5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاین

[ware_item id=33][/ware_item]

یكی از متداولترین راههای به اشتراک گذاری آسان فایل ها در اینترنت ، از طریق Torrenting است كه به آن نیز P2P یا peer to peer sharing فایل گفته می شود. این سحر و جادو هنگامی اتفاق می افتد که ما از پروتکل BitTorrent استفاده می کنیم و پرونده ها بلافاصله شروع به بارگیری از سیستم بذر می کنند. با این حال ، یک تهدید عمده که همه کاربران تورنت با آن روبرو هستند ، توسط DMCA و ISP ها کنترل می شود. اگر آنها گرفتار شوند ، تحت پرونده های نقض حق چاپ و حتی دعاوی ، جریمه های سنگینی را پرداخت می کنند. این امر عمدتاً یک جرم در اینترنت است. غول های معروف تورنت مانند TorrentHound ، Kickass و Torrentz اخیراً توسط DCMA تیراندازی شده اند..


راه حل چیست?

خوب ، تورنت واقعاً سرگرم کننده است اما فقط در صورت انجام درست! کلیک بر روی تعداد پیوندهای بی فایده هیچ جایی را برای شما به وجود نخواهد آورد ، درعوض ، دردسرهای زیادی را برای شما به وجود خواهد آورد بنابراین این جایی است که می خواهیم مشکل شما را حل کنیم ، باید یک VPN خوب برای شما تهیه کنیم که تونل شما را محافظت و رمزنگاری کند. شما را در مقابل ISP ها یک غریبه کامل قرار می دهد. بنابراین اکنون شما واقعاً می دانید که چند هزینه خود را در مورد چه جادو می کنید سرویس VPN قابل اعتماد می تواند انجام دهد؟ تنها پس از آنکه عاشقان تورنت از بهترین VPN برای تورنت مطلع شدند ، بازی باهوش تر و محافظت از حریم خصوصی خود را انجام می دهند. DCMA و ISP ها نمی توانند از سپر VPN فراتر روند که تنها چیزی است که دوستداران تورنت آرزو می کنند!

Perks شما با VPN برای تورنت دریافت می کنید

با Torrents VPN ، می توانید به راحتی تورنت های معروف Arrow ، Game of Thrones ، Mr.Robot ، House of Cards Netflix ، برنامه های HBO را بارگیری کنید و حتی نگران نباشید در مورد این اعلامیه ها و محدودیت های نقض حق نسخه برداری.

پیوندهای سریع به بهترین VPN برای تورنت

 • NordVPN
 • دسترسی به اینترنت خصوصی
 • ExpressVPN
 • Torguard
 • IPVanish

NordVPN

قیمت 3.49 دلار در ماه (برنامه 3 ساله)
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاین 5000+ سرور در 60+ کشور
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاینرمزگذاری بیت 2048
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاینبرای 6 کاربر به طور همزمان وارد شوید
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاینبا ضمانت برگشت 30 روزه پول
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاینپشتیبانی از Netflix با ویژگی SmartPlay در برنامه ها

دسترسی به اینترنت خصوصی

قیمت 3.33 دلار در ماه (برنامه 1 ساله)
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاینگزینه های پرداخت ناشناس را ارائه می دهد
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاینرمزگذاری کیفیت با ضمانت 7 روزه برگشت پول
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاینبدون گزارش & پهنای باند نامحدود
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاینپشتیبانی 24/7 مشتری
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاین3284+ سرور در 24 کشور

ExpressVPN

قیمت 8.32 دلار در ماه (برنامه 1 ساله)
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاین با ضمانت برگشت 30 روزه پول
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاین رمزگذاری Upto 256 بیتی
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاین استفاده از نرم افزار / نرم افزار آسان است
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاین پشتیبانی 24/7 زنده
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاین 100+ سرور در 78 کشور

Torguard

قیمت 9.99 $ / ماه
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاینخط مشی ورود به سیستم
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلایناشتراک گذاری فایل خوب P2P
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاین1 جلسه آزمایشی & تضمین بازگشت پول
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاین1600+ سرور در 50+ کشور
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاینOpenVPN، PPTP، L2TP / IPsec، SSTP & iKEv2

IPVanish

قیمت 6.49 دلار در ماه
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاینویژگی های برنامه عالی
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاینسرعت خوب و قابلیت اطمینان
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاینبیش از 40،000+ IP ناشناس
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاین225+ سرور در بیش از 60 کشور جهان
5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاین7 روز ضمانت برگشت پول

مقایسه ویژگی های VPN توسط ویژگی ها و پروتکل ها با این ابزار ساده.

درک تورنت VPN

torrentvpn سرعت تورنت را بهبود بخشید

سرعت عالی را با بهترین تورنت VPN دریافت کنید

به عبارت ساده ، Torrent VPN یک شبکه خصوصی مجازی است که به ویژه به عنوان یک ابزار امنیتی و حفظ حریم خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. کل فرآیند امنیت و محافظت با یک تونل رمزگذاری شده از طریق اینترنت و دستگاه های شما انجام می شود که هویت شما را مخفی نگه می دارد. نه تنها این ، بلکه یک VPN همچنین از داده های شما با رمزگذاری قوی محافظت می کند. بنابراین ، حتی اگر یک هکر به امنیت شبکه شما حمله کند ، نمی تواند اطلاعات شخصی شما را جستجو کند ، زیرا همه افراد می توانند نسخه رمزگذاری شده اطلاعات شما باشند. همچنین بررسی کنید: بهترین سایت های تورنت در سال 2019 مهمتر از همه ، هیچ چیز شما را از بارگیری تورنت های نامحدود در هنگام استفاده از بهترین VPN برای تورنت باز نمی دارد. شما می توانید Captain America ، Doctor Strange ، Person of interes ، Jason Bourne ، X Files و موارد دیگر را بدون هیچگونه موانع بارگیری کنید. نگران نباشید که ما به نسخه های جدید و فعلی اشاره نکردیم ، می توانید همه آنها را از طریق سایت های تورنت بارگیری کنید ، اما یادتان باشد که به یک torrent VPN در دستگاه خود متصل شوید. nordvpn برای تورنت

Torrent VPN حریم خصوصی شما را به سطح بعدی ایمن می کند

ما قبلاً می دانیم که دارندگان کپی رایت همیشه به دنبال قربانیان نقض حق چاپ هستند. اما آنها چگونه این کار را می کنند؟ آنها شما را با آدرس IP شما که مکان واقعی شما را نشان می دهد ، پیدا می کنند ، یا اینکه بر ترافیک اینترنت شما نظارت می کنند. درست همانطور که یک فایل تورنت اضافه می کنید ، مشتری تورنت ، آدرس IP و کشور شما فوراً برای همه قابل مشاهده است. با این کار ، ترول های حق چاپ می توانند به راحتی موقعیت مکانی شما را ردیابی کنند. بهترین VPN برای تورنت ارائه دهنده خدمات اینترنت ISP شما را متوقف می کند تا فعالیت های خود را بصورت آنلاین ضبط کنید.

بنابراین ، بهترین VPN برای تورنتینگ چیست?

ما می دانیم که عاشقان تورنت در واقع به دنبال چه چیزی هستند: امنیت ، محافظت و سرعت. به همین دلیل ، پس از انجام برخی آزمایشات بر روی VPN ها ، ما به 5 بهترین تورنت VPN 2019 رسیدیم که به عنوان یک عاشق تورنت ، آنچه را که می خواهید به شما می دهد. بله ما بارگیری کردیم که چگونه با مادر شما ، Prison Break ، Game of Thrones و Flash آشنا شدم قبل از اینکه حکم خود را صادر کنیم که در آن سرویس VPN معتبر و قابل اعتماد است. بنابراین اگر مطلبی در محتوا وجود دارد که شما را آزار دهد ، انتخاب خود را انجام دهید و در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

NordVPN - بهترین VPN برای تورنت

5 بهترین تورنت VPN برای نگه داشتن شما ناشناس آنلاین

این بسیار راحت است که چندین کاربر آن را به عنوان بهترین تورنت VPN برای اهداف p2p در نظر می گیرند. اکثر کاربران تورنت آن را دوست دارند زیرا برای یک VPN با کیفیت یعنی 6.99 دلار در ماه برای یک بسته سالانه با قدرت استفاده از آزادی در اینترنت و بدون هیچ گونه سانسور و محدودیت های جغرافیایی کاملاً مقرون به صرفه است. این برنامه 1 ساله آنها است که 41٪ پس انداز می دهد. چی بهتره؟ آنها به شما قیمت های وسوسه انگیزتری نیز داده اند. شما می توانید برنامه های مورد علاقه خود را فقط با 3.49 دلار در ماه با برنامه 3 ساله آنها تورنت کنید که 70٪ در اشتراک خود را ذخیره می کند.

همچنین بخوانید: چگونه با خیال راحت تورنت کنید

شما همچنین می توانید لذت ببرید:

 • خط مشی ورود به سیستم را پاک کنید
 • پهنای باند نامحدود
 • طیف وسیعی از بسته ها را انتخاب کنید
 • بدون محدودیت های جغرافیایی یا سانسور
 • شبکه سرور توزیع جغرافیایی
 • سیستم پشتیبانی مشتری با گپ های زنده
 • تورنت پشتیبانی می کند
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

شما هنوز جذاب ترین ویژگی را نشنیده اید: 4500 سرور در سرتاسر جهان! درست است ، یک احتمال بزرگ وجود دارد که بدون توجه به جایی که زندگی می کنید ، حداکثر انتخاب سرورهای دارای NordVPN را داشته باشید. این بدان معناست که سرعت تورنت سریعتر خواهد بود زیرا بار بین 4500 سرور در سرتاسر جهان تقسیم می شود.

نقد و بررسی NordVPN را بخوانید

nordvpn برای تورنت

دسترسی به اینترنت خصوصی

اگر تعادل سرعت و قیمت خوبی را می خواهید ، دسترسی به اینترنت خصوصی همان چیزی است که شما دوست دارید از آن استفاده کنید. بیش از 3000 سرور در بیش از 26 مکان سرور وجود دارد. دسترسی به اینترنت خصوصی یک VPN جذاب برای تورنت در بین دانشجویان و کاربران تورنت است که قادر به پرداخت هزینه های زیاد برای یک VPN قابل اعتماد در هر ماه نیست. برنامه سالانه آنها برنامه NordVPN را فقط 3.33 دلار در ماه نابود می کند! این تقریباً به آنچه NordVPN را برای برنامه 2 ساله خود متهم می کند نزدیک است. آیا حاضرید درباره برنامه دو ساله آنها بشنوید؟ احتمالاً 2.91 دلار در ماه ارزانترین VPN با سرعت بالا در آنجا است! همچنین می توانید از مزایای آن استفاده کنید:

 • قیمت اشتراک سالانه ارزان
 • انتخاب سرورهای بزرگ
 • از 5 دستگاه به طور همزمان پشتیبانی می کند
 • محافظ نشت DNS و IPv6
 • 7 روز ضمانت برگشت پول

از نظر عملکرد ، دسترسی به اینترنت خصوصی بهترین نیست. با این حال ، برای تورنتینگ ، می تواند خیلی خوب ارائه شود. آنها همچنین آزمایش های رایگان طولانی تری ارائه نمی دهند ، فقط برای 7 روز. با این حال ، آزمایش نشان داد که هم بارگیری و هم سرعت بسیار عالی است.

ExpressVPN

جوانب مثبت استفاده از ExpressVPN می تواند صفحات و صفحات را پر کند زیرا یکی از VPN های برتر با تمام اهداف است ، از طرف دیگر ، منفی آن نسبت به مزایایی که می دهد تقریبا ناچیز است. اول از همه ، این به 30 روز ضمانت برگشت پول می دهد که گزینه مناسبی برای این مزیت محسوب می شود زیرا اولین کسانی بودند که تضمین می کنند یک ماه ضمانت کنند. مزایای دیگر این موارد عبارتند از:

 • هیچ سیاهه ای نیست
 • سه اتصال همزمان
 • خدمات غیر قابل مقایسه با مشتری
 • سرورها در 78 کشور
 • سیستم نام دامنه هوشمند رایگان (DNS).

Express VPN سرورهای اصلی خود را در جزایر ویرجین بریتانیا قرار دارد ، که به آنها خدمات بهتری برای حفاظت و امنیت می دهد. با این حال ، آزمایشات ما نشان می دهد که حداقل سابقه ورود به سیستم وجود دارد و اصلاً هیچ استفاده ای از آن وجود ندارد. کاربران P2P یا تورنت معمولاً از استفاده از این VPN بخاطر محافظتی که ارائه می دهند بدون هیچ گونه ترس از مجازات قانونی بسیار خوشحال هستند..

آدرس IP تورنت خود را بررسی کنید

همچنین از نظر روابط مشتری با انجمن های گفتگوی زنده و خدمات 24/7 با نمایندگان مراقبت از مشتری بسیار دوستانه و مفید بسیار عالی است. همچنین برنامه هایی با کاربرد آسان ارائه می دهد که به سیستم عامل ، Windows ، iOS و Android پاسخگو هستند. یک شگفت انگیز این است که این سرویس دهنده های مخفی مخصوصاً در هنگ کنگ را فعال می کند که به طور قابل توجهی کمک می کند فایروال بزرگ چین را شکست دهید و سانسور اینترنت در همه جای دنیا تنها یک کنتراست وجود دارد که کاملاً قابل توجه است و آن قیمت آن است. اما برچسب قیمتی هنوز هم به هیچ وجه منطقی نیست زیرا ما به خدمات شگفت انگیز این VPN ارائه می دهیم.

IPVanish

IPVanish از نظر همه گیر بودن ، در صدر لیست قرار دارد. ترافیک عالی P2P با بیش از 700 سرور در بیش از 60 مکان در سراسر جهان فراهم می کند. آنها بیش از 40،000 آدرس IP دارند که برای محافظت از آدرس IP واقعی شما از مقامات استفاده می شوند. این یک انتخاب هوشمندانه است اگر می خواهید VPN برای تورنت از آنجا که آنها پروتکل های محکمی مانند OpenVPN و L2TP / IPsec ارائه می دهند. نرم افزار IPVanish با هشت سیستم عامل محبوب سازگار است. مزایای دیگر عبارتند از:

 • خط مشی مربوط به سیاههها نیست
 • از 5 دستگاه به طور همزمان از طریق شبکه پشتیبانی می کند
 • سرعت بارگیری چشمگیر
 • سوئیچ قاتل خودکار
 • 7 روز ضمانت برگشت پول

با این حال ، قیمت آن تنها منفی است که هرکسی می توانست انتخاب کند. IPVanish 30 روز آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد. برنامه اشتراک یک ساله بهترین کاری است که ما می توانیم توصیه کنیم زیرا 46٪ با پرداخت 6.49 دلار در ماه صرفه جویی می کنید. برنامه 1 ماهه آنها به طرز حیرت انگیزی گران است و تقریباً دو برابر بیشتر از هزینه آن توسط NordVPN با 10 دلار در ماه است. آنها همچنین یک برنامه 3 ماهه را با 8.99 دلار در ماه ارائه می دهند که به شما می گوید آنها در نرخ ها سازش ندارند. با این حال ، آزمایش نشان می دهد که در تمام ویژگی های VPN بالاتر از حد متوسط ​​است ، بنابراین نام "همه جانبه" به خوبی متناسب با آن است.

Torguard

این بهترین VPN برای کاربران قدیمی VPN به دلیل درک آنها از آنچه واقعاً TorGuard ارائه می دهد است. TorGuard دارای بیش از 1600 سرور در بیش از 50 مکان سرور است. همچنین شما می توانید دوست دارید:

 • قابلیت تنظیم سطح خبره
 • انتخاب سرور گسترده
 • پشتیبانی 5 کاربر در یک زمان
 • پشتیبانی 24/7 مشتری
 • سوئیچ kill و جلوگیری از نشت DNS
 • گزینه های پیکربندی زیادی را ارائه می دهد

از نظر عملکرد ، ممکن است بهترین انتخاب و بارگیری و بارگذاری سرعت فوق العاده ای نداشته باشد. با این حال ، تفاوت آنچنان قابل توجه نیست زیرا وقتی که ما TorGuard را آزمایش کردیم ، زمان تاخیر بسیار زیاد بود. همچنین بخوانید: گزینه های دیگر برای Kickass Torrent یکی از موارد مثبت این است که فقط یک آزمایش 7 روزه بدون پرداخت پول را ارائه می دهد و همچنین با یک عارضه وجود دارد که در صورت درخواست در طی 7 روز از خرید ، می توانید پول را پس بگیرید. با چهار برنامه قیمت گذاری آنها ، ارزش متوسط ​​برای پول وجود دارد. با این حال ، ما توصیه می کنیم از برنامه شش ماهه استفاده کنید که مطابق تست ما بهترین ارزش را دارد ، یعنی یعنی 29.99 دلار برای کل بسته. از طرف دیگر ، اشتراک سالانه چیزی نیست که ما جذاب بدانیم زیرا نرخ ارزانتری را ارائه نمی دهد.

تورنت VPN به صورت خلاصه یک یا چند مورد از این انتخاب های چشمگیر در بین بهترین VPN های تورنت باید حالا توجه شما را جلب کرده باشد! گزینه های ارزان قیمت زیادی برای VPN برای تورنت در خارج وجود دارد. با این حال ، ما لیستی از مطمئن ترین آنها را تهیه کردیم که بهترین ارزش پول را به شما ارائه می دهند و برای تورنت بهترین کار را می کنند. به یاد داشته باشید که اولویت های خود را قبل از شروع این مقاله دوباره تعیین کنید زیرا هر کاربر تورنت خواسته های خاص خود را دارد.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments