VPNs הטובים ביותר לעסקים בשנת 2019 – השקיע בחוכמה

[ware_item id=33][/ware_item]

רשת פרטית וירטואלית מוודאת שהמשתמש יוכל לגשת לכל התוכן ברשת באופן פרטי ובטוח מבלי שייחסם. חברות גדולות, כמו גם אנשים שיושבים בבית, מסוגלים לעבור דרך כל ערוץ באמצעות VPN. יתר על כן, היתרונות של VPN לעסקים גדלים במהירות. VPN הוכיח את עצמו כמועיל למדי לעסקים קטנים ובינוניים מכיוון שהעולם הופך לתחרותי ביותר. בכל פינה ישנם סטארט-אפים שונים שמושכים אנשים רבים לקראת עבודתם והרחק מהשגרה הקשוחה של עבודה בצווארון לבן. בשל ההתקדמות הטכנולוגית בכל תחום, קל לאסוף משאבי אנוש לסטארט-אפים קטנים ולגשת לכל סוג של נתונים ללא שום חסמים.


פתרונות VPN מובילים לעסקים קטנים

בזמן שאתה עובד מהבית שלך או מכל מקום מחוץ למשרד שלך, כעת ניתן בקלות לגשת לנתונים פרטיים דרך VPN. המכשולים הנגרמים מאיתור כתובת ה- IP שלך מוסרים כאשר אתה בוחר שירות VPN. אחד הפתרונות הטובים ביותר ל- VPN לעסקים קטנים כולל VyprVPN, HideMyAss ו- SaferVPN. עם זאת, עלות הגישה לנתונים הפרטיים שלך כרוכה בסיכון הכרוך בכך שיכולה לגרום לכשלים גדולים של עסקים אם הם לא מאובטחים כראוי. לצורך כך חשוב שהנתונים יהיו מוגנים על ידי שירות ה- VPN הטוב ביותר. השקעה באחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר טומנת בחובה מספר יתרונות בטווח הרחוק מכיוון שהנתונים האישיים שלך אינם נתונים תחת איומים כלשהם. היתרונות של VPN לעסקים מגיעים עם השקעה בשירות VPN התואם את הדרישות העסקיות שלך וכזה שזמין בו זמנית.

עסקי vpn הסבירו

קרדיטים לתמונות: www.orange-business.com

לכל VPN ייחודיות משלו ותכונות מסוימות המבדילות אותם מהשאר. בחירת הפתרונות הטובים ביותר ל- VPN לעסק קטן היא החלטה משלך אשר תלויה במחיר הזול שלך והתכונות שאתה מחפש ב- VPN הרצוי. השימושים העסקיים של VPN הגבירו את הביקוש שלו בשוק ה- VPN, ובמהירות זו, ללקוחות יש מגוון לבחור מבין ה- VPN המובילים שיש להם את התכונות הטובות ביותר. אלו כוללים:

NordVPN

ה- VPN העסקי הטוב ביותר על פי המומחים של BestVPNDeals.com הוא NordVPN. הוא מספק לעסקים מנהרת הצפנת נתונים בלתי חדירה. מומלץ לכל העסקים, גדולים כקטנים, לגרום לספק VPN זה לאבטח את התשתית המקוונת שלהם מכל הפרות הנתונים שם. NordVPN נמצא בבעלות מועדון הכדורגל של ליברפול שמספר לנו מאיפה הם מגיעים. אתה יכול לסמוך בקלות על ספק VPN מוביל זה בכל מה שקשור לביטחון המקוון של העסק שלך.

VyprVPN

בבחירת אחד מ- VPN המובילים ביותר, VyprVPN הופך להיות הבחירה הבטוחה ביותר שלך. השירות שלהם ללא דופי והוא מספק מענה לצורך של העובדים עבור עסקים קטנים. VyprVPN, להיות אחד הפתרונות הטובים ביותר ל- VPN לעסקים קטנים, מספק אפליקציות לכל הפלטפורמות בהן מנוהלים נתונים עסקיים. ה- USP של VyprVPN כרוך בפרוטוקול הזיקית שלו השומר על קיום בדיקת מנות עמוקה.

היתרונות של VPN לעסקים קטנים הם בכך שהוא עובד לטובת העובדים העובדים עבור העסק ומגן על הנתונים הפרטיים שלהם כולל קבצים, מיילים וכו '. הלקוחות העסקיים שמשקיעים בשירות VyprVPN ניתנים לארח על ידי מנהל חשבון בלעדי אשר מנחה אותם לגבי הקמת העסק שלהם. עבור עסקים, הדרישה הבסיסית מ- VPN היא אבטחה מוחלטת והגנה על נתונים. VyperVPN מאפשרת ללקוחותיה ליצור שרת VPN פרטי בו ניתן לגשת בקלות לנתונים על ידי החברה ועמיתיהם. VyperVPN הפך לאחד הפתרונות הטובים ביותר ל- VPN לעסקים קטנים לאחר שעסקים קטנים רבים השקיעו בו והיו מרוצים מהתוצאות. היא גם מציעה ללקוחות הפוטנציאליים שלה ניסיון של שלושה ימים להוכיח שמדובר ב- VPN הטוב ביותר לעסקים קטנים בקרב רבים אחרים.

HideMyAss

אחד השמות הידועים ביותר בתעשיית ה- VPN הוא HideMyAss הפופולרי בזכות שירותי הלקוחות היעילים שלו ולכן יש לו בסיס לקוחות גבוה.

היתרונות של VPN לעסקים קטנים כוללים צ'אטים מאובטחים לחיות המסופקים על ידי HideMyAss, ואם במקרה אתה נתקל בבעיה בזמן השימוש בשירות שלהם, מערכת כרטיסים מקלה על היפטרות מהבעיה. פיתרון VPN זה לעסקים קטנים מקל על המשתמשים בהגנה על הנתונים שלהם. כמו כן, ממש כמו VyperVPN, הם מציעים תוכניות עסקיות לעסקים קטנים. עם זאת, במקרה זה, המשתמש צריך לבקש את התוכניות הללו במידת הצורך.

בטוח יותר VPN

VPN זה יוצר אינדיבידואליות על עצמו על ידי מתן לקוח שולחן עבודה ידידותי למשתמש שיש לו יישומים לאנדרואיד ולאייפונים כאחד.

שירות הלקוחות שלהם הוא זה שהופך אותם לאחד ה- VPN הטובים ביותר ופופולאריים בקרב יזמים של עסקים קטנים. הלקוחות הפוטנציאליים של SaferVPN חוזרים לתקופה ארוכה יותר לאחר שהם מנסים את תקופת הניסיון של 14 יום עם ערבות להחזר הכסף ותקופת ניסיון בחינם למשך 24 יום, שהופכת אותה לאחת ה- VPN החינמיות הטובות ביותר לעסקים קטנים..

VPNs ממוצע לבחור עבור עסקים קטנים

הרבה פעמים ההחלטה שעושה את ההבדל בבחירת VPN טוב יותר היא לא כשאתה מחפש את האפשרויות הטובות ביותר אלא כשאתה יודע אילו מהן לא כל כך טובות לך. ל- VPN הבאים יש כמה הטבות, אך הם נכללים בקטגוריה של אפשרויות VPN לא טובות או טובות..

PureVPN

פיתרון VPN זה לעסקים קטנים עשוי לא להיות הבחירה המתאימה ביותר מכל הבחינות, עם זאת, הוא טוב בינוני לשירותים הוגנים בלבד במחיר זול מאוד.

אם כי התחומים החזקים שלה כוללים חווית VPN מאומתת בנוסף לתוכניות עסקיות ספציפיות שהיא מספקת יחד עם תעריפים נוחים. מצד שני, חוסר ההסתמכות של PureVPN על סודיות הנמל קדימה מעלה הרבה שאלות מהמשתמשים שלה וכתוצאה מכך לקוחות פוטנציאליים עוברים לשירותי VPN אחרים..

ibVPN

אם לציין כמה יתרונות רבים, התכונה הטובה ביותר שיש ל- ibVPN היא בחירת הפרוטוקול שהמשתמש רואה לנכון. ניתן לבחור בין OpenVPN, פרוטוקול SSTP, PPTP & L2TP. ל- IbVPN, בהיותה חברה מבוססת רומניה, יש כמאה שרתים ב 43 מדינות המספקים ניסיון חינם של שש שעות ללקוחותיה. VPN זה אולי לא הבחירה המדויקת ביותר לעסקים קטנים, עם זאת, תקופת הניסיון שלהם היא לפחות דרך טובה לבדוק אם היא מתאימה לדרישות שלך..

פתרונות חומת האש וה- VPN הטובים ביותר לעסקים קטנים

היתרונות של VPN לעסקים קטנים והיתרונות של חומת האש דומים למדי; הם מועילים מאוד לעסקים המעוניינים לחסום את תנועת הרשת והביטחון שלה מגביל התקפות מחשב שעלולות להתרחש. פתרונות חומת האש וה- VPN הטובים ביותר לעסקים קטנים משרתים את אותה מטרה עם תכונות שונות במקצת. הם יכולים להיות בצורה של חומרה או תוכנה. במקרה של תוכנה, מטרתם היא לאבטח את המחשב האישי עליו הם מותקנים, ואילו מבחינת חומרה, היא מגנה על כל המחשבים ברשת ומשתלמת לעסקים קטנים. בעלי עסקים קטנים התנסו בשימוש בחומות האש הללו ובאו עם האפשרויות הבאות המשרתות את מטרתן בצורה הטובה ביותר:

  • תיבת האש של שומר המשמר
  • פורטינט
  • סוניקוול
  • בקרת קריו

לפרטים נוספים, צור קשר עם BestVPNdeals או כתוב לנו את המשוב היקר שלך ושלח אותו לכתובת [email protected]

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments