ההבדל בין פרוקסי, VPN וטור – מה עדיף?

[ware_item id=33][/ware_item]

אנו חיים בעידן דיגיטלי בו הכל נשלט על ידי שירותי אינטרנט מקוונים. לשירותים מקוונים יש חשיבות ושימוש אדירים, אך איתם מגיעים חלק מהסיכונים המסוכנים והמפחידים ביותר למשתמשים בשירותים המקוונים הללו..


לפעמים השימוש במשאבים מקוונים בכדי להשיג משימות מסוימות מוכיח את הסכנה בתחפושת. עכשיו, האינטרנט אינו מאובטח כמו שהיה פעם. בתקופה האחרונה, כל רגע אחר אנו שומעים על מתקפת פריצה לביטחון המשתמש ופרטיותו.

בתרחיש זה הדרך החכמה ביותר לשמור על פרטיותך היא השתמש בשירותים מקוונים באופן אנונימי עם זהותך מוסתרת. למטרה סודית זו, מה שאנשים בכל רחבי העולם משתמשים בהם הם שלושה שירותים בסיסיים. אלה כוללים את הדברים הבאים:

  • טור
  • פרוקסי
  • VPN

לפני שאתה משווה את כולם ומודיע לך על העובדות לגבי אחד מהם עדיף או נחות משני אחרים, חשוב לקבל מושג מהם השירותים הללו ומה הם מציעים. להלן הסבר קצר על שלושת השירותים הללו.

VPN TOR PROXY הסיכום!

Tor: המילה Tor נגזרת מהתוכנה המקורית הנקראת "נתב הבצל". בעיקרון מדובר בתוכנה חינמית המאפשרת למשתמשים להישאר בעילום שם תוך שימוש בשירותים מקוונים. Tor יכול לשמש כשכבת אבטחה חזקה ונוספת לשמירה על אנונימיות ברשת אם משתמשים בה יחד עם שרת VPN.

שרתי פרוקסי: שרת פרוקסי הוא בעצם הישות האמצעית בין האדם שמשתמש בשירות המקוון במכשיר נקודת קצה (למשל, המחשב האישי של אדם) לבין השרת ממנו מבוקשים שירותי החיבור. שרתים אלה נמנעים מההגבלות של הרשת, ולכן מאפשרים למשתמשים לגשת לכל דבר שהם רוצים.

VPN: VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. המטרה הבסיסית של VPN היא ליצור קישור מקודד בטוח בין מחשב המשתמש לשרת. ניתן לחשוב על קישור זה כמנהרה המחברת את המחשב שלך לשרת שמנוהל עליו שירות ה- VPN.

השוואה! VPN לעומת פרוקסי לעומת טור

כעת נסתכל על היתרונות והחסרונות של שלושת השירותים הללו ונעשה ניגודיות ביניהם.

טורס היו השירותים הראשונים ששימשו אי פעם לצורך קבלת אנונימיות ברשת, אך הם לא כל כך משתמשים כעת. שירותים אלה דורשים בדרך כלל תוספות נוספות של VPN בכדי לספק ביטחון חזק. האקרים הותקפו פעמים רבות על ידי האקרים. ברגע ש- FBI תקף גם אותם וזה גורם לאמינות ובביטחון הרשת שלהם לספק.

שרתי פרוקסי הם בדרך כלל ללא עלות אם הם ציבוריים. הם יכולים גם לעזור בפתיחת נעילת רוב התוכן הנעול. ניתן לגשת אפילו לסוג התוכן המוגבל באזור המשתמש באמצעות שרת Proxy. הם בדרך כלל מספיקים בכוחות עצמם לגלישה בחיבור פשוט. עם זאת, ברוב הפעמים, אין הצפנה בשרתי פרוקסי. אם כן, ישנו סיכון לגישה אל הנתונים שלך על ידי צדדים שלישיים מהם אתה מסתיר אותם. האנשים המפעילים שרת זה יכולים לקרוא את כל המידע וזה מסכן את ביטחונך שכן האדם שמנהל את השרת יכול להיות האקר. לאחר ששרת זה התפרסם, אתרים רבים חסמו אותו גם, ולכן אפילו באמצעות שרת פרוקסי לפעמים אינך יכול לגשת לתוכן שבחרת..

במיוחד מסיבות כאלה, VPNs הם ספקי האנונימיות הטובים ביותר באינטרנט עד כה. בדרך כלל הם אינם נטולי עלות, במיוחד אם הם הטובים ביותר, אך ניתן לסמוך עליהם בקלות על השירותים שלהם. VPNs מספקים לך אנונימיות יוצאת דופן וגם מצפינים את הרשת שלך. בנוסף הם יכולים לבצע את העבודה של שרתי פרוקסי. תוכל גם לקבל קצת מידע על המדיניות של ספק VPN. לעתים הם צורכים יותר זיכרון אך יש להם הרבה תכונות נוספות מדהימות כמו הגנת דליפות DNS, DNS פרטית וחומות אש NAT.

הנה, הסתכל בכמה VPNs מדהימים ותכונותיהם:

ExpressVPN

זהו אחד ה- VPN הנפוצים ביותר בכל רחבי העולם. אתה יכול להשיג VPN זה לתג קצת יותר יקר, אבל אתה יכול לסמוך ב 100% על השירותים והיעילות שלו. ExpressVPN זמין לכל מכשיר שנע בין מחשבים למחשבים ניידים לטלפונים סלולריים וכו '. VPN של אקספרס הוקמה בשנת 2009 ונחשבת כיום לאחת מהשירותים המובילים בתחום הסודיות המקוונת. תכונות ExpressVPN בסיסיות כוללות גישה לאתרים חסומים בכל מקום ובכל זמן, יותר ממאה מיקומי שרת המאפשרים יותר ויותר גישה, מהירות מהירה במיוחד ומערכת תמיכה חיה 24/7 בצורה של צ'אטים. ניתן להוריד אפליקציית VPN של אקספרס לכל מכשיר.

NordVPN

זהו עוד שירות אבטחה מקוון מדהים בעולם. זה נחשב הנוח ביותר לשימוש מבין כל שירותי ה- VPN. זה נותן לך הצפנת תאריך כפול, מהירות בזק, שירות ידידותי למשתמש, עלויות נמוכות ועוד יתרונות רבים אחרים.

VyprVPN

VyprVPN הוא עוד שירות ספקי אבטחה מדהים בעולם. תוכלו לגשת אליו בקלות גם בכל מכשיר. ל- VyprVPN חיבור מהיר מאוד מהיר. תכונות אחרות של VyprVPN כוללות שום סיכון של צד שלישי, ויסות הפלה, שירות ללא הגבלה, אפליקציות ידידותיות למשתמש, יותר משלוש שכבות של הליך הצפנה, חומת אש Nat, וזמינות 24/7, 365 יום בשנה.

גישה פרטית לאינטרנט

לגישה לאינטרנט פרטי יש את שירותי האבטחה הטובים ביותר אי פעם. אלה כוללים כמה שירותים בסיסיים כמו לקוח VPN פשוט, חיבור VPN בלחיצה אחת, ואיתור השרת הטוב ביותר. שירותים מתקדמים אחרים כוללים העברת נמל, הגנת דליפות DNS, הגנת ניתוק, תצורות חלופיות, קנייה בטוחה ומאובטחת של ה- VPN. לגישה לאינטרנט פרטי יש כמה מאפיינים יוצאי דופן מאוד כמו חשבון VPN מאובטח, הצפנת WIFI, תמיכה ב- P2P, PPTP, Open VPN ו- L2TP / IP Sec, הוא חוסם עוקבים אחר מודעות, מגן מפני תוכנות זדוניות, יש מספר שערים VPN ורבים מכלולים מצוינים אחרים..

הסתר את ה- IP שלי

שירות VPN זה מאפשר לך גישה לאתרים חסומים, ליהנות מגלישה פרטית, לגלוש באינטרנט תוך שמירה על אנונימיות, וגם מצפין את החיבור שלך. העיקרון הבסיסי הוא שאתה משנה את כתובת ה- IP שלך עם הסתר את ה- IP שלי, ובתמורה, אתה מקבל גישה אנונימית לכל מה שאתה צריך.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments