نحوه بررسی آدرس IP تورنت

[ware_item id=33][/ware_item]

از آنجا که به تازگی بسته شدن برخی وب سایت های تورنت پیشرو ، تورنتها محبوبیت خود را از دست نداده اند. امنیت در درجه اول قرار دارد اما متأسفانه ، چندین کاربر تورنت از این که نمی توانند چه چیزی را جستجو کنند غافل هستند. مهمترین نگرانی شما باید آدرس IP شما باشد.


چرا یک آدرس IP مهم است?

درست مثل اینکه در شهر خود ساکن هستید و آدرس محلی برای زندگی خود دارید ، به عنوان یک کاربر در اینترنت آدرس دارید. ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) شما را از طریق یک سرور خاص به شبکه جهانی وب متصل کرده است. آدرس آن سرور به آدرس IP شما تبدیل می شود که به شما امکان می دهد داده ها را از منابع دیگر دریافت کنید. آدرس IP شما همچنین نحوه پیگیری فعالیت آنلاین شما توسط سازمان های دولتی ، بازاریاب ها و برنامه های رسانه های اجتماعی است.

همچنین بخوانید: بهترین سایت های تورنت در سال 2019

چگونه آدرس IP خود را پیدا کنیم

آدرس IP شما برای دیگران قابل مشاهده است ، بنابراین باید بتوانید به راحتی آن را مشاهده کنید ، درست است؟ برای این منظور به هیچ نرم افزار خاصی احتیاج ندارید. فقط بر روی Properties اتصال اینترنت خود کلیک کنید. کادر محاوره ای ظاهر می شود که مجموعه ای از اعداد را به عنوان IPv4 شما نشان می دهد. این آدرس IP شماست.

یا همچنین می توانید آدرس IP خود را از طریق ابزار ردیابی IP بررسی کنید

آدرس IP واقعی خود را مخفی کنید

اگر نمی خواهید فعالیت آنلاین شما از سازمان های دولتی ، تبلیغ کنندگان و وب سایت ها / برنامه هایی که بازدید می کنید بررسی شود ، بنابراین به یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) نیاز دارید. این امر به شما امکان می دهد از طریق یک سرور VPN انتخاب شده متعلق به آن شرکت به شبکه جهانی وب متصل شوید. این بدان معنی است که هرکسی که سعی دارد شما را از طریق آدرس IP شما ردیابی کند ، تنها قادر خواهد بود تا آدرس IP آن سرور خاص VPN را مشاهده کند. مکان واقعی شما پنهان خواهد شد و بسیاری از شرکتهای VPN حتی اطلاعات کاربر را حفظ نمی کنند.

یک سرویس VPN فقط برای مخفی کردن مکان واقعی شما مفید نیست بلکه شما را از هکرها محافظت می کند. VPN تونلی ایجاد می کند که از طریق آن تمام داده های ورودی و خروجی شما عبور می کند. به این ترتیب ، هکرها قادر به دسترسی به سیستم شما نیستند حتی اگر از یک اتصال عمومی Wi-Fi استفاده می کنید.

تورنت vpn را بررسی کنید

آدرس IP تورنت شما چیست؟?

تورنت با بارگیری مستقیم متفاوت است زیرا شما فایل را در بیت های مختلف از چندین منبع دریافت می کنید و نه از یک منبع. این ایمن تر ، سریعتر و راحت تر از بارگیری مستقیم طبق اکثر کاربران است. چگونه داده ها را دریافت خواهید کرد؟ البته آن منابع به آدرس IP شما احتیاج دارند تا بدانند داده ها را از کجا می توانند برای شما ارسال کنند. این آدرس IP تورنت شماست.

اگرچه تورنت به طور کلی غیرقانونی نیست ، اما مشکوک است. میلیون ها تورنت غیرقانونی وجود دارد که حق نسخه برداری از صاحبان آنها را نقض می کند. اگرچه قوانین حق چاپ برای شما بستگی دارد که در کدام کشور زندگی می کنید و چه مدت کپی رایت خریداری شده است ، اما باید مراقب باشید. میلیون ها کاربر ناآگاهانه تورنت های غیرقانونی را بدون استفاده از هر نوع محافظت بارگیری می کنند. این امر آنها را به اهداف سازمان های اجرای قانون تبدیل می کند. برخی از سرویس دهنده های اینترنتی وجود دارند که به دلیل ماهیت حساس بودن آن حتی اجازه ایجاد تورنت را نمی دهند. آدرس IP تورنت شما بهترین راه برای ردیابی شماست و اینگونه است که می توانید با تورنت های غیرقانونی گرفتار شوید.

پروکسی تورنت چیست؟?

یک پروکسی در انحصار بودن با یک VPN متفاوت است. یک پروکسی تورنت فقط برای یک مشتری تورنت قابل اعمال است. هدف مشابه VPN است. آدرس IP واقعی شما برای همسالان شما قابل مشاهده نیست ، بلکه آدرس IP سرور پروکسی torrent شما توسط آنها مشاهده می شود. آدرس IP تورنت شما برای Android ، Windows ، iOS و غیره مطمئناً در دسترس شما خواهد بود تا نگران نباشید. کاشت بذر برای جلوگیری از شستشو مهم و بسیار تشویق می شود. Leaching کیفیت تورنت را خراب می کند زیرا بارگیری بیشتر از آپلود وجود دارد. بنابراین همه را پایین می آورد. بسیاری از کاربران پس از اتمام بارگیری به دلایل امنیتی ، از بذر آنها دریغ نمی کنند.

بیشتر بخوانید درباره: VPN ارزان برای BitTorrenting

اگر از پروکسی تورنت استفاده می کنید ، لازم نیست نگران امنیت باشید. یک پراکسی قابل اعتماد تورنت شما را کند نمی کند. می توانید تورنت ها را مرور کرده و بارگیری های ایمن را برای فیلم ، صدا ، نرم افزار ، بازی ها ، برنامه ها و غیره انجام دهید.

چگونه آدرس IP تورنت را بیابیم

ابتدا باید یک ابزار رایگان خوب برای این منظور جستجو کنید. برخی از ابزارهای وابسته به مشتری تورنت یا سیستم عامل شما وجود دارد. این بدان معنی نیست که شما نمی توانید نحوه بررسی آدرس IP torrent خود را در Android ، iOS یا Windows پیدا کنید. در اینجا چند توصیه برای دستگاههای مختلف ارائه شده است.

 • Torguard
 • بررسی IP من
 • رمزنگاری IP
 • آهنربای IP
 • نشت IP

این نوع نرم افزار مبتنی بر ایده پیوندهای آهنربا است. این دو مرحله ساده را برای کشف آدرس IP torrent خود دنبال کنید.

 1. پیوندی برای ایجاد پیوند مگنت در نرم افزار انتخابی شما وجود دارد ، بنابراین آن را در مشتری تورنت خود باز کنید.
 2. روی تورنت ردیابی کلیک کنید و به "Trackers" بروید. با این کار جزئیات ردیاب خود و یک آدرس IP در ستون "وضعیت" به شما نشان می دهد.

چه نتیجه ای را می توان انتظار داشت?

اجازه دهید ابتدا چند مورد را روشن کنیم. برای مخفی کردن آدرس IP واقعی خود می توانید کل اینترنت خود را به VPN متصل کنید. همچنین می توانید از پروکسی برای مشتریان تورنت خود استفاده کنید. این دو چیز متفاوت است که در هر نقطه با یکدیگر همپوشانی ندارند ، بنابراین این را در خاطر داشته باشید. سه آدرس IP وجود دارد: واقعی ، مرورگر و تورنت.

همچنین بخوانید: BitTorrent vs uTorrent

 • بدون یک VPN یا پروکسی torrent ، هر سه آدرس IP یکسان خواهند بود.
 • هنگامی که شما فقط از یک VPN استفاده می کنید ، آدرس IP واقعی شما پنهان می شود بنابراین متفاوت از دو مورد دیگر خواهد بود.
 • وقتی فقط از یک پروکسی تورنت استفاده می کنید ، آدرس های IP واقعی و مرورگر شما یکسان خواهند بود اما آدرس IP تورنت شما متفاوت خواهد بود.
 • وقتی از VPN و پروکسی torrent استفاده می کنید ، مرورگر شما آدرس IP سرور VPN را نمایش می دهد و مشتری تورنت شما نشان دهنده سرور پروکسی را نشان می دهد. این بدان معنی است که هر سه آدرس IP متفاوت خواهند بود.

اکنون می فهمید که چگونه آدرس های IP کار می کنند ، بنابراین باید بدانید که استفاده از VPN و پروکسی torrent بالاترین سطح امنیت را به دست می آورد.

اعتبار تصویر: Fossbytes.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments