چگونه آدرس IP را با VPN مخفی کنیم

[ware_item id=33][/ware_item]

این آدرس عددی هر بار که به اینترنت بروید ، از بررسی رسانه های اجتماعی خود گرفته تا بازی و گپ زدن با دوستان ، شما را در یک وضعیت آسیب پذیر قرار می دهد و شما هویت دارید!


عدم وجود حریم خصوصی ، سرقت هویت ، جاسوس افزارها و هرزنامه ها در همه موارد وقتی به وجود می آید که تقریباً در هر نقطه از جهان مرور می کنید ، اما گزینه ای برای ناشناس بودن دارید. آدرس IP خود را مخفی کنید! با چند قدم ساده ، با اطمینان می توانید تقریباً در هر سایتی از هر نقطه از جهان مرور کنید ، حتی اگر از Wi-Fi عمومی استفاده می کنید.

IP مخفف پروتکل اینترنت است و به عبارت ساده ، راهی برای برقراری ارتباط یک رایانه (یا رایانه لوحی یا تلفن) با رایانه دیگر در اینترنت است. اکنون به معنای واقعی کلمه شما را به کلیه دستگاه های دیجیتالی آنلاین وصل می کند. آدرس IP شما چهار عدد است و هر یک شامل یک تا سه رقم هستند. بنابراین می تواند چیزی شبیه به 76.103.2.567 یا 98.102.56.32 باشد. مهم نیست که واقعاً مال شما چیست ، این چهار شماره است که به شما امکان می دهد داده را بصورت آنلاین ارسال و دریافت کنید.

آدرس های IP ثابت یا پویا هستند ، به این معنی که آنها تغییر می کنند یا تغییر نمی کنند. آدرس IP استاتیک تمام وقت یکسان است و همیشه می گویند شما در کجا قرار دارید. با این وجود ، آدرس های پویا هر بار که به سیستم وارد شوید ، از مجموعه گزینه ها وام گرفته می شوند.

هر ابزار و رایانه ای با استفاده از اینترنت ، آدرس IP منحصر به فردی را برای اتصال به اینترنت توسط ISP اختصاص می داد. با مراجعه به وب سایت ، آدرس IP شما در آن سرورها ثبت می شود. هر زمان که از اینترنت برای دسترسی به وب سایت استفاده می کنید ، فعالیتهای اینترنتی شما با استفاده از آدرس IP عمومی ضبط و وارد سیستم می شوند.

چرا به پنهان نامرئی احتیاج دارید?

مجرمان سایبری می توانند محتوای غیرقانونی را تحت شناسنامه IP شما بارگیری کنند. آنها می توانند فیلم ها ، موسیقی و فیلم های دزدان دریایی را بارگیری کنند - که با ISP شما مشکل دارد.

وقتی یک آدرس IP داده می شود ، یک مهاجم می تواند از فناوری موقعیت مکانی استفاده کند تا مشخص کند منطقه شما ، شهر یا ایالت شما در کجا قرار دارید. به عنوان مثال ، آنها ممکن است به دنبال آدرسهای IP در مکانهای ثروتمندتر یا مناطق با سواد امنیتی کمتر باشند تا بتوانند از حمله بیشتر بازپرداخت کنند یا راحت تر به یک سیستم نفوذ کنند..

پنهان کردن آدرس IP خود را به عنوان یک اولویت در نظر بگیرید

مجرمان نه تنها می توانند از آدرس IP شما برای حملات در مقیاس بزرگتر استفاده کنند ، بلکه می توانند مستقیماً شبکه شما را هدف قرار داده و انواع حملات را انجام دهند. یکی از محبوب ترین حمله DDoS (توزیع انکار سرویس) است. این نوع حمله سایبری زمانی اتفاق می افتد که افراد بد از ماشینهای آلوده قبلاً استفاده می کنند تا حجم بالایی از درخواست ها را برای سیل سیستم یا سرور هدفمند ایجاد کنند. با این کار ترافیک بیش از حد برای سرور ایجاد می شود و در نتیجه اختلال در خدمات ایجاد می شود. اصولاً اینترنت شما را خاموش می کند.

گیمرهای آنلاین برای این امر در معرض خطر بالایی قرار دارند ، زیرا صفحه نمایش در هنگام پخش قابل مشاهده است (که روی آن می توانید یک آدرس IP کشف کنید).

عفونت بدافزار؟ برحذر بودن!

مجرمان سایبری برای پیدا کردن آدرس IP شما می توانند حیله گر باشند. در اینجا برخی از راه هایی که مهاجمین برای دیدن آن شماره جادویی به پایین می روند ، آورده شده است.

مهاجمان می توانند از مهندسی اجتماعی برای فریب دادن آدرس IP خود استفاده کنند. به عنوان مثال ، آنها می توانند شما را از طریق Skype و سایر برنامه های پیام رسانی فوری ، که همه از آدرس های IP برای برقراری ارتباط استفاده می کنند ، پیدا کنند. اگر اتفاقاً با افراد غریبه با استفاده از این برنامه ها گپ می زنید ، مهم است که توجه داشته باشید که آنها می توانند آدرس IP شما را ببینند. مهاجمان می توانند از ابزاری به نام Skype Resolver استفاده کنند ، جایی که می توانند آدرس IP شما را بیابند وقتی که همه آنها بدانند نام کاربری شماست.

علاوه بر این ، مجرمان می توانند با پیگیری فعالیت آنلاین شما ، آدرس IP شما را پیگیری کنند. هر تعداد فعالیت آنلاین می تواند آدرس IP شما را نشان دهد ، از بازی بازی های ویدیویی گرفته تا اظهار نظر در وب سایت ها و انجمن ها.

VPN - یک بهشت ​​ایمن برای یک آدرس IP

همه این موارد به مراحلی که برای تأمین آدرس IP خود برمی دارید ، پایین می آید. در اینجا چگونه می توانید آدرس IP خود را از دست جنایتکاران دور نگه دارید.

با استفاده از شبکه خصوصی مجازی ، با استفاده از رمزگذاری و تونل های پروکسی ، از داده های شما به صورت آنلاین محافظت می شود. این آدرس IP شما را پنهان می کند و ترافیک شما را از طریق یک سرور جداگانه هدایت می کند و این امر را برای شما به صورت آنلاین ایمن تر می کند. خدمات VPN بدون شک بهترین روش برای مخفی کردن آدرس IP شما هستند. با هزینه خدمات ماهانه آنها را می توان آنلاین پیدا کرد ، با این حال ممکن است قیمت آن برای هر کاربر خانگی ارزش نداشته باشد. سرویس های VPN رایگان در خارج وجود دارد ، اما انتظار ندارید که آنها به اندازه کافی سریع برای هرگونه پخش و بازی بازی کنند.

ExpressVPN

ExpressVPN بودن شماره یک در مخفی کردن IP شما با ویژگی سوئیچ kill ، نبوغی است که باعث می شود ترافیک اینترنت شما رمزگذاری شود و آدرس IP شما را از هکرها و جاسوسان پنهان کند..

علاوه بر این بهترین خدمات VPN شما می توانید برای مخفی کردن آدرس IP خود استفاده کنید PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی) است که می توانید با یک IP مخفی به طور ناشناس مرور کنید که امنیت Wi-Fi را با سرویس VPN امکان پذیر می کند. تونل های ناشناس VPN بهترین راه برای محافظت از حریم خصوصی شما هستند و دسترسی به اینترنت خصوصی بهترین سرویس VPN را دارد.

ویپروپن

با VyprVPN به شما 200000 آدرس IP ، 700 سرور + و سوئیچ آسان سرور نامحدود ارائه می شود. VyprVPN بالاترین سطح سرعت و امنیت را ارائه می دهد.

VPN با همه ترافیک اینترنت روی رایانه شما ، برخلاف پروکسی های مبتنی بر وب که فقط از طریق مرورگر کار می کنند ، کار می کنند. این شامل ارسال پیام و انتقال پرونده است.

NordVPN

وب سایت nordvpn

رمزگذاری NordVPN شما را از هر کسی که به داده های آنلاین شما دسترسی داشته باشد ، محافظت می کند ، خواه جنایتکار سایبری ، جاسوسی یا هکرهای نوجوان مشتاق.

به وب سایت مراجعه کنید

هرکدام از این ارائه دهندگان VPN دارای سرورهایی هستند که در بسیاری از کشورهای جهان واقع شده اند و به شما امکان می دهند لباس نامرئی بپوشید.

استفاده از VPN

می توانید نرم افزار VPN (Virtual Private Network) را بارگیری و نصب کنید. به دسترسی مدیر به رایانه شخصی خود نیاز دارید. بیشتر نرم افزارهای VPN نیاز به اشتراک دارند. در عوض به هزاران آی پی ناشناس که می توانید استفاده کنید دسترسی پیدا می کنید.

VPN از رمزگذاری بسیار بالاتر از پروکسی مبتنی بر وب ارائه می دهد. اگر ترجیح می دهید نرم افزار را بارگیری نکنید و در عوض می توانید جزئیات اتصال را برای VPN خود وارد کنید ، می توانید VPN را از طریق کنترل پنل ویندوز تنظیم کنید. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید. برای اتصال به شما هنوز نیاز به دریافت IP دارید. در برگه اتصالات ، روی افزودن VPN کلیک کنید. با این کار پنجره VPN باز می شود. IP را که به آن وصل می شوید وارد کنید. اگر VPN شما به یک نام کاربری و رمز عبور احتیاج دارد ، از شما خواسته می شود که آن را وارد کنید. ویولا!

اعتبار تصویر: www.Lifewire.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments