4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה”ב כדי להגן עליך מפני האח הגדול

[ware_item id=33][/ware_item]

אתה חושב שארצות הברית היא ארץ החופשיים? ובכן, הגילויים האחרונים של אדוארד סנודן מרמזים על משהו מנוגד לחלוטין לטענה. צופים בך! לממשלה תחת דונלד טראמפ יש גישה מלאה להיכנס לטביעות רגליו הדיגיטליות של כל אזרח אמריקני ולראות את הכל. עם זאת, לממשלת ארה"ב אין שליטה קיצונית, כמו סין, אך היא עדיין יכולה לפקח על פעילות האינטרנט של אזרחי ארה"ב.. 


איפה היית מסתתר ואיך? ובכן, זה המקום שהמושיע שלך, שירות ה- VPN הטוב ביותר בארה"ב נכנס. ולמה אנחנו קוראים לזה מושיע? לשם כך עליכם להמשיך לקרוא וללמוד יותר על הפיתרון המדהים במדריך זה.

מדוע חוקים בארה"ב למעקב באינטרנט קיבלו את סטריקר? 

באפריל חתם הנשיא טראמפ על הצעת חוק. בהצעת החוק נאמר כי ספקי שירותי האינטרנט (ISP) כגון Verizon ו- AT&T אינו חייב להגן על נתוני צרכנים, ובכך למעשה מסכן את פרטיותם של אנשים ופותח אותם למעקב. נייטרליות נטו נחלשת גם על ידי יו"ר ה- FCC אג'יט פאי, אשר הולכת גם לחזק את ספקי שירותי האינטרנט ליצירת נתיבים מהירים לתעבורת האינטרנט המועדפת ולהאט את המקורות האחרים. האם זו באמת המאה העשרים ואחת? ובכן, בהחלט, הפרת סייבר הופכת לנורמה, ואנחנו ככאלה שנפגעים צריכים לעשות כל שביכולנו בכדי להפוך את עצמנו לאנונימיים.

היתרונות של שימוש ב- VPN

בימינו כל מה שאתה עושה באינטרנט צריך להיות מאובטח. לא תרצו שיחשפו את המידע האישי שלכם לצד אחר, ואנחנו יודעים שזו לא משימה בלתי אפשרית.

יש מאה דרכים בהן תוכלו להציל את עצמכם מאסונות מקוונים, אך לא כל אלטרנטיבה אפקטיבית כפי שהיא נראית. עם זאת, ישנם כמה קשרים מצילי חיים שיכולים לתת לך את התשובות לכל השאלות שלך.

למען האמת, VPNs הם הכלי הטוב ביותר לבטיחות המקוונת שלך וחיבור מאובטח. להלן היתרונות של שימוש ב- VPN; 

מיסוך כתובות IP

VPN מסוגל לשנות את כתובת ה- IP שלך. בדרך זו תוכל להציג תוכן שמוגבל במדינה שלך. תזדקק לכתובת IP שונה כדי שהמיקום הנוכחי שלך ייראה כאילו אתה נמצא באותו מיקום ספציפי. 

פרטיות ואנונימיות מקוונת

VPN יספק לך פרטיות ואנונימיות מקוונת. באמצעות VPN אתה יכול לגלוש באינטרנט באופן אנונימי. אתה יכול לגשת לאתרי אינטרנט ויישומי אינטרנט מבלי שתצטרך לחשוף את זהותך.

כרטיסי נסיעה זולים

זהו יתרון נדיר של VPN שאתה יכול להשיג כרטיסי נסיעה זולים יותר. עם זאת, זה תלוי במיקום הגאוגרפי שלך וככה זה הופך לטריק שאנשים רבים מפספסים. הדרך הטובה ביותר להשיג טיסה זולה יותר היא למצוא מדינה עם יוקר מחיה נמוך.

גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי

היתרון הגדול ביותר של קיום VPN הוא בכך שהוא מאפשר להציג תוכן מוגבל ולשחק במשחקים המוגבלים במדינה שלך.

מה הכי טוב שאתה צריך - VPN לארה"ב בטח!

חוקי אבטחת הרשת הפולשניים, פיקוח המוני על אזרחים ואחסון שיחות טלפון הם כל הדברים שגרמו לאזרחי ארה"ב לדאוג באמת לרווחתם הדיגיטאלית ופרטיותם המקוונת. עם זאת, הדבר היחיד שמרתק אותנו הוא שתושבי ארה"ב מודעים היטב לפריצות ותוכנות זדוניות מודרניות. זה בבירור גורם להם להיות מספיק הגיוניים וללמוד את העובדה שמרחב הסייבר אינו מפואר ונפלא כמו שאנחנו חושבים שהוא.

יש עוד הרבה היבטים טכניים, ואתה בוודאי רוצה לקרוא עליהם, אך לפני כן, נגיע לקדוח הראשי. אתה רוצה חוויה פרטית, לא מצונזרת וחוויה מקוונת מאובטחת, וזו כנראה הסיבה שאתה כאן לקרוא את זה. אז הנה מיטב ספקי שירותי ה- VPN בארה"ב שאתה יכול לסמוך עליהם בגלל הפרטיות והביטחון המקוונים שלך:

מבצעי ה- VPN הטובים ביותר בארה"ב

  • ExpressVPN
  • NordVPN
  • Torguard
  • בטוח יותר VPN

ExpressVPN

מחיר 8.32 $ לחודש

4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדול אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום!
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדול הצפנה עד 256 סיביות
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדול אפליקציות / תוכנות קלות לשימוש
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדול תמיכה חיה 24/7
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדול 3000+ שרתים ב -160 מדינות

קרא את סקירת ExpressVPN

NordVPN

מחיר 3.49 $ לחודש

4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדול5341 שרתים ב 59 מדינות
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדולהצפנת 2048 ביט
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדולכניסה רב ל 6
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדולאחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדולתומך בנטפליקס עם תכונת SmartPlay באפליקציות

קרא סקירה של NordVPN

Torguard

מחיר 9.99 $ לחודש

4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדולאין מדיניות יומן
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדולשיתוף קבצים P2P טוב
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדולמשפט שבוע & אחריות להחזר כספי
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדול3000+ שרתים ב 55 מדינות
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדולOpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & iKEv2

קרא ביקורת Torguard

בטוח יותר VPN

מחיר 2.50 $ לחודש

4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדול700+ שרתים ב -34 מדינות
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדולאחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדולמקבל תשלום ביטקוין
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדולנטפליקס ידידותית עם מעט שרתים
4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדולתואם מספר מכשירים

כיצד לבחור VPN טוב?

VPN הוא לעזר רב בכל הנוגע לפרטיות מקוונת. עם זאת, עליך לבחור VPN טוב כדי להשיג את התוצאות הרצויות. להלן מספר דברים שעליך לחפש ב- VPN;

פרטיות ואבטחה

בחר תמיד ב- VPN שיש לו תכונות אבטחה מיוחדות כמו מתג להרוג והגנת דליפות DNS. ל- VPN טוב תהיה גם מדיניות ללא יומני.

קל לשימוש

תהליך ההתקנה וההתקנה של VPN טוב הוא לרוב קל מאוד לשימוש וידידותי למשתמש. תמיכת הלקוחות שלהם חייבת להיות רבה גם כן. חפש תמיד VPN שקל להשתמש בו ויש לו תמיכה טובה ללקוחות.

ביצועים

אחד הדברים החשובים ביותר לחפש ב- VPN טוב הוא הביצועים שלו. זה צריך להיות מהיר. זה מאוד חביב גם אם VPN לא מאט את חיבור האינטרנט שלך. VPN שמאט את מהירות האינטרנט שלך הרבה, הופך לבעייתי מאוד.

מאפיינים

 VPN טוב הוא תמיד זה שמציע מגוון של תכונות. תכונות מיוחדות עם אבטחה גבוהה הן תמיד נקודת חיבור. ל- VPN טוב תמיד יהיו תכונות כמו מתג להרוג, מיתוג שרתים, בחירת יציאה, פרוטוקולי VPN מרובים והגנת דליפות DNS. עלייך להחליט מה אתה זקוק ל- VPN ומה התקציב שלך.

מדוע VPNs כל כך פופולרי?

שירותי VPN בארה"ב הפכו כל כך פופולריים בקרב משתמשי האינטרנט בארצות הברית. הם מאפשרים לך להציג את התוכן המוגבל ולהצפין את הנתונים שלך כדי לעקוף מעקב. אתה יכול גם לשנות את המיקום האמיתי שלך. VPNs מספקים לך אבטחה ופרטיות באינטרנט, שכולם רוצים בימים אלה. 

להלן ארבעת ה- VPN הטובים בארה"ב המדורגים על ידי המשתמשים על פי התכונות והביצועים שלהם:

NordVPN - שירות ה- VPN הטוב ביותר בארה"ב, תקופה!

4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדול

NordVPN הוא בין ספקי שירותי ה VPN בארה"ב הוותיקים ביותר בשוק. אם אינך מרוצה מאיך שזה עובד, אתה יכול להחזיר את כספך תוך 30 יום מרגע ההרשמה. זה פועל ברוב מערכות ההפעלה כולל Windows, OS X ו- iOS. אתה יכול להריץ אותו על עד שישה מכשירים באמצעות חשבון VPN אחד בלבד. יומני המשתמש שלך לא יישמרו והצפנה חזקה מבוצעת באמצעות IKEv2 / IPsec, OpenVPN, PPTP, L2TP ו- IPSec. 

NordVPN פועל בכל המכשירים הפופולריים כולל טלפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים. תמיכת הלקוחות שלהם ממהרת לתקן כל בעיה שתיתקל בהם בעת הפעלתם. ל- NordVPN יש דריסת רגל בלמעלה משישים מדינות, ונחשבים לאיכותיים רבים על ידי מומחים ומשתמשים.

ExpressVPN - VPN החזק ביותר

ExpressVPN ידוע כאחד מספקי שירותי ה- VPN בארה"ב הטובים ביותר. יש לו שרתים בלמעלה מ- 3000 מקומות ברחבי העולם ב -160 מדינות. מכיוון ש- ExpressVPN מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, החוקים המורכבים בארה"ב המשפיעים על פרטיות המשתמשים אינם חלים.

ExpressVPN תואם למערכות הפעלה מרכזיות כמו Windows, Mac, iOS, Android ו- Linux. אתה יכול לקבל 3 חיבורי VPN בו זמנית באמצעות חשבון ExpressVPN יחיד. כדי לשמור על בטיחות הנתונים שלך, היא מעסיקה SSL עם הצפנה של 256 סיביות.

ExpressVPN תומך בפרוטוקולים כמו OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP ו- PPTP. הקטע הוא ש- ExpressVPN מציע 23 אפשרויות תשלום שונות כולל ביטקוין. התוכנית החודשית שלה מתחילה ב- $ 12.95 לחודש ומגיעה עם אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום.

נכון לעכשיו, ExpressVPN מציעה הנחה שטוחה של 49% ו -3 חודשים נוספים במינוי ExpressVPN לשנה. המשמעות היא שאתה יכול לקבל 15 חודשים על ידי תשלום פשוט במשך 12 חודשים.

ExpressVPN מציע מתגי רוחב פס, מהירות ושרת ללא הגבלה ללא הגבלה של 99.9%. ExpressVPN לא מקיים יומנים ויש לו תמיכה מעולה ללקוחות 24/7.

אז הגיע הזמן שתשתמש באחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי לחוות חיבור אינטרנט מאובטח.

TorGuard - VPN אמריקאי אמין

4 שירותי VPN הטובים ביותר בארה"ב כדי להגן עליך מפני האח הגדול

מגוון חבילות השירות המוצעות על ידי TorGuard וביצועיו המבריקים הופכים אותו לאחד מספקי ה- VPN בארצות הברית. ה- Proxy אנונימי מיועד למחיר של 5.95 $ לחודש, VPN אנונימי ב -9.99 $ לחודש, דוא"ל אנונימי ב -6.95 $ לחודש וחבילת פרטיות ב -11.54 $ לחודש. אתה יכול להשיג את ה- VPN + Proxy Bundle ב -40% הנחה. זה עולה רק 11.54 דולר לחודש.

החלק הטוב ביותר הוא שתוכלו לבדוק את TorGuard על בסיס ניסיון. 

אם אינך אוהב את זה מספיק כדי להשקיע בו, אתה יכול להחזיר את כספך תוך שבעה ימים. TorGuard מביא שירותי VPN מהשורה הראשונה ביותר מחמישים מדינות. החברה מחזיקה ביותר מ- 1600 שרתים עדכניים, מה שאומר שלעולם לא תצטרך להשלים עם עומסים עמוסים מדי..

זה מעניק חיבור במהירות גבוהה יחד עם סטרימינג חלק והורדות. אתה יכול לדפדף בעילום שם כיוון שהם לא מחזיקים יומנים באמצעות ההצפנה החזקה שלו, וסומכים על הטיפול המסייע שלהם בלקוחות.

VPN בטוח יותר - VPN ארה"ב מהיר ומהיר למשתמש

כעת תוכלו ליהנות מגלישה אנונימית במהירות גבוהה עם VPN בטוח יותר, שלא רק שומר ביומנים ומאפשר לכם לגשת לתוכן גלוי רק למשתמשים במיקומים ספציפיים. הם מספקים הצפנה חזקה של 256 ביט באמצעות OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec ו- PPTP בלמעלה משלושים מדינות. זה פועל בצורה חלקה בכל המכשירים עם מערכות הפעלה כמו Windows, Mac, iOS, Android ו- Chrome. 

יתכן שתתחיל עם $ 7.49 בלבד לחודש ותבטל את המנוי שלך תוך ארבעה עשר יום אם אינך מרוצה. המכירה המרהיבה הנוכחית שלהם מציעה 81% הנחה, שתוכלו להשתמש בהם במהלך חג המולד. VPN בטוח יותר מתמקד באפליקציות ידידותיות למשתמש ואף מציעים הרחבת Chrome ללא הגבלה. אתה מקבל גם אבטחת Wi-Fi אוטומטית יחד עם תיקון אבחון אוטומטי. אתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות שלהם 24/7 באמצעות צ'אט חי ומייל.

סיבות נוספות:

בטל את החסימה של ערוצי הזרמת ארה"ב מקוונים

לא אמריקאים לא יכולים לעקוף חלק ניכר מהתעלות וערוצי הביקוש, בין אם מדובר בזרם גביע העולם של פיפ"א. לא אמריקאים לא יוכלו לגשת לפוקס ספורט למשחקי פיפ"א בשידור חי, אז בהחלט בשביל זה, תדרוש סמנכ"ל ארה"ב טוב.

איך זה עובד? ובכן, הוא מחליף את ה- IP המקורי שלך באחד מכתובות ה- IP של שרת ארה"ב. אז זה גורם לך להיות זכאי לאתר שכן הוא גורם לך להופיע באופן מקוון מארצות הברית ותוכל לגשת לכל אתר שנחסם קודם לכן עבורך, ככה VPN עובד ועושה את הקסם!

הגנה מפני מעקב המוני

כל העובדות עליהן דיברנו לעיל בנוגע לפרטיות ופלישות של סוכנויות מעקב לעולמנו המקוון ממש מדאיגות.

אינך בטוח בטלפונים ניידים, כל אפליקציה שאתה מוריד, פעילויות ברשת החברתית, הכל ניתן לעקוב על ידי ה- NSA, בין אם מדובר במצלמות אבטחה ביתיות המחוברות לנתב ה- Wifi הביתי שלך..

אם אתה מאמין בחופש באינטרנט ובפרטיות עליך לקנות VPN בארה"ב. VPN בארה"ב יסתיר את ה- IP האמיתי שלך, יצפין את הנתונים שלך וינווט אותם דרך מנהרה מאובטחת שאיש אינו יכול לרגל אחריה.

הישאר אנונימי ב- WiFi ונקודות חמות ציבוריות

האם אתה באמת חושב שה- WiFis הציבורי בסטארבוקס, NewYork Subway או כל מקום ציבורי אחר בטוח?

חיבור למלון WiFi או WiFi בשדה התעופה באמצעות מכשיר אייפון או טלפון אנדרואיד זו החלטה נבונה רק לעדכוני צ'ק-אין ומצב?

נקודות חמות ציבוריות לא מאובטחות הן האקרים המועדפים ביותר להיכנס לטלפון שלך או לפרוץ אותו. זה כוס תה כדי ליצור WiFi משוכפל מזויף ולרגל את כל מה שאתה עושה באינטרנט, אז אל תיהנה מכוס התה שלך ב- wifi של בית קפה, מכיוון שזה באמת כוס התה להם (האקרים) לפרוץ הטלפון שלך.

ללא VPN טוב, אתה חשוף להאקרים ועשוי בסופו של דבר לאבד את הנתונים היקרים שלך כמו פרטי כרטיסי אשראי ותעודות חשובות אחרות. היו בטוחים באינטרנט וקבלו VPN טוב בארה"ב לפני שתתחברו לאינטרנט אלחוטי ציבורי.

הימנע מחוקי הפרה בארצות הברית

כפי שנדון לעיל, חוקי ההפרה הם מורכבים וככל שלומדים עליהם יותר קשה להם להבין. הופעתה של שיתוף קבצים ב- P2P והאינטרנט הביאה לכך שבעלי זכויות היוצרים רודפים עונשים קפדניים לעבריינים.

זכור, אנו מפרטים רק את ה- VPN בארה"ב שאינם שומרים על יומני משתמשים ויש להם שרתי P2P אופטימליים לסיבוב. אם יש לך סיבות לגיטימיות להוריד או לשתף קבצי נתונים גדולים באמצעות טכנולוגיית P2P, VPN בארה"ב שרשמנו למעלה יכול לעזור לך לספק סיוע תוך שמירה על זהותך מוגנת מפני רשויות משפטיות.

מדינות נוספות:

  • בריטניהסמנכ"ל בריטניה
  • אוסטרליהVPN באוסטרליה
  • קנדהסמנכ"ל קנדה

סיכום

ישנם מספר שירותי VPN חינמיים בארה"ב אך היזהרו משירותים שאינם מהימנים. בחר תמיד באלה שמומלצים מאוד על ידי המשתמשים. אז תמיד עשו דבר אחד לפני שתבחרו בסופו של דבר, היכנסו ל- twitter.com ובדקו את ה- #hashtag הרלוונטי עבור ספק ה- VPN, האם אנשים מדברים טוב על השירות או לא? בינתיים, צוות הפיתוח שלנו הפך את המשימה המייגע לקלה בהרבה, כלי השוואה עבורך שמבהיר את התמונה. 

עדיף לבחור כזה שאינו מבוסס בארצות הברית, כדי להימנע מקורבן לחוקי פרטיות לא טובים. לחמשת אפשרויות התוכנה הטובות ביותר ל- VPN המפורטות לעיל יש אמינות רבה בתחומם. הם עשויים להיות בתשלום אך תוכלו גם לערוך ניסויים בחינם כדי לאמוד את הופעותיהם. אלה הבעלים של שרתי VPN שנמצאים פיזית בשטח ארה"ב הם המבטיחים ביותר. חבילות המחירים הנוחות מאפשרות צדדיות ומשתלמות לכולם.

מעקב מתקדם של ממשלת ארה"ב לאור הפעילות הפלילית הגבוהה שנערכה לאחרונה ברחבי העולם גבה את פרטיות המשתמשים. מלבד שהנתונים שלך נשמרים ומנותחים למידע קריטי, יש הגבלות מבוססות מיקום על תוכן. אתרי סטרימינג מסוימים מאפשרים למשתמשים בקבוצה נבחרת של מדינות לצפות רק בסרטונים שלהם. זה יוצר הרבה בעיות למשתמשים השוהים מחוץ למדינות אלה.

הייתם נתקלים באתרים שונים באינטרנט ומדברים על אבטחת האינטרנט ו- VPN, אך עליכם להיות מאוד חכמים כשתבחרו ל- VPN בארה"ב. מבצעי ה- VPN הטובים ביותר עשו מחקר מקיף בנושאים בהם מתמודדים התושבים האמריקניים בחיי היומיום שלהם, ובכך הציגו את ה- VPNים הנ”ל הללו שיהפכו את האינטרנט למקום הרבה יותר טוב..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments