הגרלת גביע העולם: ניתוח וחיזוי קבוצתי אחר קבוצה

[ware_item id=33][/ware_item]

אם ברצונך לקרוא קבוצת FIFA לפי ניתוח קבוצתי, המשך לקרוא את זה, אך אם אתה רוצה ניתוח חצי גמר וסופי FIFA מאשר לקרוא בלוג חדש:


חצי גמר וניתוח סופי של פיפ"א העולמי עם תחזיות

ההגרלה נעשית ושלב הכדורגל הגדול ביותר מוכן לקבל את פני השחקנים הטובים ביותר שמשתתפים בגביע העולם של פיפ"א 2018. כל קבוצה היא תחרותית וההתרגשות יכולה להיעשות על ידי האנדרדוגים מכיוון שהכדורגל עוסק במי שמספק עד היום. בואו נסתכל על הקבוצות של FIFA WorldCup 2018:

32 קבוצות ו 8 קבוצות

קבוצה א: רוסיה, אורוגוואי, מצרים, ערב הסעודית

קבוצה B: פורטוגל, ספרד, איראן, מרוקו

קבוצה ג: צרפת, פרו, דנמרק, אוסטרליה

קבוצה D: ארגנטינה, קרואטיה, איסלנד, ניגריה

קבוצה ה ': ברזיל, שוויץ, קוסטה ריקה, סרביה

קבוצה ו ': גרמניה, מקסיקו, שוודיה, דרום קוריאה

קבוצה G: בלגיה, אנגליה, תוניסיה, פנמה

קבוצה H: פולין, קולומביה, סנגל, יפן

באמת קשה להחליט איזו קבוצה היא "קבוצת המוות", אך נסכם את זה שתחליטו.!

רוסיה, צרפת ואנגליה קיבלו תיקו יתרון. ספרד תיקח על עצמה את פורטוגל בקבוצה B, בעוד ארגנטינה משכה את אחת הקבוצות הקשוחות בסיבוב הראשון להיות עם קרואטיה, ניגריה ואיסלנד. מקסיקנים, אלופת הקונאקף, ישחקו את אלופת ההגנה, גרמניה. בקבוצה "F" זה יהיה משחק טוב בין נבחרת שבדיה לדרום קוריאה. יפן יכולה גם להרגיז ולהמשיך לסיבוב ה -16, בוא נחכה ונראה איך הדברים מסתדרים בסופו של דבר.

ניתוח קבוצת A:

צוותים: רוסיה, אורוגוואי, מצרים, ערב הסעודית

ערב הסעודית העפילה סוף סוף למוקדמות פיפ"א לאחר 2 כישלונות רצופים, והם יתמודדו מול המארחת, רוסיה, וכולם מחכים לרגע ל צפו בגביע העולם בפיפא בשידור חי באינטרנט. שתי הקבוצות חלשות על הנייר, אך לרוסיה עדיין יהיה יתרון קל להיות הקבוצה הביתית. הקבוצה מאוזנת היטב והקבוצה היחידה שבטוחה להתקדם לשלב הבא היא לא אחרת מאשר Team אורוגוואי.

תחזיות: רוסיה ואורוגוואי ככל הנראה

ניתוח קבוצת B:

צוותים: פורטוגל, ספרד, איראן, מרוקו

פורטוגל וספרד למתמודדים חמים על גביע העולם של פיפ"א, המשחק היחיד בקבוצה שעומד להיות מותחן נושך ציפורניים. כמו כן, לא נזלזל במרוקו, הם קיבלו שילוב טוב והופיעו בצורה יוצאת דופן במוקדמות, אז כדאי שתיזהר. בקבוצה יש גם איראן שהצליחה בצורה טובה למדי תחת המאמן הפורטוגלי קרלוס קוירוז, לא יכולה לחכות לראות את איראן נגד פורטוגל ב -25 ביוני.

תחזיות: פורטוגל וספרד ללא ספק!

ראה מדריך: איך לצפות ב"פיפי עולמי "בקודי

ניתוח "C" בקבוצה:

צוותים: צרפת, פרו, דנמרק, אוסטרליה

אם הייתה לצרפת בחירה, הם לא היו יכולים לכתוב את התסריט טוב יותר מזה. בהיותם בקבוצה עם פרו, אוסטרליה ודנמרק, זה הולך להיות הליכה קלה אבל הם לא יכולים לקחת שום צוות בקלילות; זה כמובן גביע העולם. בכל הנוגע לדירוגי פיפ"א פרו היא החלשה ביותר ואילו אוסטרליה ודנמרק לא צריכות להטריד את הקבוצה הצרפתית כל כך מקווה שתעלה את הקבוצה.

תחזיות: צרפת ודנמרק יבטיחו מקום בסיבוב ה -16.

ניתוח "D" בקבוצה:

צוותים: ארגנטינה, קרואטיה, איסלנד, ניגריה

ארגנטינה היא הפייבוריטית החמה מקבוצה D, עם זאת, זו לא תהיה כוס תה בשבילם. כל צוות מאוזן היטב ויכול להקדיש זמן קשה. למרות היותו הזרע הרביעי, אף קבוצה לא יכולה לראות את ניגריה בתיקו חלש!

הקשר הניגרי וילפרד אומר שהמפתח להעפילה לסיבוב ה -16 הוא לתת 200% מול איסלנד וקרואטיה, שני משחקי הפתיחה הראשונים לניגריה.

אבל אנחנו עדיין לא יכולים להחליט אם קבוצה D היא פשוטו כמשמעו קבוצת המוות.

תחזיות: ארגנטינה וניגריה להמשיך

קרא גם: הקבוצות הטובות ביותר לצפייה בכדורגל הזה של פיפ"א 2018

ניתוח "E" בקבוצה:

צוותים: ברזיל, שוויץ, קוסטה ריקה, סרביה

ברזיל לא תתקנא במיוחד בצרפת, מכיוון שהיא תתמודד מול קוסטה ריקה, שוויץ וסרביה במשחקי הקבוצה. אבל האם זה באמת קרב על המקום השני? לא, אנחנו לא חושבים שכן, אף אחד יכול לעמוד בראש הקבוצה הזו; הפעם זו יכולה להיות שוויץ, הם העפילו למונדיאל הרביעי ברציפות והקבוצה נראית די טוב תחת הקפטן של סטפן ליכטשטיינר.

תחזיות: ברזיל ושוויץ להמשיך

ניתוח "F" קבוצתי:

צוותים: גרמניה, מקסיקו, שוודיה, דרום קוריאה

כמו צרפת וברזיל, גם בגרמניה לא תהיה תלונה בוודאות. קבוצה נוספת שנאבקת על המקום השני! שוודיה עובדת קשה אך לא כל כך מרשימה, ולא לדרום קוריאה ולא למקסיקו יש את האיכות לפטר את אלופת ההגנה. בחדשות האחרות עלינו להעריך את דרום קוריאה חולצה רשמית של צוות ג'רזי, אני מקווה שהם גם ירשמו אותנו עם המשחק.

תחזיות: גרמניה ושוודיה להמשיך.

ניתוח "G" בקבוצה:

צוותים: בלגיה, אנגליה, תוניסיה, פנמה

נבחרת בלגיה יכולה להימנות כאחת הפייבוריטיות להגיע לחצי גמר, הצד שלהן הוא אחד הטובים בכדורגל הבינלאומי כרגע, לפחות על הנייר. החוליה הצעירה מתהדרת, לכאורה, בשניים מהשחקנים הטובים בפרמייר ליג; עדן הזארד וקווין דה ברוין בעוד שמו של אדנאן יאנוזז בסגל לא סביר בגלל הביצועים הלא עקביים שלו במועדון שלו וייתכן שהוא לא יזכה להתקשר לטורניר. תוניסיה ופנמה אולי לא מרשימות אותנו במיוחד, כך שלאנגליה ובלגיה יהיה סיכוי טוב יותר לסיבוב ה -16.

תחזיות: אנגליה ובלגיה (אם אנגליה לא נחנקת)!

ניתוח "H" בקבוצה:

צוותים: פולין, קולומביה, סנגל, יפן

הקבוצה הזו פתוחה מאוד, הקבוצה הפולנית הייתה בין הזרעים המובילים החלשים ביותר, וקבוצה קולומביה תארח שאיפות לסיים במקום הראשון. קשה לחזות כיצד יפן וסנגל יופיעו באירוע הגדול ביותר.

תחזיות: אז אנו אומרים כי פולין ויפן (זו ללא חישוב)

אין ארצות הברית, אז אין כיף בגביע העולם? לא!

אתה יכול להפיק את המרב מהגביע העולמי הזה על ידי הימורים בקבוצה הנכונה לתואר גביע העולם הזה. להלן הניתוח שלנו שיעזור לך לעשות את הבחירה הנכונה;

אלוף המגן הגרמני וברזיל הם המועדפים המועדפים על 5-1 כרגע, לפי היוצר הישן הבריטי פאדי פאוור, שמדיר גם את נבחרת צרפת (6-1), ספרד (13-2) וארגנטינה (8-1) כמתמודדים רציניים. למונדיאל. האומה המארחת, רוסיה, היא 33-1.

מרגיש בר מזל? מחפש צילום ארוך חיים? הימר על השכנים: מקסיקו היא 100-1.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments