כיצד לבחור VPN – כל Titbit אודות VPNs

[ware_item id=33][/ware_item]

נראה שאי אפשר לשרוד בעידן הדיגיטלי של ימינו ללא האינטרנט. עם זאת, השימוש באינטרנט אינו בטוח במיוחד, במיוחד כאשר ישנם כל כך הרבה האקרים ומרגלים ברשת, שמסתכלים רק על טעות אחת של הקורבן שלהם. בנסיבות כאלה, אבטחה מקוונת אינה נשארת אופציונלית אלא הופכת לצעד חובה להבטיח בעת השימוש באינטרנט. כשאנחנו מדברים על אבטחה מקוונת, VPN הוא אותו מגן עדכני המגן על הנתונים שלנו ועל כל מה שעובר דרך האינטרנט דרך שרתים. לכן, בזמן שאתה מתכוון לתקשר, לדפדף, לחנות או להזרים באינטרנט, ה- VPN שלך ישמור על בטיחותך ויציע הטבות בו זמנית. בואו ללמוד איך VPN פשוט עושה את זה. 


הועיל לתוכנית לשלוש שנים של NordVPN רק במחיר של 2.99 דולר ארה"ב

מה זה VPN?

רשת פרטית וירטואלית (VPN) היא תוכנה שמוסיפה שכבת אבטחה לחיבור האינטרנט שלך המגנה על המכשיר שלך מפני פולשים ומאלה המבקשים לעקוב אחריך ללא ידיעתך. בנוסף, VPN מבטל חסימת אתרים ויישומים שמגבלות גיאוגרפיות מונחות עליהם על ידי ממשלות או הבעלים עצמם. זה קורה לעתים קרובות במקרה של אתרי סטרימינג כמו נטפליקס וכאלה בבעלות סוכנויות חדשות.

כיצד VPN מגן עליך באופן מקוון?

ובכן, ישנם שני רכיבים עיקריים של VPN: פרוטוקול ושרת. היבט האבטחה מבוסס על פרוטוקולים חזקים כמו OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP ו- PPTP שמבססים הצפנה. משמעות הדבר היא שהנתונים הנכנסים והיוצאים שלך מוצפנים כך שאף משתמש אחר לא יוכל להשתמש בהם.

יתר על כן, אתה משלם לספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) כדי להעניק לך גישה לאינטרנט דרך השרת. ספק VPN הוא הבעלים של שרתי VPN במדינות שונות. לכן, כשאתה בוחר שרת VPN, כתובת ה- IP שלך משתנה לשרת בבעלות ספק ה- VPN. כתוצאה מכך, אתרים ויישומים אינם יכולים לאתר את מיקומך האמיתי. זה מאפשר לך לבטל את החסימה של אתרים ויישומים עם הגבלות גיאוגרפיות.  

מדוע אני צריך VPN?

אתם עשויים לחשוב שאינכם בסכנת פריצה מכיוון שיש לכם Wi-Fi משלכם והתרחקו מרשתות ציבוריות או אזורי Wi-Fi בחינם. לחיבור האינטרנט האישי שלך יש סיסמה, אך האקר יכול לפענח אותו על ידי האקר מיומן אם הוא באמת רוצה להשתמש ב- Wi-Fi שלך. עם זאת, לא מדובר רק בחיבור Wi-Fi שלך בחינם. למען האמת, כל מי שמשתמש באותו חיבור אינטרנט כמוך יכול לגשת בקלות לכל הנתונים שנכנסים ויוצאים מהמערכת שלך.

הפוך סיסמא חזקה באמצעות שלנו כלי לייצור סיסמאות

כל החשבונות המקוונים שלך כולל חשבונות של בנקאות מקוונת, מדיה חברתית, אתרי סטרימינג, ספריות מקוונות וכו 'פגיעים. פושעי רשת לרוב מסגרים משתמשים חפים מפשע באמצעות חשבונותיהם לצורך פעילות פלילית. אתה יכול לעמוד בפני אישומים משפטיים רציניים אם זה המקרה. רשויות אכיפת החוק יוצרים פרופילים של משתמשים על סמך העדפותיהם שנאספו על ידי מעקב מקוון. גם באתרי האינטרנט והיישומים שאתה מבקר בהם התדירות. בנוסף, עסקים אוספים נתונים על העדפותיך כדי לפרסם מודעות רלוונטיות מדי.

    אם אתה עדיין תוהה, "מדוע אני צריך VPN?" התשובה היא ש- VPN אמין יכול למנוע מעקב כזה ולאבטח את המערכת שלך מפני האקרים בצורה חסרת תקלות.

כל אחד יכול לראות את כתובת ה- IP הציבורית שלך. בדוק את ה- ip שלך>>

pick-a-vpn-service

רק לא להאמין ש- VPN הוא המושיע האמיתי שלך מפני מעקב מקוון, מאיימות סייבר או התקפות סייבר, זה לא מספיק, ללמוד כיצד לבחור בחוכמה VPN זה הצעד האחרון החיוני שאסור לך להימנע ממנו, במיוחד אם אתה משתמש VPN חדש. להלן התחומים שעליכם לבדוק בהם בעת בחירת VPN המתאים ביותר לצרכים שלכם.

מיקומי שירות

בדיקת המדינות בהן הן פועלות היא הצעד הראשון לבחירת שירות VPN. אם הם לא מציעים שירותים במדינה שלך, לא יהיו להם שרתים באזור שלך. עיין בספקי VPN לפי מדינות או עיין ברשימת המדינות המוצגות באתר שירות VPN שעליו אתה מסתכל.  

מספר השרתים

כל מדריך בסיסי לבחירת שירות VPN יסביר מדוע חשוב מספר השרתים. יתכנו מאות משתמשי VPN המשתמשים באותו שרת כמוך בזמן נתון. ככל שיש יותר שרתים, כך בחירתך גדולה יותר ועומס פחות. לכן, מהירות האינטרנט שלך לא תושפע באופן רציני מהפעלת ה- VPN שלך.

מדיניות יומן משתמשים

קיימים חוקים המסדירים את פעילות משתמשי האינטרנט בכל מדינה. רשויות אכיפת חוק רבות מפריעות לפרטיות המשתמשים בשם הביטחון הלאומי. כתוצאה מכך סוכנויות אלה דורשות לשמור על יומני משתמשים וספקי VPN עושים בדיוק את זה. הם מוכרים לפעמים נתונים אלה גם למטרות נוירו-שיווק. עם זאת, בדרך כלל זה המקרה עם VPNs קטנים יותר. לכן, בחר אחד שלא שומר על יומני משתמש כשאתה שוקל כיצד לבחור VPN.

יישומי VPN

מספר ספקי VPN ממטבים את התוכנה שלהם כך שהיא תפעל בצורה טובה באותה מידה בין מערכות הפעלה שונות כמו Windows, iOS, Android, וכו 'ומכשירים רבים כמו מחשבים ניידים, סמארטפונים, טאבלטים וכו'. חברות VPN עם יישומים ייעודיים למערכת הפעלה שונה מעולות. חפש מהי אפליקציית ה- VPN הטובה ביותר לפני שתקבל החלטה סופית.   

שירות לקוחות

יתכנו בעיות בעת הפעלת ה- VPN שלך, לכן חברות המציעות צ'אט חי 24/7 ושיש להן פיתרון של בעיות במהירות הן העדיפות. הטיפול בלקוחות מדבר כרכים על אמינות ספק VPN. זה חשוב במיוחד כשאתה צריך לבקש מנציג שרתים המאפשרים לך לבטל את החסימה של אתרי סטרימינג מסוימים.  

ניסיון VPN בחינם

למרבה המזל, ספקי VPN איכותיים רבים מציעים ניסויים בחינם למשתמשים חדשים במשך מספר ימים. ברגע שתחוו זאת בעצמכם, תוכלו לקבוע אם ברצונכם להתחייב לשירות VPN זה. בדרך כלל יש ערבות להחזר כספי עד למספר מוגבל של ימים, אשר רק מראה לך כמה בטוח ספק VPN בשירותיו..

תוכניות מנויים

טווח המחירים משתנה מאוד בין ספקי ה- VPN, אולם הזולים לא תמיד גרועים והיקרים הם לא תמיד המתאימים ביותר. אמצעי תשלום גמישים ובחירה טובה של חבילות מנויים עוזרים להחליט כיצד לבחור שירות VPN. ערך טוב יותר מוצע בדרך כלל במנויים ארוכי טווח כמו תוכניות לשנה, שנתיים או אפילו 3 שנים.

הועיל לתוכנית לשלוש שנים של NordVPN רק במחיר של 2.99 דולר ארה"ב

מכשירים מרובים

אתה רשאי להשתמש בחשבון VPN יחיד בו זמנית במכשירים שונים עם מערכת הפעלה שונה. ישנם ספקי VPN שמגדילים את מספר המכשירים אליהם תוכלו להתחבר במקביל לתוכניות מנוי יקרות מעט יותר. אתה יכול לחבר בין 3 ל 6 מכשירים בו זמנית בין VPNs האמינים אך זה תלוי אך ורק במדיניות החברה.

ביקורות משתמשים

הכל מתגלה על ידי ביקורות משתמשים מהירות חיבור האינטרנט לטיפול בלקוחות. למרות שהצבנו אותו בסוף, זו הדרך היעילה ביותר כפי שאתה לומד באמצעות חוויות של אחרים. זוהי דרך חכמה לאמוד את הערעור של כל שירות VPN. אתה יכול להשוות ולבדוק דירוגים של כל ספק VPN ברשימת הקיצורים שלך באמצעות ביקורות משתמשים.  

בדוק את שלושת ה- VPN המובילים שלנו

אם כבר התחלת בחיפוש אחר ה- VPN הטוב ביותר שמתאים לצרכים שלך ושזכה לשבחים בשוק, ריכזנו את שלושת ה- VPN המובילים שלנו תוך הדגשת התכונות שלהם בנפרד. זכור, אתה יכול לבחור בחירה טובה יותר על ידי עיון בתכונות ושוחחנו על האמור לעיל. להלן ספקי ה- VPN המומלצים שלנו:

NordVPN

 • 5000+ שרתים ב- 60 מדינות
 • הצפנת 2048 ביט
 • כניסה מרובה עבור 6 מכשירים
 • אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
 • תמיכה בנטפליקס עם תכונת SmartPlay באפליקציות
 • 75% הנחה על תוכנית לשלוש שנים

ExpressVPN

 • אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
 • הצפנה בדרגה צבאית
 • אפליקציה / תוכנה נוחה לשימוש
 • תמיכה חיה 24/7
 • 160 מיקומים ב 94 מדינות
 • 49% הנחה על תכנית של 15 חודשים

בקר באתר

IPVanish

 • תכונות אפליקציה מעולות
 • מהירות ואמינות טוב
 • 40,000 IPs אנונימיים אנונימיים
 • 1300+ שרתים בלמעלה מ- 75+ מיקומים
 • אחריות להחזר כספי למשך 7 ימים
 • 46% הנחה על תכנית שנתית

בקר באתר

עכשיו אתה יודע לבחור שירות VPN ואת ספקי ה- VPN המובילים של 2019. אנא אל תהססו לפנות אלינו בכתובת [email protected] אם יש לך שאלות בנוגע לבחירת שירות VPN או להגיב למטה אם יש לך טוב יותר דרכים לעשות זאת.

נקודות זכות: CyberWorldMirror.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments