האם VPNs יכולים להגן עליך מפני האקרים מקוונים? בוא נגלה.

[ware_item id=33][/ware_item]

אין זה מפתיע אם פרצו לחשבונות או מאתרי האינטרנט האישיים שלכם, לפחות בעידן הטכנולוגי הזה. פריצה, בדרך אחת, מקובלת אם זה נעשה למען מטרה טובה. אבל מה אם תגלה פתאום שאתר החברה שלך נפרץ וכל הנתונים שלך נחשפו? זה לא מפחיד, רק חושב על זה? זה מפחיד כמו נפילה מצוק הרים. אז, עלינו למצוא דרך להילחם בחסמה זו. מכיוון שאם הגופים השוררים בעולם יכולים לפרוץ את החשבונות שלהם, אתה גם ברשימה.


פושעי רשת הם תמיד אחרי הזדמנויות ולעולם לא תדעו עד כמה הם יכולים להשפיע עליכם. עם זאת, אם הם קידמו את כישורי הפריצה שלהם, יש לנו גם כלי ההגנה שלנו כדי לחמוק מאסון זה. אין זה פלא שהטכנולוגיה השתלטה, וכל יום אנו נתקלים בפתרונות לאיתור הבעיות הבלתי פתירות. למרבה המזל, יש אמצעי אחד להגנה על קיומך המקוון. כן, אנחנו מדברים על VPN. זוהי דרך קלה ופשוטה להגן על הפעילויות והמידע המקוון שלך.

טכניקות פריצה

האקרים טובים לא יאומן עם הטכניקות והסטטיסטיקה שלהם. באמצעות כמה טכניקות, האקרים יכולים לגשת בקלות לנתונים החסויים והאישיות שלך כמו פרטי כרטיס האשראי שלך, דוא"ל, סיסמאות ומידע אחר. אם לציין כמה טכניקות Keylogs, Davesdroping, גניבת עוגיות, פיתיון ומתג, יש הרבה יותר טכניקות פריצה שם בחוץ. עם זאת, החדשות הטובות הן שתמיד תוכלו להשתמש ב- VPN לגלישה מאובטחת.

להילחם עם vpn נגד האקרים

כעת, בואו נדבר בקצרה על מה בדיוק שירות VPN, כיצד הוא יכול להגן עליכם מכל סוג של תקלות ברשת, וכיצד תוכלו להימנע מהתקפות האקרים. אין ספק, VPN יכול לפעול כמושיע שלך, לא משנה עד כמה הבעיה קשה.

כתובת ה- IP הנוכחית שלך ניתנת בקלות למעקב - בדוק את ה- IP שלך באמצעות כלי

רשת וירטואלית פרטית

VPN, רשת פרטית וירטואלית, הוא שם שצועק ל"פרטיות ". זהו השירות הגמיש והמאובטח ביותר למשתמשים מקוונים. VPN יכול לשמש לגלישה מאובטחת, לחיבור מאובטח, והוא מספק גם כלי פרטיות מתקדמים.

  • VPN יכול להגן עליך מפני האקרים.
  • זה יכול להפוך את הסיקור לבטוח.
  • זה יכול להסתיר את זהותך ברשת וכך להפוך את החוויה המקוונת הכוללת לבטוחה.

אז, באיזה VPN אתה צריך להשתמש?

אם אתה מדבר על VPN, יש מגוון גרסאות ושירותים הזמינים לכל VPN. עם זאת, כולם שונים בדרכם וכדי להקל עליכם לבחור אחד מהם, יצרנו רשימה של הבחירות המובילות שלנו בהן תוכלו להשתמש ולהפוך את החוויה המקוונת שלכם לבטוחה מתמיד. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

NordVPN

אם אתה חושב שיש לך פרטיות או מעטות בזמן הגלישה באינטרנט ואתה מחפש פיתרון לכך, אל תחפש עוד. NordVPN הוא ה- VPN המיועד רק לאנשים המודעים לאבטחה / פרטיות כמוך.

זהו VPN קפדני שאינו רושם, החברה עצמה לא נכנסת לנתוני המשתמש או לפעילותו, זו המדיניות שלהם. יתר על כן, הוא מציע תכונת Kill Switch. עם כל הפינוקים הללו של אבטחת היי-טק, זה מגיע במחיר שווה לכל נפש. לכן, אנו מאמינים כי זו הבחירה הנכונה שתוכלו לבצע מייד לצורך אבטחה מקוונת אולטימטיבית.

Kill Switch היא תכונה המנתקת אפליקציות ופעילויות כאשר הנתונים שלך מופרעים על ידי גורם אחר, היא מפרקת את הפעילות באופן אוטומטי רק כדי שתוכל לגלוש בבטחה ולמנוע פריצה. לפיכך, NordVPN מגיע עם סט מוצק של תכונות במחיר סביר.

ExpressVPN

באמצעות ExpressVPN תוכלו לדפדף בכל אתרי האינטרנט מבלי לחשוש כי הנתונים שלכם ייחשפו. ExpressVPN מצפין ומגן על הנתונים שלך מפני עיניים סקרניות. זה לא מתחקה אחר מעקב אחר כתובות ה- IP שלך, מיקום ופעילויות מקוונות אחרות.

ExpressVPN גם דואג כי הנתונים שלך לא ישותפו אפילו עם ה- VPN עצמו, כך שאין כל אפשרות שהמידע האישי שלך ייחשף לאיש. באמצעות שירות שימושי זה, גם האקרים לא יוכלו לאתר את הפעילות המקוונת שלך וכתוצאה מכך תוכל לשמור על כל הנתונים שלך, באמצעות שירות VPN אמין זה..

IPVanish

אין פלא שמספר התקפות הסייבר גדל וזו הסיבה שמשתמשים מקוונים רבים מחפשים כעת שירותים שיכולים לשמור על פעילות מקוונת שלהם בעילום שם. מכיוון שאנו יודעים כמה פרטיות חשובה עבורך, אנו מתמקדים בעזרה ללמוד על VPNs האמינים והשימושיים ביותר.

IPVanish הוא כלי VPN נהדר נוסף שהופך את כל הפעילויות המקוונות שלך לבלתי נראות וחוצה מהישג ידם של ההאקרים. זה מצפין יפה את כל התעבורה המקוונת שלך, מה שאומר שבאמת לאף אחד אין החוצפה לעקוב אחריכם. החיבור המוצפן שלך יכול גם לאבטח אותך מפני האקרים בזמן שאתה משתמש בחיבור אינטרנט אלחוטי בחינם בבית הקפה המועדף עליך ללא דאגות.

בטוח יותר VPN

שום דבר בחיים אינו חופשי, אפילו אינטרנט בחינם. תוכלו לשבת במקום ציבורי, להשתמש בחיבור אינטרנט אלחוטי בחינם, אך עדיין להרגיש בטוחים. אבל, זה קורה רק כשאתה משתמש ב- VPN. זוהי דרך אידיאלית עבורכם לגלוש בשירותים מקוונים מבלי שיהיו לכם מכשולים. SaferVPN יכול להצפין את חיבור האינטרנט שלך ותוכל להגן על כל הנתונים האישיים שלך ולהימנע מהתקפות האקרים.

כשאתה גולש באינטרנט באופן אנונימי, אתה יכול להגן על פרטי כרטיס האשראי והעסקאות שלך, פרטי הבנקאות ועסקאות החליפין האישיים שלך. להאקרים לא תהיה דרך להיכנס לפעילויות המקוונות האישיות שלך מכיוון שכתובות ה- IP בהן תשתמש הולכות להיות אנונימיות ומוסתרות על ידי ה- VPN.

ישנם מספר שירותי VPN אחרים המציעים תכונות שונות. אבל, יש כל כך הרבה כאלה שאנחנו לא יכולים לרשום את כולם כאן. זו הסיבה שהזכרנו רק את הטובים ביותר עבורך. אז בסיכום השיחה כאן אנו רוצים לומר שוב כמה חשוב להשתמש ב- VPN בזמן הגלישה ברשת. זה שומר על אבטחת הנתונים שלך ומשפר את החוויה המקוונת שלך. לכן, אם אתה רוצה שקט נפשי בעת השימוש באינטרנט, הצעות ה- VPN האמורות יועילו לך בצורה הטובה ביותר בהקשר זה.

הפניה לידע

Nichols, R. K. (2000). הגנה על הנכסים הדיגיטליים שלך מפני האקרים, פיצוחים, מרגלים וגנבים. מקגרו היל מקצוען.

סטיוארט, ג'יי מ '(2013). אבטחת רשת, חומות אש ו- VPN. ג'ונס & הוצאת ברטלט.

הול, ק. ג'., דינס, ה., & תורסהיים, פ (2005). אבטחת רשתות Wi-Fi. מחשב38(7), 28-34.

חנה, ג '(2005). אבטחת רשתות אלחוטיות מפני פולשים. כתב העת של רו"ח75(4), 68.

נקודות זכות תמונה: vpnunlimitedapp.com & betternet.co

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments