آیا ارائه دهندگان VPN داده های کاربر را نگه می دارند؟ – یک تحقیق اخیر

[ware_item id=33][/ware_item]

بیشتر ارائه دهندگان خدمات مجازی شبکه خصوصی (VPN) امنیت و حریم خصوصی آنلاین را بسیار جدی می گیرند. این یک امر ضروری است زیرا حداقل خدمات آنها به حداقل امنیت اینترنت متمرکز شده است. به همین دلیل است که بیشتر این ارائه دهندگان خدمات VPN یک سیاست امنیتی سختگیرانه دارند. این خط مشی امنیتی شامل نگه‌داشتن اطلاعات مربوط به فعالیتهای کاربر ، آدرسهای IP و سایر اطلاعات مهم کاربران آن است.


به همین دلیل است که یک بررسی اخیر به بررسی این VPN ها و سیاست های آنها درمورد امنیت آنلاین و چگونگی پیگیری آنها پرداخته است. این مطالعه شامل بیش از 100 VPN است که در بین کاربران نامهای رایج و رایج ایفا می کنند. از این مطالعه مشخص شد که بیش از 26 از این 100 سرویس VPN اطلاعات کاربران خود را جمع آوری و جمع آوری می کنند. برخی از اطلاعاتی که آنها در اختیار دارند شامل آدرس IP ، مکان واقعی ، داده های پهنای باند و حتی زمان های اتصال است.

تهدیدات مربوط به حریم خصوصی آنلاین با گذشت سالها ادامه دارد. و با داشتن قدرت Google و Facebook برای دستیابی به اطلاعات و پیگیری فعالیت های شما ، ناشناس بودن در وب امروز واقعاً دشوار است.

به همین دلیل تقاضا برای VPN هر ساله بیشتر و بیشتر می شود و پیش بینی می شود در سال 2019 بیشتر شود. هزینه تقاضا تقریباً به بیش از 70 میلیون دلار خواهد رسید.

آژانس هایی که حرکت شما را ردیابی می کنند

از جمله نامهای رایج VPN که به حفظ گزارش های مربوط به فعالیت های شما می پردازد شامل BufferedVPN ، HolaVPN ، HotspotShield ، AnonVPN ، AceVPN و VPNGate است. با این حال ، سیاست های امنیتی آنها در غیر این صورت بیان می کند.

طبق سیاست امنیتی آنها ، فعالیت کاربر را رصد می کنند اما هیچ مشکلی را با آن حفظ نمی کنند. بنابراین ، آنها هیچ سابقه ای از فعالیت های کاربران خود ندارند.

با این حال ، این ثابت شده است که با یک ارائه دهنده مستقر در هنگ کنگ نادرست است. این بعد از آن است که رایان لین ، 24 ساله ای که پس از افشای اطلاعات وی توسط یک شرکت VPN مستقر در هنگ کنگ ، توسط مأمورین اف بی آی دستگیر شد..

ممکن است رایان لین فرد خوبی نباشد ، اما این واقعیت که ارائه دهندگان خدمات VPN می توانند اطلاعات را به آژانسها یا سازمانها ارائه دهند (مهم نیست که دلیل آن چیست) کاملاً نگران کننده است. این آشکارا تضاد با سیاست امنیتی آنها است.

سیاست های امنیتی در صورت عدم صحت چیست؟?

ارائه دهندگان فوق VPN فوق الذکر ، بر اساس بررسی گزارش VPNOverview ، همچنان بر روی سیاست های امنیتی خود مبنی بر عدم نگهداری هر گونه گزارش ایستاده اند. آنها اطلاعات مربوط به فعالیت و اطلاعات شخصی کاربران (شماره تلفن ، آدرس ایمیل و غیره) را حفظ می کنند. آنها همچنین آدرس های IP ، داده های پهنای باند و نشان های زمانی را نگه می دارند..

متأسفانه ، ارائه دهنده مستقر در هنگ کنگ تنها کسی نیست که این کار را انجام می دهد. سایر VPN های معروف مانند Hotspot Shield و HolaVPN گفته می شوند که داده های کاربران خود را جمع می کنند.

آنچه از این مسئله می توانیم یاد بگیریم این است که همه VPN ها یکسان نیستند. همه آنها به سخنان آنها یا حتی سیاست های امنیتی صادق نیستند. بنابراین قبل از انتخاب VPN خوب است در تصمیم گیری و مطالعه ویژگی ها و خط مشی های امنیتی ، وقت بگذرانید. همچنین بررسی اینکه آیا VPN سوابق بدی در فروش اطلاعات کاربر داشته یا حتی نگه داشتن آن را به عنوان کاربر ثبت کرده است ، مهم است. و چگونه می توانید هنگام انتخاب VPN این موضوع را دریابید؟ خوب ، این مقاله مطمئناً در لحظه تعیین کننده مفید خواهد بود.

چیزهایی که باید قبل از خرید VPN بررسی کنید

امروزه با وجود بسیاری از VPN های موجود در بازار ، انتخاب صحیحی که امنیت آنلاین مورد نظر را فراهم کند ، دشوار است. برای کمک به تصمیم گیری ، در اینجا مواردی وجود دارد که قبل از خرید باید بررسی کنید.

سیاست امنیتی آنها

کلیه VPN ها خط مشی امنیتی دارند. قبل از عضویت در خدمات خود ، آنها را مرور کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها سیاهههای مربوط ، داده یا هر آنچه را که شخصاً شما هستند را نگه نمی دارند. می توانید آن را از چند طریق بررسی کنید. یک راه این است که به جستجوی گزارش های خبری درباره آنها که سیاست امنیتی خود را می شکنند.

برون سپاری به ارائه دهندگان شخص ثالث

میلیون ها مشتری در جستجوی VPN هستند. به همین دلیل است که بیشتر ارائه دهندگان خدمات VPN به صدها یا حتی هزاران مشتری خدمت می کنند. برای تهیه این تعداد زیاد مشتری ، بعضی اوقات آنها به کمک مراکز داده شخص ثالث احتیاج دارند. بررسی کنید که آیا ارائه دهنده خدمات VPN با یک مرکز داده قابل اعتماد که سابقه و سابقه امنیتی خوبی دارد ، همکاری می کند. برخی از VPN حتی از سرورهای خود خارج نمی شوند. آنها خاص خود را دارند که بهترین چیزی است که می توانستید به دنبال آن باشید. چنین VPN های برتر عبارتند از NordVPN ، ExpressVPN ، دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) ، IPVanish و VyprVPN..

مکانهای مجازی

دامنه برخی از ارائه دهندگان خدمات VPN گسترده است. برخی از آنها فقط به یک کشور محدود نمی شوند بلکه در بسیاری از نقاط جهان خدمت می کنند. برخی حتی تمایل به ارائه مکان های مجازی یا ایجاد مکان های جعلی دارند. این ممکن است برای کاربران مضر باشد زیرا این امر می تواند منجر به DNS Leaks شود. نامهای بزرگ در صنعت اطمینان حاصل می کنند که این مسئله با مراقبت از سرورهای قوی انجام می شود.

اشتراک گذاری به همتا

همچنین خوب است بدانید که ارائه دهنده خدمات VPN اجازه می دهد تا از طریق سایتهای اشتراک فایل مانند BitTorrent ، امکان اشتراک گذاری همکار یا ترافیک وب را فراهم کند. بیشتر VPN ها این اجازه را می دهند. به عنوان مثال ، NordVPN به ترافیک وب در سایت های اشتراک فایل اجازه می دهد.

روش پرداخت

متداول ترین روش پرداخت استفاده از VPN ، پی پال است. برخی از آنها رمزهای ارز مانند بیت کوین را نیز می پذیرند. بنابراین اگر می خواهید گمنامی کامل در معامله خود داشته باشید ، آنها توصیه می کنند از cryptocurrency استفاده کنند.

بسته به انتخاب پرداخت شما ، هنوز خوب است بدانید ارائه دهنده خدمات VPN با رعایت روشهای پرداخت صحیح و متداول ، اطلاعات مالی حساس شما را حفظ نمی کند یا خیر..

امیدوارم این نکات به شما در یافتن VPN مناسب کمک کند. فقط بخاطر داشته باشید که یک VPN می تواند امنیت آنلاین مورد نیاز خود را به شما ارائه دهد. همچنین توصیه می شود هر بار که به صورت گشت و گذار در اینترنت انجام می دهید کوکی ها را پاک کنید تا از داده های خود نیز محافظت کنید.

BestVPNDeals VPN برتر را تضمین می کند که امنیت آنلاین را تضمین می کند

  1. NordVPN
  2. ExpressVPN
  3. دسترسی به اینترنت خصوصی
  4. VyprVPN
  5. IPVanish
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments