מה זה VPN וכיצד הוא עובד

[ware_item id=33][/ware_item]

בעוד שהאינטרנט ממלא תפקיד עצום בחיי היומיום שלנו, זה עדיין, לעתים קרובות, מסוכן עבורנו בכל הנוגע לנתונים. לכן בטיחות היא חובה באינטרנט. שירותים רבים עודכנו לביצוע באופן מקוון. אתה משתף מידע רגיש באינטרנט על בסיס יומי. יש שם האקרים וטורפים שעליכם לפקוח עין. אולי תופתעו לדעת כמה קל ומשתלם להישאר בטוחים באינטרנט באמצעות VPN.


כדי להבין כיצד עובד VPN, עליכם להבין תחילה מה בדיוק עושה VPN.

שתי הפונקציות העיקריות של VPN

רשת פרטית וירטואלית (VPN) היא סוג של 2 ב -1. כך שאם אתם זקוקים לו למטרה אחת, אתם מקבלים את השירות האחר יחד איתו. המשך לקרוא כדי להבין מהן שתי פונקציות המפתח הללו וכיצד הן יכולות להביא לך חוויה מקוונת טובה יותר.

הגנה מקוונת

תוכנת אנטי-וירוס מתקדמת מיום ליום. אז אין סיבה לדאוג אם מותקן מכשיר נהדר במכשיר שלך, נכון? שגוי! יש הבדל גדול בין עבודה במכשיר שלך במצב לא מקוון ולאינטרנט. הדרך היחידה שווירוס יכול להיכנס למערכת שלך במצב לא מקוון היא אם הוא הוצג למערכת שלך באמצעות דיסק או USB. זה מייד ידרבן את האנטי-וירוס שלך לפעולה. זה יתריע על הסכנה ותתחיל לתקן אותה. נגיף אינו הסכנה היחידה ברשת העולמית. ישנם האקרים שרק מחכים שתאכזב את השומר שלך. ברגע שאתה מקושר ל- Wi-Fi ציבורי, כל משתמש אחר המשתמש באותו Wi-Fi יכול לזחול למערכת שלך. תאר לעצמך להתפשר על חשבונות המדיה החברתית שלך, חשבונות הבנק שלך ואת זליגת המידע האישי שלך.

סוגיה נוספת ומתסכלת יותר ויותר היא פעולת הריגול על משתמשים על ידי סוכנויות ממשלתיות. החוק עשוי לכבד את פרטיות המשתמשים אך הממשלה תמיד יכולה למצוא פרצות שיעבדו סביבו. יש המון ארגונים האורבים סביב ושומרים עין על הנתונים הפרטיים שלך. הם משתמשים במידע זה כדי ליצור פרופילי משתמשים. חוקרי שיווק עובדים באופן דומה אם כי יש להם פחות משאבים מאשר הממשלה. פרופיל המשתמש שלך שימושי כאשר הם רוצים לדחוף אליך מוצרים / שירותים נבחרים. Netizens כבר זועמים על מידת השליטה שיש בארגונים כאלה בנתונים הפרטיים שלהם. הם לא מוצאים שמאוחסנים או הפגיזה מתמדת עם פרסומות רצויות בכלל.

הייתה מהומה רבה בפייסבוק של איסוף נתונים ממשתמשיה באופן לא מוסרי והשימוש בהם כדי לייצר רווח. פייסבוק היא רק אפליקציה אחת. דמיין שאתה חשוף כל שנייה שאתה מחובר. פייסבוק אפילו לא רשומה כארגון פשע. האם אתה מודע לפשע הסייבר המאורגן שמרוויח את בורותך? זו מחשבה די מפחידה והאיום הוא אמיתי

אז מה ניתן לעשות כדי למנוע מעקב בלתי מוצדק זה?

קרא את המדריך: כיצד לבחור שירות VPN

למרות שהכי טוב להעביר מכשיר אינטרנט משלך, ישנם מקרים שבהם השימוש ב- Wi-Fi ציבורי או חיבור לרשת בלתי נמנע. זה המקום אליו VPN עובר לחסכון ביום! בדרך כלל, הנתונים הנכנסים והיוצאים שלך זורמים בחופשיות ומאפשרים לכל מי שיש לו את התוכנה המתאימה לרחרח אותך. אופן הפעולה של VPN הוא בכך שהוא יוצר ערוץ מוצפן באופן בלעדי לנתונים שלך. בכל פעם שאתה שולח או מקבל נתונים בזמן ש- VPN שלך מופעל, הוא עובר בבטחה בערוץ זה. בדרך זו אף משתמש אחר אינו יכול לפרוץ למערכת שלך. מספר המכשירים שאתה עשוי לאבטח באמצעות חשבון VPN אחד משתנה מחברה לחברה. אתה יכול לקשר מספר מכשירים לחשבון ה- VPN שלך בבית או להגן על המכשיר שלך בכף היד כשאתה נמצא ברשת ציבורית / Wi-Fi.

אתה יכול לדאוג ש- VPNs אמין יהיה היקר ביותר. הנה טיפ מהיר: בחר מנוי ארוך יותר כך שהכסף שגובה כל חודש יופחת באחוז ניכר. הטבה נוספת של בחירת התחייבויות לטווח הארוך היא שלרוב מותר לך להתחבר בו זמנית למכשירים רבים יותר. ברגע שאתה מבין כיצד שירותי VPN עובדים כדי לספק איכות רצויה בשיעורים נמוכים תוך שמירה על רווח בריא, אתה מבין כיצד לנצל זאת.

כניסה מורשית

לעתים קרובות יש מגבלות לתוכן מקוון בהתאם למקום מגוריך. יתכן שזה נובע מחוקי זכויות יוצרים השונים במיקומים שונים או באיסור ממשלתי. יכול להיות שאתה מודע לכך שבמדינות מסוימות יש איסור חזק על תוכן למבוגרים בלבד. לממשלות אחרות יש סיבות דחופות יותר הסובבות סביב פוליטיקה. לעתים קרובות ישנם אנשים באופוזיציה שמפרסמים תכנים שעלולים להזיק למפלגת השלטון. פעמים אחרות, זה לא מצב פנימי אלא ממשלה שמנסה להגביל את הגישה של האזרח לתוכן זר.

ישנם מספר אתרי חדשות בינלאומיים שנאסרים בסין, למשל. דרמות אסייתיות צוברות פופולריות בקרב ההמונים בימינו, אולם אתרי דרמה קוריאניים פופולריים רבים אינם מאפשרים צפייה מחוץ לקוריאה הדרומית. כמובן, עליכם לדעת כמה ידוע לשמצה בתעשיית המוזיקה היפנית כשמדובר בהגנה נחרצת על זכויות היוצרים שלהם. לעיתים רחוקות תוכלו למצוא אלבומים יפניים ב- YouTube או פלטפורמות סטרימינג אחרות בחינם. יש גרסאות קצרות לסרטוני המוסיקה הרשמיים שלהם וזהו. הם בהחלט ראויים לשמור על הרווחים שהם הרוויחו מההשקעות שלהם כדי להגן על כלכלת מדינתם, אך האיסור קשה מדי על האוהדים הבינלאומיים.

VPN אמין הוא הפיתרון הטוב ביותר לבעיות כאלה, אז בואו להבין כיצד VPN עובד כדי להטעות את המערכת.

כיצד פועל VPN כדי להעניק גישה לתוכן מוגבל מתפקד גם כדי לעקוב אחר מעקב באמצעות כתובת ה- IP שלך. לכן זה מתקשר ישירות לסעיף העוסק בהגנה מקוונת וכיצד VPNs מעניקים תועלת כפולה. בואו נזהה תחילה את כתובת ה- IP שלך. אתה מחובר לרשת העולמית באמצעות ספק שירותי האינטרנט שלך. הם הקצו לך שרת. כתובת ה- IP של אותו שרת היא כתובת ה- IP האמיתית שלך. זה מופיע בכל פעם שאתה מבקר באתר. זה זמין לכל אחד בצד השני. זה מאפשר לך לעקוב אחר מטרות פיקוח או שיווק ממשלתיות.

מה הפיתרון? הסתר את כתובת ה- IP האמיתית שלך! כך בדיוק עובד VPN. כשאתה מפעיל את ה- VPN שלך, אתה בוחר שרת בהתבסס על המיקום שאתה רוצה להציג לאתרים. לדוגמה, אם ברצונך לצפות בדרמה קוריאנית, כתובת IP בדרום קוריאה צריכה להיות גלויה; אחרת, האתר לא יאפשר לך לצפות בסרטון הווידאו. במקרה זה, עליך לבחור בדרום קוריאה כמיקום המועדף עליך מבין אפשרויות ה- VPN. ספק ה- VPN שלך יקצה לך שרת בדרום קוריאה. מנקודת המבט של אותו אתר דרמה, כתובת ה- IP שלך תראה שאתה מחובר כרגע מדרום קוריאה. לכן, האתר לא ימנע מכם לצפות בדרמה ההיא. מה שקרה הוא שכתובת ה- IP של אותו שרת דרום קוריאני מופיעה כעת ככתובת ה- IP שלך בכל מקום אלא אם תשנה את אפשרויות ה- VPN שלך. זה מסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך ומיקום אמיתי בצורה מושלמת.

אל תדאג אם אינך יכול למצוא שרת שעובד עם אפליקציית הזרימה או האתר הספציפי שלך. רוב ספקי ה- VPN הטובים מציעים צ'אט חי 24/7 עם אנשי מקצוע מיומנים. הם יכולים למצוא בקלות את השרת המתאים ביותר עבורך ולספק עצות לגבי פרוטוקול ה- VPN האידיאלי למטרתך. השרת צריך להיות קרוב אליך לסטרימינג במהירות גבוהה וזה יהיה נהדר אם ספק ה- VPN שלך הוא בעל מספר גדול של שרתים. זה מפיץ את העומס בין שרתים ומאפשר מהירות בזק לטרנינג, משחק והזרמה.

כעת, לאחר שלמדת מה זה VPN ואיך זה עובד, עליך להיות מודע לאפשרויות שלך. יש כמה ספקי VPN נהדרים אך היזהרו שאתרים רבים מתחילים להטיל איסורים על חברות VPN פופולריות. אתה צריך לעשות קצת מחקר תלוי מדוע אתה זקוק ל- VPN. בדוק VPNs פופולריים שמפורסמים בקייטרינג במיוחד לסוג המשתמשים שלך. יש כמה VPNs ידועים במשחקים, סטרימינג ומיקום אימה הוא חשוב ביותר אם אתה מצפה לפתוח את הנעילה של אתרים / יישומים מוגבלים. בדוק אם היתרונות שהם מציעים תואמים את צרכיך והאם המחיר נכון. אין שום סיכוי שלא תמצא את ה- VPN המושלם עם המגוון הקיים בימינו.

קרדיטים לתמונה: wpbeginner.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments