چیزهایی که باید قبل از خرید VPN بدانید

[ware_item id=33][/ware_item]

فعالیت و امنیت آنلاین باید در کنار هم قرار گیرند ، نباید آن را نادیده گرفت ، زیرا داده ها امروز همه چیز است و VPN از آن داده ها محافظت می کند. هر کاری که این روزها بصورت آنلاین انجام می دهید باید ایمن باشد. شما مایل نیستید که اطلاعات شخصی خود را برای طرفهای دیگر افشا کنید ، و ما می دانیم که این کار غیرممکن نیست.


در حالی که صد راه وجود دارد که می توانید خود را از بلایای آنلاین نجات دهید ، اما هیچ جایگزینی به اندازه ای که به نظر می رسد مؤثر نیست. با این حال ، برخی از اتصالات صرفه جویی در زندگی وجود دارد که می تواند پاسخ تمام سوالات شما را به شما بدهد. در حقیقت شبکه های خصوصی مجازی با نام مستعار VPN بهترین ابزار برای ایمنی آنلاین و اتصال ایمن شما هستند.

هنگامی که به آدرس های IPS پنهان ، فعالیت های ناشناس آنلاین ، ایمن کردن گذرواژه ها و جزئیات مربوط می شود ، VPN ها با یک بسته کامل از مزایا از طریق اینترنت به شما خدمت می کنند. اما هیچ چیز خوبی بدون هزینه نمی آید. اگر نمی خواهید در VPN اشکالی در خرید داشته باشید ، می توانید برای خدمات بهتر چند دلار هزینه کنید ، نمی توانید؟ اما در عین حال مطمئن هستید که اگر هزینه ای را پرداخت می کنید ، بهتر است به هدف شما خدمت کند.

برای اینکه بدون ریسک باشید باید چند نکته در مورد سرویس را تأیید کنید. اتصالات VPN از ویژگی ها و مشخصات مختلفی برخوردار است و بنابراین ، انتخاب VPN بهتر می تواند کمی مشکل باشد. برای اینکه شما را از سردرگمی نجات دهید ، ما راهنمایی داریم که VPN را چه چیزی بخرید و ویژگی های ضروری که باید در یک VPN به دنبال آن باشید ، چیست..

برای سرمایه گذاری در یک اتصال VPN ، ابتدا باید اصول اولیه نحوه کار VPN ها را بدانید و چرا این مهمترین چیز در دنیای دیجیتال امروزه است. به عبارت ساده ، VPN ابزاری است برای انجام ناشناس و محافظت شده هنگام انجام فعالیت های آنلاین.

اما ، این سؤال پیش می آید که باید در یک VPN به دنبال چه چیزی باشید؟ مهمترین ویژگی مورد نظر هنگام خرید VPN چیست? 

برای پاسخ به این موضوع ، بررسی خواهیم کرد که چرا VPN این روزها اینقدر محبوب هستند. دلیل اصلی این است که همه به عنوان نیاز اساسی خود در دنیای شلوغ دیجیتال امروز به دنبال حفظ حریم خصوصی آنلاین هستند. و عملکرد اصلی یک VPN فقط همین است که شما را از طریق اینترنت محافظت می کند! اگر از VPN استفاده می کنید ، به صورت خصوصی مرور می کنید ، هیچ کس نمی تواند شما را ردیابی کند ، می توانید محتوای / وب سایت های محدود را در کشور خود مشاهده کنید و بازی هایی را انجام دهید که در کشور شما در دسترس نیست.

بنابراین ، یک VPN برای بسیاری موارد مفید است ، اما موارد دیگری وجود دارد که باید قبل از خرید VPN بدانید. ما این راهنما را تهیه کرده ایم ، بنابراین شما می توانید VPN را انتخاب کنید که برای شما بهتر کار کند ، و از خرید آن پشیمان نخواهید شد!

در اینجا راهنمایی وجود دارد که به شما کمک می کند حداکثر از دلارهای سرمایه گذاری شده خود را در هر VPN بدست آورید.

پروتکل ها

اولویت شما امنیت است. این یکی از اساسی ترین کارکردهای VPN است یعنی برای محافظت آنلاین شما در برابر هکرها و نظارت. پروتکل های امنیتی شما را ایمن نگه می دارند و می توانید بدون نگرانی از هرگونه اشتباه ، به فهرست آنها بپردازید. امنیتی که می خواهید و در یک اتصال VPN به دنبال آن هستید ، به پروتکی که VPN به شما پیشنهاد می کند ، وابسته است و انواع مختلفی از پروتکل ها مانند PPTP ، L2TP و OpenVPN وجود دارد..

PPTP یک پروتکل VPN قدیمی است و متداول ترین آن است. امنیت کمتری را ارائه می دهد ، اما واقعاً سریع تنظیم می شود و احتمالاً ساده ترین استفاده در میان سایر انواع پروتکل است.

L2TP از سطح رمزگذاری ویژه ای برای کاربران خود برخوردار است. استفاده از آن آسان است ، به ویژه در مورد دستگاه های سیستم عامل ، زیرا رابط های داخلی برای پروتکل ساخته شده اند.

OpenVPN نوع دیگری از پروتکل است. این محبوب ترین پروتکل مبتنی بر مرورگر است. اگر در جستجوی پروتکل VPN هستید که برای بارگیری ، دور زدن محدودیت های جغرافیایی و دسترسی از راه دور ، بهترین کار را می کند ، این پروتکل است که باید در یک VPN که می خواهید به دنبال آن باشید ، جستجو کنید..

تطبیق پذیری

عامل مهم دیگری که باید در نظر بگیرید این است که اطمینان حاصل کنید که آیا VPN که قصد خرید دارید ، طیف گسترده ای از سیستم عامل ها و سیستم عامل ها را پشتیبانی می کند. به طور خلاصه ، باید همه کاره باشد. توصیه ما به شما این است که خود را محدود به یک سیستم عامل یا سیستم عامل نکنید. یک VPN را انتخاب کنید که ارتباط همزمان با لپ تاپ ، رایانه شخصی و تلفن هوشمند خود داشته باشد و فضای اضافی برای سایر دستگاه ها باقی مانده است.

پشتیبانی فنی

خدمات مشتری آسان و در دسترس و مفید واقعاً یافتن آن دشوار است ، با این وجود باید آن را جستجو کنید. VPN با خدمات مناسب مشتری انتخاب کنید ، به خصوص اگر در این زمینه دانش کافی نداشته باشید. یک بخش سوالات متداول درباره سؤالات متداول و نمایندگان متخصص اختصاص یافته علائمی است که نشان می دهد یک VPN نه تنها محصولات ستاره ای را ارائه می دهد بلکه برای مشتریان خود نیز ارزش قائل است..

رمزگذاری قابل اعتماد

حریم خصوصی شما با ارزش است بنابراین ، شما باید VPN را خریداری کنید که دارای رمزگذاری قابل اعتماد باشد زیرا فناوری رمزگذاری می تواند یک VPN را ایجاد کرده یا خراب کند. یک سرویس عالی VPN حالتهای رمزگذاری متنوعی را ارائه می دهد که ترافیک اینترنت شما را از طریق چندین سرور ارسال می کنند ، و اینگونه است که سطح بالایی از ناشناس ماندن حفظ می شود..

دسترسی

یک سرویس VPN که دسترسیش محدود است ، چه مزیتی دارد؟ اگر می خواهید از VPN برای دسترسی به محتوایی که در کشور شما مسدود شده است استفاده کنید ، توصیه می کنیم توجه زیادی به در دسترس بودن VPN در کشورهای مختلف کنید. VPN را انتخاب کنید که در بسیاری از کشورها دارای سرور باشد.

ورود به سیستم

مطمئناً بدون فاش کردن اطلاعات تاریخچه جستجوی خود ، به حفاظت از حریم خصوصی احتیاج دارید ، و برای آن ، به خط مشی ورود به سیستم صفر نیاز دارید. اگر درباره فعالیت و حریم خصوصی آنلاین خود جدی و آگاه هستید ، مطمئناً یک VPN ضروری است. اما ، شما به یک VPN نیاز دارید که هیچگونه فعالیتی را در کار خود نگه نمی دارد. VPN هایی که امن هستند و هیچ سابقه ای از کارهایی که آنلاین انجام داده اید ندارند هم برای کاربران و هم برای ارائه دهندگان VPN مفید هستند. از آنجا که سوابق تفصیلی ورود به سیستم از فضای دیسک استفاده می کنند ، برخی از VPN جرات دارند سوابق ورود به سیستم را حفظ کنند. و این تنها چیزی است که شما نیاز دارید ، یک VPN که هیچ فعالیتی را ردیابی نمی کند.

ویژگی سوئیچ را بکشید

VPN برای شما ساخته شده است تا تمام فعالیتهای آنلاین خود را ناشناس نگه دارید و باید در خدمت هدف باشد. شما باید بدانید که VPN که برای سرمایه گذاری در آن برنامه ریزی کرده اید ، باید این سیستم Kill Switch را در آن داشته باشد. این نباید خود را جدا کند و شما را به یک اتصال اینترنتی معمولی تبدیل کند. درعوض ، با یک VPN ، شما باید از همه چشمان دور باشید و مهم نیست که چه چیزی باشد. این ویژگی Kill Switch در سیستم خود دارای ویژگی Kill Switch است که از اتصال VPN شما در صورت ناگهانی آفلاین شدن محافظت می کند و شما را از قرار گرفتن در اینترنت نجات می دهد. فرض کنید ، شما در حال انجام یک تراکنش بانکی آنلاین هستید و اتصال VPN شما در همان جا خراب است. اما با استفاده از سیستم سوئیچ kill ، VPN به طور خودکار اتصال را قطع می کند تا شما با اتصال غیرقابل اطمینان و منظم اینترنت ، وارد ترافیک اینترنت نشوید..

محل سرور

تعداد زیاد مکانهای سرور نکته کلیدی است که نباید از دست آن برآید. VPN چند سرور دارد؟ آن سرورها کجا قرار دارند؟ " سؤالاتی هستند که باید قبل از تصمیم گیری در مورد آنها فکر کنید. شما باید بررسی کنید که ارائه دهنده VPN یا شرکت در کجا واقع شده است. اگر محل سرور با نیازهای شما مطابقت داشته باشد ، VPN شما باید دریافت کنید. اگر از VPN استفاده می کنید تا از محدودیت های دولتی جلوگیری کنید ، باید به دنبال شرکت VPN واقع در کشوری باشید که حداقل مربوط به کشور شما باشد ، این کلید اصلی است!

قیمت

تحقیقات خود را قبل از خرید VPN انجام دهید. بسیاری از خدمات شگفت انگیز VPN در دسترس هستند ، و یک VPN لازم نیست که گران باشد تا عالی باشد. تعداد VPN های بودجه زیادی وجود دارد که می توانند با قیمت های گران قیمت رقابت کنند و همچنین ویژگی های بسیار خوبی را ارائه می دهند. اگر به فکر استفاده از یک VPN رایگان هستید ، پس به ما صادق باشید و به شما می گوییم که تنها مزیت یک VPN رایگان این است که شما برای آن پول نمی پردازید. همه ما به خوبی می دانیم که هیچ چیز در این جهان واقعاً آزاد نیست. در یک VPN رایگان ، هیچ تضمینی برای اتفاقات حریم خصوصی ، امنیت و عملکرد کلی شما وجود ندارد. در حقیقت ، در بسیاری از موارد اطلاعات شما برای اهداف بازاریابی آنلاین فروخته می شود ، و این بدین ترتیب است که این شرکت های VPN رایگان درآمد کسب می کنند در حالی که شما هیچ پولی را شارژ نمی کنند ، فکر می کنند که آنها فقط سخاوتمندانه بودند.

نحوه خرید VPN به صورت ناشناس?

این ویژگی هایی بود که باید قبل از خرید سرویس VPN در نظر بگیرید. حال ، نحوه خرید VPN را به روشی هوشمند بررسی خواهیم کرد. برای صرفه جویی در وقت و سردرگمی ، در اینجا لیستی از ترفندهای متخصصان ما در مورد نحوه خرید هوشمند سرویس VPN به صورت هوشمند آورده شده است..

با استفاده از کارتهای هدیه

اکنون نحوه پرداخت هزینه خدمات VPN به همان اندازه اهمیت دارد که می خواهید در پشت فعالیت آنلاین خود ناشناس بمانید. پرداخت یک VPN مهم است ، اما کار ساده ای نیست. یکی از ابزاری که ما به عنوان روش پرداخت VPN فهمیدیم کارت های هدیه است. ممکن است از کریسمس گذشته آنها را در کیف پول خود بچرخانید و اکنون زمان استفاده از آنها است. برخی از ارائه دهندگان VPN کارت های هدیه را به عنوان پرداخت بپذیرید. با تبدیل کارتهای هدیه خود به VPN خود می توانید به راحتی هزینه خدمات VPN را بپردازید. چگونه آن را انجام دهید؟ برخی از ارائه دهندگان VPN آن را در وب سایت های خود دارند ، می توانید کارت هدیه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به راحتی می توانید کارت هدیه خود را برای اشتراک VPN مبادله کنید..

با استفاده از بیت کوین

بیت کوین راهی دیگر برای خرید VPN است. مثل ارز جدیدی در بازار و یک شبکه پرداخت جدید است. بدون نیاز به دادن اطلاعات شخصی خود می توانید بیت کوین را ارسال و دریافت کنید. به راحتی می توانید هویت کاربر خود را مخفی کنید و اشتراک VPN مورد نظر خود را بدست آورید.

موارد بیشتری وجود دارد که چگونه می توانید VPN را به صورت ناشناس خریداری کنید و کدام VPN را خریداری کنید. و بنابراین ، ما در اینجا متوقف می شویم زیرا می دانیم که وقت پول است و شما اکنون می دانید که وسایل و مزایای خرید VPN را فهمیدید. به طور خلاصه ، روی یک سرویس VPN با کیفیت سرمایه گذاری کنید و برای امنیت با رسانه های ناشناس هزینه کنید.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments