تیم های تماشا در FIFA WorldCup 2018 روسیه

[ware_item id=33][/ware_item]

جام جهانی FIFA 2018 کمتر از یک هفته از زمان باقی مانده است. و ما نمی توانیم خودمان را شاهد باشیم تا تیم هایی را که به ما معالجه می کنند ، پر از هیجان و مسابقات پرتاب کننده بپردازند. هواداران فوتبال با کمال تعجب منتظرند ببینند که چطور جام جهانی فیفا این بار به میدان می رود. این مسابقات از زمان برگزاری آخرین جام جهانی در آلمان ، 2006 به اروپا باز می گردد. جام جهانی با اولین مسابقه بین روسیه و عربستان سعودی آغاز می شود. ما در این لیست 32 تیم قدرتمند داریم که برای کسب یک تاج پیروزی می کنند. با توجه به اینکه آلمان در صدر فعلی قرار دارد ، می خواهیم ببینیم این بار چه کسی جایزه جام را می زند. بازیکنان کلاس جهانی از استعداد بارگیری می کنند و علاقه مند به روشن شدن زمین هستند. بیایید مستقیماً به صحبت های دقیق درباره تیم ها بپردازیم تا در مسابقات جام جهانی فیفا 2018 به دنبال آن باشند.


  1. برزیل

تیم ملی فوتبال فیفا برزیل

از زمان شروع جام جهانی فیفا ، ما دیده ایم که برزیل با افتخار قهرمانی را به دست می آورد ، نه دو بار یا سه بار بلکه پنج بار. این نسخه می تواند ششمین بار آنها باشد ، ما هنوز ندیدیم. برزیل همیشه در صحنه ملی نام بزرگی بوده است. علاوه بر روسیه ، برزیل اولین تیمی است که در جام جهانی صعود می کند. با نیمار ، بازیکن گرانقیمت جهان ، آنها شانس زیادی برای رفتن در جام جهانی دارند.

تیم برزیل این نسخه قدرتمند به نظر می رسد و مطمئناً مسابقات رکورددار را پرتاب خواهد کرد. مدافعانی چون مارسلو و تی سیلوا ، مدافعانی مانند مارسلو و تی سیسیلوا ، بازیکنانی همچون کاسمیرو و فرد ، گابریل عیسی ، ویلیان و روبرتو فیرمینو ، برزیل مناسب هستند و می توانند جلال ملی را از آن خود کنند..

برزیل در گروه E قرار دارد و مقابل سوئیس ، صربستان و کاستاریکا به میدان می رود. ما پیش بینی می کنیم این مسابقات لذت بخش باشد و برزیل در صدر قرار بگیرد.

  1. آلمان

Germany Worldcup Squad 2018 روسیه

تیم آلمان با یک کیت جام جهانی درجه یک و ترکیبی از تجربه و قدرت. بنابراین ، آیا آنها می توانند از جام جهانی مرگبار سال 2014 خود دفاع کنند؟ همانطور که ما نتایج را پیش بینی می کنیم ، چیز جدیدی نیست که بگوییم آلمانی ها ، بار و زمان دیگر ، ثابت می کنند که در دقیقه 90 آنها هنوز هم برای پیروزی و جام حذفی خود قرار دارند. انگیزه آنها برای پیروزی ، به عنوان یک تیم قدرتمند ، به آنها کمک می کند تا از هر تیمی که با آنها روبرو شوند دفاع کنند. آلمانی ها فوتبال با حمله طولانی و لذت بخش را با پاس های طولانی بازی می کنند ، یواخیم لاو همیشه سعی می کند کاری متفاوت با استراتژی انجام دهد. آنها با مارک مردی پیش می روند و گاهی اوقات به حریف اجازه حمله و برنامه ریزی ضد حملات از پشت و راست را می دهیم.

هدایت این تیم توسط مانوئل نویر ، دروازه بان تیم است. مدافعان قوی آنها مانند نیکلاس سول ، ماروین ، گینتر و بواتنگ هستند. هافبک های میانی ، جولیان برانت ، امره کان و لئون گورتزا. علاوه بر این ، بازیکن برتر Mesut Ozil به همراه 23 پسر با استعداد ثروتمند نماینده تیم قدرتمند آلمان در جام جهانی خواهند بود.

  1. اسپانیا

تیم ملی اسپانیا برای روسیه 2018

اسپانیا مملو از برندگان جام جهانی جانباز و جمع جدید جوان در ترکیب خود است. اسپانیا به دلیل شیوه و شیک بودن تحویل مسابقه ، همیشه از یک دهه گذشته مدعی بزرگی بوده است. در ده سال گذشته ، آنها یک جام جهانی و دو یورو کسب کرده اند. در آخرین نسخه جام جهانی ، متأسفانه اسپانیا در مرحله گروهی مجبور به خروج شد. با این حال ، تیم رضایت دارد تا با بازیکنان جوان و هیجان انگیز دوباره به روش های پیروزی برگردد.

همچنین بخوانید: Fifa Worldcup Russia 2018 Live Online را تماشا کنید - راهنمای کامل جریان

اسپانیا دیوید دی گا را برای هدایت این تیم در دروازه دارد که مطمئناً بهترین دروازه بان جهان است. صحبت از مدافعان خود ، دفاع از آنها مثل همیشه قوی است ، البته جوردی آلبا ، دنی کارواجال ، فرارد پیکه و سرخیو راموس. هافبک اسپانیا ، شما یک یا دو می گویید ، اما هر هافبک می تواند بازی را برای این تیم باز کند ، مانند ایسکو ، دیوید سیلوا ، تیاگو آلکانتارا ، آندرس اینیستا و کوک. اسپانیا در این رقابت های جام جهانی از تیم قدرتمندی برخوردار است و هر بازیکن تیم ملی نیز توانمند است ، این تیم می تواند امسال قهرمان شود..

  1. آرژانتین

تیم ملی جام جهانی 2018 آرژانتین

آرژانتین ، فینالیست های جام جهانی و فینالیست های کوپا آمریکا نام های بزرگی در ترکیب تیم خود دارند. اشتیاق و اشتیاق بی پایان لیونل مسی به او همه چیز را داده است ، اما تنها غنائم موجود در لیست وی جام جهانی است. آیا می توانیم انتظار داشته باشیم که آرژانتین از آخرین جام جهانی یک قدم بالاتر برود؟ آیا این سالی خواهد بود که مسی جلال را به خانه ببرد؟ آرژانتین فقط لیونل مسی نیست ، حتی اگر او بازیکن اصلی آنها باشد. اما ، این تیم بازیکنان کشنده و با استعدادی بیشتری برای کمک به آرژانتین در دفاع و یک قدم پیشرفت دارد.

خط مقدم آرژانتین می تواند شگفتی هایی را انجام دهد ، پائولو دیبالا ، ایگواین ، سرخیو آگوئرو به رهبری لیونل مسی. وقتی این چهار نفر متحد شوند ، هیچ متوقفی برای آرژانتین وجود ندارد. هافبک های آنها مهارتهایی برای ارائه دارند. آنجل دی ماریا ، ادواردو سالویو ، و همیشه بانهگا. مدافعانی مانند ، مارکوس روژو ، خاویر ماسکرانو و گابریل مرکادو می توانند بازی را برای این تیم به عنوان یکی تنظیم کنند.

کامل بخوانید: گروه به روش تجزیه و تحلیل گروهی برای Fifa Worldcup 2018 روسیه

در پی دیدارهای ایسلند و نیجریه ، آرژانتین در گروه D با یک بازی چالش برانگیز با کرواسی روبرو خواهد شد. اما ، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که دوندگان سال 2014 مسابقات خوبی را در این جام جهانی پرتاب کنند ، زیرا آنها برای کسب جایزه در اینجا هستند.

  1. فرانسه

تیم ملی فرانسه برای روسیه Worldcup 2018

فرانسه با عمق و با کیفیت ترین بازیکنان جوان تیمی است که باید مراقب آن باشد. تیم ملی فرانسه سعی می کند با بلند کردن عنوان جام جهانی در تابستان امسال ، بر ناامیدی یورو 2016 در خانه غلبه کند. تیم ملی از عمق بالایی برخوردار است و تقریباً در هر موقعیتی می تواند جایگزین مساوی داشته باشد.

پل پوگبا و آنتوان گریزمان بازیکنان کلیدی فرانسه هستند که کایلین مباپه ، اووزمان دمبله ، کانته و اولیویه ژیرو را به عهده دارند. این فرانسوی ، تیم فرانسه در انتظار پیروزی در دومین جام جهانی خود پس از 20 سال است. به نظر می رسد آنها بیش از شکست یورو هستند و برای روشن کردن زمین آماده هستند.

فرانسه در گروه C قرار دارد و هواداران مشتاقانه منتظر دیدن آنها در صدر هستند. آنها بازی های سختی را به استرالیا ، دانمارک و پرو می دهند. راه رفتن آسان برای آنها نخواهد بود ، اما مطمئنا فرانسه پتانسیل های زیادی برای صعود به این گروه و یا حتی در پایان برنده شدن در Worldcup دارد.

نتیجه

هر تیم با سبک و قدرت بازی های مختلف قرار است تابستان امسال به مرحله مرکزی روسیه برسد. هواداران فریاد می زنند ، با عصبانیت به جستجوی مصدومیت ، پیراهن های رنگی در ورزشگاه ، تیم هایی با رقابت می پردازند ، این سال فیفا است و فقط چند روز از آن گذشته است. به نظر شما چه کسی جام جهانی را به خانه خواهد آورد؟ به نظر شما چه کسی بازی های تغییر بازی را در این نسخه 2018 FIFA ارائه می دهد?

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments