ביטורנט לעומת uTorrent – מי עדיף?

[ware_item id=33][/ware_item]

כאשר נוצר לראשונה פרוטוקול BitTorrent, הוא נדרש לקוח BitTorrent אשר נדרש את Bram Cohen ו- BitTorrent, Inc. לשחררו בשנת 2001. ישנן מספר אפשרויות זמינות כיום אך לקוח BitTorrent ידוע עדיין בשם Mainline. אתה יכול להיות בטוח שהלקוח המקורי חייב להיות הבחירה הטובה ביותר אך זה לא תמיד המקרה. אחוז גבוה של משתמשי סיקור ממליץ על μTorrent. שני הלקוחות חולקים קווי דמיון רבים אך יש גם כמה הבדלים שעשויים לעזור לך להחליט איזה מהם מתאים לך יותר.


ממשק המשתמש בהחלט זהה. הסיבה לכך היא ש- μTorrent פותח על ידי אותו צוות כחלופה ל- BitTorrent ארבע שנים לאחר מכן. במהלך השנים היו גרסאות שונות של μTorrent בפרט. הייתה שונות רבה יותר בתכונות בין השניים לפני כן אך לאחרונה הם כמעט באותה רמה. ביטורנט לעומת μTorrent 2019 הוא עדיין נושא חם אחרי כל השנים הללו. נראה שרוב המשתמשים עדיין לא מודעים לתכונות של לקוחות אלה.

קרא גם: אתרי הטורנט הטובים ביותר לטרנינג

משתמש סיקול ישקול מספר גורמים לפני שיבחר μTorrent או BitTorrent. בואו נסתכל כיצד שני הלקוחות הפופולריים האלה משתווים זה לזה לאחר העדכונים האחרונים שלהם.

מודעות & VPN

איש אינו מעריץ את הנחיתה של מודעות תוך כדי הורדת סיקורים. למרבה הצער, לא BitTorrent ולא μTorrent הם קוד פתוח. בעבר BitTorrent פעל ללא מודעות ומשתמשי μTorrent התלוננו כל הזמן על בעיות הקשורות למודעות. הם טענו שמודעות האטו אותה באופן אוטומטי ושיבשו את זרימתם. כשמדובר במודעות, אף אחד מהם אינו עדיף על האחר. אם תשימו לב לחבילות שלהם, תוכלו לשים לב שהם כמעט זהים. על מנת להסיר מודעות, מוצעת לך שניהם תוכנית מחיר של $ 4.95 דולר לשנה.

קרא גם: VPN זול ל- BitTorrent

היתרון היחיד שיש בכך הוא שלא תטרידו יותר מודעות. חבילת ה- Pro מסירה מודעות, מאפשרת לך להפעיל קבצים באופן מיידי, מספקת אבטחה, מאפשרת להמיר קבצים ולהפעיל אותם ב- HD. התכונות שוות עבור שניהם ועולות לך 19.95 דולר בשנה. הדבר היחיד שעוסק במאזניים לטובת μTorrent הוא תוכנית המחיר השלישית "PRO + VPN" הזמינה תמורת 69.95 דולר לשנה. זה אולי נשמע כמו המון אבל חשבו על חיפוש וחיבור של VPN אחר עם לקוח הטורנט שלכם. זה יהיה כאב ראש נוסף ועשוי לעלות לך יותר כסף. מומחים ממליצים בחום להשתמש ב- VPN סוחף אמין בזמן שאתה מוריד סיקור. זה מגן על נתונים שנכנסים ויוצאים מהמערכת שלך מפני האקרים ברשת ציבורית. זה גם מונע מעקב אחרך באמצעות כתובת ה- IP שלך, וזה יהיה חכם בהתחשב בפיצוחים האחרונים באתרי סיקור בלתי חוקיים.

בדוק סיקור

מהירות הורדה

הסיבה שמשתמשים בוחרים טורנטים על פני הורדות קונבנציונאליות היא המהירות, כך שזה יהיה שיקול גדול בלקוח BitTorrent לעומת דיון μTorrent. כאשר BitTorrent עדיין היה קוד פתוח, אנשים נהגו לומר שהוא מהיר יותר מכיוון ש- μTorrent היה סתום עם מודעות. זה כבר לא המקרה, אז איך שניהם מתנגדים זה בזה עכשיו? משתמשים דיווחו כי BitTorrent עדיין נשאר מהיר יותר של שני הלקוחות. ככל הנראה, BitTorrent עדיף בניהול מודעות כך שזה לא משפיע על תהליך ההטלה ככל שזה קורה ב- μTorrent. לשניהם ניהול רוחב פס מובנה בכדי למקסם את מהירות ההורדה של סיקור. זכור כי VPNs גם מורידים את מהירות המערכת שלך. VPN מכין ערוץ מוצפן שכל המידע הנכנס והיוצא שלך יעבור. ככל ששרת ה- VPN שלך קרוב יותר, כך החיבור חזק יותר ומהירותו גבוהה יותר. כך שתוכלו לנקוט באמצעי זהירות כדי להבטיח שהמהירות שלכם לא תקטן כל כך הרבה בזמן הורדת טורנטים וכשהפעלת VPN בו זמנית..

קרא גם: טורנט בבטחה ובאנונימיות

גודל התוכנית

סיבה נוספת לכך שאתה עשוי להישען לעבר μTorrent בקרב בין לקוח BitTorrent לעומת μTorrent הוא הגודל. מכיוון שמשתמשים אובססיביים ליישומים בימינו, אתה צריך מקום במכשיר שלך כדי לשמור ולהפעיל אותם. כל הזמן צורך לנקות את מטמון היישומים אינו רצוי. הם רוצים לקוח סיקור קל משקל ואינו אוכל יותר מדי משאבים במערכת שלהם. אם אתה מודע מאוד לגודל הקובץ, μTorrent יתאים לך. זה מפורסם בסביבות 2MB בלבד. BitTorrent משמעותית בכמות גדולה מזו, כך שבוודאי תרצה לחסוך יותר מקום במכשיר שלך במקרה זה.

הורדות סימולטניות

משתמשים שמורידים קבצים קבוע דרך סיקור יכולים להיות מעט חסרי סבלנות ומבקשים לבצע את העבודה מהר יותר. כבר הוזכר כי נראה כי BitTorrent זכה בקטגוריית המהירות של הדיון ב- BitTorrent לעומת μTorrent 2019. עם זאת, מדובר על יותר מסתם מהירות. כנראה שיש לך כמה קבצים שאתה צריך להוריד בפרק זמן מסוים. אם תפתח קישור לסיקור ב- μTorrent הוא מייד יתחיל להוריד אותו. תוכל לראות את ההתקדמות בצורה של אחוז ומצב ההורדה שלך. אם ברצונך להוריד קובץ נוסף ב- μTorrent במקביל, תצטרך להפעיל את הקובץ הפעיל להשהיה או להכניס את האחר לתור. נחש מה? BitTorrent לא גורם לך לחכות ככה. כל שעליך לעשות הוא לפתוח קישורי טורנט מרובים ב- BitTorrent והם יורידו זה לצד זה. זו הטבה גדולה של BitTorrent.

מערכות הפעלה

אם מדברים על מערכות הפעלה, אין הרבה מה להוסיף ללקוח BitTorrent לעומת דיון μTorrent מכיוון ששניהם תואמים למספר מערכות הפעלה נפוצות. אתה יכול להתקין BitTorrent ו- μTorrent בהתקנים עם Microsoft Windows, Mac OSX, Linux ואנדרואיד. אתה יכול להריץ אותם במחשב השולחני, הטאבלט או הטלפונים שלך. הם מבצעים ביצועים טובים בכל המכשירים ועברו אופטימיזציה לכל מערכת הפעלה. במקרה שאתה מחפש לקוח סיקור למערכת הפעלה מעורפלת יותר, נסה שידור.

גם לקוח BitTorrent וגם μTorrent מציעים כמה תכונות נפלאות עבור משתמשי סיקור. הם מספקים פונקציונליות נהדרת ואבטחה הדוקה עם כדאיות.

הפניה לידע

איליופוטו, מ., סיגנוס, ג., יאנג, אקס., & רודריגז, פ '(2010, אפריל). השוואה בין לקוחות BitTorrent בטבע: המקרה של מהירות ההורדה. ב- IPTPS (עמ '11).

Csernai, K. מצב הפרטיות ברשתות P2P ו- BitTorrent.

ג'אנג, סי, דהונגל, פ, וו, ד., & רוס, ק. וו (2010). פתיחת המערכת האקולוגית של BitTorrent. עסקאות IEEE במערכות מקבילות ומופצות, 22 (7), 1164-1177.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments