האם ספקי VPN שומרים על נתוני משתמש? – חקירה אחרונה

[ware_item id=33][/ware_item]

מרבית ספקי שירותי הרשת הווירטואלית הפרטית (VPN) מתייחסים ברצינות רבה לאבטחה ופרטיות מקוונת. זהו חובה מכיוון שהשירות שלהם עצמו מתמקד במתן ביטחון מקוון בפחות. זו הסיבה שלרוב ספקי שירותי ה- VPN הללו יש מדיניות אבטחה קפדנית. מדיניות אבטחה זו כוללת אי שמירת יומני פעילויות משתמשים, כתובות IP ומידע חשוב אחר של המשתמשים שלה.


זו הסיבה שסקר שנערך לאחרונה בדק VPNs אלה ומדיניותם בנושא אבטחה מקוונת ועד כמה הם עומדים בקפידה. המחקר כלל מעל 100 VPN שהם שמות נפוצים למדי בקרב משתמשים. מהמחקר התגלה שלמעלה מ -26 מתוך 100 שירותי VPN אלה שומרים ואוספים מידע מהמשתמשים שלהם. חלק מהמידע שהם שומרים כולל כתובת IP, מיקום אמיתי, נתוני רוחב פס ואפילו חותמות זמן של חיבור.

האיומים על פרטיות מקוונת ממשיכים להתגבר עם השנים. ועם הכוח של גוגל ופייסבוק להשיג את המידע שלך ולעקוב אחר הפעילויות שלך, קשה מאוד להיות אנונימיים באינטרנט היום.

זו הסיבה שהביקוש ל- VPN מתעצם וגדל מדי שנה והוא צפוי לעלות עוד יותר בשנת 2019. עלות הביקוש תגיע לכמעט 70 מיליון דולר.

סוכנויות מעקב אחר מהלכייך

בין השמות הנפוצים יותר של VPNs שנודעו לשמור על יומני הפעילויות שלך, כוללים BufferedVPN, HolaVPN, HotspotShield, AnonVPN, AceVPN ו- VPNGate. עם זאת, מדיניות האבטחה שלהם קובעת אחרת.

על פי מדיניות האבטחה שלהם, הם עוקבים אחר פעילות המשתמשים אך הם לא מקיימים איתה יומנים. לפיכך, אין להם שום רשומה של פעילויות המשתמשים שלהם.

עם זאת, הוכח כי הדבר לא נכון אצל ספק אחד מבוסס הונג קונג. זאת לאחר שראיין לין, בן 24 שנעצר על ידי סוכני ה- FBI לאחר שנחשף ביומניו על ידי ספק VPN מבוסס הונג קונג..

ראיין לין אולי לא בחור טוב, עם זאת, העובדה שספקי שירותי ה- VPN יכולים למסור מידע לסוכנויות או לארגונים (לא משנה מה הסיבה) היא מדאיגה למדי. ברור שזה סתירה למדיניות הביטחון שלהם.

מהי מדיניות האבטחה אם אינן נכונות?

ספקי ה- VPN הנזכרים לעיל עדיין עומדים על מדיניות האבטחה שלהם על אי שמירת יומנים, על סמך חקירת דו"ח של VPNOverview. הם שומרים רישומים על פעילות המשתמשים שלהם ומידע אישי (מספר טלפון, כתובת דוא"ל וכו '). הם גם שומרים על כתובות IP, נתוני רוחב פס וחותמות זמן.

למרבה הצער, ספק מבוסס הונג קונג אינו היחיד שעושה זאת. כביכול VPNs ידועים אחרים כמו Hotspot Shield ו- HolaVPN אוספים לכאורה נתונים מהמשתמשים שלהם.

מה שאנחנו יכולים ללמוד מכך הוא שלא כל ה- VPNs זהים. לא כולם נכונים לדבריהם או אפילו למדיניות אבטחה. אז לפני שאתה בוחר VPN, כדאי להקדיש זמן להחלטה וללימוד התכונות והמדיניות האבטחה שלהם. כמו כן, חשוב לבדוק אם ל- VPN היו רשומות גרועות לגבי מכירת מידע משתמש או אפילו שמירה על עצמן כביומני משתמש. ואיך תגלו זאת בזמן שבוחרים VPN? ובכן, מאמר זה בוודאי יעזור ברגע המכריע.

דברים שיש לבדוק לפני שרוכשים VPN

עם הרבה VPNs הקיימים כיום, קשה לבחור את הנכון שיספק את האבטחה המקוונת אותה אנו מחפשים. כדי לעזור לך להחליט, הנה כמה מהדברים שאתה צריך לבדוק לפני שאתה רוכש אותם.

מדיניות האבטחה שלהם

לכל VPNs קיימות מדיניות אבטחה. הקפד לבדוק אותם לפני שאתה נרשם לשירותיהם. ודא שהם לא מחזיקים ביומנים, נתונים או כל מה שהוא באופן אישי שלך. אתה יכול לבדוק את זה בכמה דרכים. אחת הדרכים היא לחפש דיווחי חדשות עליהם מפר את מדיניות האבטחה שלהם.

למיקור חוץ למוצרי צד ג '

ישנם מיליוני לקוחות המחפשים VPN. זו הסיבה שרוב ספקי שירותי ה- VPN משרתים מאות ואפילו אלפי לקוחות. על מנת לספק מענה למספר גדול של לקוחות אלה, הם זקוקים לעיתים למרכזי נתונים של צד שלישי. בדוק אם ספק שירותי VPN משתף פעולה עם מרכז נתונים מהימן שיש לו היסטוריית אבטחה טובה ורקע. כמה VPNs אפילו לא ממקמים מיקור חוץ על השרתים שלהם; יש להם משלהם, וזה הכי טוב שאתה יכול לחפש. VPNs מובילים כאלה הם NordVPN, ExpressVPN, גישה לאינטרנט פרטי (PIA), IPVanish ו- VyprVPN.

מיקומים וירטואליים

היקף חלק מספקי שירותי ה- VPN גדול. חלקם אינם מוגבלים רק למדינה אחת אלא משרתים מיקומים רבים ברחבי העולם. חלקם אף נוטים לספק מיקומים וירטואליים או ליצור מיקומים מזויפים. עם זאת, הדבר עלול להזיק למשתמשים מכיוון שהדבר עלול להוביל לדליפות DNS. שמות גדולים בתעשייה מוודאים כי הטיפול בבעיה זו בזהירות מול שרתים חזקים.

שיתוף עמיתים לעמית

כמו כן, טוב לדעת אם ספק שירותי ה- VPN מאפשר לעמית עמיתים שיתוף עמיתים או תעבורת אינטרנט מאתרי שיתוף קבצים כמו BitTorrent. רוב ה- VPN מאפשרים זאת. NordVPN, למשל, מאפשר תנועה באינטרנט באתרי שיתוף קבצים.

אמצעי תשלום

אמצעי התשלום הנפוץ ביותר של אמצעי VPN הוא PayPal. חלקם מקבלים גם cryptocur מטבעות כמו ביטקוין. כך שאם אתה רוצה אנונימיות מלאה בעסקה שלך, הם ממליצים להשתמש ב- cryptocurrency.

תלוי בבחירת התשלום שלך, עדיין טוב לדעת אם ספק שירותי VPN לא שומר על המידע הכספי הרגיש שלך על ידי ביצוע אמצעי התשלום הנכונים והמשתמשים..

מקווה שעצות אלו יעזרו לכם למצוא את ה- VPN הנכון. רק זכור ש- VPN יכול להעניק לך את האבטחה המקוונת שאתה זקוק לה. רצוי גם למחוק עוגיות בכל פעם שתסיימו לגלוש באינטרנט כדי להגן גם על הנתונים שלכם בעצמכם.

BestVPNDeals ממליץ על VPNs מובילים המבטיחים אבטחה מקוונת

  1. NordVPN
  2. ExpressVPN
  3. גישה פרטית לאינטרנט
  4. VyprVPN
  5. IPVanish
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments