5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!

[ware_item id=33][/ware_item]

נמאס להתייחס אליו כאל נטיזן גלובלי מהשורה השנייה?

כשאתה משתמש באייפון שלך, כשאתה שומע את קולו של סטאר וורלד אומר לך אחרי טיזר חריף באינטרנט "תתפוס את התוכנית המועדפת עליך רק ב- Star World HD" אתה יודע שהיא זמינה רק באופן לא הוגן בארה"ב. זה משאיר אותך עם כוויה פתאומית של קנאה כשאתה יכול לעשות כל מה שצריך כדי להשיג את פרי העדן האסור הזה. כשאתה מרגיש חסר אונים, אתה כמהה לזכויות שלך, "אנחנו משלמים גם עבור הכבל שלנו!" "גם אנו בני אדם!" "איך אתה מעז להשאיר אותנו ככה בשיאו של הסיפור ?!".


אבל אתה יודע שהתחנונים שלך לא יעשו כלום, ופתאום אתה מקבל את התחושה שלי בדרך או דרך גבוהה בכל זה. ואז אתה מחפש פיתרון והנה אתה עם VPN ב- iPhone!

קרא גם: ה- VPN הטוב ביותר ל- Mac

הגן על עצמך באמצעות ה- VPN הטוב ביותר לאייפון!

שירותי ה- VPN לאייפון אלה הם כמו אותן סנדקות מהאגדות שמעניקות לך כנפיים לטוס ברחבי העולם. במילים אחרות, אתם בוחרים מדינה לבחירתכם ו- VPN גורם לכם להיראות כמו כל אזרח אחר במדינה הנבחרת דרך האינטרנט! כמה קל זה?

הפעל את המגן שלך באמצעות VPN מייד! מבצעי ה- VPN הטובים ביותר מספקים לך רשימה של מיטב שירותי ה- VPN ל- iPhone שיכולים לשמור על שמירה באינטרנט מבלי לגלות את זהותך ומקום הימצאם..

NordVPN - מדורג במקום הראשון

נורד הוא מושיע עבור כל מי שלא רוצה להסתכן בחשיפה של החיבור / כתובת ה- IP שלהם בפועל אפילו לרגע. זה עד כמה חזק ובלתי מנוצח תהליך המנהור של ה- VPN הזה. עם הקירות החזקים ביותר שיסתירו אתכם ממש דרך שרתי ה- VPN ברחבי העולם, אתם מרגישים אוטומטית את המשיכה המגנטית בין האצבע לכפתור ההורדה עבור VP VPN.

אם זה לא מספיק משכנע, האפשרות Tor over VPN תנשב את דעתך. זה כמו שיש שני שומרים ליד הדלת שלך כדי להבטיח הגנה מרבית. אתה מקבל אנונימיות מלאה עם תכונה זו. בנוסף, ה- VPN של אייפון זה מבטיח שירותי VPN איכותיים בתכנית שלהם לשלוש שנים שהופכת להיות חסכונית למדי ונטולת טרחה במקביל. תכנית זו של שלוש שנים ללא טרחה כמעט ולא מוצעת על ידי VPNs אחרים, כך שמשתמשי VPN בדרך כלל מתייחסים אליה ברגע שהם שומעים את החבילה המדהימה הזו.

ראה מחירים NordVPN:

5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!

ExpressVPN

VPN iOS זה מגיע מעל VPNs אחרים גם לאחר שהחבילות שלו מעט יקרות מהמתחרות. לטובת ExpressVPN, אנו יודעים שיש לו הרבה יותר שרתים במספר רב יותר של מדינות מאשר כל שירות VPN אחר של iPhone. מהירות הזרימה המהירה ויכולת ההצפנה המתקדמת שלו משכנעים אותנו לתת דולר או שניים נוספים לבטיחותנו. אז זה מעט ניתן למחלוקת לגבי מחירו אבל ExpressVPN בטוח הופך אותו לראש הרשימה עבור ה- VPN הטוב ביותר לאייפון לפני VPNs אחרים לאייפון. 

PrivateInternetAccess (PIA)

5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!VPN זה שבסיסו בארה"ב עשוי לדחות אותך בגלל המיקום שלו, אבל יש עוד דברים שיכולים להרשים אותך. המדיניות ללא יומן שלה משכנעת אותנו שהיא לא יכולה למסור מידע על הפעילות שלנו באינטרנט פשוט מכיוון שהם לעולם לא שומרים עליו מלכתחילה!

PIA, במבט הראשון, הביאה אותנו לשימושיות הפשוטה שלה ובחירת הצבעים שלהם עבור אפליקציית ה- VPN של אייפון שלה. זה נותן תחושה של ייצור מיוחד לאייפון.

על גבי הפיצ'רים הללו, תקופת הניסיון ללא 7 ימים וה 6.49 $ לחודש (אם נרשמת לשנה שלמה) זוכה בלבבות של אלפים על היותם שירות ה- VPN הטוב ביותר לאייפון וכבר הגיע למסכי הבית שלהם.

IPVanish

ל- IPVanish יש דלת קסומה לתחום הבטיחות והנגישות דרך האינטרנט. האפליקציה האמינה והקלה להורדה שלה קלה יותר להתקנה בהשוואה לשירותי VPN אחרים של iOS הזמינים ב- iTunes. יש לה מדיניות רישום אפס שמבטיחה עוד שאף אחד לא יכול לעקוב אחר הפעילות שלך, אפילו לא ההאקר הרשע החכם ביותר בעולם.

הודות למיקום השרתים שלה ביותר מ -60 מדינות, תהיה לך גישה ללא בעיות לכל תוכן, אתר, אפליקציה, מוסיקה או תכנית טלוויזיה ברחבי העולם. בהחלט, ה- VPN הטוב ביותר לאייפון שאפשר להשיג אותו! אז, לחץ על כפתור אתר הביקור שלו, בדוק את החבילות שלו ובצע את הרכישה שלך עכשיו ונפטר מכל העיניים השגויות שמרגלות עליך!

בטוח יותר VPN

SaferVPN היה צריך לגרום לך בטוח יותר. עבור כל הזרמים המחפשים דברים נוספים שיסנוור את דעתם עם תכונה לא שכיחה של מהירות דמויית בורג, ה- VPN של אייפון זה הוא בדיוק הדג הנכון שאתם צריכים לתפוס. SaferVPN הוא הורדה אפשרית אחת שמטרתה להעלים אותך ברוחב הפס הבלתי יאומן. יחד עם המהירות שלה באמצעות הצפנה בלתי חדירה, שמירה עליך דרך ומעבר, אתה פשוט לא יכול להגיד לא לזה.

למרות שאפליקציה זו שומרת על יומנים פנימיים כחלק מהמדיניות שלה, אין בה שום דבר רציני לדאוג או למשהו ש ספק שירותי האינטרנט שלך יזדקק לו. כשם שמם, הם שומרים על היומנים שלך, מכיוון שהם רק צריכים להיות בטוחים יותר בצד שלהם. בליווי מושלם של טיפול לקוחות יוצא דופן, אין שום דבר שאינך יכול לעשות עם VPN כזה בידך. הכוח כולו שלך. תפוס בטיחות, תפוס את SaferVPN. 

מכור לאייפון?

הנה עובדה: פעם משתמש אייפון לנצח. רק משתמשי אייפון מכירים את הפיתוי שלהם. כשאתה בודק דגם אייפון חדש שמכיל את עדכוני החדשות שלך כל 6 חודשים, ניצני האייפון שלך משתוקקים לזה ממש כמו שבלוטות הטעם שלך נראות כשאתה רואה צ'יזבורגר נודף מבורגר קינג. ככל שמפתה להרוות את צמאונכם לאייפון, אתה יודע שהוא יקר לא פחות כמו שהאיבר שלך גורם לך לצמא. אז מה הדבר הבא שהופך לאובססיה שלך לאחר שקנית לעצמך את הגאדג'ט היקר הזה? מטפל בזה! ובכן, האמת שהאינטרנט הוא זאב רעב שמנסה כמיטב יכולתו לטרוף את המכשיר האהוב שלך. אתה צריך לשמור עליו. אך האם זו הסיבה היחידה שעליכם לשמור עליו?

האם יש יותר לאבטחת אייפון?

ובכן כן, יש בזה יותר מאשר שמירה על האייפון שלך. לא תדמיין אפילו אבל אייפון האהוב שלך יכול באמת להזיק לך. זה יכול, אגב, לקרוע לך את החיסכון בבנק שלך ואת פרטיותך אם לא נעשה בהם שימוש חכם. למעשה, ה- iPhone מבטיח הילה של אבטחה ושלמות היי-טקית בארכיטקטורה שלו, שמקל על המשתמשים בו ושומר עליהם בתחושת הבורות-אושר. תחושת הבטיחות הזו תקפה במידה מסוימת, אך ישנה נישה אחת שעשויה להפוך למקור של פגיעות עבורך. ופושעי רשת הם במארב בגלל הפגיעות שלך! אז מה יכול לגרום לכם להיות חסרי דאגה לגבי האייפון והאבטחה שלכם?

הצורך הגובר של VPN עבור iOS

בכל פעם שאתה משתמש ב- WiFi ציבורי, יש סיכוי של 99% שהאקר משתמש בחיבור הזה כדי להציץ לטלפון שלך. למשל, אתה נמצא בקניון ובמקרה אתה מבין שאתה צריך לבצע עסקה בנקאית בדרך הקלה ביותר לעשות זאת, כלומר בנקאות סלולרית.

אם תזין את קוד ה- PIN שלך ברשת שהיא ציבורית, סביר להניח שאתה יכול להבין את רמת הפגיעות שלך. בשלב זה, עבריין רשת יכול להשיג את פרטי חשבונך, ובסוף החודש לא תדע אפילו על 90% מהעסקאות שנעשו באמצעות פרטי הבנק שלך..

כאן נכנס VPN לאייפון ומדריך אותך כיצד לחסוך את זמנך וכספך בסודיות מירבית. הוצאה של כמה דולרים לרווחה דיגיטלית היא אסטרטגיה טובה. אנחנו לא מתכוונים לפגוע באף מעריץ של אייפון או סטיב ג'וב, אלא רק לבטוח ולהגן על עצמך ברשת ולא להפנות את העיניים מהמציאות. לא רק מכשירי אייפון אלא כל שאר הטלפונים, המכשירים, המחשבים הניידים והמחשבים האישיים דורשים בטיחות מקוונת עם VPN, עם זאת, מרכזנו את הפוסט שלנו באייפונים רק מכיוון שרבים חושבים שטלפון ברמה העילית כמו מכשירי אייפון מגיע עם כל האבטחה המובנית, אבל זו אמונה כוזבת ומסוכנת. כן, האייפון שלך בטוח לחלוטין כאשר האינטרנט אינו פעיל, אך ברגע שאתה משתמש באינטרנט אתה חושף את עצמך לסיכונים. בדיוק כמו שאתה זקוק לכיסוי לטלפון היקר שלך כדי להגן עליו מפני נזק, אתה צריך VPN שיגן על עצמך מפני התקפות מקוונות על ידי הפיכת עצמך למשתמש אנונימי.. 

בידיעת כל הסיכונים והנזקים הקיימים, מעילי הבטיחות שלך בשם VPNs iPhone מיוצרים כדי להגן עליך! עיין ברשימה של VPNs הנ"ל ובחר את הרשימה הטובה ביותר שמתאימה לצרכים שלך. לאחר מכן נסה ל- VPN ל- iPhone לנסות עם התחייבות כספית.

סיכום שירות ה- VPN הטוב ביותר לאייפון

  • ExpressVPN
  • Nordvpn
  • גישה פרטית לאינטרנט
  • IPVanish
  • Safervpn

ExpressVPN

מחיר 8.32 $ לחודש

5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט! אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום!
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!יותר מדי הצפנה של 256 סיביות
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט! אפליקציות / תוכנה קלה לשימוש
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט! תמיכה חיה 24/7
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט! 100+ שרתים ב 78 מדינות

קרא את הביקורת

Nordvpn

מחיר 5.75 $ לחודש

5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט! 650+ שרתים ב- 50+ מדינות
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!הצפנת 2048 ביט
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!כניסה רב ל 6 משתמשים
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!תומך בנטפליקס עם תכונת SmartPlay באפליקציות

קרא את הביקורת

גישה פרטית לאינטרנט

מחיר 3.33 $ לחודש

5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!מציע אפשרויות תשלום אנונימיות
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!הצפנה איכותית עם ערבות להחזר כספי של 7 ימים
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!אין יומנים & רוחב פס בלתי מוגבל
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!תמיכת לקוחות 24/7
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!3284 שרתי ומעלה ב -24 מדינות

קרא את הביקורת

IPVanish

מחיר 6.49 $ לחודש

5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!תכונות אפליקציה מעולות
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!מהירות טובה ואמינות
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!יותר מ- 40,000 IPs אנונימיים
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!225+ שרתים ביותר מ 60 מדינות
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!אחריות להחזר כספי למשך 7 ימים

קרא את הביקורת

Safervpn

מחיר 3.49 $ לחודש

5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!150+ שרתים ב -24 מדינות
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!ערבות 30 יום הכסף בחזרה
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!מקבל תשלום ביטקוין
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!נטפליקס ידידותית עם מעט שרתים
5 VPN הטוב ביותר לאייפון לביטול חסימה ואבטחת האינטרנט!תאימות מספר מכשירים

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments