معاملات جمعه سیاه VPN و وعده های شکرگذاری – همه سلام برای فروش جمعه سیاه!

[ware_item id=33][/ware_item]

جمعه سیاه به دلایل بسیاری خاص است. اول ، روز بعد از شکرگذاری را که یکی از محبوب ترین رویدادهای سال است ، مشخص می کند. این نه تنها دارای اهمیت فرهنگی و سنتی است بلکه دارای مزایای دنیوی نیز می باشد. 


آه ، شما احتمالاً در حال فکر کردن در مورد آن آب دهان ، غذای مخصوص شکرگذاری است که جوانه های طعم شما را برآورده می کند و خاطرات شام خانوادگی را پشت سر می گذارد. اما ، ما همچنین در مورد فروش شگفت انگیز شما با آن روبرو می شوید درست همانطور که جمعه سیاه در تقویم بازدید می کند. برخی از افراد مغازه دار حتی منتظر خرید هستند و به دنبال این تخفیف ها هستند که در غیر این صورت هرگز در سایر ساعات سال مشاهده نمی کنید. 

خرید آنلاین به حدی گسترده است که حتی اگر فروشگاه ها کالاهایی را برای چند دلار ارائه دهند ، هنوز هم در پایان روز سود زیادی کسب می کنند. بنابراین ، افرادی که پیش از موعد مقابله با این فروش ها و تخفیف های عظیم ، مراقب فروشگاه های مورد علاقه خود هستند تا هر لحظه اقدام به فروش کنند. اما برای دوستداران فناوری چیست?

درست همانطور که این تخفیف های مارک در فروش Black Friday غیر قابل باور و مقاومت ناپذیر هستند ، همچنین جمعه سیاه بهترین معاملات VPN برای پس اندازهای فنی است که می خواهند دستگاه های خود را ایمن و محافظت کنند. VPN ها همه مجازی هستند و می دانید جمعه سیاه همه چیز در مورد اینترنت است. تخفیف ها توسط وب سایت های تجارت الکترونیکی ارائه می شود. اما ، یک حقیقت غم انگیز نیز در پس این همه لذت وجود دارد. چه چیزی می تواند باشد?

آیا شما از فروش جمعه سیاه محافظت می کنید?

شما مطمئنا باشید! خوب ، دلیل نیاز به محافظت از VPN در این جمعه سیاه این است که بسیاری از بنرهای فروش ، کوکی ها و اعلان های فروش در این مناسبت های بزرگ جعلی هستند. اینها به دلایل مخرب یا به سرقت مالی یا داده در نظر گرفته شده اند. برای اینکه در اینترنت هنگام امنیت کالاهای مورد علاقه خود در اینترنت ایمن باشید ، به یک معاملات VPN Black Friday نیاز دارید.

دلیل دوم برای به دست آوردن VPN مخصوصاً به همین مناسبت این است که همه ارائه دهندگان چنین معاملات ، تخفیف ها و کوپن هایی را ارائه می دهند که آنها در تمام سال ارائه نمی دهند. برخی از معاملات VPN جمعه سیاه بیش از 50٪ تخفیف و برای مدت طولانی تر از حد معمول دارند. 

بنابراین ، اگر می خواهید VPN را برای این مزایا خریداری کنید ، لیست 5 بهترین معاملات VPN Black Friday را این بار بررسی کنید. پس از این معاملات ، ما نکات خوشمزه ای برای وعده شکرگذاری 2019 شما ارائه می دهیم.

5 بهترین تخفیف و تخفیف VPN جمعه سیاه:

NordVPN

کاربران همیشه انتظار دارند که از NordVPN برخورد خوبی داشته باشند و هر بار که یک رویداد جدید در تقویم بازدید می کند ، هرگز تعجب نمی کنند. این بار در جمعه سیاه ، NordVPN با تعجب ما همراه بوده است. 

آنها راه اندازی کرده اند معامله رایگان 3 ساله + 3 ماهه که هزینه 3.49 دلار در هر ماه. کاربران همیشه به دنبال معاملات طولانی تر هستند و در آنجا با 70٪ تخفیف مناسب برای معامله در بالای آن قرار دارند. بنابراین صرفه جویی در چنین معامله ای با 30 روز ضمانت پس انداز پول و تمام خدمات بی عیب و نقص می تواند یک اشتباه بزرگ باشد!

ExpressVPN

اگرچه این مرکز با ارزش ترین VPN در خارج است ، اما هنوز هم پرفروش ترین آن است. چرا؟ به دلیل خدمات بی نقص و امکانات مراقبت از مشتری. بنابراین ، برای معامله خود در جمعه سیاه VPN ، آنها تخفیف خوبی را ارائه می دهند 49٪. بنابراین این معاملات جمعه سیاه Expressvpn به همان اندازه کم است 6.67 دلار در هر ماه در حساب سالانه آنها + 3 ماه رایگان, که قبلاً برای شما 13 دلار در ماه هزینه داشته است.

به وب سایت مراجعه کنید

IPVanish

قیمت گذاری ipvanish

ارائه دهنده دیگری که در مدت زمان کوتاهتر نسبت به آنچه که معمولاً در این صنعت مورد نیاز است باعث حفظ شهرت خوبی برای حفظ پنجه های شما شده است. برای معامله VPN جمعه سیاه خود ، آنها 1 سال از آنچه انتظار می رود كوتاه تر باشد ، تقریباً همیشه ارائه می دهند. مورد با IPVanish برای ارائه حداکثر طول معاملات سالانه. 

با این حال ، این بدان معنا نیست که این ارائه دهنده به روش های دیگر ما را شگفت زده نمی کند. در مرحله اول ، اگر وب سایت آنها را مشاهده کنید ، هزینه این معاملات سالانه است 3.25 دلار در ماه با 73٪ تخفیف. 

بنابراین این معامله واقعی برای جمعه سیاه است که بسیار خوب است با دانستن نوع رمزنگاری نقطه ای که این ارائه دهنده ارائه می دهد. این همراه با ضمانت معقول 7 روزه برگشت پول است.

دسترسی به اینترنت خصوصی

همچنین به عنوان PIA شناخته می شود ، این ارائه دهنده همیشه در لیست VPN های قابل اعتماد وجود دارد. جدا از خدمات شگفت انگیز آنها ، آنها همچنین یک بسته شگفت انگیز را ارائه می دهند که بسیار اقتصادی است. قرارداد جمعه سیاه آنها برای یک است 1 سال معامله که هزینه 3.33 دلار در هر ماه صرفه جویی در شما شگفت انگیز است 67٪. آنها تعداد بسیار زیادی سرور در سراسر جهان می گویند 3160+ به همین دلیل VPN آنها سرعت زیادی را نشان می دهد.

CyberGhost VPN

CyberGhost همچنین یک VPN شگفت انگیز است. برخی از بهترین ویژگی های آن عبارتند از:

مسدود کردن آگهی ، پنهان کردن آدرس IP ، عدم ورود ، سرورهای جهانی ، معاملات و مکالمات ایمن ، مسدود کردن بدافزارها ، و محافظت از چند پلتفرم و غیره. 

CyberGhost بر امنیت آنلاین کاربران خود متمرکز شده است و اعتماد به نفس مردم را با صحت سخنانشان طی سالها به دست آورده اند..

معاملات جمعه سیاه امسال

79٪ تخفیف از برنامه 3 ساله

قیمت با تخفیف: 2.75 دلار در ماه

ضمانت برگشت پول 45 روزه

VyprVPN

آخر اما قطعاً کمترین چیز نیست. ما باید بعد از آزمایش آن بگوییم که Vyprvpn دارای رمزگذاری و سرعتی صحیح است که همه به دنبال یک VPN هستند.

این جمعه سیاه هزینه های برنامه حق بیمه آنها را می گیرد 6.67 دلار در ماه برای 1 سال با 30 روز ضمانت برگشت پول. می توانید 5 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید.

نکاتی درباره غذای شکرگذاری

بیایید اکنون در این مناسبت بزرگ صحبت های واقعی انجام دهیم. من مطمئن هستم که همه شما باید در حال برنامه ریزی یک شام شکرگذاری شکرگزار باشید و باید در دعوت برخی از میهمانان ویژه به این جشن حضور داشته باشید زیرا شکرگذاری همه مهمان نوازی ، برادری و قدردانی است. بیشتر خانواده ها از منوی سنتی شکرگذاری که معمولاً دارای بوقلمون ، رولت شام ، برخی از سبزیجات پخته شده و پخته شده ، یک پای و سالاد مخصوص است ، پیروی می کنند. و بله ، شراب ... به خاطر بهشت! 

با این حال ، اگر قصد دارید یک گیلاس را در بالای شام شکرگذاری سنتی خود قرار دهید که همان اصل زمان قدیمی است اما مدرن را مزه مزه می کند ، برخی از بهترین نکاتی را که برای گردن زدن شام شکرگذاری 2019 شما جمع کرده ام ، دنبال کنید.

معاملات Cyber ​​Monday VPN را ببینید>>

Ace a ترکیه با پوست ترد

شکرگذاری بدون بوقلمون به سختی قابل تصور است. با این حال ، یک بوقلمون خشک و بدون بو بدون بو است که گاهی اوقات اتفاق می افتد وقتی که نمی دانید چگونه آن را آب دهان کنید. گوشت بوقلمون طعم آن را دارد ، اما اگر پوست خارجی آن ترد نباشد ، فقط طعم سرخ شده و سیب زمینی سرخ شده پیر و یخچالی را مزه ، کسل کننده و بدون بو می کند. بنابراین برای ناخن بوقلمون پوست دار خود ، 3 نکته ساده زیر را دنبال کنید.

کم آبی: درخشش مهم است اما خلاص شدن از شر رطوبت پوست. به یاد داشته باشید ، رطوبت در داخل خوب است ، در حالی که در خارج یک ناوشکن است. آن را خشک کنید و سپس مطمئن شوید که پوست همه از آب بدن خشک شده است ، هوا را نیز خشک کنید.

گریس: بعد از خشک شدن کامل پوست ، یک قدم دیگر وجود دارد که برای پوست های واضح بسیار ضروری است. پوست را با استفاده از قلم مو چرب کنید. می توانید آن را با کره یا روغن پخت و پز چرب کنید ، ما فقط به مقداری چربی احتیاج داریم.

با این حال ، کره بهتر است زیرا رایحه خوبی نیز در این باره دارد. منظور از روغن کردن فقط یک لایه نازک از چربی است و وزن آن زیاد نیست. از آنجا که چربی راحت تر می سوزد ، آن رنگ طلایی زیبا را به پوست شما می دهد که ترد در آن پنهان است.

نامشخص: تا به حال ، باید درک کرده باشید که رطوبت برای پوست شفاف دشمن است. هنگامی که یک ظرف را روی ظرف قرار می دهیم ، بخارها مسدود می شوند که رطوبت ایجاد می کنند. بنابراین هر چقدر هم که پوست خود را خشک کنید قبل از قرار دادن آن در فر ، اگر بوقلمون را بپوشانید ، مهم نیست که در تمام اجاق گاز عرق کند و نتیجه آن پوستی لطیف و نرم باشد.

رولین شام کدو تنبل ادویه دار

رول های شام نیز روی یک میز شام شکرگذاری الزامی است. با این حال ، رولتهای شام ادویه بهتر از انواع شیرین یا فقط نمک و فلفل دلمه ای دارند. در اینجا ، این ترکیب ادویه DIY را برای نوشیدنی های خود امتحان کنید این شام شکرگذاری.

معمولاً افراد با ادویه مخصوص شیرینی کدو تنبل تهیه می کنند که البته تفاوت کمی در شرکت های مختلف دارد. تهیه ادویه DIY خود برای رول های شام کدو تنبل که مزه آسمانی دارد بسیار ساده است. این ترکیب ادویه دارای لمس غذاهای شرقی است ، بنابراین چیزی بین سلیقه شرقی و غربی خواهد بود. می توانید این ادویه را ذخیره کرده و هر زمان که غذای خوشمزه کدو تنبل تهیه کنید ، از آن استفاده کنید.

این ترکیب در حدود 4 قاشق غذاخوری ایجاد می کند که برای حدود 40 رول شام کافی است. برای تهیه 12 رول شام به 3 قاشق چایخوری این ادویه نیاز دارید.

برای تهیه ادویه DIY ، شما نیاز دارید:

2 قاشق چایخوری زنجبیل زمینی
½ قاشق چای خوری جوز هندی
1 قاشق چایخوری میخک زمین
4 قاشق چای خوری دارچین زمینی
1 قاشق چایخوری ریحان خرد شده خرد شده
½ قاشق چایخوری سنگ ریزه
thy آویشن خرد شده
r رزماری خرد شده
1 قاشق چایخوری فلفل کاین
2 قاشق چایخوری گشنیز زمین
½ قاشق چایخوری دانه زیره
½ قاشق چایخوری فلفل
1 قاشق چایخوری تخم گشنیز خرد شده

بادام زمینی پوره / سس

آجیل همچنین ذات یک میز شام شکرگذاری است. وقتی اکثر خانواده ها آجیل را خیلی مهم نمی دانند ، مطمئناً اگر برنامه ریزی کنید ، یک مسابقه عالی برای هر دو رول شام ، ترکیه یا حتی ماکارونی است. فقط باید در قواعد مختلفی باشد و می تواند با هر سه بازی هر بار به یک مسابقه عالی تبدیل شود. 

بسیاری از شما حتماً یک سس بادام زمینی بو داده را امتحان کرده اید. اگر می خواهید شام شکرگذاری 2018 خود را کمی خاص تر کنید ، این آب دهان ، پوره بادام زمینی بو داده ، بادام زمینی بو داده را برای خانواده خود امتحان کنید. دستور العمل پوره / سس بادام زمینی شکرگذاری را ببینید. این کار در مورد یک کاسه بستنی کوچک سس است.

تو نیاز داری:

قطعه زنجبیل 2 ″ پوست کنده شده (خمیر را در مخلوط کن درست کنید)
2 میخک سیر کوچک (خمیر را در مخلوط کن درست کنید)
1 فنجان کره بادام زمینی خامه ای نشده و خامه ای
2 قاشق غذاخوری آب لیموترش تازه
4 قاشق غذاخوری سس سویا کم سدیم
2 قاشق چایخوری شکر قهوه ای روشن
3/4 قاشق چای خوری از پوسته های فلفل قرمز خرد شده
5-6 بادام زمینی بو داده (خمیر را در مخلوط کن درست کنید)
کره (با توجه به قوام مورد نیاز ، حدود 2 قاشق غذاخوری برای قوام ضخیم اضافه کنید)
نمک واسه مزه، نمک برای طعم دادن

آماده سازی

  1. در قابلمه ای کمی کره اضافه کنید تا آن را چرب کنید. 
  2. حالا خمیر سیر زنجبیل را داخل قابلمه اضافه کنید. 
  3. طبخ آن تا زمانی که یک سایه تیره تر شود اما طلایی نمی شود. 
  4. خمیر بادام زمینی را اضافه کنید و کل خمیر را به رنگ قهوه ای طلایی کنید. 
  5. حالا کره بادام زمینی را اضافه کرده و بپزید تا همه مواد با هم مخلوط شوند. 
  6. حتماً چاق نشوید ، نباید رطوبت خود را از دست بدهید. 
  7. حالا بقیه مواد را بهم اضافه کنید که شیر را پشت سر بگذارید. 
  8. 2 قاشق غذاخوری آب اضافه کنید و بگذارید 5 دقیقه بپزد ، روی آن را بپوشانید و روی شعله کم قرار دهید. 
  9. تا جایی که می خواهید خمیر را رقیق کرده و به مدت 5 دقیقه دیگر بپزید تا کره آن صاف شود. 
  10. در دمای اتاق سرو کنید.

نتیجه

جمعه سیاه نشانه های سنتی و جهانی است. روز قبل از آب دهان است در حالی که همان روز تخفیف افتادگی فک را به ما می دهد. VPN در این مسابقه عقب نیست. همه ارائه دهندگان فروش شگفت انگیزی را ارائه می دهند که برای دیدن باقی مانده سال نمی توانید دریافت کنید. 

ما برخی از معاملات شگفت انگیز VPN جمعه سیاه را مورد بحث قرار داده ایم که می توانید قبل از جمعه سیاه از آن استفاده کنید تا بتوانید در حین خرید آنلاین در وب سایت های مختلف برای پوشاک ، کفش و یا هر چیز دیگری که مورد نظر شماست این بار محافظت کنید..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments