5 VPNs הטובים ביותר לקודי (נבדקו ונבדקו) – התנסו בבידור כמו שלא היה מעולם

[ware_item id=33][/ware_item]

גבירותיי ורבותיי! לאמיתו של דבר, בואו נהפוך את זה לאינטרנט יותר, אוהבי בנות גילמור ומעריצי הסקס בעיר, אהם! אם אתם באמת תכניות טלוויזיה ואוהבי קולנוע, עליכם לדעת על קודי הקסום. ובכן, נתחיל עם העובדות הידועות. Kodi הוא שירות הזרמת קוד פתוח עטור פרסים, Kodi, המכונה XBMC בימי קדם, לעולם לא ניתן לשבחים מספיק עבור אנשים שיודעים שהוא יכול להוסיף שפע של גורמים מהנים לחוויה של קולנוע ביתי..


Kodi תומך בסרטונים נפוצים רבים, אודיו, רשימות השמעה, מצגות, הדמיות שמע ודיווח על תחזית מזג אוויר. לקודי אין קוד מקלט טלוויזיה דיגיטלי משלה עבור טלוויזיה או DVD בשידור חי, בניגוד ליישומים אחרים של מרכזי מדיה כמו MediaPortal או Windows Media Center. עם זאת, נקודת החיבור העיקרית של קודי היא שהיא מתפקדת גם כמשגר משחק כמעט בכל מערכות ההפעלה. זה משך טונות של אנשים לעבר קודי.

לא מספיק לומר, אבל בידור ביתי הוא דבר מבלי שיהיה לכם המתקן המדהים הזה של קודי ליהנות ממנו. קודי עוזר לאוהבי הבידור לגשת לכל מיני סרטים, ספורט, תכניות טלוויזיה וסרטים בזמן שהם מתמצים בשמיכות בבית. לצורך בדיקת הרקע, Kodi הוצג בשנת 2002 כאשר הוא נקרא במקור Xbox Media Center או XBMC מכיוון שהוא נוצר עבור Microsoft Xbox בלבד. עם זאת, ככל שיותר אנשים התחילו להוקיר אותה ברחבי העולם, היא התרחבה ועדיין ממשיכה להתרחב.

מדריך זה יספר לכם גם כיצד תוכלו לשפר את חוויית ה- Kodi שלכם עם מיטב ה- VPN הטובים בעולם, ויסייע לכם לבחור את ה- VPN הטוב ביותר של Kodi 2019. עם זאת, בואו ראשית נבין מעט אודות Kodi כך שתדעו בדיוק למה אתם צריכים את ה- VPN הטוב ביותר של Kodi לבידור ביתי ובדוק כיצד השירות המדהים הזה גורם לאוהבי הבידור לצאת לבונוסים אחריו.

שאלות נפוצות

מה עושה קודי זה?

זה די פשוט. זה ממיר כל סמארטפון, מחשב או טאבלט לסטרימר או סטריפ דיגיטלי, ומאפשר גישה נוחה למשתמשים להזרמת קבצים באינטרנט, אחסון מקומי או רשת ביתית..

הדבר היחיד שמבדיל את קודי משאר הטלוויזיונים האחרים כמו Cromecast 2, Apple TV ו- Amazon Fire TV Stick הוא שקודי לא מחויב לחנות אפליקציות או רישיון אוצרות..

במילים פשוטות, אינך צריך ללכת למקומות כדי לקבל את הרישיון מכיוון שהוא קוד פתוח לחלוטין! זה מאפשר למשתמשים להוריד מספר עצום של אפליקציות ותוספות מתוצרת הקהילה ולהיות חופשיים לצפות בכל מה שהם אוהבים!

קרא גם: מיטב ההוספות של קודי

מהו VPN של Kodi?

VPN של Kodi הוא כלי הצפנה. זה בעצם שומר על פרטיותך המקוונת. לדוגמה, NordVPN הוא אחד ה- VPNs הטובים ביותר של Kodi. כולנו יודעים ש- VPN מסוגל לעקוף בקלות את מגבלות הגיאוגרפיה. זה מקל על המשתמשים להזרים ערוצי Kodi. הדרך הטובה ביותר לפתור את הבעיה החוסמת את האזור היא להשתמש ב- VPN של Kodi. אתה רק צריך להפעיל את ה- VPN שלך לפני שתפעיל את אפליקציית Kodi.

האם קודי משפטי?

כן! קודי חוקי לחלוטין. עם זאת, יש כמה בעיות וטכניות. ישנן תוספות קודי שונות, אך לא כולן רשמיות. זה מה שמבלבל אנשים יותר וגורם להם לשאול את השאלה הזו. התשובה הפשוטה היא שהיא חוקית כל עוד משתמש משתמש בתוספות הרשמיות של קודי. אם המשתמש משתמש בתוספות לא רשמיות או של צד שלישי, הוא נחשב כלא חוקי.

VPN של קודי בשבילך

מה הופך את כל כך טוב לקודי?

הדבר הטוב ביותר בקודי הוא שהוא זמין בכל מכשיר שתוכלו לחשוב עליו. המשמעות היא שתאימות היא גם לא הדאגה שלך! בין אם יש לכם טאבלט, סמארטפון או מחשב נייד, תוכלו לצלול בקלות לחוויית הקודי. יתר על כן, כל כך קל להוריד את תוכנת מרכז המדיה שלה התואמת למחשבי המיקרו Windows, Android, OS X ו- Raspberry Pi..

קרא גם: תוספות קודי משפטיות לשנת 2019

איך אוכל ליהנות מקודי?

כדי להפיק את היתרונות המרביים של Kodi, אוהבי הבידור זקוקים תמיד ל- VPN עבור Kodi מה שהופך אותם לחסרי דאגה מההגבלה הגיאוגרפית שהם עשויים להתעצבן איתם לפעמים, אוף! VPN של Kodi מוסיף מעט תבלין למיטב התוספות של Kodi והופך את זה ליותר מרגש עבור מחפשי הבידור. ההזדמנות המדהימה הזו היא שילוב של זרם מהיר בוער, חווית בידור שאין דומה לה, וחיבור ללא הפרעה, וזה אפשרי בהחלט עם שרתים מהשורה הראשונה ש- VPNs Kodi 2019 שניתנים במדריך זה יכולים לגשת אליהם.

מדוע דרוש VPN לקודי?

כדי לחוות סטרימינג ללא הגבלה ולהפיק את המרב מקודי, דרוש VPN של Kodi. בדרך זו הכפילה את הבידור שמציעה קודי. להלן כמה סיבות מדוע דרוש VPN עבור Kodi;

 • להתגבר על מגבלות המהירות
 • להתקנת הרחבות חסומות אחרת
 • כדי לבטל את החסימה של הרחבות סטרימינג מוגבלות גיאוגרפיות
 • להישאר מחוץ לרשויות הרדאר
 • להשיג גישה בלתי מוגבלת לערוצי Kodi
 • כדי למנוע חטטנות מסוכנויות מדינה אחרות

עכשיו אתה בסדר עם הצפייה בערוץ 7, פוקס, BBC iPlayer, ESPN, הולו פלוס, וערוצי טלוויזיה עולמיים רבים אחרים כבר אינם טרחה עם רעם הפלא של ה- VPN הקודי הטוב ביותר!

יתרונות נוספים של שימוש ב- Kodi VPN הם:

 • אין מגבלות גיאוגרפיות מכוערות יותר עם תוספות מכוערות על תכניות טלוויזיה מבוקשות כמו בית הקלפים של נטפליקס, משחקי הכס, NBC פארקים & בילוי, חץ, אדם מעניין והרבה יותר.
 • לא עוד מעקב אחר GCHQ מוסד ו- NSA או שום סוכנות ממלכתית אחרת.
 • גישה נוחה לטורנטים ול- P2P מבלי לעקוב אחר קבלת הודעות זכויות יוצרים.
 • כל הרשת המאובטחת ללא בדיקת מנות עמוקה (DPI) של ספקי שירותי אינטרנט כדי לעקוב אחר פרטי הגלישה שלך.
 • אין הגבלת התקנת הרחבות נוספות חסומות על Kodi עבור Netflix XMBC

כיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לקודי

כדי לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לקודי, עליכם לזכור כמה דברים בראש. אלו הם:

 • אבטחה
 • יישומים קלים לשימוש
 • תמיכת לקוחות טובה
 • תאימות למכשירי קודי שונים
 • מהירות
 • מהימנות
 • מדיניות ללא יומנים
 • מתג כיבוי

8 שלבים פשוטים להגדרת VPN של Kodi

שלב 1

הקלד "Kodi" בתפריט ההתחלה והפעל את האפליקציה

שלב 2

פתח את אפליקציית ה- VPN על ידי לחיצה על מקש ההתחלה והקלדת השם של ספק ה- VPN שלך.

שלב 3

כעת חבר את אפליקציית VPN לשרת המועדף עליך

שלב 4

ברגע שה- VPN שלך מתחבר, לחץ על "תוספות"

שלב 5

כעת העבירו את הסמן ל"תוספות וידאו "

שלב 6

הפעל מדיה כלשהי בקטגוריית "תכניות טלוויזיה"

שלב 7

לאחר בחירת התוכנית המועדפת עליך, בחר כל פרק ואז בחר שרת כלשהו

שלב 8

עכשיו הזרמי באופן אנונימי באופן מקוון מכל מקום בעולם!

לפרטים נוספים, לחץ ועיין במדריך הווידיאו הקל של IVACY להגדרת תצורה של כל ה- VPN הקודי הטוב ביותר.

1.NordVPN

ל- NordVPN מספר עצום של שרתים הממוקמים ברחבי העולם שמנגיש כמעט כל חלק לשימוש בשירות ה- VPN ללא רבב..

השרתים שלה מותאמים במיוחד לזרמת וידיאו HD ללא מהומה של עיכובים.

האפליקציה כל כך ידידותית למשתמש, עד שהריחוף מעל שרת נותן מושג לגבי שירותי סטרימינג כמו BBC iPlayer, Hulu, Netflix וכו 'שניתן להשתמש בהם בשרת המסוים..

זה מועיל במיוחד למשתמשים בקודי כיוון שהם רוצים להזרים מערוצים שונים.

אימה אפשר גם עם מדיניות ללא יומן אסורה בהחלט.

תוכל לבדוק זאת נכון בכל הערוצים האלה מבלי לבזבז דולר אחד.

נסה את זה במשך 30 יום ואם אתה לא מרוצה פשוט תקבל החזר מלא, אין שאלות.

הם מציעים כרגע 80% למען שלהם 3 שנה + 3 חודשי תוכנית. ליהנות מסטרימינג במהירות גבוהה בלבד 3.49 $ לחודש.

זו עסקה מדהימה עבור שירות VPN של Kodi המוכר היטב ברחבי העולם. זה יכול להיות פשוט ה- VPN המומלץ ביותר למשתמשים בקודי.

2. ExpressVPN

אם אתם מחפשים VPN מצטיין עבור Kodi אך לא מוטרדים מהעלות, זה יכול להיות זה בשבילכם. בהיותו הגורו בעולם ה- VPN, ExpressVPN באמת מסמר אותו מבחינת מהירות, שירותים אמינים, תמיכה ידידותית 24/7 והתחייבות מדהימה להחזר הכסף במשך 30 יום.

אם אתה רוצה הכל באפשרות אחת בלבד, זה ללא ספק הבחירה שלך. בלי שום אחסון של יומני פעילויות גלישה ותמיד שרתים זוגיים או טרבליים שמטמיעים את איסור ה- Proxy. יש סיכוי סביר שתוכל לבטל את החסימה של תוכן בכל מקום בעולם מכיוון ש ExpressVPN עובד בכל 94 מדינות עם למעלה מ 3000 שרתים..

ExpressVPN מייצר אפליקציה מדהימה ומיוחדת למכשירי לינוקס ללא GUI, אך היא טובה בהרבה מההגדרה הכל ידנית. פלטפורמות אחרות מקבלות אפליקציות GUI המצוידות היטב בתכונות אבטחת דליפות DNS ומיתוג הרגה יעיל המכונה נעילת הרשת של האפליקציה כמעט בשום מקרה של דליפה..

השלילי היחיד הוא שמדובר ב- VPN היקר ביותר אך עם התאמה של התכונות המדהימות ביותר אי פעם. נכון לעכשיו, ExpressVPN מציע הנחה של 49% שטוחה ו -3 חודשים נוספים במנוי ExpressVPN לשנה. המשמעות היא שאתה יכול לקבל 15 חודשים על ידי תשלום פשוט במשך 12 חודשים.

זו האופציה הזולה ביותר שלהם, תוכנית 12 חודשים (+3 חודשים בחינם) במחיר של 8.32 $ לחודש בלבד. אתה יכול לשלם ביותר מתריסר דרכים כולל ביטקוין.

3.IPVanish

IPVanish מפורסם בזכות מגוון מיקומי השרתים וביצועיה הגבוהים מביצועים יחד עם זה. זו גם בחירה מס '1 בכל הקשור לקודי. זהו הביצוע הטוב ביותר עבור מכשירי Kodi מבוססי אנדרואיד. בבדיקת VPN זה, מהירויות ההורדה זוכות לעלייה מדהימה של 15% בהשוואה לשיעורים הרגילים. מהירות זו אידיאלית להזרמת HD.

IPVanish מציעה לקוחות מקומיים עם שירותים עבור Mac, Windows, Android ו- iOS וכן הוראות התקנה לפלטפורמות רבות אחרות. לקוח Windows מקורי זה הוא מאמץ מדהים להעניק למשתמשים ממשק אינטואיטיבי ומגוון תכונות מתקדמות. מכיוון ש- IPVanish אינו תומך בשמירת יומנים; זה נותן את כל האבטחה הדרושה למשתמשים לצורך חווית VPN חסרת דאגות.

הדבר היחיד שמעניק מעט אוויר שלילי ב- VPN זה שהוא קצת יקר. עם זאת, בהתחשב בעובדה שאתה מקבל את ה- VPN הקודי הטוב ביותר עבור סתם 3.25 דולר לחודש, אתה צריך להרגיש הרבה יותר טוב. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לקנות את תוכנית השנה הראשונה שלהם שחוסכת לך 73% וזו בכלל לא עסקה רעה. קיימות 3 תוכניות לרכישה, כולן מתחייבות לשוב להחזר הכסף. אין משפט חינם שהוא גם אחד הסיבות לכך שאמרנו שהוא יקר; עם זאת, על אף הצד היקר שלה, מנוי הערבות לשנה שלה הופך אותו לאופציה בר השגה, בדיוק כמו שאמר קודם.

כמו כן, האם ידעת ש- IPVanish מספקת למעלה מ 1300- שרתי יותר מ 75- מדינות ברחבי העולם? הכיסוי שלהם הוא מציאה טובה גם אם אתה הולך על החבילות הקצרות יותר שלה!

4. PureVPN

לשמה, PureVPN מראה עלייה משמעותית במהירות ההורדה בזמן הבדיקה. זה ללא ספק בגלל המספר העצום של השרתים העולמיים בכ -180 מיקומים.

ככל שמספר השרתים גדול יותר, כך תוכלו להזרים במהירות גבוהה יותר בגלל חלוקת עומסים נוחה. לעיתים קרובות זו עדיפות למשתמשים בקודי.

PureVPN הוא שירות VPN אטרקטיבי עבור אלו המחפשים VPN טווח בינוני עבור Kodi. יתר על כן, יש גם תכונות אחרות שהופכות אותה לאופציה מאוד מתאימה, הכוללת אפליקציות ייעודיות המיועדות לכל הפלטפורמות העיקריות כמו Mac, Windows, iOS, Android, Linux וכו '..

יתרון נוסף הוא מדיניות ה- no-log של PureVPN וחבילת התכונות שלה כמו מנהור מפוצל המאפשרת לך לבחור איזו תנועה צריכה לעבור דרך ספק שירותי האינטרנט שלך ואיזה צריך לעבור דרך השרת..

PureVPN תומך במגוון נרחב של פרוטוקולי האבטחה הטובים ביותר כמו L2TP / IPSec, OpenVPN, IKEv2, SSTP ו- PPTP כדי להעניק לך 'אבטחה טהורה'. הרע היחיד שיכולנו לראות ב- VPN זה הוא חוסר יכולתו לעצור את דליפות ה- DNS שאליו ה- DNS המאובטח שלה אמור להתנגד. זה אכן מגוון את הקילומטראז 'שלנו.

דבר נוסף הוא שזה לא נותן ניסיון ללא עלות אבל בהחלט נותן ערבות להחזר הכסף של 31 יום אם משהו שהם טוענים שהוא עוול. התוכנית הארוכה ביותר נותנת את התמורה הטובה ביותר לכסף, מתוך 3 תוכניות התמחור שלה.

אתה יכול ליהנות מכל היתרונות של ה- VPN הטוב ביותר של Kodi עבור רק 1.32 $ לחודש עם התוכנית שלהם ל -5 שנים. זהו ה- VPN הקודי הזול ביותר על כל דבר!

התקן את קודי & השתמש ב- VPN כדי לגשת לספריית תוכן עולמית בהישג ידך. בידור כל כך קל & אמין עם VPN Right Kodi.

5.VyprVPN

אם אתה רוצה שירות VPN מהיר מאוד וזה בדרך כלל מה שאנשים מחפשים הכי הרבה בזמן שהם זורמים ברשת אז VyprVPN לא ניתן להשגה.

תוצאות הבדיקה מגלות כי VyprVPN מעניק מהירות הורדה מהירה פי שניים מאשר כאשר ה- VPN כבוי. יתר על כן, זה גם ללא עוררין על ידי כל ספק VPN אחר. כדי ליהנות מהסצינות האהובות עלינו, זה נותן לאותו תוכן HD-4K מדהים שאנחנו מייחלים לו.

VyprVpn הוא מאוד ידידותי למשתמש בכך שהוא רלוונטי לכל המכשירים והפלטפורמות וזה לצד היבטי אבטחה חזקים. יחד עם מגוון פרוטוקולים והצפנה חכמה, Vypr הוא באמת פיתון לתקוף את כל מחסומי החסימה והמצערת של VPN לחיבור חלק ומהיר יותר..

לצורך הדובדבן שבקצפת, פיתרון ה- DNS האישי של ספק עצמו, מתג להרוג וחומת אש NAT הופך את החיבור ליותר חלק גם עם תכונת השמירה. כמו כן, לא שמנו לב לשום רישום של פעילויות או תנועה מקוונת, עם זאת, בולטת רישום קל בהקלטת חיבור וכתובות IP.

תוכנית הפרימיום שלהם כוללת את המאסטר האורב של הספק, את פרוטוקול זיקית יחד עם VyprCloud לאחסון, וגם זה בעסקה טובה.

הם מבטיחים א ערבות 30 יום הכסף בחזרה אם אינך מרוצה מהשירותים שלהם. עם זאת, רק כדי לרשום את החבילות שלהם עבורך, הם כוללים:

 • החבילה לשנתיים מיועדת $ 2.50 לחודש
 • החבילה השנתית מיועדת 3.75 דולר לחודש

בסך הכל, זה אחד ה- VPN המועילים ביותר עבור Kodi שעליך לנסות!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments