4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצות

[ware_item id=33][/ware_item]

אינטרנט אלחוטי ציבורי הוא אחד השירותים החינמיים הטובים ביותר שאפשר ליהנות מהם כיום. תוכלו לצנוח על כיסא נוח, להחליק את האייפון או ה- MacBook ולהתחיל לגלוש באינטרנט ללא עלות. סטודנטים משתמשים לעיתים קרובות בבתי קפה ובתי קפה טוסטיים כדי להשלים את משימותיהם. גם למטיילים הרבים הערכה עמוקה לאינטרנט אלחוטי ציבורי בחינם. עם זאת, האם אתה מודע לסכנות הכרוכות בשימוש בסכנה? ובכן, אם לא, אז אתה באמת צריך לדעת מה זה יכול לגרום לך ומה יכול להיות הפיתרון לזה.


מדוע אתה זקוק ללקוח VPN עבור Mac

פשע ברשת הוא איום אמיתי

על פי נתוני PWC, פשעי רשת הם הפשע הכלכלי השני הנפוץ ביותר המדווח השנה. זה נכון! אז איך מישהו יכול להרגיש בטוח ברשת? כשאתה עובד באמצעות WiFi ציבורי בחינם, אין שום ערבות לאבטחה. כל משתמש אחר יכול לפרוץ למערכת שלך ולגשת לתוכניות, מסמכים רגישים, תמונות, קטעי וידאו, פרטי כרטיסי אשראי וחשבונות מכל סוג. זה כמה בעיות שעבריין סייבר יכול לגרום אם אינך נוקט אמצעים כדי להגן על המערכת שלך מפניהם.

זו אחת הסיבות לכך שמשתמשים מהססים לבצע עסקאות באמצעות בנקאות מקוונת ותשלום באמצעות אפליקציות. החדשות הטובות הן שמפתחים הגישו את התוכנה האולטימטיבית שיכולה לשמור עליכם מפני האקרים שפועלים לקראת סדר יום שונה. יש כאלה שהם האקרים מקצועיים שנשכרים לעבודה פלילית. יש גם כאלה שעושים את זה רק בשביל הכיף כדי שתוכלו להיות קורבן תמים. פריצה ברמה גבוהה מתבצעת בהוראת מחלקות הביטחון הלאומי הממשלתיות. אם הם מרגישים שפעילותך מהווה איום בדרך כלשהי, כמו תוכניות נגד ממשלה במדינות מסוימות, אתה יכול להיות מואשם כחוק בגין פשע זה. חשוב על כל הדרכים בהן אתה יכול להיות ממוסגר לפשע שלא ביצעת אם האקר נכנס למערכת שלך ונטע מידע כוזב. זו הסיבה שאפילו תיעוד של החיבורים שלך עשוי להיות אפשרי לניסיון לפרוץ את המערכת שלך.  

גישה ללא הפרעה לתוכן מוגבל

לא מדובר רק במי שיכול להגיע למערכת שלך, אלא כמה רחוק יכול להגיע. ישנם מיליוני אתרים ויישומים אסורים בכל רחבי העולם בהתאם לנסיבות הפוליטיות ומדיניות הממשלה. דמיין לעצמך לצאת לטיול בסין, להתכונן לפרק מרגש של Stranger Things רק כדי לגלות שנטפליקס חסומה בגלל מגבלות גיאוגרפיות. עכשיו, זה יהיה יותר מפחיד מפנטומים בסיפור האימה האמריקני. אם תבקרו במדינה בה אסורים אתרי אינטרנט חדשות ואפליקציות כמו הניו יורק טיימס, תרגישו מנותקים לחלוטין מהעולם החיצון. ישנם כמה אתרי סטרימינג המציעים מוגבלת ללא גישה לאנשים המתגוררים במיקומים מחוץ לרשימתו. המשמעות היא שגם אם יש לך חשבון חוקי והרשמת לשירות זה, הכסף שלך יעבור לבזבוז כל עוד אתה נמצא פיזית במקום בו השירותים שלו אינם זמינים. כסטודנט, תוכל לקבל גישה למיליוני משאבים שנחסמו לך בעבר בגלל המיקום שלך.

מה זה VPN?

רשת פרטית וירטואלית (VPN) היא דרך חסינת טיפש לפתור את כל בעיות הפרטיות והגישה הזו במכה אחת. בעיקרון, אתה בוחר את עסקת ה- VPN עבור MAC המאפשרת הצפנה חזקה שמסתירה את כל הנתונים האישיים שלך תוך הסתרת כתובת ה- IP שלך. זו גישה דו-ארצית שמבטיחה גלישה באינטרנט מדהימה והיא חלה גם על אפליקציות. בין אם אתה מנהל א VPN זול ב- Mac או באייפון שלך, הוא אמור לפעול בצורה חלקה ולשמור על בטיחותך גם בחיבור Wi-Fi ציבורי בחינם. לא משנה היכן אתה מתגורר כרגע, יהיו אפס מגבלות על איזה תוכן אתה יכול להציג כשאתה בוחר מיקום מתאים ב- VPN Mac כמו ארצות הברית או בריטניה, שבה בדרך כלל המשתמשים יכולים להשיג יתרונות מרוב האתרים והאפליקציות עקב ללא הגבלות, הודות ל- VPN!

האם VPN ל- Mac נדרש לכולנו?
להלן כמה מספקי Mac VPN הטובים ביותר שקיבלו דירוגים גבוהים על ידי משתמשים מרחבי העולם. כפי שתלמד, יש להם שרתים ייעודיים במספר מדינות במיקומים משותפים. כל שרת מעסיק פרוטוקולי VPN שונים המציעים הגנה חזקה כאשר לקוח VPN של Mac מתחבר לשרת נבחר המעניק ביצועים מיטביים..

1. NordVPN - ה- VPN הטוב ביותר עבור Mac

התכונה שגורמת ל- NordVPN להתבלט בקרב מתחרותיה היא ההצפנה הכפולה שלה, כלומר אתה מקבל לא אחת אלא שתי שכבות הגנה מדהימות במחיר של אחת. זה גם מתהדר ביכולת לטפל בשישה מכשירים בו זמנית בחשבון VPN יחיד. זה מושלם להורדות P2P בגלל שמיכת האבטחה המעולה שלו. תוכלו לרכוש אחת מחבילות NordVPN בעילום שם עם ביטקוין או להשתמש בפייפאל בשיטות אחרות. אין ספק כי יש לך VP VP Nord בשני הראשונים של ה- VPN הטוב ביותר ל- Mac.

תמחור NordVPN

4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצות

2. ExpressVPN

אין ספק, ה- VPN הטוב ביותר עבור Mac הוא ExpressVPN אם כי הוא מעט בסוף היקר יותר בהשוואה לאחרים בשוק כרגע. עם זאת, אתה מקבל תכונות מצוינות ורוחב פס בלתי מוגבל מה שהופך את ExpressVPN לשווי של 12.95 $ לחודש שנקבע עבור תוכנית המחיר הרגילה שלה. היא הרחיבה את שירותיה ל -87 מדינות כך שהנגישות שלה היא הערעור הגדול ביותר יחד עם ארבע פרוטוקולי VPN החזקים והממשק הידידותי למשתמש הופכת אותה ל- vpn mac הטוב ביותר ברשימה שלנו..

3. IPVanish

הדבר הנהדר ב- IPVanish הוא שהוא לא נמצא בארצות הברית. אתם עשויים לחשוב שזה מוריד את אמינותו, אך למעשה, זה מרחיק את רגליו מחוקי הפרטיות של המשתמשים המזיקים החלים על ספקי VPN שבסיסם בארצות הברית. IPVanish פועלת ביותר מ -60 מדינות ומפיצה את שירותיה המבריקים כשאנחנו מדברים. הוא פופולרי כ- VPN המהיר ביותר עבור Mac ולכן בהחלט כדאי לנסות.

אתה יכול להריץ אותו בחמישה מכשירים בו זמנית כך שזה בכלל לא עניין רע.  

4. TorGuard

אם אתה מרגיש מהסס להשקיע ב- VPN, אז עבור אל TorGuard, שיש לו אחריות להחזר כספי למשך 7 ימים למקרה שאתה לא מרוצה מהאיכות שהם מציעים. זה לא סביר מכיוון שלמעלה מ -1600 שרתים, TorGuard הוא בעל דרגה מרשימה. בין 50 מדינות, הבחירה בשרתים ותוכניות תמחור מצוינות. אתה מקבל רוחב פס בלתי מוגבל והחיבור מהיר במהירות להזרמות והורדות מדהימות.

אין אפשרות טובה יותר מלבד שירות mac vpn כדי להגן על המערכת מפני האקרים ומגניבות של סוכנויות ממשלתיות בזמן שאתה נהנה מגישה בלתי מוגבלת ואז הירשם לספק VPN אמין שיש לו שרתים חזקים במיקומך וקיבל דירוגים גבוהים ממשתמשים מרוצים..   

סיכום ל- VPN הטוב ביותר ל- Mac

  • IPVanish
  • Torguard
  • ExpressVPN
  • NordVPN - ווינר

IPVanish

מחיר: 6.49 $ לחודש

4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצותתכונות אפליקציה מעולות
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצותמהירות ואמינות טוב
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצותיותר מ- 40,000 IPs אנונימיים
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצות225+ שרתים ביותר מ 60 מדינות
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצותאחריות להחזר כספי למשך 7 יום

קרא את הביקורת

Torguard

מחיר 9.99 $ לחודש

4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצותאין מדיניות יומן
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצותשיתוף קבצים טוב ב- P2P
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצותמשפט שבוע & התחייבות להחזר כסף
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצות1600+ שרתים ב 50+ מדינות
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצותOpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & iKEv2

קרא את הביקורת

ExpressVPN

מחיר 8.32 $ לחודש למנוי שנתי

4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצות אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצות הצפנה עד 256 סיביות
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצות אפליקציות / תוכנה קלה לשימוש
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצות תמיכה חיה 24/7
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצות 100+ שרתים ב 78 מדינות

קרא את הביקורת

NordVPN - ווינר

מחיר 8.32 $ לחודש למנוי שנתי.

4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצות 650+ שרתים ב- 50+ מדינות
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצותהצפנת 2048 ביט
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצותכניסה רב ל 6
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצותערבות 30 יום הכסף בחזרה
4 VPNs הטובים ביותר עבור Mac לאבטחת מכשירך מפני פריצותתומך בנטפליקס עם תכונת SmartPlay באפליקציות

קרא את הביקורת

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments