5 VPN המשחקים הטוב ביותר לשנת 2019 עבור DieHard Gamers

[ware_item id=33][/ware_item]

עסקת ה- VPN הטובה ביותר למשחקים


אמנם דברים יכולים להיות הרבה מאוד משכנעים עבור טורנט ואוהבי אבטחה כשמדובר בבחירת שירות VPN, אבל זה תמיד אגוז קשה לפיצוח עבור גיימרים. זה לא מכיוון שגיימרים הם בלתי ניתנים להיכנע, אלא מכיוון שהם מאוד מסוימים לגבי תכונה אחת שהיא המהירות. זה היה אתגר עבור גיימרים ללכת על VPN לפני שהדברים השתנו לטובה. עם זאת, ישנן סיבות רבות מדוע עליכם לבחור את ה- VPN הטוב ביותר למשחקים שיעניק לכם את החוויה המדהימה ביותר שהייתה לכם. הנה למה:

הניתוב עדיף, המשחק טוב יותר!

מעט אתרי VPN דחפו באמת את שירותיהם להפוך את יום הגיימרים. שירותים אלה חשו כי הגיימרים לא היו מרוצים מכיוון שהמהירות נפגעה. הם ידעו שהפסד משחק רק בגלל עיכוב הקשר שלך הוא שובע לב. למרבה המזל, חלק מספקי ה- VPN של המשחקים התגברו על המחסום הזה. הם גידלו רשתות Tier-1 כה ענקיות, שהעניקו להן את מהירות החיבור המהירה ביותר.

דבר נוסף שמושך יותר עבור גיימרים יותר מכל אחד אחר הוא שחיבורים כאלה גם מורידים את הפיגור והפינג. זה היה אפשרי מכיוון שספקי ה- VPN של המשחקים מיקמו את השרתים שלהם קרוב מאוד לשרתי המשחקים העיקריים. זה אפשר לקצר את המסלולים בין שרתי המשחקים למשתמשים. לכן, להיות רחוק פיזית מהשרתים זה בכלל לא בעיה למצוא נתיבים מהירים יותר עם פתרונות וירטואליים.

VPNs שונאים הגבלות ככל שעושים גיימרים

זה יכול להיות ההטבה הטובה ביותר להשיג VPN למשחקים. גיימרים שונאים להיות מוגבלים להשתמש רק במשחקים מסוימים ביישובם ולעולם לא מנסים משחקים אחרים שמעניינים את העניין שלהם. VPN למשחקים פותר את המשוכה הזו. מכיוון שאתה יכול להועיל כמעט מכל היתרונות הסייבריים מכל אזור בעולם מבלי להיות שם פיזית, בזכות VPN; זו לא בעיה לפצח הגבלה על ידי חיבור VPN אחד למשחקים בלבד. למעשה, משחק שלא הוצג בארצכם עד כה הוא גם מותרות שתוכלו להועיל באמצעות VPN מבלי לשבור תנאים והגבלות מכיוון שאיש אינו יכול לנחש את מיקומכם בפועל.

הגן על עצמך מפני התקפות המתנגד שלך

הכל הוגן באהבה, מלחמה ומשחקים וזו הסיבה שאתה יודע שהיריב שלך יכול לשחק בטריקים מלוכלכים כדי לפרוץ את ה- IP שלך ולהתעסק עם הכחשת השירות עבורך. ובכן, אם הם משחקים חכמים, אתה משחק חכם יותר ויש לך VPN למשחקים שיש לו תכונה מובנית לחסימת התקפות. בזמנים מסוימים, השארת חיבור פתוח למשך זמן רב יכולה להוות איום ביטחוני עבורכם; עם זאת, באמצעות VPN, תכונות מיסוך IP והצפנה יכולות לשמור על בטיחותך ובטיחותך. אפילו הנתונים שלך מאובטחים באמצעות VPN משחקי למקרה שלא תרצה לאבד את חשבון Steam שלך בכל מחיר.

מה אנו מציעים?

אם אתה גיימר לפי נשמה, אנו ממליצים לך לנסות VPN למשחקים עבור התכונות האטרקטיביות שלעיל. בהחלט, אם יש לך רשימת משחקים כמו League of Legends, World of Warcraft, Starcraft 2, Dota 2, Overwatch, Minecraft, Counter Strike או MMOs אחרים לשחק, תצטרך כמה הצעות VPN טובות כדי להבטיח שאתה מבצע את רוב חווית המשחק שלך.

בדקנו מספר גורמים תוך כדי קומפילציה של ה- VPN הטוב ביותר להצעות משחק עבורכם כגון מהירות, מספר שרתים, מחיר, רמת אבטחה ואפילו שירותי לקוחות. עם זאת, אנו יודעים שהתכונות החשובות ביותר שאתה מחפש הן המהירות הגבוהה ביותר ומספר השרתים, וזו הסיבה שהתמקדנו ביותר בתכונות הללו כדי להציע לך את ה- VPN הטוב ביותר למשחק 2019.

VPN על ידי דרגות

NordVPN - בחירת העורך

5 VPN המשחקים הטוב ביותר לשנת 2019 עבור DieHard Gamers

אתה שם כל יבשת למעט אנטארקטיקה ול- NordVPN יש שרת בתוכו, עם בדיוק 5092 שרתים בתוך 60 מדינות שונות, החל מיוני 2019. הערים אינן רשומות; עם זאת, אתה בהחלט יכול לנסות שרתים באזור מסוים ולהעדיף את זה שהוא המהיר ביותר באזור זה לשימוש מאוחר יותר. להלן כמה מהתכונות הטובות ביותר של NordVPN:

 • הגנה מובנית נגד DOS המעניקה לך חיבור סופר יציב
 • מספר הקילומטרים בינך לבין השרת שנותן לך מושג של זמן פינג
 • הנחות ענק המוצעות מדי פעם לחיבורים שנתיים ויותר
 • מציע שרתי IP סטטיים רבים ללא חיובים נוספים עבור אירוח משחקים מקוונים למעט תכונת העברת יציאות
 • 5 VPN המשחקים הטוב ביותר לשנת 2019 עבור DieHard Gamersתמחור NordVPN

ExpressVPN

5 VPN המשחקים הטוב ביותר לשנת 2019 עבור DieHard Gamers

בחירה זו הייתה VPN במחיר גבוה יחסית מזה זמן רב; עם זאת, לאחרונה הם התאימו את מחירם לרמה הוגנת. אנחנו לא יכולים לומר כמה זמן זה יכול להימשך, אבל לדעתנו, אפילו לפני שהורידו את מחירם, זה היה הוגן מספיק תוך התחשבות בשירותיהם המעולים. זה במיוחד מבחינת השרתים היעילים ביותר, VPN זה בולט ברשימה עם שרתים יעילים ב- 90 מדינות. אלה עדיין רק המדינות בהן מוצבים שרתים; למעשה, ExpressVPN מכסה את כל המיקומים המרוחקים ברחבי העולם. להלן כמה מהתכונות הטובות ביותר של ExpressVPN:

 • אפליקציות ידידותיות למשתמש
 • NAT Firewall ו- DDoS Protection המתאימים ביותר למשחקים
 • 3000+ שרתים ב 94+ מדינות (עודכן החל מיוני 2019)
 • נתבים מוגדרים מראש לגיימי קונסולות המשתמשים ב- Xbox ו- PlayStation כדי להיעזר בקושחת נתב בחינם עבור דגמים מסוימים.
 • גישה קלה להחלפת שרתים
 • ערבות 30 יום להחזר הכסף
 • בודק מהירות מובנה באפליקציית שולחן העבודה כדי לבחור במהירות את השרתים המהירים ביותר עבור המועדפים שלך

5 VPN המשחקים הטוב ביותר לשנת 2019 עבור DieHard Gamersתמחור ExpressVPN

VyprVPN

VyprVPN

זה הבחירה הטובה ביותר במיוחד אם אתה בוחר ברוחב פס עצום ומעט או ללא פיגור. הסיבה לכך היא של- VyprVPN יש רשת Tier 1 ויש לה בעלות על כל תשתיות השרתים ברחבי העולם. יש לו שרתי נתונים שלה ביותר מ- 60 מדינות. מאפיינים מעניינים אחרים הם:

 • זמן פינג מוצג באפליקציות לשולחן העבודה
 • חומת אש NAT מובנית
 • הגנה קלה מפני התקפות DDoS
 • ניסיון חינם למשך 3 ימים

IPVanish

5 VPN המשחקים הטוב ביותר לשנת 2019 עבור DieHard Gamers

אם יש לך VPN למשחקים ללא פיגור בעדיפותך, IPVanish יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך עם 500 שרתים ב 60 מדינות יחד עם רשתות מהירות Tier 1. הסיבה לכך היא שהם בין הספקים המעטים ביותר שאין להם שרתים שכורים אלא שלהם משל עצמם. כמה מבקרים גדולים טענו כי ל- IPVanish יש שרתים המותאמים למשחקים. כמו כן, הוא לא שומר ביומני ומעניק רמת הצפנה הגונה שהיא 128 ו -256 סיביות. זו הסיבה שזו יכולה להיות הבחירה הנכונה עבורך:

 • הצגת פינג וזמן טעינה של כל שרת
 • מסנן את החיפוש שלך על ידי פרוטוקולים, זמן פינג ומדינה
 • חומת אש NAT זמינה
 • משפר ומעדכן שרתים באופן קבוע לקבלת תוצאות ומהירות טובות יותר
 • מקבל ביטקוין

PureVPN

purevpn-web-screenshot

השם מפורסם בזכות היותו זול יחד עם החזקה של יותר מ -500 שרתים ברחבי 141 מדינות שונות. רק תקני האבטחה אינם גבוהים כמו האחרים ברשימה כמו שיציבות החיבור היוותה דאגה בעת בדיקתם. עם זאת, מלבד זאת, תוכלו למצוא סיבות רבות מדוע כדאי לכם לשקול זאת, וזו הסיבה:

 • PureVPN טוען ועובר את הבדיקה כדי להפחית פיגור מרבי יחד עם מניעת התקפות DDoS
 • חומת אש NAT מובנית
 • האפליקציה מציינת מהירות וזמן פינג של כל שרת

VPN למשחקי ענן

הידיעה על גוגל הכל-יכול שהשיקה את שירותי המשחקים בענן שלה שכותרתה סטדיה כבר התפשטה כמו אש בשדה קוצים. על פי ויקיפדיה, גוגל סטאדיה תוכל להזרים משחקים עד רזולוציה של 4K בשיעור של 60 פריימים / שניה עם תמיכה בטווח (HDR) לטווח גבוה-דינמי לגיימרים דרך מספר מרכזי הנתונים של החברה ברחבי העולם. עכשיו אתה יכול לדמיין איך המשחק בענן יהפוך להיות הדבר הגדול הבא בעולם המשחקים מכיוון שהוא בבעלות החברה מספר 1 בעולם, אלפבית. עם זאת, יש שאלה שמומחים תוהים עליה; כיצד ניתן יהיה להזרים משחקים ללא בעיות חציצה ושהייה?

לפני שנחשוב על השאלה לעיל, בואו נדון תחילה על מה מדובר בענף משחקי ענן. ובכן, כפי שהשם מרמז, משחקי ענן הם שירות ענן שמארח משחקים בענן. זה אומר שאתה יכול להיות מסוגל לשחק משחקים בלי לקנות דיסק משחק או להוריד אותם מהאינטרנט. זה כמו נטפליקס של גיימינג. עם גוגל סטדיה, אתה יכול לשחק במשחקים בזמן הזרמתם, ולהניח את כל העומס על הענן שמארח את המשחקים.

עכשיו חוזר לשאלה. כל מומחי המשחקים בחוץ מאמינים כי יתקיימו בעיות חביון עם הזרמת משחקים, וכי המשתמשים יצטרכו לחכות לחיבור 5G בכדי להפוך את חווית הזרמת המשחקים לכדאית עבורם. ובכן, הם עשויים להיות צודקים אבל זה המקום שבו VPN משחקי נכנס לתמונה. VPN למשחקים, או במקרה זה, VPN למשחקי ענן יקטין את הפיגור, את הפינג וייתן יציבות לזרם המשחק שלך, ובכך יאפשר לך לשחק ללא הפרעה כלשהי. אתה רק צריך לבצע את הצעדים המעטים שלהלן:

 • השתמש באחד מספקי ה- VPN המובילים שהוזכרו לעיל
 • בקש מספק ה- VPN שלך לספק IP ייעודי למשחקים
 • התחבר לשרת VPN באמצעות ה- IP הייעודי שלך

Voila, תהנו ממשחקים ללא הגבלה מבלי לדאוג להתקפת DDoS או בעיות השהיה!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments