שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולר

[ware_item id=33][/ware_item]

ובכן, התשובה אינה קלה כמו כן או לא. אנו רוצים שתחליטו האם יש שירות VPN זול בשנת 2020 או שזה רק משחק מחשבה. אבל איך היית מספר? אם אתה כבר יודע מדוע עליך להשתמש ב- VPN, אז הפוסט הזה יספיק בכדי לקבל אותך בבטחה ובצדק דרך תהליך הקנייה של שירות VPN זול. המשך לקרוא כדי לחנך את עצמך על כל חבילות ה- VPN ברחבי העולם וכיצד תוכל לתפוס את המיטב מהעסקאות הללו.


מדוע אנשים מחפשים שירותי VPN זולים?

משתמשי האינטרנט של Gazillion ברחבי העולם מוצאים דרכים חדשות להפיק את המרב משירותי האינטרנט שלהם, בין אם זה דרך חיבורי אינטרנט מהירים או שירותים שיכולים לשפר את חווית המשתמש. מכיוון שישנם שירותים רבים ככל שמככבים בשמיים ואף יותר מספקים מכפי שמספרים יכולים לחשב, אנשים מתבלבלים לעיתים קרובות באיזה ספק לבחור. זה סביר יותר במקרה של בחירת VPN מכיוון שיש רשת ענקית של ספקים שם בחוץ. מכאן שחשוב מאוד למשתמשים חכמים לדעת איזו בחירה היא המתאימה להם ביותר.

מדוע אני זקוק ל- VPN?

האם חשבת על האבטחה של חיבור האינטרנט שלך? ובכן, זו הבעיה אצל רוב משתמשי האינטרנט. כששאלנו את אותה שאלה בחשבון המדיה החברתית שלנו, רוב התשובות היו ממש מפתיעות וילדותיות. אז הנה דלי עצות!

"סיסמה פשוטה אינה מספיק טובה כדי למנוע מהאקרים לפרוץ למערכת שלך או לרשויות אכיפת החוק והמפרסמים לאסוף את הנתונים הפרטיים שלך".

או אלא אם כן הגדרת את הסיסמה שלך חזק מאוד ומאובטח באמצעות הכלי לייצור סיסמאות

בכל פעם שאתה גולש באינטרנט אתה חשוף לעשרות סיכונים. רשת פרטית וירטואלית (VPN) לא רק שומרת על עצמך מפני כל האיומים הללו, אלא גם מעניקה גישה לאתרים ויישומים עם הגבלות גיאוגרפיות עליהם. פיסת מידע חדשה שהתבררה לאחרונה היא שמחקר אומר שרוב משתמשי האינטרנט אינם מומחים בתחום הטכנולוגי, ולכן מה שהם לא מבינים זה ידע בסיסי ואיומים בסיסיים אליהם הם נחשפים. זה המקום בו הצורך ב- VPN הופך חיוני כדי להגן עליך מפני איומים וסיכונים אלה.

סיבה גדולה נוספת לכך שמשתמשים זקוקים ל- VPN היא בידור כי זה בעיקר מה שרוב המשתמשים משתמשים באינטרנט עבורו. אתרים רבים ועקשניים שמעצבנים אותך אך לא פותחים כניעה מול VPN. אז VPN הופך להיות 'Open Sesame' ואתה מרגיש כמו עלי באבא עם אותו אושר אמיתי כמו שאתה רואה את אוצר אתרי האינטרנט הבלתי חסומים ממש לפניך.

בעיות עם VPN זול

עכשיו כשאתה יודע כמה חשוב להשיג VPN, חשוב עוד יותר לצמצם את החיפוש שלך. אנשים בדרך כלל מחפשים אפשרויות בהן הם יכולים לחסוך כמה דולרים, עם זאת, שיכולים גם להוציא אפילו יותר כסף ממה שניתן לבזבז על השקעה טובה וחד פעמית לטובת אפשרות טובה יותר. אם אתה חדש ב- VPN או שאתה פשוט לא רוצה לבזבז יותר מדי, אתה בטוח מחפש VPN במחיר נמוך. האמת היא ש VPNs יקרים באמת מציעים את הטיפול והביטחון הטובים ביותר ללקוח. מצד שני, ישנם VPNs תקציביים שמעניקים לך כמעט שום הגנה. לחלקם יש שירותים מוגבלים המגיעים רק לדוא"ל. בהחלט אין להם את היכולת לבטל את החסימה של אתרי סטרימינג. אם אתה מחפש את ה- VPN הזול הטוב ביותר לביצוע טריקה, תצטרך לדחות VPNs זולים כאלה. בתרחיש הגרוע ביותר, ה- VPN הזול ביותר הזמין יכול להיות הונאה, לכן נסו להימנע משירותי VPN זולים מוצלים בשנת 2020. עם זאת, לא כל האפשרויות החסכוניות תמיד מזויפות. המפתח הוא להיות קצת חכם בבחירתך ולעבור על התכונות של VPN לפני שתעבור עליו. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

קישורים מהירים ל- VPNs הזול ביותר

 • NordVPN
 • VyprVPN
 • גישה פרטית לאינטרנט
 • LimeVPN
 • PureVPN
 • הסתר את ה- IP שלי

NordVPN

מחיר 2.99 $ לחודש לתכנית לשלוש שנים

שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולר 5000+ שרתים ב- 60 מדינות
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרהצפנת 2048 ביט
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרכניסה רב ל 6
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרערבות 30 יום הכסף בחזרה
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרתומך בנטפליקס עם תכונת SmartPlay באפליקציות

קרא את הביקורת

VyprVPN

מחיר 5.00 $ לחודש

שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרצוות תמיכה מעולה
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרפרוטוקולי הצפנה טובים
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרמיתוג שרת ללא הגבלה
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולר200,000 IPs & 700+ שרתים
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרגרסת ניסיון למשך 3 ימים המוצעת

קרא את הביקורת

גישה פרטית לאינטרנט

מחיר 5.99 $ לחודש לתכנית לשנה | מחיר 3.49 $ לחודש לתכנית לשנתיים

שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרמציע אפשרויות תשלום אנונימיות
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרהצפנת איכות עם אחריות להחזר כספי של 7 ימים
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולראין יומנים & רוחב פס בלתי מוגבל
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרתמיכת לקוחות 24/7
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולר3284 שרתי ומעלה ב -24 מדינות

קרא את הביקורת

LimeVPN

מחיר 1 $ לחודש

שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרהצפנה של 256 סיביות צבאיות
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרPPTP, SSTP, L2TP, OpenVPN ו- Softether
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולר19 מיקומי VPN ברחבי העולם, 6000 מספרי IP, 24/7
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרצ'אט חי מאוד מועיל
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולראחריות להחזר כספי למשך 7 יום

PureVPN

מחיר 1.92 $ לחודש לפי התוכנית לשלוש שנים

שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרמדיניות יומן אפס
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולר80,000 IPs & 750+ שרתי ב- 141 + מדינות
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולראחריות להחזר כספי למשך 7 יום
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרתמיכה מדהימה בצ'אט חי
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרהצפנה של עד 256 סיביות

קנה PureVPN עכשיו>>

הסתר את ה- IP שלי

מחיר 2.91 $ לחודש

שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרהסתר את ה- IP שלך בביטחון
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרמאגר IPs בלמעלה מ- 110 ערים
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרשירות פרוקסי SmartDNS נוסף
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרהשתמש ב -5 מכשירים בו זמנית
שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרבטל בכל עת

השווה VPNs זולים לפי פרוטוקול, רשימת שרתים, הצפנה והרבה יותר שימוש כלי השוואה ל- VPN

NordVPN

(3.49 דולר ארה"ב לחודש בתכנית החינמית ל -3 שנים + 3 חודשים)

NordVPN-Cyber-Deal

אפשרות זו בהחלט טובה מכל VPN זול אחר. עלויות החשבון שלהם במשך חודש 11.95 דולר, אך כמעט מחצית מהמחיר נחתך בתוכנית השנה בלבד 6.99 $ לחודש. מגוון גדול של אמצעי תשלום הופך את NordVPN לבחירה אטרקטיבית עבור משתמשים ברחבי העולם. תיהנו מאינטרנט מהיר ומאובטח תוך כדי שמירה אנונימית לחלוטין בתשלום באמצעות cryptocurrencies כולל ביטקוין, אתרום ו- Ripple. לאחר שתיצור חשבון, אתה עשוי לבדוק את תוכנן של הלב שלך עד 30 ימים לפני שתחליט אם ברצונך לבטל אותו בהחזר מלא.

התמיכה שלהם בשידור חי 24/7 מועילה מאוד, במיוחד אם ברצונך לבטל את החסימה של אתר זרימה וצריך לבקש שרתים ספציפיים. לא רק שאתה מקבל שירותים איכותיים אלא גם מעניינים מפתים כמו חיבור ל 6 מכשירים בו זמנית באמצעות חשבון NordVPN אחד בלבד. דמיין כמה כסף אתה ושותפיך לדירה יכולים לחסוך אם כולכם משלמים עבור חשבון בודד כל חודש ומשתפים אותו. עכשיו, זה מה שאנחנו מכנים שירות VPN זול! יש להם אפליקציות מותאמות אישית עבור Windows, Mac, iOS, Android ו- Chrome. לכן משתמשי הסמארטפונים יכולים ליהנות מחווית משתמש נהדרת במחיר ה- VPN הזול ביותר. NordVPN פועלת ב -60 מדינות והם טוענים שיש להם יותר מ- 3200 שרתים בהם תוכלו להשתמש בקלות כדי לעבור מייד בין מיקומים. יש להם גם מדיניות ללא יומן שמשמעותה הנתונים האישיים שלך לעולם לא יימסרו לרשויות החטטנות.

בנוגע לשירות ה- VPN הזול שלהם, מעבר לכל זה, הם עדכנו לאחרונה את החבילות שלהם הכוללות חבילת מגה-שומר הנקראת חבילת החינם לשלוש שנים + 3 חודשים בלבד 3.49 $ לחודש אנו ממליצים בחום. בדרך כלל, NordVPN הוא אחד מאותם VPN המציעים חבילה נרחבת. אנשים מהססים לבחור בחבילה ארוכת טווח, אולם מה שהם לא מבינים זה שעל ידי בחירת VPN חודשי, הם מוציאים הרבה יותר מהנדרש. אתה יכול לבדוק בקלות שירות VPN במהלך תקופת הניסיון ללא תשלום או תקופת אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום.

טיפ נוסף: כמו שאתה מעדיף לקנות מוצרים בסיטונאות מכיוון שהם זולים, זכור, VPNs מגיעים גם בזול עם חבילות ארוכות יותר. ככל שתקופת החבילה ארוכה יותר, שירות VPN זול יותר. 

VyprVPN

(2.50 דולר ארה"ב לחודש)

למרות ש- VyprVPN הוא טוב בהרבה מכל VPN זול, אתה עדיין יכול להשתמש בניסיון החופשי בן 3 הימים שלהם כדי להחליט אם ברצונך להירשם כמנוי לשירות שלהם. בין אם אתם מחפשים את ה- VPN הזול ביותר לטרנינג או סטרימינג, אפשרות זו בטוחה ומציעה איכות גבוהה. יש להם שתי תוכניות תמחור אטרקטיביות עם תכונות משתנות. תוכנית VyprVPN הבסיסית מחויבת מדי שנה ומאפשרת זאת 3 קשרים בסך הכל על חשבון אחד, בו זמנית. חבילת הפרימיום של VyprVPN מגיעה עם ענן VyprVPN. יתר על כן, זה מגיע עם תענוג מהודר של פרוטוקול הזיקית המיוחד שלהם שמפורסם בזכות הוספת שכבת אבטחה נוספת לחיבור האינטרנט שלך. זה מתומחר ב $ 2.50 לחודש עם חיוב שנתי אך מאפשר לך לחבר 5 מכשירים לחשבונך כולם בו זמנית. יש להם אפליקציות שעברו אופטימיזציה גם ל- Windows, Mac, Android, ו- iOS. המשמעות היא שתוכלו ליהנות מאינטרנט מהיר ומאובטח בכל אחת ממערכות ההפעלה הללו, ובמקביל לקישור של עד 5 מכשירים. נכון לעכשיו אתה משלם ערך נקוב עבור שירות VPN מרשים אך זול זה באמצעות כרטיס אשראי, PayPal או Alipay.

הם מפעילים מעל 700 שרתים בכל רחבי העולם. הם מחזיקים בשרתי ה- VPN שלהם כך שאין צדדים שלישיים שעלולים לאיים על דליפת הנתונים הפרטיים שלך. הם גם לא מחייבים אותך עבור החלפת שרתים. הם מציעים תמיכת לקוחות 24 שעות ביממה לאורך כל השנה כדי לענות על השאלות שלך מה שהופך אותם לטובים גם בשירותי הלקוחות. VyprVPN הרחיבה את שירותיהם ליותר מ -70 מדינות כך שיש סיכוי גדול שתוכלו לגשת לתוכן כמעט מכל מקום.

גישה פרטית לאינטרנט

3.33 דולר ארה"ב / חודש לתכנית לשנה אחת

כשאתה מביט בתכנית החודשית של PIA, 6.95 $ לחודש וזה די סביר ועם זאת לא זול במיוחד. הם אכן תיקנו את התמחור הכולל, אך הכל בתום לב. מכיוון שהמחיר הוא אחד הגורמים החשובים ביותר, PIA עדיין מנצחת במירוץ עם החבילות המתוקנות שלהם. החבילה שלהם לשנה היא גרידא $ 3.33 לחודש מציע לך עצום חיסכון של 67% כל שנה למנוי שלך. עכשיו זו עסקה מדהימה! יש להם שמונה אמצעי תשלום נוחים כולל כרטיסי מתנה של מותגים כמו סטארבוקס, קוסטקו ו- Best Buy. אתה יכול לקנות את ה- VPN הזול ביותר באופן אנונימי להגנה של 100% באמצעות cryptocurrencies כמו ביטקוין. גם אם אינך מרוצה לאחר ההרשמה, תוכל לבטל את חשבונך תוך 7 ימים ולהחזיר לך את ההפקדה.

רשת השרתים הרחבה שלהם מורכבת ביותר מ- 3505 מדינות של השרתים המשתרעים על פני 30 מדינות. שלושת הפרוטוקולים החזקים שלהם (OpenVPN, PPTP & IPSEC / L2TP) תואמים ל- Windows, Linux, MAC, Apple, and Android. האם אתה יכול להאמין שזה אכן משתפר מזה? ייתכן שתיהנו משירות VPN זול ומספק זה ב- 34 מערכות הפעלה אחרות מלבד הבחירות הנפוצות הללו.

LimeVPN חשבון שנתי

מחיר 1 $ לחודש

זה נחשב לאחד ה- VPNs הזולים ביותר בשוק עם המנוי השנתי שלו בלבד 17.95 $, חשבון חודשי של סתם $ 1. אתה לא יכול להשיג את המהירות ואת ההצפנה שיש ל- LimeVPN להציע במחיר כה זול במקום אחר. זה מגיע עם 7 ימי אחריות להחזר הכסף למשתמשים שלה. LimeVPN הוא ספק VPN אמין מכיוון שהוא לא נותן טענות כוזבות, דבר שמתברר כשאתה רואה הצהרה בדף העסקה שלהם ואומר שהשירותים שלהם לא עובדים עם נטפליקס והולו; הכנות שלהם הופכת אותם למובילים, תוך שמירה על המשתמשים שלהם היטב על היתרונות והחסרונות. יש לו תהליך הרשמה קל מאוד עם כל אמצעי התשלום הנפוצים בכדי להפוך את חווית המשתמש שלו לכדאית.

PureVPN

ספק VPN פגום זה הוא אחת מהבחירות שאינן מומלצות שכן הבדיקה שלנו חשפה את הביצועים הגרועים של האפליקציות. מנויים חודשיים צריכים לשלם 10.95 $ / מ ' שזה יקר כפליים מכמה משירותי ה- VPN הזולים הפופולריים. עסקה טובה יותר קיימת בתכנית השנתית שלהם בסך הכל $ 4.15 / מ. הדבר היחיד שהופך אותו לאטרקטיבי הוא חבילה לשלוש שנים שאי אפשר לעמוד בפניה רק ​​בשעה $ 1.92 / מ ' כך שתוכלו לקבל את אותם היתרונות במחיר ה- VPN הזול ביותר. אם זה לא מספיק, הם מציעים גם אחריות להחזר כספי למשך 7 ימים יחד עם תשלום ביטקוין.

אם כי הפרוטוקולים שלהם תואמים ליותר מ 20 מכשירים אישיים פופולריים המאפשרים לך לחבר 5 מכשירים לחשבון אחד בו זמנית (יתכן שתתמודד עם ניתוק וניסיון רע). הם פיתחו אפליקציות לחוויית משתמש מובחרת במערכות הפעלה מרובות. השירות שלהם התרחב ליותר מ 141 מדינות והם מחזיקים ביותר מ- 750 שרתים.

הסתר את ה- IP שלי

2.91 $ לחודש

הסתר את ההצפנה החזקה של ה- IP שלי ותמחור סביר די מציב אותו בקטגוריה של אחד משירותי ה- VPN הזולים הטובים ביותר של 2020 או העתיד לבוא. עם זאת, דבר אחד באמת יכול לגרום לזה לקרות וזה אם הם יכולים לשמור על מחירם בעתיד. הם מתחילים נמוך ככל 2.91 דולר לחודש ויש להם אפשרות לבטל בכל עת ולתת למשתמשים תחושת סיפוק בבחירת הסתר ה- IP שלי על פני כל שירות VPN זול אחר.

באמצעות חשבון הסתר את ה- IP שלי, אתה יכול לקבל גישה לכתובות IP בלמעלה מ- 120 ערים ברחבי העולם. הם מציעים אפליקציה / תוכנה נוחה לשימוש במכשירים שונים כמו מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד ורבים אחרים. Hide My IP תואם לחמש מערכות הפעלה שונות. אתה יכול לשלם באמצעות 8 שיטות שונות עבור ה- VPN הזול ביותר השנה. זהו מחיר די נמוך אך מה שמדהים זה שאתה יכול לחבר עד 5 מכשירים בו זמנית בחשבון Hide My IP אחד בלבד. אחד הדברים הנדירים ביותר בהסתר את ה- IP שלי הוא תמיכה בשיחות ללקוחותיה, וזה משהו שמעט מאוד שירותי VPN מציעים.

רוצים אפשרויות VPN זולות יותר?

Getflix

שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולר

בדיוק כמו כל ספק VPN אחר, הם גם מבטיחים גישה לאינטרנט מאובטחת ופרטית ללקוחותיה. ישנן שתי גרסאות:

 1. התקני התקשרות חינם של Getflix VPN. זה לא מומלץ למתחילים כי זה קצת יותר מסובך. 

כמה בעיות זוהו בשנים האחרונות ב- Getflix VPN והם:

 • הוא כולל רק אפליקציות מקוריות עבור Mac, Android ו- IOS
 • הוא לא מציע אפליקציה לחלונות
 • זה לא מיועד לאנשים שאינם מודעים לאופן בו שרתי DNS עובדים
 • לפעמים מתרחשות שגיאות proxy איומות
 • Windows 10 אינו נתמך רשמית
 • משתמשים התמודדו גם עם כמה באגים וקשיים טכניים

בקר באתר

CyberGhost

שירותי VPN הזולים ביותר של 2020 עם המפץ הטוב ביותר עבור הדולרCyberghost מאפשר לך ליהנות מהאינטרנט הפתוח ומספק פרטיות מלאה ללא מגבלות. במיוחד עבור סטרימינג וסיבוב, Cyberghost הוא אחד ה- VPN המומלצים המובילים.

אין להם גם יומנים ואין מדיניות מעקב. זה מאוד ידידותי למשתמש ואינו מסובך בכלל. יש לו גם מתג להרוג.

זה גם זול למדי, לראות את האפשרויות האיכותיות והבלתי מוגבלות שהם מספקים, 2.75 דולר לחודש עם החזר כספי תוך 45 יום זה עניין די טוב, אבל בשביל זה תצטרך לרכוש את התוכנית לשלוש שנים.

Cyberghost, אכן, הוא אחד ה- VPN המומלצים המובילים, אך כמו כל שירות VPN אחר, הוא גם לא נקי מכמה חסרונות, עם זאת, אין רבים והם כוללים:

 • זה לא עובד בסין
 • זה גם איטי ליצור קשרים
 • זה לא ה- VPN המהיר ביותר

Cyberghost מציעה אפליקציות עבור:

 • אנדרואיד
 • ios
 • מק
 • חלונות

הוא מציע גם תמיכה ב:

 • לינוקס
 • NAS
 • מחשבי Chromebook
 • נתבים
 • פיירפוקס

נקודת זהב מוזגת על ידי סייברגוסט מכיוון שמעולם לא התגלה דליפה על ידי לקוחותיה. יש לו תקני הצפנה טובים ונוחים מאוד לשימוש ואלו הסיבות העיקריות שהעניקו לסייברגוסט מוניטין משובח במיוחד. גם תהליך ההתקנה קל מאוד ואפילו למתחיל לא תהיה שום בעיה. זה גם תואם ל- TOR ולרוב המקורבים האחרים. יש לו שירות לקוחות נהדר אשר רק מוסיף להרוויח נקודות זהב עבור Cyberghost.

בקר באתר

כיצד להשיג שירות VPN משתלם?

גישה מהירה ולעתים קרובות חופשית לאינטרנט דרך סמארטפונים, מחשבים, טאבלטים ומכשירים אחרים פתחה בפני עולם ומלואו עולם חדש לגמרי. יש אוצר מידע נרחב לכולם אך ישנם כמה דברים שעל המשתמשים לדעת לעשות צעד אחד קדימה ולהפוך למשתמשים חכמים. כשמדובר ב- VPN, אנשים רבים בוחרים VPN זולים רק בגלל שהם נופלים בתקציב שלהם. עם זאת, מה שהם לא יודעים הוא שהם יכולים לעשות כל בחירה ל- VPN בר השגה.

מכיוון שכולם הולכים ומשתגעים באבטחה, הגנה ואנונימיות באינטרנט בעידן זה של הונאה דיגיטלית, הצורך ב- VPN גדל במהירות רבה יותר ממה שדמיינו. וכמובן שהמוכרים יודעים כמה אתם זקוקים לאבטחה, ולכן הם משתמשים בזה בצורה חכמה ככלי כדי לתפוס את תשומת ליבכם, באומרו שהם שירות ה- VPN הזול ביותר בעיר. עכשיו, אנחנו לא אומרים שהם שוללים אותך לתפוס את העסקאות שלהם; עליכם לדעת שזו האסטרטגיה השיווקית ואף חברה בעולם הזה, מכל ענף שהוא, מעולם לא התעלמה מכך.

אז העניין לא נועד למעשה לחפש אפשרויות זולות יותר אלא ל VPN הנכון שיש לו סט של תכונות שאתה צריך. אם אתה מחפש אפשרויות זולות יותר או מחושב ומשווה את מחירי החבילות שלהם, אתה עלול בסופו של דבר לבחור VPN שהוא די חדש, יש לו פחות שרתים או כל סוג אחר של פשרה שאתה לא יכול להרשות לעצמך אפילו במחיר זול יותר..

המציאות היא שכמה VPNs מגיעים עם תג של 'VPN זול' על חשבון האיכות, בעוד שאחרים קצת יקרים אבל נותנים את אותו השירות כמו שהם טוענים. אז משתמש חכם ידע שהמטרה היא 'גם' למצוא את ה- VPN הטוב ביותר ולא רק VPN זול (עליכם לכוון לשניהם). אבל אם כן, מה עם החיסכון שחיפשת שהביא אותך לכאן? אל תדאגי, אנו נגלה לך סוד שיעזור לך להפוך כל VPN (מומלץ הטוב ביותר שמתאים לצרכים שלך) שתבחר באפשרות זולה. אז בואו למצוא את ה- VPN הזול הטוב ביותר שלנו עם הטריק הזה!

בחר את ה- VPN הטוב ביותר והפוך אותו למחיר סביר בכמה טריקים

הפיתרון הטוב ביותר הוא ללכת על VPNs הידועים ולא בזול באיכות נמוכה ולבצע בחירת החבילה באופן שיהפוך לך סביר. המפתח להבנתו הוא שהטריק טמון בתוכניות התמחור שהם מציעים. כדי להכליל את העצות שלנו, אנו נאמר כל עצה של VPN תחת ציטוט פתגם כדי להסביר זאת דרך יסודות פילוסופיים המובילים לוגי. קרא את העצות להלן בין השורות בכדי לדעת את הטריק למצוא את ה- VPN הזול הטוב ביותר.

"אם אתה חושב שאתה חכם, חשוב פעמיים להיות חכם יותר." - טובא בטא

עכשיו, איפה הבאג טמון בדיוק בבחירת ה- VPN הזול הטוב ביותר? מה שרוב המשתמשים טועים הוא שהם בוחרים בבחירה הלא נכונה של מילים בחיפוש בגוגל. לדוגמה, אם אתה מקליד "שירותי VPN זולים של 2020", כל מה שתקבל הוא רשימה של שירותים בינוניים עם מעט שרתים חלשים שכמעט לא עולים הרבה לספק, בתמורה הם נותנים שירותי VPN זולים. כמו כן, מרבית המשתמשים לוחצים על ה- VPN הזול המוצע במודעות, כך שהם מוצאים רק VPNs במחיר נמוך באיכות מפוקפקת..

"איננו יכולים לפתור את הבעיות שלנו באותה רמת חשיבה שיצרה אותן" - אלברט איינשטיין

זכור, המנטרה היא למצוא את ה- VPN הטובים ביותר ולהפוך אותם במחירים סבירים. אז המפתח הוא למצוא את תוכניות החבילה או את תוכניות התמחור שלהם. לכן גם שילוב הטריק האחרון יעבוד את הטריק הזה בשבילכם. אם אתה מחפש את המונח הנכון כדי לבדוק את תוכניות התמחור, זה ימצא לך את ה- VPN הזול ביותר. עליך ללחוץ על "קנה" באתרי ה- VPN הטובים ביותר בהתאמה או לחפש במונח "קנה VPN" כדי לקבל את רשימת תכניות התמחור היישר בחיפוש..

"עשה מה שנכון, לא מה שקל ולא מה שפופולרי." - רוי ט. בנט,

גוגל לא מציגה פילטרים, עם זאת, כל מנגנון החיפוש שלה עובד על פילטרים. פילטרים אלה קשורים רבות למילות המפתח שתבחרו. אז זכרו כל מילה שמוקלדת על ידי האצבעות הללו סופרת בחיפוש. יש מילות מפתח ספציפיות עבור כלי עזר מסוימים הקשורים ל- VPN. למשל, ישנם VPNs שונים למטרות שונות כמו ה- VPN הזול הטוב ביותר לסיבוב. חיפוש במונחים כאלה גם יתן לך רשימה של VPN ספציפי למה שאתה מחפש בדיוק יחד עם תג VPN זול. לכן, וודא שאתה מקליד את מילת המפתח הנכונה כדי לסנן את החיפוש שלך. רשימת ה- VPN הזולה הטובה ביותר לטורנינג יכולה להתברר כאופציה היקרה שנמנעתם בהתחלה לצורך שלכם ב- VPN הכי זול של Kodi. לכן, היזהר בבחירת המילים וודא שאתה מצמצם את החיפוש שלך ממש כמו משתמש חכם!

שים לא את אמונך בכסף, אלא שים את כספך. אוליבר וונדל הולמס

עכשיו, הטריק האחרון אבל בהחלט לא הפחות. אתה יודע כמה קניות בתפזורת הרבה יותר זולות, נכון? כך בדיוק תוכלו למצוא את ה- VPN הזול ביותר. לאחר בחירת ה- VPN הטוב ביותר עם אותן איכויות שירות שהייתם זקוקים להם, במקום לבדוק את החבילות של הספק עם חיובים חודשיים, חקרו את תוכניות החיים שלהם למשך 6 חודשים, שנה, שנתיים או אפילו לכל החיים. כשעושים את המתמטיקה, תבינו שהם למעשה יעלו לכם פחות בחודש עם מנוי ארוך יותר מאשר אפילו ה- VPN התקציב ששקלתם לפני כן.

"כל מה שתעשה יהיה חסר חשיבות, אבל חשוב מאוד שתעשה את זה." - מהטמה גנדי

בסופו של דבר, ה- VPN היקר לכאורה מתגלה כמחיר סביר ובטוח יותר מאשר מה שמכונה VPN במחיר נמוך. נסה את כל הטריקים המומחים שלנו בעצמך ופצע את הדרך למציאת ה- VPN הזול הטוב ביותר שלך עם השירותים הטובים ביותר שרצית.

עכשיו כשאתה יודע מה הטריקים של מציאת ה- VPN הזול הטוב ביותר, אנו נחשוף את רשימת ה- VPN הזולה שאתה יודע שהם לא רק זולים, אלא גם הטובים ביותר.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments