5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימי

[ware_item id=33][/ware_item]

אחת הדרכים הנפוצות ביותר לשתף קבצים באינטרנט בקלות היא באמצעות Torrenting אשר נקרא גם P2P או שיתוף קבצים של עמיתים לעמית. הקסם מתחיל לקרות כשאנחנו משתמשים בהסרת פרוטוקול BitTorrent וקבצים מייד מתחילים להוריד ממערכת הזורע. עם זאת, האיום העיקרי העיקרי שעומד בפני כל משתמשי הטורנט מתבצע תחת פיקוח על ידי DMCA ו- ISPs. אם הם נתפסים, הם חייבים לשלם קנסות כבדים בתיקים של הפרות זכויות יוצרים ואף תביעות משפטיות. זה בעיקר פשע באינטרנט. ענקיות הטורנט המפורסמות כמו TorrentHound, Kickass וטורנץ הופלו לאחרונה על ידי DCMA.


מה הפתרון?

ובכן, סיקור יכול להיות ממש כיף אבל רק כשנעשים נכון! לחיצה על טונות של קישורים חסרי תועלת לא תביא אותך לשום מקום, במקום זאת תביא לך הרבה בעיות. אז זה המקום בו אנו רוצים לפתור את הבעיה שלך, אנו צריכים להשיג לך VPN נחמד ששומר על המנהור שלך מוגן ומוצפן. הפוך אותך לזר מוחלט מול ספקיות האינטרנט. אז עכשיו אתה באמת יודע איזה קסם ההוצאות המעטות שלך על שירות VPN אמין יכול לעשות? רק לאחר שאוהבי הטורנט מתוודעים ל- VPN הטוב ביותר לטורנינג הם משחקים חכם יותר ושומרים על פרטיותם. ספקי שירותי DCMA ו- ISP אינם יכולים לעלות על מגן ה- VPN, וזה הדבר היחיד שאוהבי טורנט היו רוצים לו!

הטבות שתקבלו עם VPN לטורנינג

עם VPN של Torrents, אתה יכול להוריד בקלות את סיקורי החץ המפורסמים שלך, משחקי הכס, Mr.Robot, בית הקלפים של נטפליקס, תוכניות HBO ומה לא, בלי אפילו לדאוג להודעות והגבלות על הפרת זכויות יוצרים..

קישורים מהירים ל- VPN הטוב ביותר לטרנינג

 • NordVPN
 • גישה פרטית לאינטרנט
 • ExpressVPN
 • Torguard
 • IPVanish

NordVPN

מחיר 3.49 $ לחודש (תוכנית לשלוש שנים)
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימי 5000+ שרתים ב- 60+ מדינות
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימיהצפנת 2048 ביט
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימיכניסה מרובה עבור 6 משתמשים בו זמנית
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימיאחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימיתומך בנטפליקס עם תכונת SmartPlay באפליקציות

גישה פרטית לאינטרנט

מחיר 3.33 $ לחודש (תכנית לשנה אחת)
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימימציע אפשרויות תשלום אנונימיות
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימיהצפנה איכותית עם אחריות להחזר כספי למשך 7 ימים
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימיאין יומנים & רוחב פס בלתי מוגבל
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימיתמיכת לקוחות 24/7
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימי3284 שרתי ומעלה ב -24 מדינות

ExpressVPN

מחיר 8.32 $ לחודש (תכנית לשנה)
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימי אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימי הצפנה עד 256 סיביות
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימי אפליקציות / תוכנה קלה לשימוש
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימי תמיכה חיה 24/7
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימי 100+ שרתים ב 78 מדינות

Torguard

מחיר 9.99 $ לחודש
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימיאין מדיניות יומן
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימישיתוף קבצים טוב ב- P2P
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימימשפט שבוע & אחריות להחזר כספי
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימי1600+ שרתים ב 50+ מדינות
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימיOpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & iKEv2

IPVanish

מחיר 6.49 $ לחודש
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימיתכונות אפליקציה מעולות
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימימהירות טובה ואמינות
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימייותר מ- 40,000 IPs אנונימיים
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימי225+ שרתים ביותר מ 60 מדינות
5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימיאחריות להחזר כספי למשך 7 ימים

השווה בין תכונות ופרוטוקולים של VPN עם כלי פשוט זה.

הבנת VPN של טורנט

torrentvpn שיפר את מהירות הטרנינג

קבל מהירות סופר מהירה עם VPN הטוב ביותר של טורנט

במילים פשוטות, Torrent VPN היא רשת פרטית וירטואלית המשמשת במיוחד ככלי אבטחה ופרטיות. כל תהליך האבטחה וההגנה מתרחש עם מנהרה מוצפנת דרך האינטרנט והמכשירים שלכם אשר שומר על זהותכם מוסתרת. לא רק זה, אלא VPN גם מגן על הנתונים שלך באמצעות הצפנה חזקה. לכן, גם אם האקר פולש לאבטחת הרשת שלך, הוא לא יוכל לבדוק את הנתונים האישיים שלך, שכן כל מה שיכול היה לראות הוא הגרסה המקודדת של המידע שלך. בדקו גם: אתרי הטורינג הטובים ביותר בשנת 2019 והכי חשוב, שום דבר לא מונע מכם להוריד הורדת טורנטים ללא הגבלה כשאתם משתמשים ב- VPN הטוב ביותר לטורנינג. תוכלו להוריד את קפטן אמריקה, דוקטור סטריינג ', אדם המעניין, ג'ייסון בורן, קבצי X ורבים אחרים ללא מכשולים. אל תדאגו שלא הזכרנו את המהדורות האחרונות והעדכניות, תוכלו להוריד את כולם דרך אתרי סיקור אך כן תזכרו להתחבר ל- VPN טורנט במכשיר שלכם.. nordvpn לטרנינג

VPN טורנט מאבטח את פרטיותך לשלב הבא

אנו כבר יודעים שבעלי זכויות היוצרים מחפשים תמיד קורבנות של הפרת זכויות יוצרים. אבל איך הם עושים זאת? הם מוצאים אותך לפי כתובת ה- IP שלך אשר נותנת את המיקום האמיתי שלך, או שהם עוקבים אחר תנועת האינטרנט שלך. בדיוק כשאתה מוסיף קובץ סיקור, לקוח הטורנט, כתובת ה- IP והמדינה שלך גלויים באופן מיידי לכולם. עם זאת, טרולי זכויות יוצרים יכולים בקלות לעקוב אחר המיקום שלך. ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג עוצר את ספק שירותי האינטרנט שלך לספק את פעילויותיך באופן מקוון.

אז מה ה- VPN הכי טוב לטורנינג?

אנו יודעים מה אוהבי טורנט בעצם מחפשים: אבטחה, הגנה ומהירות. זו הסיבה, לאחר ערכנו כמה בדיקות ב- VPN, הגענו עם 5 הכי טובים VPN VPN 2019 אשר נותנים לך את כל מה שאתה רוצה כחובב טורנט. כן הורדנו כיצד פגשתי את אמך, בית הסוהר, משחקי הכס ופלאש לפני שנתן לך את פסק הדין שלנו לגבי איזה שירות VPN הוא בעל מוניטין ואמין. אז בחרו והודיעו לנו בקטע התגובות אם יש משהו בתוכן שמטריד אתכם.

NordVPN - ה- VPN הטוב ביותר לטורנט

5 VPN הטורנט הטוב ביותר שישמור אותך באופן אנונימי

זה כל כך נוח שמספר משתמשים רואים בו את ה- VPN של הטורנט הטוב ביותר למטרת p2p. מרבית משתמשי הטורנט אוהבים את זה מכיוון שהיא משתלמת למדי ל- VPN איכותי, כלומר $ 6.99 לחודש, עבור חבילה שנתית עם הטבות ליהנות מחופש באינטרנט ללא כל צנזורה והגבלות גאוגרפיים. זו התוכנית לשנה שלהם שמבטיחה חסכון של 41%. מה עדיף? הם נתנו לך תמחור מפתה עוד יותר. אתה רשאי לערוך את התוכניות המועדפות עליך במחיר של $ 3.49 לחודש בלבד באמצעות התוכנית לשלוש השנים שלהם שחוסכת לך 70% במנוי שלך.

קרא גם: כיצד להסתעף בבטחה

תוכלו ליהנות גם מ:

 • נקה מדיניות יומן
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • מגוון החבילות לבחירה
 • אין הגבלות גיאוגרפיות או בעיות צנזורה
 • רשת שרתים מופצת גיאוגרפית
 • מערכת תמיכת לקוחות עם צ'אטים חיים
 • טורנט תמך
 • אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום

טרם שמעת את התכונה המרשימה ביותר: 4500 שרתים ברחבי העולם! זה נכון, יש סיכוי גדול שתהיה לך בחירה מירבית של שרתים עם NordVPN לא משנה היכן אתה גר. המשמעות היא שמהירות הסיבוב תהיה מהירה יותר מכיוון שהעומס מחולק בין 4500 שרתים בכל רחבי העולם.

קרא סקירה של NordVPN

nordvpn לטרנינג

גישה פרטית לאינטרנט

אם אתה רוצה איזון טוב בין מהירות למחיר, גישה פרטית לאינטרנט היא הדבר שתרצה להשתמש בו. ישנם למעלה מ 3000 שרתים בלמעלה מ 26 מיקומי שרתים. גישה לאינטרנט פרטית היא VPN אטרקטיבי לטרנינג בקרב סטודנטים ומשתמשי טורנט שלא יכולים להרשות לעצמם לבזבז יותר מדי ב- VPN אמין בכל חודש. התוכנית השנתית שלהם מכחידה את התוכנית של NordVPN במחיר של 3.33 $ לחודש בלבד! זה די קרוב למה שגובה NordVPN עבור התוכנית לשנתיים שלהם. האם אתה מוכן לשמוע על תוכנית השנתיים שלהם? 2.91 $ לחודש הוא ככל הנראה ה- VPN המהיר ביותר הזול שיש שם! אתה יכול גם להשתמש:

 • מחיר מנוי שנתי זול
 • בחירת שרת ענק
 • תומך בחמישה מכשירים בו זמנית
 • הגנת דליפות DNS ו- IPv6
 • אחריות להחזר כספי למשך 7 ימים

מבחינת הביצועים, גישה לאינטרנט פרטי אינה הטובה ביותר. עם זאת, עבור טורנטינג, זה יכול לספק טוב מאוד. הם גם לא מציעים ניסויים ארוכים יותר בחינם, זה רק למשך 7 ימים. עם זאת, בדיקות הראו כי גם ההורדה וגם המהירות מצוינות.

ExpressVPN

היתרונות של השימוש ב- ExpressVPN יכולים למלא דפים ועמודים מכיוון שהוא אחד ה- VPN המובילים בראש כל צרכיו, מצד שני, חסרונותיו כמעט זניחים לעומת היתרונות שהיא מעניקה. ראשית, זה נותן ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, מה שהופך אותו לאופציה טובה לתועלת זו מכיוון שהם היו הראשונים שהתהדרו בערבות חודש. יתרונות נוספים כוללים:

 • אין יומנים
 • שלושה חיבורים בו זמנית
 • שירות לקוחות בלתי ניתן להשוואה
 • שרתים ב 78 מדינות
 • מערכת שמות תחום חכמה בחינם (DNS).

ל- VPN של אקספרס השרתים העיקריים שלהם נמצאים באיי הבתולה הבריטיים, מה שמקנה להם שירותים טובים יותר להגנה ואבטחה. עם זאת, הבדיקות שלנו מראות שיש יומני חיבור מינימליים ואין יומני שימוש כלל. משתמשי P2P או Torrent בדרך כלל די שמחים להשתמש ב- VPN זה בגלל ההגנה שהוא מציע ללא חשש לגמול משפטי.

בדוק את כתובת ה- IP של הטורנט שלך

זה נהדר גם מבחינת קשרי לקוחות עם פורומים בצ'אט חי ושירות 24/7 עם נציגי שירות לקוחות ידידותיים ומועילים מאוד. הוא מציע גם אפליקציות קלות לשימוש המגיבות למערכת ההפעלה, חלונות, iOS ואנדרואיד. הטבה מדהימה אחת היא שהיא מפעילה שרתי התגנבות במיוחד בהונג קונג שעוזרים משמעותית להביס את חומת האש הגדולה של סין וצנזורה באינטרנט בכל מקום בעולם. יש רק חיסרון אחד שמורגש למדי וזה המחיר שלו. אך התג היקר עדיין אינו סביר כלל כאשר אנו מסתכלים על השירותים המדהימים ש- VPN מספק.

IPVanish

במונחים של להיות כל הסבב, IPVanish יושבת בראש הרשימה. הוא מספק תעבורת P2P מצוינת עם מעל 700 שרתים ברחבי יותר מ- 60 מיקומים בכל רחבי העולם. יש להם מעל 40,000 כתובות IP המשמשות כדי להגן על כתובת ה- IP האמיתית שלך מהרשויות. זוהי בחירה חכמה אם אתה רוצה VPN לטורנינג שכן הם מספקים פרוטוקולים חזקים כמו OpenVPN ו- L2TP / IPsec. תוכנת IPVanish תואמת שמונה מערכות הפעלה פופולריות. יתרונות נוספים הם:

 • אין מדיניות יומנים
 • תומך בחמישה מכשירים בכל פעם ברשת
 • מהירות הורדה מרשימה
 • מתג הרג אוטומטי
 • ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים

עם זאת, מחירו הוא השלילי היחיד שכל אחד יכול לבחור. IPVanish אינו מציע תקופת ניסיון חינם ארוכה של 30 יום. תוכנית המנוי לשנה היא הטובה ביותר שנוכל להמליץ ​​עליה מכיוון שאתה חוסך 46% משלמים 6.49 $ לחודש. התוכנית שלהם לחודש החודש יקרה באופן מפתיע, והיא כמעט כפולה מתוכנית שגובה NordVPN בגובה 10 דולר לחודש. הם גם מספקים תכנית לשלושה חודשים במחיר של 8.99 $ לחודש, שתאמר לך שהם לא מתפשרים על התעריפים. עם זאת, בדיקות מראות כי הוא מעל לממוצע בכל תכונות ה- VPN, כך ששמו "כל הסבב" מתאים לו היטב.

Torguard

זהו ה- VPN הטוב ביותר עבור משתמשי VPN ותיקים בגלל ההבנות שלהם את מה שטורגואר באמת מציע. ל- TorGuard יש מעל 1600 שרתים בלמעלה מ 50 מיקומי שרת. אולי תרצה גם:

 • תצורה ברמת מומחה
 • בחירת שרת עצומה
 • תומך 5 משתמשים בכל פעם
 • תמיכת לקוחות 24/7
 • מתג להרוג ומניעת דליפות DNS
 • מציע המון אפשרויות תצורה

מבחינת הביצועים, יתכן שזו אינה מהירות הבחירה וההורדה וההעלאה לא היו יוצאי דופן. עם זאת, ההבדל לא היה מורגש מכיוון שבדקנו את TorGuard, החביון היה די גבוה. קרא גם: אלטרנטיבות עבור קיקאס טורנט אחת החסרונות היא שהיא מציעה רק ניסיון חינם בחינם למשך 7 ימים, וכי גם עם סיבוך שתוכלו להחזיר את הכסף אם תתבקשו תוך 7 ימים מרגע הרכישה. עם ארבע תוכניות התמחור שלהם, יש ערך ממוצע לכסף. עם זאת, אנו ממליצים להשתמש בתוכנית של שישה חודשים המציעה את התמורה הטובה ביותר לפי הבדיקה שלנו, כלומר $ 29.99 עבור כל החבילה. מצד שני, המנוי השנתי אינו דבר שמצאנו אטרקטיבי מכיוון שהוא לא נותן תעריף זול יותר.

VPN טורנט על קצה המזלג אחת או יותר מהבחירות המרשימות הללו בין מיטב ה- VPN של טורנט ודאי תפסה את עינייך עכשיו! יש המון אפשרויות זולות ל- VPN לטורנינג שם בחוץ. עם זאת, ריכזנו עבורכם רשימה של מהימנים ביותר המציעים לכם את התמורה הטובה ביותר לכסף ואשר עובדים הכי טוב לצורך סיבוב. זכור לקבוע את סדר העדיפויות שלך לפני שתעבור שוב על מאמר זה מכיוון שלכל משתמש טורנט יש דרישות ספציפיות משלו.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments