چرا استفاده از VPN با اینستاگرام بیشتر از آنچه فکر می کنید سودمند است

[ware_item id=33][/ware_item]

اینستاگرام یکی از بهترین سیستم عامل های اشتراک گذاری تصویر در بازار امروز است. گذشته از به اشتراک گذاشتن عکس های شخصی و گرفتن "لایک" یا "اشتراک مجدد" ، اینستاگرام می تواند بیش از رسانه های اجتماعی باشد. همچنین این یک بستر مناسب برای ذخیره و ذخیره تمام تصاویر است. همچنین ابزاری مناسب برای ویرایش عکس های شما و خلاقیت بیشتر آنها است. علاوه بر این ، می توانید با نمایش تصاویر به عنوان بخشی از ارائه خود ، از اینستاگرام برای فروش محصولات فروش استفاده کنید.


با این حال ، دقیقاً مانند هر رسانه اجتماعی دیگری که در آنجاست ، اینستاگرام نیز در مورد محدودیت های محتوا ، تبلیغات اجباری یا بدتر از آن دسترسی به سایر مناطق آسیب پذیر است. هنوز کشورها یا مکانهایی وجود دارند که اجازه نمی دهند رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام در کشور خود دسترسی پیدا کنند. این چیزی است که geoblocking همه چیز در مورد آن است. کشورها یا شرکتهایی وجود دارند که استفاده از یک ابزار خاص را از یک آدرس IP خاص مسدود می کنند. یکی از نمونه های کشوری که استفاده از رسانه های اجتماعی را مسدود می کند ، چین است.

بنابراین اگر عاشق سفر و گرفتن اینستاگرام هستید
عکس های سفر شما ، اما کشور به شما امکان استفاده از برنامه را نمی دهد
وضعیت ناامید کننده ای خواهد بود اما می توانید در این باره کاری انجام دهید. چطور؟
یعنی با استفاده از VPN.

VPN مخفف شبکه خصوصی مجازی است. VPN برای تأمین امنیت آنلاین و حفظ حریم خصوصی کاربران استفاده می شود. اگر در حال مرور اینترنت هستید ، ترافیک وب شما به سمت سرورهای عمومی می رود. و این سرورهای عمومی در برابر حملات آسیب پذیر هستند. هکرها می توانند از این ترافیک برای نظارت بر هر فعالیت شما رهگیری کنند و حتی می توانند به اطلاعات یا موقعیت مکانی شما دسترسی پیدا کنند.

اما هنگامی که از VPN استفاده می کنید ، ترافیک وب شما است
به سمت یک تونل رمزگذاری شده هدایت می شود. این تونل رمزگذاری شده وب شما را پنهان می کند
ترافیک یعنی فعالیت های آنلاین و مکان شما پنهان است و هیچ کس نیست
می توانید در هنگام تونل رمزگذاری شده ، آن را کنترل یا رهگیری کنید. تو می توانی
با خیال راحت اینترنت را مرور کنید بدون اینکه ترسی از اینکه کسی از شما سوء استفاده کند ، داشته باشید.

بنابراین چگونه این امر در استفاده از اینستاگرام شما تأثیر می گذارد؟ و آیا استفاده از VPN برای برنامه اشتراک گذاری تصویر مانند اینستاگرام واقعا ضروری است?

مزایای استفاده از VPN با اینستاگرام وجود دارد. ممکن است فکر کنید که غیر ضروری است ، اما به محض پیدا کردن VPN مناسب برای استفاده ، مزایای آن زیاد است ، بنابراین می توانید به راحتی به اینستاگرام دسترسی پیدا کنید. به همین دلیل است:

پنهان کردن از تبلیغ کنندگان

اینستاگرام برای اطلاع از موقعیت مکانی کاربران خود از جغرافیایی استفاده می کند و از این اطلاعات برای نمایش تبلیغات مناسب استفاده می کند. خوب ، نه فقط جغرافیایی ، به طور کلی ، چه اینستاگرام از جغرافیایی استفاده می کند و هم از جغرافیایی استفاده می کند ، این واقعیت هنوز هم درست است که اینستاگرام قدرت تزریق تبلیغات به خوراک و پروفایل شما را دارد. بنابراین ، اگر VPN دارید ، تبلیغ کنندگان از فعالیت شما مطلع نیستند و آنها نمی توانند شما را مجبور به تبلیغات کنند. شما می توانید بدون نگرانی از دیدن یک تبلیغ غیرمجاز از شخصی ، از این برنامه استفاده کنید.

می توانید از اینستاگرام در کشورهای دیگر استفاده کنید

چین را به خاطر دارید؟ آنها انواع کانال های رسانه های اجتماعی را در سراسر کشورشان مسدود می کنند. و هنگامی که در کشور آنها هستید ، قادر نخواهید بود حتی به فیس بوک ، توییتر یا لینکدین به اینستاگرام دسترسی پیدا کنید. اما اگر از VPN استفاده می کنید ، آدرس IP شما پنهان است و چین حتی نمی داند که آیا شما در کشور آنها هستید یا خیر. با استفاده از این ، شما می توانید آزادانه از برنامه استفاده کرده و در هنگام سفر به کشورشان از عکس های غیرقابل چاپ عکس بگیرید.

از سانسور و پیگیری جلوگیری کنید

یکی دیگر از مزایای استفاده از VPN این است که همیشه مخفی کردن آدرس IP خود هنگام مسافرت به کشورهای دیگر ایمن است. این امر برای جلوگیری از سانسور یا پیگیری است. شما می توانید با خیال راحت مسافرت کنید و از تلفن خود آزادانه استفاده کنید بدون اینکه از اینکه شخصی در حال نظارت و سانسور هر فعالیت آنلاین شما باشد ، استفاده کنید.

اینها فقط برخی از مزایای استفاده از VPN در تلفن شما ، نه فقط برای دسترسی به اینستاگرام بلکه در مرور اینترنت در تلفن همراه خود هنگام مسافرت است.

اگر هنوز هنگام مسافرت مشکلی برای مخفی کردن موقعیت مکانی خود ندارید ، هنوز روشهای دیگری وجود دارد که می توانید انجام دهید. در حالی که ، استفاده از VPN موثرترین روشی است که می توانید از آن استفاده کنید ، در اینجا روش هایی وجود دارد که می توانید امتحان کنید:

  • در صورت دسترسی آنلاین به کشورهایی مانند چین ، از شرکت مخابراتی خانگی یا ISP سؤال کنید. معمولاً ارائه دهندگان اجازه دسترسی به کشورهایی مانند چین را می دهند. اما اشکال این است که کند ، ارزان و بعضا غیرقابل اعتماد نیز هست.
  • می توانید از خدمات پروکسی استفاده کنید. با این حال ، سرویس های پراکسی نیز برخلاف استفاده از VPN ، بعضا غیرقابل اعتماد هستند و بسیار گران هستند.

نکاتی درباره یافتن VPN مناسب

تعداد زیادی VPN در بازار وجود دارد. با صدها نفر از آنها ، ممکن است استرس کنید که انتخاب صحیحی را برای شما انجام دهد. بنابراین ، برای کمک به شما در یافتن VPN مناسب ، در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

نکته شماره 1 - VPN با سرورهای زیادی

اگر به چین سفر می کنید ، باید باشید
یادآوری کرد که قبلاً صدها یا هزاران آدرس IP را مسدود کرده است
دسترسی به برخی وب سایت ها یا برنامه های خاص را متوقف کنید. بنابراین مطمئن شوید که به دنبال VPN هستید
ارائه دهنده ای که آدرس IP واقعی شما را مخفی می کند و یک آدرس IP را به شما می دهد
نه در لیست بلوک چین.

نکته شماره 2 - ویژگی های تلفن همراه

نکته دیگری که هنگام جستجوی VPN برای استفاده در اینستاگرام یا رسانه های اجتماعی باید به آن توجه کنید ویژگی های موبایل آن است. بعضی اوقات ، VPN فقط در دسک تاپ موجود است. شما باید ارائه دهنده ای پیدا کنید که اتصال VPN را نیز از طریق تلفن همراه امکان پذیر کند ، بنابراین می توانید سایر دستگاه ها را نیز متصل کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که VPN شما در حال کار بهتر روی موبایل است زیرا بیشتر اوقات از تلفن همراه استفاده خواهید کرد. آنها همچنین باید از پشتیبانی گسترده تلفن همراه VPN برخوردار باشند که در صورت بروز مشکل با آنها می توانید تماس بگیرید.

نکته شماره 3 - خط مشی رازداری VPN

همچنین باید خط مشی رازداری ارائه دهنده خدمات VPN را جستجو کنید. بسیاری از ارائه دهندگان در خارج از کشور هستند که بسیار ساده سیاست های حفظ حریم خصوصی را اتخاذ می کنند. با ارائه دهنده هایی که سیاست های سختگیرانه امنیتی و امنیتی دارند ، بروید. اطمینان حاصل کنید که آنها فعالیتهای شما و سایر داده ها یا اطلاعات آنلاین را حفظ نمی کنند.

به طور خلاصه

اینها فقط برخی از مواردی است که اگر به دنبال VPN هستید باید در نظر بگیرید ، بنابراین می توانید از برنامه اینستاگرام خود به صورت آزاد و ایمن استفاده کنید. یک VPN نه تنها به شما این امکان را می دهد تا از استفاده از اینستاگرام لذت ببرید ، بلکه امنیت آنلاین را نیز به شما می دهد. با این کار ، شما می توانید از اینستاگرام بدون ترس اینکه کسی از شما سوء استفاده کند استفاده کند یا کسی به شما تبلیغاتی می دهد که نمی خواهید آنها را ببینید. شما همچنین مطمئن هستید که هیچ کس در حال سانسور کردن یا ردیابی هر حرکتی نیست.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments