاری می کنند ، به گونه ای که کاملاً از اشخاص ثالثی محافظت می کنید که می توانند صدمه ای به شما وارد کنند.

بر روی یک نت ظریف تر ، شما فقط باید یک بار VPN را روی روتر خود نصب کنید. به این ترتیب از بارگیری یک VPN به طور جداگانه در هر دستگاه عاری نخواهید شد. اگر مجبور باشید با بسیاری از وسایل گوناگون کار کنید ، این یک مزیت بزرگ است. همچنین با روتر VPN می توانید به مشتریان و کارمندان خود محافظت کنید. و در آخر اینکه ، اگر VPN شما روشن باشد یا خیر ، دیگر نباید نگران باشید.

نحوه انتخاب روتر VPN

اکنون می دانید که نصب VPN روی روتر شما بسیار سودمند است. در اینجا یک سوال واقعی مطرح می شود ، "چگونه روتر VPN را انتخاب کنیم؟" پاسخ این سوال این است که روش های مختلفی برای بدست آوردن روتر سازگار با VPN وجود دارد. ساده ترین مورد این است که آن را مستقیماً از ارائه دهنده VPN خود خریداری کنید. بسیاری از ارائه دهندگان VPN اکنون روتر را ارائه می دهند. با این وجود ، فقط مدلهای روتر خاصی وجود دارد که سازگار با VPN هستند. این بدان معنی است که دانستن انواع پروتکل های VPN که شما انتخاب کرده اید ، مهم است. لازم است بدانید که آیا می توانید آن VPN را روی روتر خود نصب کنید یا خیر.

خرید یک روتر از پیش فلاش نیز گزینه بسیار خوبی است. با خرید روتر از پیش فلاش ، فروشنده DD-WRT را روی شما قرار می دهد. از این طریق می دانید که با موفقیت انجام شده است. همچنین به خاطر داشته باشید که CPU در روتر شما باید سریع باشد زیرا نصب VPN روی روتر فشار زیادی را بر روی آن وارد می کند. بنابراین ، هرچه CPU روتر شما سریعتر باشد ، بهتر می شوید.

عامل مهم دیگر سرعت شبکه شماست. لازم است روتر را انتخاب کنید که دارای سطح صحیح از محدوده و سرعت لازم برای نیازهای شما باشد. نکته دیگر این است که مطمئن شوید روتر شما حداقل دارای حالت باند دوگانه (2 آنتن).

5 بهترین روتر VPN

برای استفاده کامل از اتصال VPN خود ، باید از یک روتر VPN خوب استفاده کنید. خرید یک روتر VPN خوب به شما امکان می دهد اینترنت را ناشناس و ایمن جستجو کنید. این 5 بهترین روتر VPN ما هستند که اتصال به اینترنت را از طریق VPN آسان می کنند.

Linksys - روتر WiFi 5 WRT AC3200 دو باند - سیاه / آبی

در کل یکی از بهترین روترهای VPN است. دارای ویژگی هایی مانند؛ حافظه فلش سه تایی ، 512MB ، دو هسته ای 1.8 گیگاهرتز و حافظه فلش 256MB. اینها برخی از ویژگیهای عالی است که روتر VPN می تواند در آن داشته باشد. این یک روتر همه کاره و قدرتمند است. این یک انتخاب درخشان برای استفاده VPN است. قابلیت اتصال آن به اترنت 4 گیگا بیتی ، 1xUSB 3.0 ، 1X ESATA / USB 2.0 است. دارای 4 آنتن و 3 باند برای سرعت سریع شبکه است. برای سازگاری با VPN ، می توانید سیستم عامل DD-WRT را نصب کنید.

روتر Asus RT-AC5300

این یک روتر پرقدرت است. این یک VPN عالی است. این سری با چندین ویژگی پیشرفته مانند؛ تجمیع پیوند ، آنالایزر ترافیک ، پشتیبانی MU-MIMO ، WPS ، 512 مگابایت رم و 8 آنتن خارجی. از محبوبیت بالایی به عنوان یک روتر بازی با سطح بالا شناخته می شود. این باعث می شود بازی های آنلاین و شبکه ای برای شما ناامید شود. این یک روتر VPN عالی نیز هست. قابلیت اتصال آن به اترنت 4 گیگا بیتی ، 1 برابر WAN ، 1 برابر USB 2.0 ، 1X USB 3.0 است. این روتر از برد بسیار خوبی نیز برخوردار است.

روتر TP-Link Archer C7 AC1750 Wireless Dual Band Gigabit

این روتر برای دفاتر دارای نیاز به عملکرد سریع بهترین گزینه است. از طریق این روتر می توانید به راحتی فایل ها و رسانه ها را با دستگاه های شبکه به اشتراک بگذارید. تنظیم آن آسان است. این استاندارد از استاندارد 802.11ac پشتیبانی می کند که 3 برابر سریعتر از سرعت N بی سیم است. دامنه باورنکردنی دارد. این روتر پیشرفته برای فعالیت های آنلاین پر ترافیک طراحی شده است. دارای 4 پورت LAN سیمی. با IPv6 نیز سازگار است.

روتر Asus RT-AC86U

همچنین یک روتر عالی VPN است. عملکرد آن به همان اندازه طراحی آن بلند است. سرعت و پوشش بسیار خوبی را ارائه می دهد. این مجری سریع است و دارای چندین ویژگی پیشرفته VPN است. این ویژگی ها شامل؛ شبکه خصوصی سازگار QoS WTFast Gamers ، MU-MIMO و آنالیز ترافیک. اتصال آن 5 گیگابایت LAN ، 1x USB 2.0 ، 1x USB 3.0 است. این یک روتر بازی با کیفیت بالا است. تنظیم بسیار آسان نیز هست. این یک روتر سریع و کارآمد است.

روتر D-Link DIR-885L / R

این یک روتر عالی همه جانبه VPN است. این انتخاب خوبی از ویژگی های مانند؛ پیشرفته پرتوی متناوب AC ، MU-MIMO و SmartConnect. قابلیت اتصال آن به 4 برابر گیگابایت اترنت ، 1 برابر USB 3.0 است. این یک روتر VPN با برد متوسط ​​است. همچنین از Wi-Fi بسیار خوبی برخوردار است. رابط کاربری بسیار زیبا طراحی شده است و همچنین استفاده از آن بسیار آسان است. این یک روتر VPN قدرتمند و قابل انعطاف است. همچنین از سیستم عامل منبع باز DD-WRT پشتیبانی می کند.

3 بهترین تخفیف VPN برای روترها

در زیر 3 بهترین ارائه دهنده VPN برای روترهایی وجود دارد که به آنها اعتماد دارید.

NordVPN

NordVPN یک VPN محبوب و قابل اعتماد است. این یک سیاست بدون ورود به سیستم است. این ویژگی های شگفت انگیز مانند؛ قاتل سوئیچ ، رمزگذاری مضاعف ، سرعت بالا ، محافظت در برابر نشت DNS ، پهنای باند نامحدود ، رابط کاربر پسند ، پروتکل های VPN سفارشی با اهداف مختلف و CyberSec (برای مسدود کردن تبلیغات) استفاده می شود ، بنابراین ، شما دو برابر بی خطر هستید!

با iOS ، Android ، Windows ، macOS ، Chrome و Firefox سازگار است. آنها همچنین پرداخت را از طریق بیت کوین می پذیرند. با توجه به قیمت گذاری آن ، در واقع 11.95 دلار در ماه گران به نظر می رسد. با این حال ، این روزها ، شما می توانید 80٪ تخفیف در برنامه 3 ساله + 3-ماه خود را فقط با 3.49 دلار در ماه با ضمانت 30 روز پس انداز پول دریافت کنید ، که صادقانه بگویم که این یک کار بزرگ است!

به غیر از این ، برنامه 2 ساله آنها این روزها 4.99 دلار در ماه هزینه دارد که 58٪ تخفیف است. این طرح 1 ساله در حال حاضر با تخفیف 41٪ 6.99 دلار در ماه هزینه دارد.

ExpressVPN

ExpressVPN همچنین یکی از رتبه های برتر در بین VPN ها است. این VPN برای ادعای جایگاه خود در صنعت VPN نیازی به ستایش ندارد ، همه کاملاً از این امر آگاه هستند. سرعت بسیار خوبی دارد. بهترین ویژگی آن از همه ویژگی ها این است که بسیار ایمن و ایمن است. بسیار متنوع است و از همه دستگاه ها پشتیبانی می کند. شما قادر به بازدید از هرگونه محتوای محدود هستید زیرا Express VPN به راحتی می تواند محدودیت های جغرافیایی را دور بزند. این نرم افزار برخی از ویژگی های شگفت انگیز مانند عدم ورود به سیستم ، سوئیچ های نامحدود سرور ، رمزگذاری بهترین کلاس در کلاس ، دانش DNS با دانش صفر ، سوئیچ kill ، تونل تقسیم و پهنای باند نامحدود را ارائه می دهد.

با Netflix هم کار می کند. خدمات 24/7 مشتری نیز ارائه می دهد. همچنین بسیار کاربر پسند است. به غیر از این ، آن را برای جریان عالی به ویژه به دلیل سرعت شگفت انگیز بسیار عالی است. همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول به کاربران خود می دهد.

IPVanish

در حال حاضر ، آنها برای برنامه 1 ساله خود پیشنهاد معامله ای شگفت انگیز را ارائه می دهند. هزینه آن 6.67 دلار در ماه به همراه 3 ماه خدمات رایگان است.

IPVanish همچنین یک VPN قابل اعتماد و گسترده است. این یکی از اولین خدمات VPN در بازار است و هنوز هم مورد استفاده گسترده و قابل اعتماد است. از امنیت بالایی برخوردار بوده و بسیار قابل اطمینان است. آنها بیش از 1000 سرور در بیش از 60 کشور جهان دارند.

برخی از ویژگیهای شگفت انگیز آنها شامل تورنت ناشناس ، ترافیک نامحدود P2P ، محافظت از چند پلتفرم ، بدون ثبت اطلاعات ، سوئیچینگ نامحدود سرور و پهنای باند نامحدود.

همیشه خوب است که مانند 7 پیشنهادات IPVanish ، ضمانت برگشت پول مناسب داشته باشید. شما می توانید از امنیت پروتکل های OpenVPN و L2TP / IPsec VPN در 5 دستگاه به طور همزمان با IPVanish لذت ببرید. برنامه 1 ساله Express VPNs در حال حاضر 4.87 دلار در ماه با 60٪ تخفیف شگفت انگیز هزینه دارد.

بررسیهای VPN را بررسی کنید

نحوه نصب VPN در روتر شما

برای دانستن نحوه نصب VPN در روتر خود ، باید مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید.

مرحله 1

این روزها برخی از روترهای VPN وجود دارد که توسط فروشندگان شخص ثالث دوباره به فروش می رسند. برخی از ارائه دهندگان VPN مشتری VPN خود را روی سیستم عامل روتر نصب می کنند. با این حال ، این احتمال وجود دارد که شما از قبل بتوانید از روتر فعلی خود راضی شوید و خرج چند دلار برای یک روتر کاملاً جدید فقط برای گرفتن یک VPN شاید برای شما جذابیتی نداشته باشد.

با این کار شما می توانید یک سیستم عامل جایگزین را جستجو کنید که از مشتری ارائه دهنده VPN انتخابی شما یا OpenVPN پشتیبانی کند. محبوب ترین آن DD-WRT است. این در روترهای مختلف ، مهم نیست قدیمی یا جدید کار کند. اگر تلاش زیادی برای این کار دارید ، می توانید با اضافه کردن یک پورت شبکه اضافی ، یک کامپیوتر x86 قدیمی را به روتر تبدیل کنید. این یک روش درخشان برای ساخت یک روتر کلاس تجاری بسیار قابل تنظیم برای خودتان است ، بدون پرداخت هزینه های اضافی.

گام 2

اکنون می توانید شروع به به روزرسانی روتر خود کنید. قبل از به روزرسانی روتر خود مطمئن شوید که این یک روتر تمام عیار است. پس از انجام یک به روزرسانی در 3 روتر ، دو روتر که مارک های Linksys را حمل می کردند با موفقیت به روزرسانی شدند ، اما به روزرسانی LAPAC1200 انجام نشد. این شکست بخاطر اینکه روتر تمام عیار نیست.

مرحله 3

همه روترها کمی متفاوت از یکدیگر هستند ، اما بیشتر آنها هنگام ورود به سیستم و ایجاد تغییرات در پیکربندی ، از الگوی مشابهی پیروی می کنند. اولین کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید آدرس IP شما چیست. برای دانستن اینکه آدرس IP شما چیست (در Microsoft Windows 10) ، روی "شروع" کلیک کنید. "Command prompt" را تایپ کرده و سپس Enter را بزنید. پس از آن ، "ipconfig" را تایپ کرده و دوباره روی Enter کلیک کنید. آدرس IP روتر شما به عنوان دروازه پیش فرض ذکر شده است.

مرحله 4

بعد مرورگر خود را باز کنید. آدرس IP روتر خود را به عنوان URL وارد کنید. این کار شما را به سریعاً وارد سیستم می کند. پس از دستیابی به کارکردهای سرور روتر ، باید کنسولی را پیدا کنید که به روزرسانی سیستم عامل را می دهد. می توانید آن را در زیر "برگه مدیریت" پیدا کنید.

مرحله 5

DD-WRT را نصب کنید. پس از نصب DD-WRT ، آدرس IP پیش فرض DD-WRT جدید را به عنوان URL در مرورگر وب رایانه شخصی خود وارد کنید. سپس صفحه ای باز می شود که می توانید رمز پیش فرض و نام کاربری را دوباره تنظیم کنید. پس از این ، به مراحل اصلی تنظیمات روتر جدید خود بروید.

مرحله 6

هنگامی که روتر کاملاً خاموش شد ، فقط نصب سرویس گیرنده VPN خود را در نظر بگیرید. برای انجام این کار ، باید به "برگه VPN" در زیر "خدمات" بروید. سپس Enable Bubble ، کنار "Start OpenVPN Client" را علامت بزنید. پس از این نکته ، هیچ راهنمایی برای ساختن این کار وجود ندارد. تنظیمات برای ارائه دهنده VPN کاملاً سفارشی می شود. فقط دستورالعمل های مربوط به نام تجاری VPN خود را دنبال کنید و در مسیر درست قرار خواهید گرفت.

مرحله 7

"برگه وضعیت" در DD-WRT با یک بخش VPN وجود دارد. این برگه به ​​شما می گوید که آیا شما متصل هستید یا نه. اکنون می توانید اینترنت را با ناشناسی بیشتر در تمام دستگاه های خود مرور کنید.

اعتبار تصویر: Pinterest

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments