نحوه تماشای ویدیوی فوری Prime Amazon در خارج از ایالات متحده

[ware_item id=33][/ware_item]

آیا شما برای یک تابستان پر سرگرم کننده آماده هستید؟ گرما ممکن است گاهی اوقات غیرقابل تحمل شود اما همیشه بستنی ، سودا و البته سرگرمی وجود دارد تا شما را از گرمای شدید فراموش نکنید. این تابستان تضمین می شود باور نکردنی باشد زیرا فیلم های بسیار پیش بینی شده با بازیگران محبوب هالیوود شما منتشر می شوند. آشغالهای موسیقی تن به تنهایی داشتند که منتظرند بزرگترین نامهای صنعت موسیقی امسال همکاری های خود را اعلام کنند. در این فصل چندین آلبوم و تک آهنگ برای انتشار در نظر گرفته شده است ، بنابراین وقتی می خواهید یک مهمانی یا یک لیست پخش عالی برای جاده ایجاد کنید ، برای انتخاب خود خراب شوید..


آیا می خواهید یک نمایش تلویزیونی عالی عالی را به دست آورید تا بتوانید از آخرین موردی که پائین آویز را از بین می برد ، آویزان شوید؟ بالاترین رتبه های تلویزیونی را در ژانرهایی مانند درام ، اکشن ، تریلر ، ماوراء الطبیعه ، کمدی رمانتیک ، سکوم ، دیستوپیایی و موارد دیگر در آمازون مشاهده کنید. ممکن است شما از سریال های اصلی تلویزیونی که در آمازون پرایم ذکر شده است خوشحال شوید. شاید شما به اندازه کتاب ها وارد فیلم ، موسیقی یا نمایش های تلویزیونی نشوید. در این صورت ، شما ممکن است علاقه مند به پیشنهادات اختصاصی آمازون کیندل از طریق اشتراک آمازون پرایم باشید. در صورت دسترسی به Amazon Prime در خارج از ایالات متحده ، مزایای دیگری نیز وجود دارد که شما در حال حاضر در آنجا زندگی نمی کنید.

Amazon Prime چیست؟?

اگر غالباً از آمازون خرید می کنید ، این سرویس بسیار مفید خواهد بود زیرا تخفیف های ویژه و ملاحظات در چندین دسته برای مشترکین آمازون نخست وجود دارد. بیشتر خریداران آنلاین اغلب از نرخ حمل و نقل بالا شکایت دارند ، بنابراین اگر می خواهید از حمل و نقل رایگان در ایالات متحده استفاده کنید ، ایده آل است. علاوه بر این ، هزینه حمل و نقل تخت ارزان نیز وجود دارد که می توانید برای همه چیز از الکترونیک گرفته تا کالاهای اساسی خانگی نیز دریافت کنید. می توانید در مورد سایر موارد موجود در آمازون نیز صرفه جویی کنید و همچنین هر ماه یک کتاب رایگان از طریق Kindle First دریافت کنید.

نحوه تماشای ویدیوی فوری Prime Amazon در خارج از ایالات متحده

محبوب ترین مزیت Amazon Prime البته بخش سرگرمی است. Amazon Prime Video به شما امکان می دهد داغترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را به صورت آنلاین با کیفیت HD و با نرخ مناسب پخش کنید. ممکن است شما از لیست کانال مشترک شوید و آیا نمی دانید چگونه ویدیوی فوری آمازون را در خارج از ایالات متحده مشاهده کنید ، با این وجود ، برای این کار ، ابتدا باید یک مرحله اضافی را انجام دهید. می توانید میلیون ها عکس گرفتگی لپ تاپ و تلفن خود را در Amazon Prime Photos بارگذاری کنید. نه تنها می توانید به لیست های پخش موسیقی بدون وقفه گوش دهید بدون اینکه هیچ تبلیغاتی تجربه کاربر شما را به هم بخورد. Amazon Prime همچنین به شما امکان می دهد پنجشنبه شب بازی های NFL را به صورت زنده تماشا کنید تا بتوانید برای تیم مورد علاقه خود تشویق کنید.

اگر مطمئن نیستید که آیا آمازون پرایم ارزش دلار شما را دارد ، آن را با انتظارات خود در طول آزمایش 30 روزه رایگان بسنجید. پس از راضی شدن ، می توانید برای اشتراک سالانه 99 دلار که در طولانی مدت دارای ارزش بیشتری است ، در Amazon Prime ثبت نام کنید. اگر نمی خواهید چنین تعهدی طولانی انجام دهید ، می توانید از آن برای 10.99 دلار در ماه نیز لذت ببرید.

چرا نمی توانم به نخست وزیر خارج از آمریکا دسترسی داشته باشم?

Amazon Prime کاملاً غیرقابل مقاومت است اما شما باید یاد بگیرید که چگونه قبل از تصمیم گیری درباره بسته اشتراک سالانه یا ماهانه خود ، آمازون پرایم را در خارج از کشور تماشا کنید. متأسفانه ، به هیچ وجه نمی توانید فیلم های تلویزیونی یا نمایش های تلویزیونی را در Amazon Prime پخش کنید اگر در آمریکا زندگی نمی کنید. وب سایت های جریان دهنده به دلیل دلایل شغلی ، محدودیت های جغرافیایی را بر روی محتوای خود قرار می دهند. چندین وب سایت مشترک در زمینه اخبار و سرگرمی وجود دارد که در کشورهای مختلف توسط دولت ممنوع شده است ، بنابراین چنین مواردی محدود به جریان وب سایت های محدود نمی شوند. اگر سعی کنید به Amazon Prime در خارج از ایالات متحده دسترسی داشته باشید ، یک پیام خطایی ظاهر می شود که توضیح می دهد محتوای خاصی در کشور شما در دسترس نیست.

چگونه می توانم بارگیری های Amazon Prime در خارج از کشور را تماشا کنم?

در حال حاضر تسلیم نشوید زیرا میلیون ها کاربر در سراسر جهان وجود دارند که می دانند چگونه ویدئو فوری آمازون را در خارج از ایالات متحده مشاهده کنند. شما هم می توانید یکی از آنها باشید! نیمی از نرم افزار کوچک به نام یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) می تواند به شما پایان دهد "آیا می توانم بارگیری آمازون پرایم در خارج از کشور را مشاهده کنم؟" نگرانی ها. یک VPN آدرس IP شما را پنهان می کند تا آمازون نتواند مکان واقعی شما را کشف کند. شما نه تنها می توانید مکان واقعی خود را از طریق VPN پنهان کنید بلکه منطقه ای را برای جایگزینی آن انتخاب کنید. به این ترتیب ، می توانید ایالات متحده را به عنوان مکان مورد نظر خود انتخاب کنید تا یاد بگیرید که چگونه ویدیوی فوری آمازون را در خارج از ایالات متحده از طریق VPN مشاهده کنید. این به شما امکان می دهد Amazon Video Video را به عنوان مکان تغییر یافته خود در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا ، از حالت مسدود کنید.

چگونه یک VPN می تواند Video Prime Amazon را مسدود کند?

راهنماهای زیادی در مورد چگونگی مشاهده Amazon Prime در خارج از کشور در وب سایتهای VPN وجود دارد. بنابراین ، ممکن است پس از ثبت نام در سرویس آنها ، آنها را برای آموزش های عمیق در مورد نحوه تماشای ویدیوی فوری آمازون در خارج از ایالات متحده مشورت کنید..

اگر این سؤال مطرح شود ، "آیا می توانم بارگیریهای Amazon Prime را در خارج از کشور مشاهده کنم؟" هنگام زندگی در انگلستان ، کانادا ، آفریقای جنوبی ، آسیا یا استرالیا شما را ناراحت می کند. در صورتی که در ایالات متحده آمریکا نیستید ، نه تنها به VPN نیاز دارید تا بتوانید Amazon Prime Video را از حالت انسداد خارج کنید بلکه باید یک روش پرداخت غیر مستقیم را نیز برای پرداخت هزینه اشتراک بفهمید.

فرض کنید شما در کانادا زندگی می کنید و می خواهید در Amazon Prime ثبت نام کنید. هر VPN نمی تواند در انجام این کار به شما کمک کند زیرا Amazon Prime در حال حاضر بیشتر VPN ها و سرورهای آنها را که معمولاً برای دسترسی به Amazon Prime در خارج از ایالات متحده استفاده می کنند ، شناسایی کرده است. با این حال ، خوشبختانه ، برای این VPN ها نیز فقط سرورهایی هستند که Amazon Prime آنها را تشخیص می دهد ، بنابراین می توانید روی سروری که در لیست Amazon Prime ثبت نشده است ، سرور کنید. ارائه دهندگان کوچکتر یا کمتر محبوب VPN احتمالاً به شما کمک می کنند در مورد تماشای آمازون پرایس در خارج از کشور پاسخ دهید زیرا سرورهای آنها در بیشتر قسمتها ناشناخته مانده اند. می توانید یک پروتکل و یک سرور در ایالات متحده انتخاب کنید تا یک مکان کاذب برای خودتان ایجاد کنید تا آدرس IP شما از سرور VPN مستقر در آمریکا باشد. این آدرس IP است که توسط Amazon Prime دریافت شده است که به شما امکان می دهد به Amazon Prime در خارج از ایالات متحده دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این ، یک VPN با انتقال داده های خود به صورت رمزگذاری شده از طریق کانال از شما محافظت می کند. جدا از دسترسی به Amazon Prime ، مزایای استفاده از VPN بیشتر است. به عنوان مثال ، هکرها ، سازمان های اجرای قانون و تبلیغ کنندگان قادر به ردیابی آنلاین شما برای اهداف خود نیستند ، بنابراین شما می توانید با خیال راحت مرور کنید.

بهترین VPN ها برای دسترسی به نخست وزیر آمازون در خارج از ایالات متحده

NordVPN - برنده

نحوه تماشای ویدیوی فوری Prime Amazon در خارج از ایالات متحده

ممکن است اتصال اینترنتی خود را با دوستان ، خانواده یا هم اتاقی های خود به اشتراک بگذارید ، بنابراین منطقی است که بخواهید VPN شما بیش از 3 دستگاه را با هم اجرا کند. NordVPN شما را بسیار خوشحال خواهد کرد زیرا می توانید فقط با یک حساب کاربری برای اتصال 6 دستگاه با سیستم عامل های مختلف به طور همزمان استفاده کنید. شما ممکن است به آسانی از طریق NordVPN به Amazon Prime در خارج از ایالات متحده دسترسی داشته باشید 3.99 دلار در ماه (برنامه 2 ساله) یا یکی از اشتراک های بزرگتر (معامله 3 ساله) را برای صرفه جویی در هزینه بیشتر انتخاب کنید.

شکی نیست که NordVPN به عنوان بهترین VPN در سال 2018 و 2019 ظاهر شده است. VPN قوی ، آسان برای استفاده از برنامه ها و ویژگی های شگفت انگیز ، واقعاً آنچه مورد نیاز است?

نحوه تماشای ویدیوی فوری Prime Amazon در خارج از ایالات متحدهبسته های NordVPN

ExpressVPN

وب سایت expressvpn

این ارائه دهنده VPN مشهور برای تماشای ویدیوی فوری آمازون در خارج از ایالات متحده بسیار مناسب است زیرا بسیاری از کاربران جهانی به بررسی های پر از ستایش رسیده اند. تنها چیزی که ممکن است باعث تردید شما شود ، برچسب قیمت نسبتاً گران است. ExpressVPN در بیش از 90 کشور جهان اجرا می شود ، بنابراین دارای یک پایگاه چشمگیر از کاربران وفادار است که به عملکرد برتر آن گواهی می دهند. ممکن است Amazon Prime Video را در 3 دستگاه به طور همزمان با ExpressVPN مسدود کنید.

VyprVPN

نحوه تماشای ویدیوی فوری Prime Amazon در خارج از ایالات متحده

یکی دیگر از گزینه های فوق العاده که به شما می گوید چگونه تماشا کنید Amazon Prime در خارج از کشور ، VyprVPN است. اگر فکر می کنید ExpressVPN از بودجه شما بیشتر است ، پس از آن VyprVPN را فقط با 6.67 دلار در ماه به عنوان مبتدی امتحان کنید. بسته های گرانتر وجود دارد که اگر می خواهید برای مدت زمان طولانی تر مشترک شوید ، ارزش بیشتری را در اختیار دارند. همچنین دارای برنامه های ویژه تلفن همراه مخصوص iOS و Android است که تجربه کاربر را به میزان زیادی بهبود می بخشد ، به شما امکان می دهد سریع Amazon Prime Video را در تلفن هوشمند خود حذف کنید. VyprVPN در چندین سیستم عامل کار می کند و در صورت داشتن چندین دستگاه با سیستم عامل های مختلف ، آن را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند. از پخش جریان HD با سرعت بالا در 3 دستگاه همزمان با VyprVPN لذت ببرید.

IPVanish

نحوه تماشای ویدیوی فوری Prime Amazon در خارج از ایالات متحده

اگر نگرانی اصلی شما بودجه در کنار خدمات خوب است ، ممکن است IPVanish بهترین ارائه دهنده VPN برای شما باشد. برای دانشجویانی که می توانند از پیشنهادات برتر دانشجویی آمازون به همراه اشتراک معمولی Amazon Prime Prime بهره مند شوند ، بسیار مناسب است تا از بهترین تجربه خود استفاده کنند. IPVanish به شما امکان اتصال سریع پر سرعت را با تنها 10 دلار در ماه در 5 دستگاه مختلف را همزمان می دهد. علاوه بر این ، اگر عملکرد آنها پایین تر از حد شما باشد ، ممکن است ظرف مدت 7 روز حساب خود را لغو کنید. شما می توانید اتصال خود را با 3 پروتکل قدرتمند تضمین کرده و از میان ده ها سرور در ایالات متحده برای دسترسی به آمازون پرایم در خارج از ایالات متحده انتخاب کنید..

سرعت ، پروتکل ها ، تعداد اتصالات همزمان دستگاه ، سیستم عامل ها ، قیمت مناسب اشتراک ، تعداد سرورها ، مراقبت از مشتری و البته بررسی های کاربران را در هنگام انتخاب VPN برای رفع انسداد Amazon Prime در نظر بگیرید..

توییت‌های AmazonVideo

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments