כיצד להשתמש ב- VPN עם TOR להגנה מקוונת בלתי מוגבלת

[ware_item id=33][/ware_item]

כשאתה גולש ללא שום אבטחה כמו TOR או רשת פרטית וירטואלית, אתה חשוף להאקרים וחוטפי נתונים. לכן, עליך להתחיל להשתמש בהם אם אתה רוצה למנוע את זה. 


עבור האנשים שאינם מודעים מאוד, חשבו על התחברות למסעדה לצד הכביש או לשדה תעופה בינלאומי ותקבלו את כל האזהרות הללו שהבקשה שלכם שנשלחה ברשת שלהם עשויה להיות פגיעה. כל הרשתות, אך ליתר דיוק, פגיעות לניתוח תנועה.

כלי אבטחה אלה חיוניים עבורך כדי להגן על המידע האישי שלך כמו פרטי כרטיסי אשראי, שמות משתמש, סיסמאות, כתובת, פרטי קשר וכן נתונים אישיים אחרים שאתה מזין באופן מקוון. זה נוטה יותר לגניבה בעת השימוש ב- Wi-Fi ציבורי. 

על מנת להגן על עצמך מפני כל ההאקרים והבדיקות ברמה הגבוהה ביותר, מומלץ רשת פרטית וירטואלית או TOR. 

למי שאין לו מושג מה זה רשת פרטית וירטואלית ו- TOR, הרשו לי להתחיל לסקור בקצרה את שני הדברים האלה. 

VPN (רשת פרטית וירטואלית) הוא סוג של רשת המאפשרת למשתמשים לגלוש באינטרנט בצורה מאובטחת ואנונימית.

TOR נועדה בעיקר להסתיר את זהות המשתמש ואת פעילותו המקוונת מפני מעקב על ידי הפרדת זיהוי וניתוב. לשתי הרשתות תכונה אחת משותפת שהיא פרטיות.

שימוש ב- Tor ו- VPN - ניתוח מפורט

השימוש בטור וגם ב- VPN יכול להיות מסובך, ואפילו מסוכן אם נעשה בצורה לא נכונה. ניתוב תעבורת VPN דרך Tor או להפך יש יתרונות משמעותיים מסוימים כמו גם חסרונות, תלוי במודל האיום שלך. 

שני השירותים הללו מספקים אלמנט פרטיות, אך מה שרוב האנשים אינם מודעים אליו הוא שכשאתה משלב את שתי הרשתות הללו, התוצאות לא יאומן. ניתן לבצע חיבור זה ברשת פרטית וירטואלית באמצעות TOR או TOR דרך רשת פרטית וירטואלית. לשניהם יתרונות וחסרונות. בעת שימוש ברשת פרטית וירטואלית באמצעות TOR, תצטרך להתחבר תחילה לטור ואז לשרת רשת פרטית וירטואלית.

המחשב שלך יעשה;

 -> הצפן באמצעות VPN-> טור -> VPN -> מרשתת.

שרת רשת וירטואלית פרטית אחד נהדר הוא ExpressVPN, לאחר שהשיק את אתר הבצל שלו. מכיוון שבתוך זה אתה מתחבר לראשונה ל- TOR, ולשרת הרשת הפרטית הוירטואלית אין מושג לגבי כתובת ה- IP האמיתית שלך. זה מאפשר לך לבחור מיקומי שרת אשר נהדרים לריפוי גיאוגרפי. זה גם מכוון את התעבורה באינטרנט דרך Tor אפילו על ידי אותן תוכניות שלרוב אינן תומכות בה. זו הדרך היחידה שספק ה- VPN יכול ליצור איתך קשר. 

ב"תור דרך רשת פרטית וירטואלית ", עליך להתחבר תחילה לשרת רשת וירטואלית פרטית ואז לתור לפני שתשתמש בסופו של דבר באינטרנט. בכך, לספק האינטרנט שלך אין מושג שאתה משתמש ב- Tor, אך הוא יודע על חיבור הרשת הווירטואלית הפרטית. זה מאפשר לך לגשת לשירותים הנסתרים של טור. עם זאת, החיסרון העיקרי של חיבור זה הוא שה- IP האמיתי שלך אינו פתוח ונותן לספק שירותי האינטרנט שלך..

לקרוא: כיצד להסתיר כתובת IP

יתכן שיש חשש שמדוע ​​יש צורך לשלב את שתי הרשתות הללו.

זה לא מיועד שאין לו ממש מה להסתיר כמו משתמש האינטרנט הממוצע. שימוש ברשת פרטית וירטואלית או ב- TOR בלבד אמור להספיק עבור משתמש כזה. 

אך שוב, בעולם בו אין לכם מושג מי יכול לגשת לנתונים שלכם על ידי פריצה לחשבונות שלכם או התחקות אחר היסטוריית היומן שלכם, בהחלט חשוב לנקוט בצעד הגדול הזה כדי להגדיל את הפרטיות והביטחון על ידי שילוב של שני השירותים הללו. זה יהפוך כמעט בלתי אפשרי לאף אחד באינטרנט לזהות אותך או להזיק לך.

האם טור & משולב VPN מספיק חזק?

-> לא VPN ולא TOR יעילים לחלוטין מעצמם וזה מעלה את השאלה להפעיל את שניהם בו זמנית או לא. בכך הוא יעניק למשתמש שכבה כפולה של כיסוי פרטיות.

שאלה אחת שנשאלת לעיתים קרובות היא האם שילוב זה חזק דיו להגנה מקוונת בלתי מוגבלת? ובכן, ראשית, עליכם להשתמש ב- VPN המשתמש בצורת הצפנה כלשהי כמו NordVPN כשאתם גולשים באינטרנט ללא TOR. בדרך זו תוכלו להגן על המידע האישי שלכם. 

שניהם כמובן מספקים אפקטים שונים. עצמאית, הם חזקים מספיק כדי לאבטח אותך, אבל השילוב הוא שם רק כדי למלא את החסר והטלאים שהשאיר אחד מהם. 

כדי להיות יותר מציאותיים, אם אתה סומך על ספק הרשת הווירטואלית הפרטית שלך, השימוש ב- Tor דרך רשת פרטית וירטואלית תהיה דרך מועדפת להגדרת משתמשים מסיבות מובנות; האחת היא שהיא מספקת אנונימיות טובה יותר.

VPN מעל טור

VPN מעל Tor פירושו שהמחשב מחובר לראשונה ל- VPN, והמנהרה המוצפנת נוצרת. לאחר מכן התעבורה עוברת דרך דפדפן טור. בדרך זו ה- VPN לא רואה את כתובת ה- IP של המשתמש והיא מספקת פרטיות טובה יותר למשתמש.

בדרך כלל שיטת "VPN over Tor" נחשבת לאנונימית יותר. NordVPN למעשה מעודד את המשתמשים להשתמש ב- Tor עם ה- VPN שלהם למען פרטיות ואבטחה מקוונים מקסימליים. 

טור מעל VPN / בצל על טור

התחברות לראשונה ל- VPN ואז טור נקרא "Tor over VPN" או "בצל באמצעות VPN". זה נותן לך הגנה נוספת המגנה על כתובת ה- IP שלך כדי להיראות על ידי כל צומת Tor. "Tor over VPN" מספק גם גישה לרשת Tor גם במקום שהיא חסומה, כמו מדינות מסוימות או רשתות בתי ספר.

יתרון נוסף של "בצל על VPN" הוא שספק שירותי ה- VPN שלך לא יוכל לראות מה אתה עושה באינטרנט. אם יש באג ברשת ה- tor, ה- VPN יכניס שכבה נוספת בינך לבין אותו באג.

איך טור עובד ללא VPN

טור נועד להפוך את המשתמש לאנונימי ברשת, והוא עובד מצוין גם ללא VPN. עם זאת, ללא VPN זה לא מצפין נתונים. זה ידוע גם בשם "נתב הבצל", שהוא דפדפן מתמחה ששולח את נתוני המשתמש דרך מספר שרתים אנונימיים שמקשה על זיהוי מה המשתמש עושה ברשת, אך זה לא הופך אותך לאנונימי לחלוטין.. 

להלן שלושת הכשות שהנתונים שלך עוברים במהלך השימוש ב- Tor:

 1. צומת כניסה (זה יודע את כתובת ה- IP שלך)
 2. צומת אמצעי (זה מונע מצומת היציאה לגלות מי אתה)
 3. צא מהצומת (הוא יודע לאיזה אתר אתה מתחבר, אך לא יודע מי אתה)

VPNs הטובים ביותר לטור

בבחירת רשת פרטית וירטואלית, עליכם להיזהר מאוד. להלן ה- VPN הטובים ביותר והתכונות שלהם:

NordVPN

הבחירה הטובה ביותר היא NordVPN. כמה מהתכונות הטובות ביותר שמושכות את כל מי שמחפש פרטיות מקוונת הן:

 • מהירות גבוהה.
 • מדיניות ללא יומן
 • עוקף בקלות את ההגבלות על אתרי סטרימינג חסומים גיאוגרפיים גדולים
 • אבטחה ופרטיות גבוהה.
 • תמיכת לקוחות 24/7 באמצעות צ'אט חי
 • מתג הרג אוטומטי
 • הגנת דליפות DNS
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • תוספי פרוקסי מוצפנים לדפדפני Chrome ו- Firefox
 • משתמשים יכולים להשתמש בשירות על עד 6 מכשירים בו זמנית

ExpressVPN

 • ידידותי למשתמש
 • מהיר ואמין
 • יש אתר .onion
 • אבטחה גבוהה
 • אין יומני זיהוי
 • מקבל ביטקוין
 • אפליקציות זמינות לרוב המכשירים
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה

IPVanish

 • 10 חיבורים בו זמנית
 • לבטח
 • מהירות גבוהה
 • אין יומנים
 • ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים
 • הצפנה לא ניתנת לשבירה

האם אוכל להשתמש ב- VPN בחינם עם Tor?

כן, אתה יכול להשתמש ב- VPN בחינם עם טור, אבל זה יגרום לך יותר נזק מתועלת. היזהר מ- VPNs בחינם. הם נראים מאוד נחמדים ומושכי עין באופן מקוון, אך במציאות, הם לעתים קרובות גורמים נזק רב. 

יתר על כן, אין אחריות ש- VPN בחינם ישמור על פרטי הרגישות שלך באופן פרטי. כמו כן, קיימות מדיניות רישום לקויה ב- VPN חינמי המאלץ משתמשים להמתין בתורים כדי להתחבר ולהטיל נתונים או כובעי רוחב פס על המשתמשים. לכן, שימוש ב- VPN בחינם עם Tor זה לא רעיון טוב.

בחירות ה- VPN המובילות שלנו ומדוע

כעת ישנם מספר ספקי רשת פרטית וירטואלית בשוק, אך למרבה הצער, רק מעטים מציעים שירותים טובים, NordVPN היא אחת האפשרויות הטובות ביותר. זוהי בחירה נהדרת בעת שימוש בנקודות חמות Wi-Fi לא מוגנות. רשת זו מספקת לך גישה מיידית לדרך מוצפנת שתגן עליך מפני גניבת נתונים, הפרות פרטיות והתקפות סייבר באמצעות Wi-Fi לא מאובטח. 

מלבד זה, אתה יכול גם להשתמש VyprVPN שהוא אחד מספקי הרשת הווירטואלית הפרטית הפופולרית ביותר המתגאה בביצועים מהיר ותמיכת לקוחות. זה פופולרי מכיוון שהוא לוקח ברצינות רבה את פרטיות המשתמשים וההגנה המקוונת. 

הוא מספק תכונות אבטחה עיקריות לכל מיני מערכות הפעלה כמו Windows, Mac ו- Android. אחרים הם PrivateInternetAccess ו- SurfShark VPN שהם גם יעילים מאוד בכל הקשור להצפנת המידע האישי שלך.

קרדיט תמונה: NordVPN

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments