האם כל ספקי ה- VPN אמינים? – מדריך לשקיפות VPN ואבטחה מקוונת

[ware_item id=33][/ware_item]

אינטרנט אינו מקום בטוח. תמיד יש איום על האבטחה המקוונת. לכן, כדי להגן על הפרטיות והנתונים המקוונים, ארגונים וחברות משתמשים בכלי אבטחה. וכלי אבטחה פופולרי אחד הקיים כיום הוא VPN.


VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. השימוש ב- VPN הוא פשוט. אם אתה גולש באינטרנט, התנועה שלך מופנית לשרתים ציבוריים. מכיוון שהם ציבוריים, ניתן לפתוח אותם בקלות וליירט אותם. תפקידו של VPN הוא להכניס את תעבורת האינטרנט שלכם למנהרה מוצפנת, כך שאיש לא יוכל ליירט את תנועת האינטרנט שלכם ותוכלו לגלוש בבטחה באינטרנט מבלי לחשוש שמישהו יחטוף בפעילויות ובמידע המקוונים שלכם..

עם זאת, בשנים האחרונות ספקי שירותי VPN היו באור הזרקורים. במקום לספק את הביטחון שאנשים, ארגונים ועסקים זקוקים לו, חלקם למעשה עושים את ההפך. למרות שהם מספקים מנהרה מוצפנת לתעבורת האינטרנט שלך כך שאיש לא יוכל ליירט או לפקח על הפעילויות המקוונות שלך, הם, בתורם, ניגשים למנהרה מוצפנת זו ומפקחים על כל הפעילות שלך..

למעשה, היו בעיות עם כמה ספקי שירותי VPN בנושא שמירת יומנים ונתונים מלקוחותיהם. והם משתמשים בנתונים אלה כדי למכור למפרסמים כדי שיוכלו להזרים מודעות בדפים שאינם מאובטחים. ספקי שירותי VPN אלה יכולים אפילו לגנוב את זהותך ומידע חשוב אחר. אולם הגרוע ביותר שיכולים לספקי שירותי VPN אלה לעשות הוא למסור את נתוני הלקוחות שלהם לרשויות. הרשויות יכולות להשתמש בנתונים שלהן כדי לעקוב אחר כל מהלך ופעילות.

זה מה שקרה עם אדם שנעצר מכיוון שה- FBI הצליח להתחקות אחר מיקומו באמצעות המידע שנמסר להם על ידי ספק שירותי VPN של האיש. האיש הואשם בהטרדה מינית ואישומים פליליים נוספים. אפשר לחשוב שזה בסדר שכן VPN מסייע לרשויות להתחקות אחר אנשים רעים. אבל למרות שזה קרה מסיבה טובה, העובדה ש- VPN עדיין יכול לגשת למיקום שלך ולמידע אחר ולמסור אותו למישהו זה משהו שמפחיד בכל זאת.

ספקי שירותי VPN צריכים להיות אלו שמבטיחים את האבטחה המקוונת של האנשים ואת הפרטיות שהם צריכים, שרק כמה שמות גדולים בתעשיית ה- VPN הכי טובים בהם, בעוד שאר האנשים רק מנצלים את תגי ה- VPN שלהם וגונבים מידע, במיוחד במקרה של VPNs בחינם..

דבר מוצל נוסף שחלק מספקי שירותי ה- VPN הלא שכיחים עושים הוא שקר בנושא מדיניות הפרטיות שלהם. הם מספרים ללקוחותיהם על חשיבות הפרטיות בתנאי השימוש שלהם וכי הם לא שומרים על יומנים או נתונים או משהו על הלקוחות שלהם, ובכל זאת הם מואשמים בכך שהם עושים זאת, למשל: השערוריה של הולה VPN שהפכה לוויראלית 2015.

גרוע מכך ש VPNs מסוג זה מוציאים טונות של כסף רק כדי לשלם עבור ביקורות טובות וסיכומים כדי שיוכלו לגרום ללקוחות להשתמש בשירותיהם. אז אם ה- VPN שאנו מכירים אינו מעניק לנו את ההגנה הדרושה לנו, מה אנשים יכולים לעשות כדי להגן על פרטיותם המקוונת? כמובן, שימוש ב- VPN הוא חובה אם אתה זקוק לאבטחה מקוונת. לשם כך, ישנם כמה ספקי VPN אמינים שלא מרפים את אמון הלקוחות בהם. מלבד זאת, יש לחנך כל משתמש באינטרנט בכמה צעדים להצלת עצמם מפני איומי בטיחות מקוונים.

3 דרכים להבטיח אבטחה מקוונת

כמובן, אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי להסתיר את התעבורה שלך באינטרנט מהציבור ואולי מפני התוקפים הוא באמצעות VPN. עם זאת, זה לא כל מה שאתה יכול לעשות בקשר לזה. ישנן כמה דרכים אחרות לוודא שכולכם מאובטחים ברשת! כמובן שהדבר החשוב ביותר הוא שימוש ב- VPN אמין שלא היה בספרים רעים מעולם. אם אינך מודע להבדלים בינינו, יש לנו רשימה של ספקי VPN אמינים שכאלה שעושים כמיטב יכולתם לשמור על בטחונך באופן מקוון. שנית, להלן שלוש הדרכים בהן תוכלו להבטיח אבטחה מקוונת מקסימאלית מלבד השימוש ב- VPN אמין.

1. בדוק אם יש HTTPS

האחת מתקינה HTTPS בכל מקום. אתה יודע שאתה גולש באתר הבטוח אם לאתר זה יש HTTPS בסוף קישור האתר שלהם. כמו כן, צריך להיות סמל נעילה לצידו כדי להבטיח כי אתה גולש במקום בטוח.

2. מתקין חוסם מודעות

דרך נוספת היא להתקין חוסם מודעות. חוסם מודעות הוא דרך טובה לחסום מודעות ותוכנות זדוניות אפשריות העלולות להיכנס לתעבורת המחשב או האינטרנט שלך בזמן הגלישה באינטרנט. עם חוסם מודעות אינך צריך לדאוג למודעות שצצות פתאום על המסך שלך, ואינך צריך לדאוג אם תלחץ עליהן בטעות, מכיוון שחוסם המודעות יחסום אותה עוד לפני אלה המעצבנות, מודעות זדוניות מופיעות על המסך שלך.

3. שנה את הגדרות ה- DNS

הדבר האחרון הוא לשנות את הגדרת ה- DNS שלך. DNS מייצג את שרת שמות הדומיין. עליך לשנות את ה- DNS שלך ל- Quad9 או ל- 1.1.1.1 של Cloudflare כדי להבטיח שיש לך חיבור מאובטח.

אלה הן כמה מהדרכים בהן תוכלו להגן על פרטיותכם המקוונת יחד עם שימוש בשירות VPN אמין.

היזהר משקיפות VPN

הבחירות שלנו עבור ספקי ה- VPN הטובים ביותר שלא כמו VPNs רגילים אחרים מנסות להביא לשקיפות בענף ה- VPN. ישנן גם חברות שבודקות אחריות שקוראת לכל ספקי ה- VPN להיות שקופים יותר ואחראים למוצרים שלהם. הם משתמשים ב- AWS CloudWatch כדי לפקח על פעילות שרת חשודה. זה נועד למשתמשים לבטוח ב- VPN. בסופו של דבר, אם VPN כלשהו אינו אמין, החדשות יימנעו מהן, ממש כמו במקרה של הולה VPN.

VPNs נבדקים כנכונים למדיניות הפרטיות שלהם. הם גם קוראים לחברות VPN לספק מידע טוב יותר על החברות והמוצרים שלהם. עם זאת, עם השימוש הגובר ב- VPN בעידן האיומים הביטחוני הדיגיטלי הזה, ישנם ספקי VPN רבים כמו גרגרי חול על החוף. לכן חשוב להקפיד ולהיזהר מ- VPNs כזה על ידי חיפוש יסודי ב- VPN שאתה הולך לרכוש. ודא שהם לא מורידים או שומרים יומני פעילות של המשתמש שלהם.

מילה אחרונה

האבטחה והפרטיות המקוונת הם באמת דאגה מרכזית. ועם הרבה VPNs שם בחוץ, קשה לדעת לאיזה מותג או חברה לסמוך. זו הסיבה שמשתמשים צריכים לחקור לעומק כדי לדעת כמה מספקי ה- VPN הטובים ביותר שיעמדו בדרישות האבטחה שלהם. מלבד השימוש ב- VPN אמין, עליהם גם לנקוט באמצעי אבטחה אחרים המפורטים לעיל בכדי להכפיל את חומת האבטחה שלהם ולהימנע מהתקפות אפשריות לכל היותר.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments