5 بهترین بازی VPN 2019 برای DieHard Gamers

[ware_item id=33][/ware_item]

بهترین معاملات vpn بازی


در حالی که همه چیز می تواند برای انتخاب تورنت و دوستداران امنیت بسیار قانع کننده باشد ، وقتی صحبت از انتخاب سرویس VPN است ، همیشه ترک سخت برای گیمرها است. این به این دلیل نیست که گیمرها غیرقابل تصور هستند ، اما به دلیل اینکه در مورد یک ویژگی که سرعت آن است ، بسیار خاص هستند. این یک مشکل برای گیمرها بوده است که قبل از تغییر اوضاع ، به دنبال VPN بروند. با این وجود دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید بهترین VPN را برای بازی انتخاب کنید که شگفت انگیزترین تجربه ای را که تا به حال داشته اید به شما هدیه می دهد. به همین دلیل است:

مسیریابی بهتر است ، بازی بهتر است!

تعداد کمی از سایت های VPN واقعاً خدمات خود را برای ایجاد روز گیمرها تحت فشار قرار داده اند. این سرویس ها احساس کردند که گیمرها راضی نیستند زیرا سرعت به خطر افتاده است. آنها می دانستند که از دست دادن یک بازی فقط به دلیل تاخیر در اتصال شما دلهره آور است. خوشبختانه ، برخی از ارائه دهندگان بازی VPN بر این مانع غلبه کرده اند. آنها به قدری شبکه های Tier-1 عظیم رشد کردند که به آنها سریعترین سرعت ممکن دسترسی پیدا کرد.

نکته دیگری که برای علاقه مندان به بازی از هر کس دیگری جذاب تر است ، این است که چنین اتصالاتی نیز دارای تاخیر و پینگ کمتری هستند. این امر امکان پذیر است زیرا ارائه دهندگان بازی VPN سرورهای خود را بسیار نزدیک به سرورهای اصلی بازی قرار می دهند. این امکان را برای کوتاه کردن مسیرها بین سرورهای بازی و کاربران فراهم می کند. بنابراین ، دور بودن از نظر جسمی از سرورها به هیچ وجه مشکلی برای پیدا کردن مسیرهای سریعتر با راه حلهای مجازی نیست.

محدودیت های VPN ها به همان اندازه که گیمرها از آن متنفر هستند

این می تواند بهترین راه حل برای دریافت VPN بازی باشد. گیمرها از استفاده محدود از استفاده از بازیهای خاص در محل خود متنفر هستند و هرگز بازیهای دیگر را که علاقه آنها را جلب می کند ، امتحان نمی کنند. VPN برای بازی این مشکل را برطرف می کند. از آنجا که شما می توانید به لطف VPN ، از تمام مزایای سایبر در هر منطقه از جهان بدون حضور جسمی در آنجا استفاده کنید ؛ تنها یک اتصال بازی VPN بازی محدود کردن آن محدودیتی ندارد. در حقیقت ، بازی کردن که هنوز در کشور شما معرفی نشده است نیز یک لوکس است که می توانید با استفاده از VPN بدون هیچگونه شرایط و ضوابطی از آن استفاده کنید زیرا هیچ کس نمی تواند موقعیت واقعی شما را حدس بزند.

از حملات طرف مقابل خود محافظت کنید

همه چیز در عشق ، جنگ و بازی عادلانه است به همین دلیل می دانید که حریف شما می تواند ترفندهای کثیفی برای هک کردن IP و آشفتگی سرویس خود با محرومیت از خدمات برای شما بازی کند. خوب ، اگر آنها هوشمند بازی کنند ، شما باهوش تر بازی می کنید و یک VPN بازی دارید که دارای ویژگی داخلی برای جلوگیری از هرگونه حمله است. در بعضی مواقع ، باز کردن اتصال برای مدت طولانی می تواند تهدید امنیتی برای شما باشد. با این حال ، با یک VPN ، ویژگی های رمزگذاری و رمزگذاری IP می تواند شما را ایمن و ایمن نگه دارد. حتی اگر نمی خواهید به هر قیمتی بخواهید حساب Steam خود را از دست دهید ، حتی داده های شما با VPN بازی ایمن است.

چه پیشنهادی داریم?

اگر از لحاظ روحی گیمر هستید ، پیشنهاد می کنیم برای ویژگی های جذاب فوق یک VPN بازی را امتحان کنید. مطمئناً اگر لیستی از بازی هایی مانند League of Legends ، World of Warcraft ، Starcraft 2 ، Dota 2 ، Overwatch ، Minecraft ، Counter Strike یا سایر MMO ها را برای بازی داشته باشید ، برای اطمینان از ساختن نیاز به برخی از پیشنهادات VPN نیاز دارید. بیشتر تجربه بازی شما.

ما در حالی که بهترین VPN را برای پیشنهادات بازی برای شما از قبیل سرعت ، تعداد سرورها ، قیمت ، سطح امنیتی و حتی خدمات مشتری تهیه کرده ایم ، به چندین فاکتور نگاه کرده ایم. با این حال ، ما می دانیم که مهمترین ویژگی مورد نظر شما سرعت بالا و تعداد سرورها است ، به همین دلیل ما بیشترین توجه را روی این ویژگی ها متمرکز کرده ایم تا بهترین VPN را برای بازی 2019 پیشنهاد کنیم..

VPN توسط Ranks

NordVPN - انتخاب ویراستار

5 بهترین بازی VPN 2019 برای DieHard Gamers

شما از هر قاره به جز قطب جنوب نام می برید و NordVPN دقیقاً سرور در آن دارد 5092 سرور که در 60 تا ژوئن سال 2019 کشورهای مختلف. شهرها ذکر نشده اند. با این حال ، شما مطمئناً می توانید سرورها را در یک منطقه خاص امتحان کنید و موردی را که سریعتر در آن مکان برای استفاده های بعدی باشد مورد علاقه خود قرار دهید. برخی از بهترین ویژگی های NordVPN در زیر ذکر شده است:

 • محافظ ضد DOS داخلی که به شما یک اتصال فوق العاده پایدار می دهد
 • تعداد مایل خواندن بین شما و سرور که ایده ای از زمان پینگ را به شما می دهد
 • تخفیف های عظیمی در هر سال و هر زمان برای اتصالات سالانه یا بیشتر ارائه می شود
 • بسیاری از سرورهای IP استاتیک را بدون هزینه اضافی برای میزبانی بازی های آنلاین به استثنای ویژگی انتقال درگاه ارائه می دهد
 • 5 بهترین بازی VPN 2019 برای DieHard Gamersقیمت گذاری NordVPN

ExpressVPN

5 بهترین بازی VPN 2019 برای DieHard Gamers

این انتخاب برای مدت طولانی یک VPN با قیمت نسبتاً بالاتر بوده است. با این حال ، آنها اخیراً قیمت خود را در یک سطح عادلانه تنظیم کرده اند. ما نمی توانیم بگوییم چه مدت می تواند دوام داشته باشد ، اما به نظر ما ، حتی قبل از پایین آمدن قیمت آنها ، به اندازه کافی منصفانه نگه داشتن خدمات عالی آنها بود. این خصوصاً از نظر کارآمدترین سرورها ، این VPN در 90 کشور جهان با سرورهای کارآمد در لیست قرار دارد. اینها هنوز فقط کشورهایی هستند که سرورها در آن قرار دارند. در واقع ExpressVPN تمام مناطق از راه دور در سراسر جهان را در بر می گیرد. در زیر برخی از بهترین ویژگی های ExpressVPN آورده شده است:

 • برنامه های کاربر پسند
 • دیوار فایروال و حفاظت از DDoS برای بازی مناسب هستند
 • 3000+ سرور در 94+ کشور (به روز شده در ژوئن 2019)
 • روترهای از پیش تنظیم شده برای گیمرهای کنسولی که از Xbox و PlayStation استفاده می کنند برای برخی از مدلها از سیستم عامل روتر رایگان استفاده می کنند
 • دسترسی آسان به سوئیچینگ سرورها
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • ساخته شده در تست سرعت در برنامه دسک تاپ برای انتخاب سریع سریع سرورهای مورد علاقه خود

5 بهترین بازی VPN 2019 برای DieHard Gamersقیمت گذاری ExpressVPN

VyprVPN

VyprVPN

اگر به دلیل پهنای باند عظیم و تأخیر اندک یا کمترین انتخاب را داشته باشید ، این بهترین انتخاب است. به این دلیل است که VyprVPN دارای یک شبکه Tier 1 است و مالکیت کلیه زیرساخت های سرور در سراسر جهان را دارد. این سرور داده خود را در بیش از 60 کشور جهان دارد. سایر ویژگی های جالب توجه عبارتند از:

 • زمان پینگ در برنامه های دسک تاپ نشان داده شده است
 • دیوار آتش داخلی ساخته شده است
 • محافظت آسان از حملات DDoS
 • آزمایش رایگان 3 روزه

IPVanish

5 بهترین بازی VPN 2019 برای DieHard Gamers

اگر داشتن یک VPN بازی بدون تأخیر در اولویت شماست ، IPVanish می تواند بهترین گزینه برای شما با 500+ سرور در 60 کشور به همراه شبکه های سریع 1 درجه برای شما باشد. دلیل این امر این است که آنها از معدود ارائه دهنده هایی هستند که سرورهای اجاره ای ندارند اما بسیار خودشان هستند. برخی از مرورگرهای بزرگ همچنین ادعا کرده اند که IPVanish دارای سرورهای بهینه سازی بازی است. همچنین ، این سیاههها را حفظ نمی کند و سطح رمزگذاری مناسبی را نیز در اختیار شما قرار می دهد که 128 و 256 بیتی است. در اینجا به همین دلیل می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد:

 • نمایش پینگ و بار بار هر سرور
 • جستجوی شما را با پروتکل ها ، زمان پینگ و کشور فیلتر می کند
 • فایروال NAT در دسترس است
 • برای نتایج بهتر و سرعت ، سرورها را به طور مرتب بهبود و به روز می کند
 • بیت کوین را می پذیرد

PureVPN

تصویری خالص از وب

این نام به دلیل ارزان بودن در کنار داشتن بیش از 500 سرور در 141 کشور مختلف مشهور است. فقط استانداردهای امنیتی به اندازه سایر افراد در لیست وجود ندارد زیرا ثبات اتصال هنگام آزمایش آن نگرانی بوده است. با این وجود ، جدای از این ، دلایل زیادی خواهید دید که باید آن را در نظر بگیرید و به همین دلیل:

 • PureVPN ادعا می کند و آزمایش را برای کاهش حداکثر تاخیر به همراه جلوگیری از حملات DDoS انجام می دهد
 • دیوار آتش داخلی ساخته شده است
 • برنامه نشان دهنده سرعت و زمان پینگ هر سرور است

VPN برای Cloud Gaming

خبر خیرخواهانه Google که سرویس های بازی ابری خود با عنوان Stadia را راه اندازی کرده ، قبلاً مانند آتش سوزی پخش شده است. با توجه به ویکی پدیا ، Google Stadia قادر خواهد بود بازی ها را با حداکثر رزولوشن 4k با سرعت 60 فریم در ثانیه با پشتیبانی از (HDR) با برد پویا و پرقدرت برای گیمرها از طریق چندین مرکز داده این شرکت در سراسر جهان پخش کند. اکنون می توانید تصور کنید که بازی ابری چطور خواهد بود که بزرگترین چیز بعدی در دنیای بازی ها باشد زیرا متعلق به شرکت شماره یک جهان ، الفبای است. با این حال ، سوالی وجود دارد که متخصصان در مورد آنها تعجب می کنند. چگونه می توان بازی ها را بدون مشکلات بافر و تأخیر انجام داد?

قبل از اینکه به سؤال فوق بپردازیم ، اجازه دهید ابتدا درباره اینکه بازی ابری چیست صحبت کنیم. خوب ، همانطور که از نام آن پیداست ، بازی ابری سرویس ابری است که میزبان بازی ها روی یک ابر است. این بدان معناست که شما می توانید بدون خرید دیسک بازی یا بارگیری آنها از اینترنت قادر به انجام بازی باشید. مانند Netflix بازی است. با استفاده از Google Stadia ، می توانید در هنگام پخش کردن بازی ها ، بازی کنید و تمام بار را روی ابرهای میزبان بازی ها قرار دهید.

اکنون به سؤال برمی گردیم. همه کارشناسان بازی در آنجا بر این باورند که با تأخیر در جریان بازی مشکل تأخیر ایجاد خواهد شد و کاربران باید منتظر یک اتصال 5G باشند تا واقعاً تجربه جریان بازی بازی را برای آنها ارزشمند کند. خوب ، آنها ممکن است درست باشند اما اینجاست که یک VPN بازی وارد بازی می شود. VPN برای بازی یا در این حالت ، یک VPN برای بازی های ابری باعث کاهش تاخیر ، پینگ و ثبات در جریان بازی شما می شود و از این طریق به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه مزاحمت ای بازی کنید. شما فقط باید چند مرحله زیر را دنبال کنید:

 • از یکی از ارائه دهندگان برتر VPN که در بالا به آنها اشاره شد ، استفاده کنید
 • از ارائه دهنده VPN خود برای IP اختصاصی بازی بپرسید
 • با IP اختصاصی خود به یک سرور VPN وصل شوید

Voila ، بدون هیچ گونه نگرانی در مورد حمله DDoS یا هرگونه مشکل تأخیر ، از بازی های نامحدود لذت ببرید!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments