הכל אודות SmartDNS – מה הם הספקים הטובים ביותר ומדוע?

[ware_item id=33][/ware_item]

בעבר דיברנו רבות על טור, פרוקסי, VPN ופרוטוקולי VPN. עכשיו הגיע הזמן להאיר את הקהל שלנו לגבי SmartDNS. מה בדיוק SmartDNS וכמה חכם זה מאפשר לך לעקוף בקלות את הגבלת הגיאוגרפיה מבלי להשפיע על המהירות? אז, נשאו איתנו וקראו במיקוד מלא, זה יהיה מועיל כמו גם אינפורמטיבי אם אתם אוהבים לקרוא על טכנולוגיה.


SmartDNS להדיוט - הסביר!

תוכן האתר המוגבל גיאוגרפי מעצבן. זה מאוד מאכזב שהבידור שעשוי לאנשים מוגבל לקהל פחות, כאשר המעריצים שלו בכל רחבי העולם, כמו "משחקי הכס". ואז המיתוס של חופש האינטרנט בא לרקוד מולך, כאשר ברקע אתה רואה את ההודעות כמו "תוכן חסום" או "תוכן מוגבל באזור / אזור שלך". 

כן, אני יודע שהתמודדתם עם תרחיש זה בעבר והוצאתם סכום נאה על VPNs שבמציאות, הופכים את הזרמת לאיטית! אז אתה צריך לדעת על הטכנולוגיה המתאימה לדברים הנכונים. לצורך העניין אנו עומדים ליידע אתכם על טכנולוגיה שתוכלו להשתמש בה כדי לטרול הגבלה גיאוגרפית ולזרום בצורה חלקה ללא טרחה.. 

השימוש בטכנולוגיה זו תלוי במטרה שלך. אם אתם ששים לעקוף מגבלות גיאוגרפיות וליהנות מסטרימינג מקוון וצפייה בסרטים האהובים עליכם, תכניות טלוויזיה (נרקוס, חליפות, משחקי הכס), ספורט (ליגת האלופות, ליגת העל, לה ליגה), מוסיקה (ספוטיפיי / פנדורה) או לכל תוכן וידאו או שמע אחר, אז אתה זקוק ל- DNS חכם לשם כך. אבל, מה זה DNS חכם?

קרא גם: ה- VPN הטוב ביותר למשחקים מקוונים

הכל אודות SmartDNS

SmartDNS הוא שירות בו תוכלו להשתמש כדי לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי. הסיבה לכך שה- DNS החכם הפך פופולרי במיוחד נובעת מהגדלת השימוש בטכנולוגיית חסימה גיאוגרפית על ידי ספקי תוכן כמו Netflix. DNS חכם מסתיר את המיקום הגיאוגרפי שלך, וכך תוכל לצפות בתוכן חסום גיאוגרפי מכל מקום בעולם.

זוהי טכנולוגיה די טובה לטרול הגבלות גיאוגרפיות. DNS Smart הוא טכנולוגיה שעוזרת לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולהזרים את התוכן מרחבי העולם. אתה יכול למעשה לעשות את זה מכל מקום בעולם.

הנה החלק הכי טוב! DNS חכם אינו משפיע על המהירות שמשתמש כלשהו מקבל מספק שירותי האינטרנט שלהם (ISP). DNS חכם עוזר לך לשנות את ה- DNS שלך ומאפשר לך להשתמש בשרתי ה- DNS הייעודיים שלהם שבהם ניתן לגשת לאתרים החסומים. אז ברגע שאתה משנה את הגדרות ה- DNS שלך, המכשיר שלך מקבל את הכוח לעקוף מגבלות גיאוגרפיות כלשהן. זה לא מאט את מהירות האינטרנט שלך מכיוון שהוא לא מצפין את הנתונים שלך. אז אתה יכול להשיג את מלוא המהירות שאתה מקבל בדרך כלל מספק האינטרנט שלך. 

זוהי הבחירה הטובה ביותר עבור כל חובבי הבידור שאוהבים להזרים סרטים, תכניות טלוויזיה, ספורט, מוזיקה או כל תוכן אחר שנחסם באזורים שלהם. ובכן, רוב היישומים והתוכנות של SmartDNS זמינים למספר מכשירים, לכן אנו דואגים לרשום רק את השירותים שיש להם אפליקציות זמינות ב- iOs, Android ותוכנה הזמינים ב- Windows. 

אנו מבינים את הכאב שלך ואנחנו כאן בכדי לתת לך את הפתרונות הנכונים שיעזרו לך להשיג גישה מלאה של בידור במכשיר המועדף עליך, כך שתוכל להפיק ממנו את המרב..

היתרונות של שירותי SmartDNS

 1. הם עובדים כמעט על כל המכשירים
 2. DNS חכם אינו מאט את מהירות חיבור האינטרנט שלך
 3. שירותים אלה הם די נוחים
 4. הם מאפשרים לך לגשת לאתרים חסומים מאזורים שונים
 5. שירות מהיר
 6. קל לשימוש
 7. משפטי
 8. שרתי פרוקסי בטוחים יותר מאשר אקראיים
 9. אידיאלי למטיילים עסקיים
 10. גישה למדיה חברתית במקומות בהם היא חסומה, כמו סין.

האם SmartDNS משפיע על מהירות החיבור לאינטרנט?

בכלל לא. בניגוד ל- VPN, DNS Smart אינו משתמש בשום סוג של הצפנה, זו הסיבה שאתה יכול להשתמש במהירות האינטרנט המקורית שלך וליהנות מכל תוכן אינטרנט שאתה אוהב..

כיצד עובד פרוקסי SmartDNS?

DNS הוא הצורה הקצרה של מערכת שמות הדומיינים. זה כמו ספר טלפונים. זה משנה את השם מבוסס השפה לכתובת IP שהמחשב יכול לזהות.

DNS חכם משתמש בשרתי פרוקסי ייעודיים כדי לשנות את ה- DNS של המכשיר שלך, אך הוא לא משנה או מסתיר את כתובת ה- IP שלך בפועל. זה רק משנה את האופן בו אתר קורא את כתובת ה- IP שלך.

האם חומת אש של SmartDNS יכולה לעקוף?

DNS חכם אינו מסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך, לכן אינך יכול לעקוף חומות אש. מגבלות חומת האש לא יוסרו גם אם אתה משתמש ב- DNS חכם.

כיצד לעקוף את גיליון ה- Proxy של ה- DNS השקוף

פרוקסי ה- DNS השקוף בהם ספק שירותי האינטרנט שלך משתמש יכול להיות מטריד ומעצבן מאוד, מכיוון שהוא גורם לך להשתמש ב- DNS משלהם במקום בזה שהוקצה לך על ידי ספק ה- DNS שלך. ובכן, החדשות הטובות הן שאתה יכול לעקוף את הבעיה הזו, אבל הפיתרון יעבוד רק אם יש לך נתב DD-WRT עם תמיכה בטאבלטים של IP. אם ברשותך הנתב DD-WRT, עקוב אחר הפקודה המופיעה למטה בעת קביעת התצורה של חומת האש של הנתב:

iptables -t nat -A PREROUTING -i br0 -p udp -dport 23 -j DNAT -to 8.8.8.8:54

לאחר מכן, הם יוודאו כי בקשות ה- DNS שהמכשיר שלך שולח, ישתמש ביציאה 54 במקום ביציאה 53 וזה יעקוף את הבעיה הזו.

SmartDNS לטרנינג

DNS חכם לא באמת יעשה עבורך כלום אם תשתמש בו להורדת טורנטים. הסיבה היא ש- DNS חכם אינו מסווה את כתובת ה- IP האמיתית שלך ואינו מצפין את התנועה שלך. ספק האינטרנט שלך יכול לראות בקלות שאתה מוריד סיקורים גם אם אתה משתמש ב- DNS חכם, דבר שיכול להיות בעיה אם זה נושא משפטי רגיש במדינה שלך.

8 סימנים לשירות SmartDNS נהדר

 1. ידידותי למשתמש
 2. אפליקציות תואמות חוצות-פלטפורמות
 3. מספר גדול של אתרי אינטרנט שלא חסמו מראש
 4. מספר הגון של אזורים שלא חסמו
 5. תכונות DNS עוצמתיות
 6. שירותים נוספים
 7. ניסיון חינם
 8. מדיניות החזרים
טיפ: 

עדיף לבחור ספק DNS חכם שמציע גישה ל- DNS חכם לצד אפשרויות אחרות כמו VPN ופרוקסי. זה אמור לספק גישה גם ללקוחות תואמים חוצה פלטפורמות ויש לו רשימה ארוכה של אתרי אינטרנט שלא חסמו מראש.

מה ההבדל בין SmartDNS ל- VPN?

ל- VPN ו- DNS חכם יש קווי דמיון רבים, אך הם פועלים בדרכים שונות באופן מהותי. נראה מה ההבדלים בין VPN ל- DNS חכם.

 1. VPN משתמש בהצפנה, DNS חכם אינו עושה זאת.
 2. שירות VPN מכיל את כל המידע שמגיע מהמכשיר שלך, Smart Smart פשוט מתרגם כתובת אתר לכתובת ה- IP הספציפית של השרת שאליו אתה צריך להתחבר..
 3. VPN מסווה לחלוטין את ה- IP שלך, DNS חכם אינו מסווה את ה- IP שלך באופן מלא.
 4. VPNs מציעים אבטחה נוספת, DNS חכם לא.

להלן שירותי SmartDNS + VPN הטובים ביותר שאתה חייב לנסות!

 1. NordVPN
 2. Getflix
 3. Unlocator

NordVPN

NordVPN הוא אחד מספקי ה- VPN המובילים הזמינים כרגע. עם התכונות המעולות והחבילות המעניינות שלה, NordVPN זכתה לתהילה עולמית. יחד עם היותו VPN המוביל בדירוג, ל- NordVPN DNS משלה כדי לשפר את האבטחה המקוונת הגדולה שלהם עוד יותר. ה- DNS שלהם מונע דליפות כתובות IP שאינן ניתנות למניעה אך ורק עם חיבור VPN פעיל, ויכולים לגרום לכך שגורמים שלישיים יוכלו לאסוף את נתוני משתמש VPN באמצעות נקודות חמות WiFi לא מאובטחות..

מאפיינים 
 1. אבטחה ופרטיות ברמה גבוהה
 2. מתג הרג אוטומטי
 3. הגנת דליפות DNS
 4. מדיניות ללא יומן
 5. VPN כפול (הוא משתמש בשני שרתים לצורך אבטחה מרבית)
 6. הצפנה בדרגה צבאית
 7. CyberSec (פיתרון לחסימת תוכנות זדוניות)

בקר באתר

Getflix

Getflix משמש לגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. היא מאפשרת למשתמשים מכל רחבי העולם לגשת לסרטונים גלובליים ולהזרמת מוזיקה והיא משתמשת בטכנולוגיית DNS חכמה ו- VPN כדי לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות הללו.. 

תכונות Getflix SmartDNS:
 1. תומך בלמעלה מ- 200 ערוצים
 2. עובד על כל המכשירים
 3. מהיר
 4. ידידותי למשתמש
 5. תמיכת לקוחות 24/7
 6. תמחור חודשי נמוך
 7. אתה יכול לבטל בכל עת
 8. הרשמה חינם
 9. משפט בן 14 יום
 10. אין צורך בכרטיס אשראי
תכונות VPN של Getflix:
 1. בטיחות ופרטיות
 2. מהיר
 3. רשת ענקית של שרתים גלובליים
 4. ידידותי למשתמש
 5. תמחור חודשי נמוך
 6. שרתים מהירים ומאובטחים

בקר באתר

Unlocator

Unlocator היא חבילה שלמה של פרטיות, אבטחה וביטול חסימה. 

מאפיינים:
 1. Unlocator היברידית (ליהנות מתכונות האבטחה של VPN יחד עם השימוש בזרם DNS חכם)
 2. גישה בלתי מוגבלת לאתרים המועדפים עליך
 3. 50 מיקומים וירטואליים
 4. 58 פלטפורמות ומכשירים נתמכים
 5. קל לשימוש
 6. קל להתקנה
 7. מהירות גבוהה
 8. הרשמה פשוטה
 9. אין צורך בכרטיס אשראי
 10. ניסיון חינם למשך 7 ימים
 11. צ'אט חי
 12. מאפשר אימה
 13. מבטל את חסימת Netflix
 14. 5 חיבורים בו זמנית
 15. תמיכת לקוחות 24 שעות ביממה
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments