نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از انگلستان

[ware_item id=33][/ware_item]

BBC iPlayer یک کانال تلویزیونی اینترنتی است که توسط شرکت پخش بریتانیا ساخته شده است و از نظر قانونی در انگلستان قابل دسترسی است. این یک سرویس پخش رایگان است که نه تنها در مورد کانال های تلویزیونی بلکه در مورد یک سرویس رادیویی نیز وجود دارد. این امکان را به شما می دهد تا فیلم هایی با کیفیت بالا ، نمایش های مختلف ، اخبار و نمایش های رادیویی پخش کنید. این دستگاه می تواند بر روی چندین دستگاه ، از رایانه های شخصی به لپ تاپ ها و اندروید تا دستگاه های iOS اجرا شود. این برنامه همه برنامه های زنده و حتی گیرنده را از همه کانال های خود مانند BBC One ، BBC Two، BBC Three، BBC Four، BBC News، and Radio 1 ارائه می دهد. این چقدر جالب است؟ شما به معنای واقعی کلمه می توانید محتوای گسترده ای را که در یک سرویس همه در یک در دسترس شما است ، جریانی کنید. اما ، متأسفانه ، اگر فردی در خارج از انگلستان زندگی می کنید ، iPlayer بی بی سی در دسترس شما نیست. نه این که هرگز به آن دسترسی نداشته باشید ، بلکه می توانید به صورت قانونی نیز دسترسی نداشته باشید. نیازی به گفتن نیست ، برای رفقای مسافرتی که نمی توانند به هر قیمتی نمایش های مورد علاقه خود را پرش کنند, iPlayer بی بی سی برای آنها ضروری است. اما ، چگونه آنها از محدودیت های جغرافیایی خارج از انگلیس و همین مسئله نیز جلوگیری می کنند ، بدون هیچ گونه احتمال گرفتاری?


مطمئناً راهی وجود دارد و ما در مورد ساده ترین و ایمن ترین راه ممکن صحبت خواهیم کرد. و این با استفاده از VPN است! بله ، می توانید به iPlayer بی بی سی حتی در خارج از کشور انگلستان نیز دسترسی داشته باشید. حتی هنگامی که در تعطیلات یا یک سفر کاری هستید ، ساده ترین راه برای استفاده از یک VPN است تا بتوانید از محدودیت های جغرافیایی فرار کرده و آدرس IP خود را پنهان کنید ، بنابراین خود را به یک بیننده پذیرفته شده قانونی تبدیل کنید. بعد از دور زدن محدودیت ها و تغییر آدرس IP ، می توانید به راحتی به تمام مطالب موجود در کانال های بی بی سی ، و تمام آن موارد به صورت رایگان و حتی در هر وسیله ای که ممکن است تصمیم به استفاده از آن داشته باشید ، دسترسی داشته باشید! تنها حداقل هزینه خرید VPN ارزان خواهد بود.

علاوه بر این ، یک VPN فقط به دلیل شکستن محدودیت ها نیست ، بلکه امنیت محافظ نظامی را نیز برای فعالیت های آنلاین شما فراهم می کند و بسته های اضافی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید جریان ایمن و استفاده آنلاین داشته باشید. هنگامی که خود را به یک آدرس IP VPN مستقر در انگلستان وصل کردید ، فریب و دسترسی به وب سایت دلخواه خود برای شما آسان خواهد شد ، بدون توجه به اینکه در منطقه قابل دسترسی هستید یا خیر..

چگونه یک VPN می تواند مفید باشد?

البته در این حالت ، یک VPN از کاربرد و اهمیت بالایی برخوردار است. اما آیا این همه است؟ خوب ، چیزهای دیگری هم دارد!

شبکه های خصوصی مجازی برای چندین هدف استفاده می شوند ، از دور زدن محدودیت ها تا مخفی کردن آدرس IP واقعی شما ، اتصال شما به یک منطقه غیرقابل دسترس برای محافظت از فعالیت آنلاین شما یا حتی دور نگه داشتن هکرها و ناظران. شما می توانید با کمک VPN به یک آدرس IP منطقه مورد نظر خود دسترسی داشته باشید و این همان کاری است که می خواهیم هنگام دسترسی به iPlayer BBC در خارج از کشور انجام دهیم..

ما به جستجوی بهترین خدمات مناسب VPN در دسترس برای راهنمایی شما در مورد چگونگی رفع انسداد iPlayer BBC پرداختیم. به محض انتخاب سرویس VPN متناسب با نیازهای شما ، پخش و تماشای محتوا در iPlayer BBC آسانتر می شود. و سپس ، آن را روشن کنید ، نمایش های مورد علاقه شما همه در دستگاه های شما هستند.

NordVPN - برنده

نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از انگلستان

وقتی سعی می کنید به iPlayer بی بی سی در خارج از منطقه مجاز خود دسترسی داشته باشید ، وب سایت پیامی را منتشر می کند که می گوید در منطقه شما در دسترس نیست. اما وقتی NordVPN دارید ، می توانید به راحتی به آن متصل شوید انسداد iPlayer BBC. هنگامی که از طریق یک VPN مسیریابی شدید ، می توانید وب سایت را فریب دهید تا فکر کنید که آدرس IP جایی در انگلستان است. NordVPN بطور غیرقابل انکار بهترین سرویس VPN است که می توانید کاملاً به آن اعتماد کنید. این امر نه تنها از کیفیت بالای محافظت می کند بلکه می توانید با شکستن محدودیت های جغرافیایی به تمام وب سایت های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. با استفاده از NordVPN ، حریم خصوصی شما رمزگذاری شده و داده های شما در معرض هرگونه جرایم سایبری قرار نمی گیرند..

نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از انگلستانقیمت گذاری NordVPN

  • NordVPN دارای 5092+ سرور در 60 کشور مختلف است
  • قوی ترین با iPlayer بی بی سی ، همانطور که در تست های ما نشان داده شده است. (iPhone ، Android ، Windows و Play Station)

به وب سایت مراجعه کنید

ExpressVPN

وب سایت expressvpn

شکی نیست که ExpressVPN به یکی از بهترین خدمات VPN در بازار تبدیل شده است. ExpressVPN به دلیل سرعت سریع ، اتصال مداوم ، ناشناس بودن و تورنت ، جایگاه خود را دارد. این امکان را به شما می دهد تا به یک VPN مستقر در انگلستان متصل شوید و به این ترتیب می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید. سطح امنیتی آن پایان ندارد ، لایه امنیتی بی نظیر با رمزگذاری OpenVPN در حدود 256 بیت ، بیشترین توجه را به کاربران آگاه امنیتی می بخشد. می توانید به تعداد زیادی از وب سایت های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید و تقریباً از آنها استفاده کنید 3000+ سرور در حدود 90 کشور جهان ، دسترسی به iPlayer BBC را نیز برای شما آسان می کند. این برنامه اجازه می دهد تا torrenting و به اشتراک گذاری P2P ، سریعترین بارگیری و بارگذاری ویژگی ها را ارائه دهد ، و دسترسی نامحدودی به وب سایت های محدود ارائه می دهد. سرعت ExpressVPN غیرقابل مقایسه است.

قیمت گذاری ExpressVPN: $ 8.32 / ماه - برنامه 1 ساله

به وب سایت مراجعه کنید

IPVanish

نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از انگلستان

VPN هایی مانند ExpressVPN ، NordVPN و IPVanish برای دسترسی به iPlayer بی بی سی هنگامی که در انگلستان نیستید ، بسیار عالی کار می کنند. از آنجا که یک IPVanish یکی از معدود VPN ها است که گزینه های امنیتی بهتری را ارائه می دهد و دارای بسته های شگفت انگیز سالانه است ، بهترین منبع برای دور زدن محدودیت ها و دسترسی به هر وب سایت بدون در نظر گرفتن منطقه موجود شما است. در رتبه بندی ما برای VPN برای انسداد iPlayer BBC ، IPVanish در سومین VPN برتر قرار می گیرد زیرا سرعت آن به همان سرعت در مقایسه با دو مورد دیگر که در بالا ذکر شد نیست. با این حال ، IPVanish شامل سیاست عدم ورود به سیستم و روشهای اضافی است که شما را فراتر از انتظارات خود قرار می دهد. همچنین ، IPVanish شما را چند دلار صرفه جویی می کند و از سایر دو کشور ارزان تر است اما کاملاً یکسان است. گذشته از همه محدودیت های جغرافیایی گذشته می باشد که برای دسترسی به iPlayer BBC ایده آل است. پایان دادن به رمزگذاری ها مانند همه چیز از فعالیت های آنلاین شما محافظت می کند.

به وب سایت مراجعه کنید

با افزایش جستجوها در مورد چگونگی دسترسی شخص به iPlayer بی بی سی ، منصفانه است که بگوییم iPlayer بی بی سی جایگاه خود را در بازار تلویزیون دارد و همه فقط می خواهند این وب سایت را بدون توجه به جایی که در حال حاضر در آن زندگی می کنند پخش کنند. iPlayer بی بی سی دارای چندین کانال ، طیف گسترده ای از محتوا ، چندین برنامه وجود دارد ، با هر وسیله دلخواه شما سازگار است ، و بیشتر از همه تبلیغات مزاحم را در بین شما ایجاد نمی کند. اما چه خاموش است ، فقط در انگلستان قابل دسترسی است. بنابراین ، ما باید دریابیم که چگونه به iPlayer BBC در خارج از انگلستان دسترسی پیدا کنیم ، زیرا هیچ کس نمی خواهد از نمایش های مورد علاقه خود صرفنظر کند. خوشبختانه ، VPN در کنار پیشرفت های تکنولوژیکی به وجود آمد و ما هم اکنون می توانیم حتی در هنگام نشستن در خارج از انگلستان به طیف گسترده ای از مطالب دسترسی داشته باشیم و پخش کنیم..

آخرین موارد را از World iPlayer BBC بیابید

توییت‌های BBCiPlayer

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments