نحوه تماشای آنلاین CBC در خارج از کانادا

[ware_item id=33][/ware_item]

روزها طولانی تر می شوند و تعطیلات تابستانی چندان دور نیست بنابراین وقت آن است که با دوستان و خانواده خود برنامه ریزی کنید. چه بخواهید با عزیزانتان به تعطیلات عجیب و غریب بروید و یا قصد دارید امسال یک سیب زمینی نیمکت نشین باشید ، می توانید امسال تفریحی زیادی داشته باشید. اگر در بیرون خیلی گرم است ناامید نشوید یا نتوانید از باد شدید یک ایستگاه تپه لذت ببرید. با تشکر از اینترنت ، راه حل بی حوصلگی مهم نیست که منافع شما در آن قرار دارد. صنعت سرگرمی با فیلم های ضربه ای و نمایش های تلویزیونی روبرو شده است که به بحث شهر تبدیل شده اند.


بدست آوردن سرنوشت این نمایش ها و حتی شخصیت های خاص در رسانه های اجتماعی امری عادی نیست. Tumblr پر شده است از خاطرات خنده دار و Gif های خنده دار ایجاد شده از صحنه های این برنامه های تلویزیونی که بینندگان می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند. یک جستجوی سریع در اینستاگرام کل حساب های اختصاص داده شده به برنامه های تلویزیونی محبوب را فاش می کند ، بنابراین شوق واقعی است! آیا شما نمی خواهید به پشت سر روند ، آیا؟ چندین برنامه تلویزیونی شگفت انگیز در کانادا ، به ویژه برنامه هایی که از شبکه CBC پخش می شوند ، وجود دارد که قلب بینندگان را از سراسر جهان جلب کرده است. بزرگترین امتیاز این است که هیچ هزینه اشتراک برای پخش مستقیم یا پخش برنامه های تلویزیونی CBC به صورت آنلاین وجود ندارد. واقعیت این است که اگر شما مایل به تماشای CBC در ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا ، آسیا یا هر منطقه دیگری هستید ، مقداری هزینه برای شما به همراه خواهد داشت ، اما این به این دلیل نیست که شبکه سی بی سی به دلیل خدمات خود کاربران بین المللی را متهم می کند.

CBC را در خارج از کانادا تماشا کنید

احتمالاً در حال حاضر در حال جستجو برای بررسی در مورد این نمایش های تلویزیونی هستید ، اما قبل از انتخاب یک برنامه تلویزیونی از CBC تا تماشای تماشایی ، چیزی را که باید بدانید وجود دارد. متأسفانه ، اگر در حال حاضر ساكن كانادایی نیستید یا از كانادا وارد نشده اید ، باید یاد بگیرید كه چگونه CBC را در خارج از كانادا تماشا كنید. چرا می پرسی؟ حتی اگر می خواهید CBC را در ایالات متحده تماشا کنید ، باید مسیری را برای عبور از جاده دنبال کنید ، گرچه کانادا و آمریکا مرز مشترک دارند. متأسفانه ، این دقیقاً چطور است!

چندین وب سایت خبری و سرگرمی وجود دارد که محدودیت های جغرافیایی را در محتوای خود قرار داده اند. ممکن است شما بتوانید وب سایت رسمی CBC را باز کنید و در برنامه های تلویزیونی موجود برای بررسی برنامه ها ، بازیگران ، توطئه ها ، بازپخش اپیزودها و بررسی ها ، برنامه های تلویزیونی موجود را مرور کنید. با این حال ، هنگامی که سعی می کنید هر قسمت را پخش کنید ، یک پیام خطا ظاهر می شود. پشت این محدودیت ها دلایل سیاسی و تجاری وجود دارد ، بنابراین هیچ کاری نمی تواند کاربر در مورد چنین سیاست هایی انجام دهد. کاری که می توانید انجام دهید این است که کمی حیله گر عمل کنید و بدانید که چگونه CBC را در خارج از کانادا تماشا کنید.

نحوه دسترسی به CBC در خارج از کانادا

خوشبختانه ، ابزار فوق العاده ای به نام شبکه خصوصی مجازی (VPN) وجود دارد. بنابراین ، اگر مایل به تماشای CBC در ایالات متحده یا سایر نقاط جهان هستید ، می تواند به شما امکان دسترسی غیرمستقیم به CBC در خارج از کانادا را بدهد. هنگامی که سعی در ایجاد حساب کاربری در وب سایت CBC از خارج از کانادا دارید ، نمی توانید بازیکن CBC را از حالت انسداد خارج کنید. پس از ثبت نام در سرویس VPN و روشن کردن آن ، احتمالاً پیام خطایی باز هم ظاهر می شود.

می بینید ، شبکه CBC اقداماتی را علیه کاربرانی انجام داده است كه سعی می كنند CBC را در هر نقطه از سرورهای مستقر در قلمرو كانادا مسدود كنند. به نظر نمی رسد که آدرس IP شما در لیست سیاه قرار بگیرد یا علیه شما اقدامات قانونی انجام شود. این پنجره به سادگی می خواند که CBC متوجه شده است که شما از یک سرور VPN شناخته شده استفاده می کنید و پیشنهاد می کنید اگر در کانادا زندگی می کنید ، VPN خود را خاموش کنید و به طور عادی وارد شوید..

بدیهی است که با خاموش کردن VPN خود دسترسی به CBC در خارج از کانادا امکان پذیر نیست. بنابراین ، اگر سرور VPN شما توسط شبکه CBC مسدود شده است ، چگونه می توان CBC را در خارج از کانادا مشاهده کرد؟ آنچه باید درک کنید این است که شبکه CBC در تلاش است تا ارائه دهندگان محبوب VPN را که کاربران بین المللی غالباً از آن برای انسداد پخش کننده CBC استفاده می کنند ، سرکوب کند. شرکت های کوچکتر VPN اغلب قادر به جلوگیری از تشخیص هستند بنابراین می توانید یکی از این موارد را انتخاب کنید. با این وجود ، هنگام انتخاب یک VPN برای انسداد قفل CBC در هر نقطه ، چندین ملاحظه وجود دارد. همه سرورهای کانادایی ارائه دهندگان معروف VPN توسط شبکه CBC مشخص نشده اند. شما می توانید با مرکز مراقبت از مشتری ارائه دهنده VPN خود تماس بگیرید و به طور خاص از آنها بخواهید که کدام سرورها به شما امکان دسترسی به CBC در خارج از کانادا را می دهند. پس از دریافت این اطلاعات ، می توانید یک پروتکل را انتخاب کرده و از آن سرور برای پخش آنلاین نمایش های CBC استفاده کنید.

چگونه VPN ها پخش CBC را مسدود می کنند

فرض کنید شما در حال تلاش برای تماشای CBC در ایالات متحده هستید. اگر به وب سایت رسمی شبکه CBC از طریق سرور ارائه دهنده خدمات محلی محلی (ISP) خود مراجعه کنید ، آدرس IP دریافت شده توسط شبکه CBC از ایالات متحده خواهد بود. بنابراین به وب سایت CBC هشدار داده می شود که شخصی در حال تلاش برای دسترسی به CBC در خارج از کانادا است و پیام خطا نمایش داده می شود. هنگامی که از طریق سرور VPN واقع در کانادا در وب سایت CBC ثبت نام می کنید ، آدرس IP شما از ایالات متحده بلکه کانادا نخواهد بود. این وب سایت قادر به تشخیص اینکه مکان واقعی شما در داخل ایالات متحده است و فریب داده است به فکر شما در کانادا زندگی می کنید.

تماشای cbc در هر نقطه

یک VPN به سادگی آدرس IP واقعی شما را پنهان نمی کند بلکه از لحاظ امنیتی مزایای بسیاری نیز دارد. بیشتر کارشناسان امنیت دیجیتال تا آنجا پیش می روند که می گویند VPN امروزه برای همه کاربران ضروری است. وقتی از Wi-Fi عمومی آنلاین هستید ، سیستم شما در معرض هکرهایی است که در صورت استفاده از همان اتصال Wi-Fi ، می توانند به داده های خصوصی شما دسترسی پیدا کنند. حتی اگر از Wi-Fi خصوصی خود استفاده می کنید ، احتمال دارد سیستم شما هک شود و داده های شخصی برای فعالیت های جنایی استفاده شود. علاوه بر هکرها ، آژانس های اجرای قانون و تبلیغ کنندگان نیز علاقه مند به پیگیری فعالیت های آنلاین شما هستند. پروفایل های کاربر ممکن است با ذکر الگوهای در فعالیت آنلاین شما ساخته شود تا انتخاب کند که تبلیغات ممکن است شما را فریب دهد.

VPN هایی که هیچ ارتباطی از ارتباط شما ندارند ، بهترین گزینه برای مخفی کردن سازمان های اجرای قانون هستند. همچنین ، به یاد داشته باشید که هنگام انتخاب VPN برای دسترسی به CBC در خارج از کانادا ، تعداد سرورهای کانادایی را بررسی کنید. این مهم است زیرا هرچه سرورهای شرکت VPN شما در کانادا بیشتر باشد ، گزینه های بیشتری را در اختیار دارید و ارتباط شما قوی تر است. سرویس VPN باید برای کشور شما در دسترس باشد و حالت های پرداخت آنها باید برای شما مناسب باشد. بررسی را بررسی کنید برای خدمات به مشتریان خود ، زیرا شما باید در مورد سرورهایی بپرسید که می توانند پخش کننده CBC را از حالت انسداد خارج کرده و یک پاسخ سریع دریافت کنید برای به دست آوردن بهترین نتیجه ، به دنبال ارائه دهندگان VPN باشید که چندین دستگاه اتصال همزمان را از طریق یک حساب VPN ارائه می دهند. هرچه دستگاه ها و سیستم عامل های بیشتری VPN با شما سازگار باشد ، از این هم بهتر است.

VPN برای انسداد CBC در هر نقطه

انتخاب ویراستاران - NordVPN

نحوه تماشای آنلاین CBC در خارج از کانادا

وقتی صحبت از محتوای مسدود شده با جغرافیایی می شود ، NordVPN مانند یک ناجی وارد می شود. این ارائه دهنده VPN برای رفع انسداد هر وب سایتی از طریق اینترنت ، آنچه در آن نیاز است ، دارد. این بیش از 5000 سرور بهینه سازی شده برای پخش همراه با پروتکل های سریع VPN اختصاص داده شده است که هرگز کاربران خود را کم نمی کنند. بنابراین ، دریغ نکنید و از NordVPN دریغ نکنید تا CBC Canada را از هر کجا که هستید ببینید.

نحوه تماشای آنلاین CBC در خارج از کانادا

بسته های NordVPN

سایر ارائه دهندگان برتر VPN

  • ExpressVPN
  • VyprVPN
  • الاغ من را مخفی کن
  • IPVanish

ExpressVPN

این VPN توسط کاربرانی که اغلب به CBC در خارج از کانادا دسترسی دارند توصیه می شود. مراقبت بی نظیر مشتری و پروتکل های قوی آنها ترکیبی از برنده است. با قیمت 12.95 دلار در ماه کمی گران است ، اما بسته های اشتراک بزرگتر ارزش بیشتری به شما می دهند و عملکرد سرعت بالا ارزش دلار را دارد. می توانید همزمان با 3 دستگاه از آن استفاده کنید و از برنامه ارجاع آنها استفاده کنید.

VyprVPN

این احتمالاً بهترین انتخاب برای دانش آموزان و کاربرانی است که به دنبال یک راه حل ارزان برای نحوه تماشای CBC در خارج از کانادا هستند زیرا اشتراک اولیه آنها فقط با 6.67 دلار در ماه شروع می شود. آنها همچنین یک آزمایش 3 روزه دارند ، بنابراین شما می توانید کیفیت آنها را قبل از انجام هرگونه پرداخت ، تست کنید به علاوه اینکه 30 روز ضمانت برگشت پول دارند

الاغ من را مخفی کن

یک شرکت نسبتاً جدید VPN ، Hide My Ass به دلیل ارتباطات پرسرعت که هنگام تلاش برای رفع انسداد CBC در هر نقطه خارج از کانادا ، تأیید کاربران جهانی دریافت کرده است. آنها 24/7 چت زنده برای گفتگو در مورد سرورهای موجود برای پخش برنامه های تلویزیونی CBC دارند و اشتراک را با 11.52 دلار در ماه شروع می کنند.

IPVanish

شما می توانید کیفیت یک سرویس VPN را با اطمینان خاطر نسبت به توانایی های خود سنجید. اگر شما از آنچه آنها پس از ثبت نام ناراضی هستید ، IPVanish 7 روز ضمانت بازگشت دارد. با قیمت 10 دلار در ماه بسیار مقرون به صرفه است و می توانید 5 دستگاه مختلف را به یکدیگر متصل کنید تا بازیکن CBC را روی همه آنها قفل کنید..

هنگامی که VPN خود را راه اندازی کردید ، نمایش های دارای امتیاز بالا در شبکه CBC را بررسی کنید. اینها شامل نمایشی مانند "آن" است که داستان یک دختر یتیم را که در دهه 1890 زندگی می کند روایت می کند. برنامه های تلویزیونی مانند "مادران کارگر" سختی های مادرانی را نشان می دهد که مشاغل و بچه ها را کنار می گذارند. "X Company" پر از اکشن و ماجراجویی هیجان انگیز است که در حوالی جنگ جهانی دوم مستقر است در حالی که "Schitt's Creek" کمک های طنز را به ارمغان می آورد ، بنابراین شما باید به آنها عکس بگیرید.

لیست تمام نمایش های CBC در اینجا را بررسی کنید

و همچنین بروزرسانی زمان واقعی را از توییتر دریافت کنید
توییت توسط CBC

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments