דברים שכדאי לדעת לפני שקונים VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

הפעילות והביטחון המקוונים חייבים לעבור זה לצד זה, אסור להתעלם מכך, מכיוון שהנתונים הם הכל היום ו- VPNs מגנים על נתונים אלה. כל מה שאתה עושה באינטרנט בימינו צריך להיות מאובטח. לא תרצו שיחשפו את המידע האישי שלכם לצד אחר, ואנחנו יודעים שזו לא משימה בלתי אפשרית.


אמנם יש מאה דרכים בהן תוכלו להציל את עצמכם מאסונות מקוונים, אך לא כל אלטרנטיבה אפקטיבית כפי שהיא נראית. עם זאת, ישנם כמה קשרים מצילי חיים שיכולים לתת לך את התשובות לכל השאלות שלך. לאמיתו של דבר, רשתות פרטיות וירטואליות המכונות VPNs הן הכלי הטוב ביותר לבטיחות המקוונת שלך וחיבור מאובטח.

כשמדובר בכתובות IPS מוסתרות, פעילויות מקוונות אנונימיות, אבטחת סיסמאות ופרטים, VPNs משרתים לך חבילה מלאה של הטבות דרך האינטרנט. אבל שום דבר טוב לא מגיע ללא עלות. אם אינך רוצה שום חסרונות ב- VPN שאתה הולך לרכוש, אתה יכול לחסוך כמה דולרים עבור שירותים טובים יותר, לא? אבל אתה וודא שבמקביל אם אתה משלם על משהו, הוא אמור לשרת טוב יותר את מטרתך.

כדי להיות נטול סיכון, עליכם לאשר מספר דברים לגבי השירות. לחיבורי VPN תכונות ומפרטים שונים, ולכן בחירת VPN טובה יותר יכולה להיות מעט טריקית. כדי לחסוך אתכם מבלבול, יש לנו מדריך לגבי איזה VPN לקנות ומה הן התכונות החובות שתצטרכו לחפש ב- VPN.

כדי להשקיע בחיבור VPN, עליכם לדעת תחילה את היסודות כיצד פועלים VPN ומדוע הדבר החשוב ביותר בעולם הדיגיטלי בימינו. במילים פשוטות, VPN הוא כלי לביצוע אנונימי ומוגן בעת ​​ביצוע הפעילויות המקוונות שלך.

אבל, נשאלת כאן השאלה, מה עליכם לחפש ב- VPN? מה התכונה החשובה ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​קניית VPN? 

כדי לענות על כך בואו לחקור מדוע VPNs הם כה פופולריים בימינו. הסיבה העיקרית היא שכולם מחפשים פרטיות מקוונת כצורך הבסיסי שלהם בעולם הדיגיטלי הצפוף של ימינו. והתפקיד העיקרי של VPN הוא בדיוק זה, להגן עליך ברשת! אם אתה משתמש ב- VPN, אתה גולש באופן פרטי, אף אחד לא יוכל לעקוב אחרך, אתה יכול להציג תוכן / אתרים מוגבלים בארצך, ולשחק במשחקים שאינם זמינים במדינה שלך..

לפיכך VPN מועיל להרבה דברים, אך ישנם עוד כמה דברים שכדאי לדעת לפני שקונים VPN. הכנו את המדריך הזה, כך שתוכלו לבחור את ה- VPN שהכי יתאים לכם ולא תתחרטו שקניתם אותו!

להלן המדריך שיעזור לכם להפיק את המרב מהדולרים המושקעים שלכם בכל VPN.

פרוטוקולים

העדיפות שלך היא אבטחה. זהו אחד הפונקציות הבסיסיות ביותר של VPN, כלומר להגן עליך באופן מקוון מפני האקרים ומעקב. פרוטוקולי אבטחה שומרים על בטיחותך ותוכל לגלוש בלי לדאוג לתקלות. האבטחה שאתה רוצה ומחפשת בחיבור VPN מסתמכת על הפרוטוקול ש- VPN מציע לך וישנם סוגים שונים של פרוטוקולים כמו PPTP, L2TP ו- OpenVPN.

PPTP הוא פרוטוקול VPN ישן והוא הפרוטוקול הנפוץ ביותר. היא מציעה אבטחה מינימלית, אך היא מתאימה ממש והיא ככל הנראה הקלה ביותר לשימוש בשאר כל סוגי הפרוטוקולים.

ל- L2TP רמת מאובטחת של קידוד למשתמשים שלה. זה קל לשימוש, במיוחד כשמדובר במכשירי מערכת הפעלה מכיוון שיש להם ממשקים מובנים לפרוטוקול.

OpenVPN הוא סוג אחר של פרוטוקול. זהו הפרוטוקול הפופולרי ביותר מבוסס דפדפן. אם אתה מחפש פרוטוקול VPN המתאים ביותר להורדה, עוקף מגבלות גיאוגרפיות ומתן גישה מרחוק, זהו הפרוטוקול שעליך לחפש ב- VPN שאתה הולך לרכוש..

רבגוניות

גורם חשוב נוסף שעליך לקחת בחשבון הוא לוודא כי אם ה- VPN שאתה הולך לקנות תומך במגוון רחב של פלטפורמות ומערכות הפעלה. בקיצור, זה צריך להיות רב תכליתי. העצה שלנו לכם תהיה לא להגביל את עצמכם לפלטפורמה או מערכת הפעלה אחת. בחר VPN שמציע חיבור בו זמנית למחשב הנייד שלך, למחשב האישי ולסמארטפון שלך, כשנותר מקום נוסף למכשירים אחרים.

תמיכה טכנית

קשה מאוד למצוא שירות לקוחות מועיל ומועיל, עם זאת עליכם לחפש אותו. בחר VPN עם שירות לקוחות טוב, במיוחד אם אתה לא בקיא בתחום זה. קטע שאלות נפוצות ממצה ונציגי מומחים ייעודיים הם סימנים לכך ש- VPN לא רק מציע מוצרים מהממים, אלא גם מעריך את לקוחותיו.

הרשמה אמינה

פרטיותך יקרה. לכן, עליכם לקנות את ה- VPN שיש לו הצפנה אמינה מכיוון שטכנולוגיית הצפנה יכולה ליצור או לשבור VPN. שירות VPN יוצא מן הכלל יציע מגוון של מצבי הצפנה שישלחו את התעבורה שלך באינטרנט דרך שרתים מרובים, וכך נשמרת רמה גבוהה של אנונימיות.

נגישות

מה מועיל שירות VPN שהישג ידו מוגבל? אם ברצונך להשתמש ב- VPN כדי לגשת לתוכן שנחסם במדינתך, אנו ממליצים לשים לב מקרוב לזמינות VPN במדינות שונות. בחר VPN שיש לו שרתים במדינות רבות.

רישומי כניסה

אתה בטוח זקוק להגנה על פרטיות מבלי לחשוף מידע על היסטוריית החיפוש שלך, ולשם כך אתה זקוק למדיניות יומן האפס. אם אתה רציני ומודע לפעילותך המקוונת והפרטיות שלך, VPN הוא ללא ספק החובה שלך. אבל, אתה זקוק ל- VPN שלא שומר על יומני פעילויותיך. VPNs מאובטחים ואין להם כל תיעוד של מה שעשית באופן מקוון מועילים גם למשתמשים וגם לספקי VPN. מכיוון שרשומות רישום מפורטות מפורטות צורכות שטח דיסק, חלק מ VPNs מעזים לשמור על רשומות יומן. וזה כל מה שאתה צריך, VPN שלא עוקב אחר הפעילות שלך.

תכונה להרוג סוויץ '

VPN נוצר עבורך כדי לשמור על כל פעילויות המקוונות שלך בעילום שם ועליו לשרת את המטרה. אתה צריך לדעת ש- VPN שאתה מתכנן להשקיע בו חייב להיות בו מערכת Kill Switch זו. זה לא צריך לנתק את עצמו ולהכניס אותך לחיבור האינטרנט הרגיל. במקום זאת, עם VPN, עליכם להתרחק מכל העיניים בכל עת ולא משנה מה. טוב ועד לסימן ש- VPNs יש תכונה זו של Kill Switch במערכת שלהם, המגנה על חיבור ה- VPN שלך מפני פתאום לא מקוון, וחוסך ממך להיחשף באינטרנט. נניח שאתה נמצא באמצע עסקה בנקאית מקוונת וחיבור ה- VPN שלך נכשל ממש שם. אבל, עם מערכת מתג ההורדות, ה- VPN ינתק את החיבור באופן אוטומטי כך שלא תזרוק לתעבורת האינטרנט עם חיבור האינטרנט הרגיל והלא מאובטח שלך..

מיקום השרת

מספר גבוה של מיקומי שרתים הוא נקודת המפתח שאסור לפספס. "כמה שרתים יש ל- VPN? איפה שרתים אלה ממוקמים? " הן השאלות שצריך לחשוב עליהן לפני קבלת החלטה. עליך לבדוק היכן נמצא ספק VPN או החברה. אם מיקום השרת מיושר לצרכים שלך, זה ה- VPN שעליך לקבל. אם אתה משתמש ב- VPN כדי שתוכל למנוע מגבלות ממשלתיות, עליך ללכת לחברת VPN שנמצאת במדינה שהכי פחות קשורה למדינה שלך, זה המפתח!

מחיר

בצע את המחקר שלך לפני שאתה קונה VPN. ישנם הרבה שירותי VPN נפלאים הזמינים, ו- VPN אינו צריך להיות יקר כדי שהוא יהיה נהדר. יש שפע של VPNs תקציביים שיכולים להתמודד עם אלה היקרים, ולהציע גם תכונות נהדרות. אם אתם חושבים להשתמש ב- VPN בחינם, אז תנו לנו להיות כנים ולומר לכם שהיתרון היחיד של VPN בחינם הוא שאתם לא משלמים כסף עבור זה. כולנו יודעים היטב ששום דבר אינו חופשי באמת בעולם הזה. ב- VPN חינמי, אין כל התחייבות למה שקורה לפרטיות שלך, לאבטחה ולביצועים הכוללים שלך. למעשה, במקרים רבים המידע שלך נמכר למטרות שיווק מקוון, וככה חברות VPN בחינם אלה מרוויחות כסף תוך לא גובות ממך אגורה, מה שגורם לך לחשוב שהן פשוט היו נדיבות.

כיצד לקנות VPN באופן אנונימי?

אלה היו התכונות שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם קונים שירות VPN. עכשיו, בואו נבדוק איך לקנות VPN בצורה חכמה. כדי לחסוך לכם זמן ובלבול, הנה רשימת טריקים של המומחים שלנו כיצד לרכוש שירות VPN בצורה חכמה.

באמצעות כרטיסי מתנה

כעת, כיצד אתה משלם עבור שירות VPN חשוב לא פחות מאיך שאתה רוצה להישאר בעילום שם מאחורי הפעילות המקוונת שלך. תשלום עבור VPN הוא חשוב, אך משימה לא קלה לעבור. כלי אחד שהצבענו כי אמצעי התשלום שלך ב- VPN הוא כרטיסי מתנה. יתכן שיש להם רקב בארנק מאז חג המולד האחרון, ועכשיו זה הזמן לעשות בהם שימוש. חלק מה ספקי VPN קבל כרטיסי מתנה כתשלום. אתה יכול לשלם בקלות עבור שירות VPN על ידי המרת כרטיסי המתנה שלך לתשלום עבור ה- VPN שלך. איך אתה עושה את זה? לחלק מספקי ה- VPN יש את זה באתרי האינטרנט שלהם, אתה יכול לבחור כרטיס מתנה לפי העדפה שלך ותוכל בקלות להחליף את כרטיס המתנה שלך למנוי VPN..

באמצעות ביטקוין

ביטקוין הוא דרך נוספת עבורך לקנות VPN. זה כמו מטבע חדש בשוק ורשת תשלומים חדשה. אתה יכול לשלוח ולקבל Bitcoins מבלי שתצטרך למסור את המידע האישי שלך. אתה יכול בקלות להסתיר את זהות המשתמש שלך ולקבל את הרשמת ה- VPN הרצויה לך.

יש יותר כיצד תוכל לקנות VPN באופן אנונימי ואיזה VPN לקנות. וכך, אנו עוצרים כאן מכיוון שאנו יודעים שהזמן הוא כסף וכעת הבנת את התוספות והקניות של קניית VPN. על קצה המזלג, השקעו בשירות VPN איכותי ותשלמו עם מדיומים אנונימיים עבור אבטחה.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments