نحوه صرفه جویی در هزینه هتل ها در این فصل تعطیلات

[ware_item id=33][/ware_item]

ما قصد داریم هک های مسافرتی جالب و در عین حال بسیار ساده را به اشتراک بگذاریم که می توانند مقداری پول پس انداز کنند. چرا با صرفه جویی در هزینه و صرفه جویی در هزینه های مهم تر ، این کار را نمی کنیم؟ بله ، از آنجا که اکنون شما علاقه مند به صرفه جویی در هزینه های خود هستید ، بدون آگهی بیشتر ، ما مطمئن خواهیم بود که شما تعطیلات خود را به صورت اقتصادی برنامه ریزی کرده و با استفاده از VPN با اطمینان ایمن سایت های رزرو هتل رزرو کنید.


اگر یک تکنسین نیستید ، نگران نباشید ، زیرا راهنمای مفصل ما در مورد آن است VPN چیست؟?  آنجاست که شما را راهنمایی کند در مقابل ، حتی اگر از قبل VPN را بدانید و دلایل متداول استفاده از VPN چیست ، این راهنما برای کمک به نکاتی که قبلاً آنها را نمی دانستید مفید است..

در مرحله اول ، اجازه دهید بحث کنیم که چرا مهم است که این بار در مورد رزرو هتل بدانید. فصل تعطیلات در گوشه و کنار است و شما از کار و روال معمول خود تغذیه می شوید. شما نیاز به استراحت از کار دارید و برای استراحت خود به مکانهای موردعلاقه خود مراجعه کنید. اولین کاری که برای تحقق برنامه های خود انجام می دهید این است که موتور جستجو را باز کنید و جستجوی خود را با یک کلمه کلیدی اطلاعاتی مانند "بهترین مکان های بازدید در آفریقای جنوبی ، ترکیه ، کانادا ، آلمان و غیره" شروع کنید و پس از اتمام خود جستجو ، شما به کلمات کلیدی معامله ای مانند "کتاب هتل آنلاین" ادامه می دهید. با این حال ، قبل از انجام این کار ، من باید شما را بدانم که چگونه می توانید خود را به یک VPN وصل کنید و در این فرآیند بلافاصله پس انداز کنید. بنابراین ، در اینجا شما باید بدانید که چگونه با استفاده از VPN می توانید پس انداز کنید?

در اینجا چگونه می توانید در هنگام رزرو هتل ها بصورت آنلاین ، دلار را ذخیره کنید!

اینجا مته است. اگر شما شهروند آمریکایی هستید و قصد دارید تعطیلات را به یک کشور خارجی اختصاص دهید ، تمام کاری که انجام می دهید این است که یک وب سایت رزرو هتل را باز کنید و تاریخ های مسافرتی مورد انتظار و قیمت های مربوطه را وارد کنید. درست وقتی این کار را انجام دهید ، این لیست تا حدودی مانند این به نظر می رسد:

نحوه صرفه جویی در هزینه هتل ها در این فصل تعطیلات

دیدن قیمت برای تاریخ های منتخب بین 5 اکتبر تا 9 اکتبر و سپس به a وصل کنید سرور برزیلی با کمک VPN > حتماً آدرس IP خود را بررسی کرده و ببینید که آیا با موفقیت به آن وصل شده اید یا خیر برزیل.

نحوه صرفه جویی در هزینه هتل ها در این فصل تعطیلات

>اکنون یک پنجره حالت ناشناس جدید و با استفاده از آدرس IP جدید خود همانطور که توسط ارائه دهنده VPN تخصیص یافته ، هتل ها را جستجو کنید.

جستجوی هتل ها در آفریقای جنوبی ، الگوی تاریخ مشابه را انتخاب کنید و در اینجا قیمت ها را با ارز برزیل (واقعی برزیل) مشاهده می کنید

نحوه صرفه جویی در هزینه هتل ها در این فصل تعطیلات

قبل از رزرو هتل ، سرورهای بیشتری را امتحان کنید و مناطق بیشتری را کشف کنید ، می توانید با اضافه کردن IP های انگلیس ، استرالیا و کانادا ، هزینه های اضافی نیز صرفه جویی کنید ، فقط به این دلیل که قیمت رزرو هتل در مناطق مختلف متفاوت است.

بهترین VPN برای صرفه جویی در رزرو هتل

با استفاده از فناوری VPN ، می توانید وب سایت های مسافرتی را به این فکر بیاندازید که از برخی دیگر از کره زمین به وب وارد می شوید حتی اگر در خانه همه راحت باشید ، با استفاده هوشمندانه از یک VPN و فریب دادن موقعیت مکانی خود ، به وب سایت های مسافرتی فکر می کنید. به طور جدی احساس می کنید که در یک سفینه فضایی حرکت می کنید هر کجا که می خواهید در عرض چند ثانیه حرکت می کنید!

  • VyprVPN
  • ExpressVPN
  • دسترسی به اینترنت خصوصی
  • NordVPN

VyprVPN

نحوه صرفه جویی در هزینه هتل ها در این فصل تعطیلات

سوئیچ های نامحدود سرور
200،000+ IP & 700+ سرور
تنظیم آسان نرم افزار / نرم افزار
آزمایشی 3 روزه ارائه می شود
6.67 دلار آمریکا / ماه برای یک حساب 12 ماهه

ExpressVPN

نحوه صرفه جویی در هزینه هتل ها در این فصل تعطیلات

رمزگذاری قوی
24/7 پشتیبانی عالی عالی
160 شهر در 94 کشور
تنظیم آسان برنامه ها / نرم افزار
با ضمانت برگشت 30 روزه پول
6.67 دلار آمریکا / ماه برای یک حساب 15 ماهه

دسترسی به اینترنت خصوصی

نحوه صرفه جویی در هزینه هتل ها در این فصل تعطیلات

سرعت جریان پدیده
استفاده از نرم افزار / نرم افزار آسان است
تنظیم آسان & طیف گسترده ای از سرور
پشتیبانی 24/7 زنده مشتری
با ضمانت برگشت 30 روزه پول
3.49 دلار آمریکا / ماه برای یک حساب 2 ساله

NordVPN

نحوه صرفه جویی در هزینه هتل ها در این فصل تعطیلات

5000+ سرور در 60 کشور جهان
سرعت فوق العاده
پشتیبانی 24/7 مشتری
ورود چندگانه برای 6 کاربر
2.99 دلار آمریکا / ماه برای یک حساب 3 ساله

NordVPN, با توجه به اینکه شماره VPN در مخفی کردن IP شما محسوب می شود ، به شما کمک می کند تا در هتل ها ، بلیط هواپیما ها و معاملات کرایه اتومبیل در هزینه خود صرفه جویی کنید. اگر اهل فن آوری باشید ، می فهمید که وب سایتهای خاصی به شما امکان می دهند موقعیت وب سایت را تغییر دهید و به نتیجه رسیدن به نتایج متناسب با ارز خود.

علاوه بر این بهترین خدمات VPN شما می توانید برای تغییر آدرس IP خود و صرفه جویی در رزرو هتل استفاده کنید & بلیط هواپیما هستند ExpressVPN, PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی) و VyprVPN. هر کدام از این ارائه دهندگان VPN دارای سرورهایی هستند که در بسیاری از کشورهای جهان واقع شده اند و به شما امکان می دهند مکان خود را به هر مقصد دیگری تغییر دهید و از بهترین معاملات ممکن استفاده کنید.

ابزار VPN

جدای از مزایای ذکر شده در بالا برای رزرو هتل و غیره ، یک VPN یک ابزار پیشرفته برای فعالیتهای دیگر مانند پاکسازی حریم خصوصی هنگام گشت و گذار در اینترنت ، محافظت از شما در برابر هکرها هنگام استفاده از کانونهای Wi-Fi است و به شما امکان می دهد. برای تماشای نسخه خارج از کشور Netflix و موارد دیگر.

خاطرات سفر از طریق VPN

کوله پشتی ها احساس می کنند که قیمت هتل ها ، کرایه های اتومبیل ، بلیط هواپیما و سایر خدمات بر اساس مکان های مختلف جغرافیایی بصورت آنلاین نمایش داده می شود. بر اساس همین مفهوم ، ما این راهنما را تهیه کرده ایم که می تواند در پس انداز کردن معاملات هتل ها و سایر فعالیت های دیجیتال به شما کمک کند. قابلیت IP cloaking یک سرویس VPN و با داشتن چندین سرور در دسترس ، می توانید با استفاده از VPN به هر مکان جغرافیایی بروید..

راهنمای راه اندازی مرحله به مرحله

برای به دست آوردن بهترین بار در پروازهای و هتل ها ، کاری که باید بصورت مرحله به مرحله انجام دهید ، موارد زیر است:

  1. از یک ارائه دهنده خدمات VPN یک حساب پولی دریافت کنید
  2. نرم افزار را بارگیری کنید
  3. وارد یک سرور VPN شوید که در کشور دیگری قرار دارد
  4. نسخه خارجی سایت سفر را جستجو کنید و ببینید آیا می توانید معامله بهتری پیدا کنید.

نکته: گاهی اوقات کاربرانی که از طریق رایانه های ویندوز به سایت های مسافرتی وارد می شوند می توانند ارزانترین معاملات مسافرتی را پیدا کنند در حالی که اغلب کاربران Mac دارای قیمت های بالاتر هستند. پس از آن ، نوع دستگاه مورد استفاده شما و کشوری که در آن زندگی می کنید نیز جزئی از معادله هستند.

ناهنجاریها هنگام شکار

تغییر مکان از طریق وب سایت تضمین نمی کند معاملات ارزان تر باشد زیرا وب سایت هنوز با شناسایی آدرس IP شما مکان واقعی شما را تشخیص می دهد. بنابراین ، بهترین روش برای صرفه جویی در رزرو هتل, معاملات ارزان برای بلیط هواپیما و سایر خدمات مانند کرایه اتومبیل ، این است که مکان واقعی شما (آدرس IP) را از طریق یک سرویس VPN و هیچ راه دیگری نقاب نکنید..

اغلب اوقات ، وب سایت ها تمایل دارند که قیمت های مختلفی را در اتاق های هتل و سایر سرویس های آنلاین مختلف و غیره نشان دهند. قیمتی که به نمایش گذاشته می شود بستگی به ردیف فاکتورها دارد ، به عنوان مثال ، پرونده های کوکی شما که گزارش می دهد چند بار از منبع بازدید کرده اید ، چه چیزی و از همان جایی که قبلاً به دنبال آن بوده اید ، و چند بار صفحه را تازه می کنید و غیره. همچنین ، دقیقاً در کجای دنیا قرار دارید (IP ، GPS در دستگاه تلفن همراه خود ، تنظیمات Wi-Fi و غیره) و اگر این اولین بازدید شما باشد یا نه از دستگاهی که استفاده می کنید و غیره.

همچنین بخوانید: امن ترین VPN مسافرتی

NordVPN, ارائه دهنده امنیت وب مطمئن ، VPN امن را با پروتکل های فعال IPSec و L2TP فعال ارائه می دهد و رمزگذاری کامل ترافیک را در اختیار شما قرار می دهد.

با PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی) VPN نیز می توانید ارزان تر رزرو هتل و پرواز را انجام دهید. با استفاده از PIA VPN می توانید از موقعیت مکانی و رزرو هتل خود در خارج از کشور از خدمات مورد نظر خود استفاده کنید. دلیل منطقی این امر این است که شرکت ها انتظار دارند که بازدید کنندگان خارجی نسبت به "افراد محلی" مایل به صرفه جویی در پول باشند و بنابراین قیمت های جستجوهای انجام شده از آدرس های IP خارج از کشور را افزایش دهند..

با استفاده از خدمات VPN ، سازندگان تعطیلات مهم می توانند چگونگی پرداخت بلیط هواپیما و اتاقهای هتل را هنگام رزرو آنلاین هزینه پرداخت نکنند..

احتیاط

اکثر سایت های مسافرتی مشهور از فناوری به اصطلاح "هدایت قیمت" استفاده می کنند تا برخی از بازدید کنندگان وب خود را به سمت قیمت بلیط هواپیما بالاتر هدایت کنند.

به منظور اطمینان از اینكه وب سایت ها از مسیر ما استفاده نمی كنند و نتایج آنها را مطابق با آن اصلاح می كنند ، ضروری است هنگام مراجعه به آنها با استفاده از مرورگرهای كاملاً جداگانه برای جستجوی انگلستان و ایالات متحده ، از حالت ناشناس / خصوصی (غیرفعال كردن كوكی) استفاده كنید..

لازم به ذکر است که به دلایلی قیمت های رزرو هتل نمایش داده نمی شود یکسان است ، اما مهمتر از همه این است که به سادگی از نسخه .co.uk وب سایت به نسخه .com ایالات متحده تغییر می کند ، که این امر نقش VPN را رقم می زند. در اینجا واضح تر.

خرید در نسخه های مختلف یک وب سایت می تواند معامله کند ، زیرا بعضی اوقات بسته به نوع وب سایت خاص کشور ، اطلاعات متفاوتی نمایش داده می شود ، "اما" بهترین پیشنهادات همیشه روی نسخه موردنظر شما نشان داده نمی شوند.

خیاط

عضویت در VPN دقیقاً رایگان نیست ، با این وجود ، می توانید با صرفه جویی در هزینه های هتل ، بلیط هواپیما و رزرو ماشین ، کلیه پول خود را پس بگیرید..

VPN ، نینجا و برترین سگ در زمینه "استاد استتار" است ، در هنگام استفاده از نقاط مهم WI-FI ، از هکرها محافظت می کند ، به شما امکان می دهد در حالی که امنیت شخصی خود را تماشا می کنید ، نسخه خارج از کشور Netflix را تماشا کنید و ضمن حفظ امنیت حریم شخصی خود ، می توانید در رزرو هتل و پرواز در هزینه های خود صرفه جویی کنید. ، و غیره..

بنابراین ، بهترین روش برای به کارگیری برای نجات از قیمت های صعب العبور هتل ها & معاملات رزرو بلیط هواپیمایی و سایر خدمات با جابجایی مکان واقعی شما (آدرس IP) از طریق یک سرویس VPN است. ما برای شما گشت و گذار ایمن ، رزرو اقتصادی با یک VPN و یک سفر شگفت انگیز آرزو می کنیم!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments