מדוע הגיקים הקטנים שלך דורשים הכוונה להורים באינטרנט

[ware_item id=33][/ware_item]

זה הופך לרגע גאה כאשר הקטנטן שלך עוזר לך במשימות טכנולוגיות דרך האינטרנט. עם זאת, מרגש ככל שזה נראה, יש לו גם סכנות בסיסיות, במיוחד במקום בו התוקפים מארבים את עצמם ומחכים שהמשתמש התמים המתאים לתקוף.


לאמיתו של דבר, אנו נוטים לחנך את ילדינו בכל היבט בין אם מדובר בגיל ההתבגרות של מתבגרים שלנו, חינוך מיני להגנתם מפני מחלות מין, הגנה עצמית בקרב מקביליהם או היסוס לקבל דבר מאדם זר. אבל רובנו מפספסים לחנך את ילדינו להגן על עצמם באינטרנט. יתר על כן, למרבה הצער, זה לא קורה כתוצאה מחוסר זהירות, אך מכיוון שרוב ההורים אפילו לא יודעים את חומרת ההדרכה של ההורים באינטרנט.

סביר להניח שאם אתה קורא את הפוסט בבלוג, אתה חייב להיות הורה זהיר ואכפתי. אז בואו נגלה ראשית מה (חלילה) יכול לקרות לילדים באינטרנט ואז נבדוק את אמצעי ההורים שיש לנקוט בכדי להימנע מהסכנות הללו לילדים.

מדריך להורים לבטיחות באינטרנט עבור ילדיהם


הפיתיון של הונאת פישינג

האינטרנט מלא באנשים שרוצים להפר מידע חשוב ממשתמשי האינטרנט בגלל שיטות הונאה. הטרף הטוב ביותר לאנשים כאלה יכול להיות ילדים שלא יכולים לגשת לכוונת הסגת גבול. למעשה, הם מסתכלים על משתמשים קטינים באתרי האינטרנט המובילים לילדים במטרה לתפוס קורבן חסר ניסיון. אז, כאן אנו יכולים להנחות את ילדינו שלא לדבר עם זרים ממש כמו לא לקבל סוכריות מאנשים לא מוכרים. למרבה הצער, כמו שעדיין קיימים מקרים של חטיפה גם לאחר הוראות חוזרות ונשנות לילדים, יכולים להיות גם מקרים של הונאות פישינג.

הונאות דיוג יכולות להיות באמצעות דואר אלקטרוני, העברת הודעות מיידיות או סתם על ידי הצגת מידע אטרקטיבי למשתמש במודעות. עם זאת, בכדי למזער את הסיכויים, מה שההורים יכולים לעשות הכי טוב זה להשבית את העוגיות בדפדפן שתציג פחות מודעות. בדרך כלל אודות דוא"ל, דוא"ל כזה נשלח לאנשים רבים בבת אחת וזו הסיבה שהם מסומנים כדואר זבל. אנו יכולים לחנך את ילדינו לא להשיב להודעות דואר זבל או ללחוץ על קישורים שבהם. לגבי הודעות, אנחנו יכולים קבל VPN לזייף את המיקום שלנו, ובכך להקשות על phishers להגיע לילדים שלנו. שימוש ב- VPN כדי להימנע מהונאת דיוג מועיל מכיוון ש- VPNs רבים מגיעים עם תכונה מובנית של חסימת תוכנות זדוניות והצפנת כל הנתונים שנשלחו והתקבלו והופכים אותם לסביבה בטוחה..

טרויאנים וירוסים של העולם התחתון

ללא קשר לגיל, וירוסים הם איום גדול עבור כל משתמש באינטרנט. זו הסיבה שיש כמה מדריכים כיצד להימנע מהתקפה על ידי וירוס באופן מקוון. ילדים במיוחד לא טורחים לדאוג לנגיפים בעיקר מכיוון שהם לא מספיק זהירים. או שאולי הם לא איחדו כסף בקניית המכשיר מה שגורם להם להיות פחות זהירים.

מה שהם לא יודעים זה שוירוסים מסוימים אפילו לא משמידים את המכשיר אלא משיגים את כל הנתונים האישיים מהמחשב. חמור מכך, חלק מהטרויאנים מרגלים נגיפים המסתתרים ומזינים את עצמם על נתונים אישיים ללא ידיעתו הקלושה ביותר של הקורבן. לכן, זה הופך להיות הרבה מאחריותם של ההורים להפוך את הילדים מודעים לחומרת העניין.

הדרך הטובה ביותר להימנע מוירוסים היא להתקין אנטי וירוסים וחומות אש תקינים. זכור לפסול את התפיסה השגויה הכללית של אנשים להשיג VPN להגנה על המכשיר מפני וירוסים, וזה מושג שגוי שהופך את המכשיר שלך לפגיע. כן, יש לו יתרונות רבים באינטרנט אך בהחלט לא כדי להגן מפני וירוסים. השימוש ב- VPN עוזר לשמור על מעקב ופריצה כדי להגן על הנתונים האישיים שלך. עם זאת, נגיפים יכולים להיות חסומים רק על ידי אנטי-וירוסים. חנך את ילדיך לשימוש באנטי וירוסים וחומות אש.

בריונות Cyber ​​פרטית אך ציבורית

כמונו זקנים נהגו לחפש אובייקטים חדשים וגילויים חדשים בעולם הפיזי, ילדים בימינו עושים את אותו הדבר בעולם הדיגיטלי. יש להם מחשבים לגלות תגליות ולחנך את עצמם על ידי משחק סביבו, וזה מאוד חשוב גם ללמידה, ללא ספק. למרות שלמידה עם מחשבים הופכת ילדים חכמים יותר, ישנם גם חסרונות קשים בזה. הבריונות המיושנת הובילה לעינויים גופניים, עם זאת, הבריונות מהדור החדש המכונה בריונות ברשת מתרחשת בעינויים נפש שעלולים להוביל לעבירות חמורות, למרבה הצער על ידי החוק.

הגן על הילדים שלך באינטרנט

עבריינות נעורים הופכת נפוצה יותר ויותר כנגד מדינות שונות ביצעו מעשי צדק ועבריינות נעורים שונים. החוקים המחמירים ביותר נגד עברייני נוער הם בארצות הברית (בת 6); הודו (7); פקיסטן (7); סרילנקה (8); דרום אפריקה (10); סעודיה (7); סינגפור (7); איחוד האמירויות הערביות (7); האיים המלדיביים (10); אוסטרליה (10); מלזיה (10) וכמה אזורים אחרים שבהם גיל העונשין הוא בין 6-10 שנים. במדינות אחרות כמו בריטניה (10); ניו זילנד (13); צ'ילה (14); ברזיל (12); ישראל (12); יפן (14); סין (14); גרמניה (14); איטליה (14); צרפת (13); וקנדה (12) יש מעט רגיעה בגבול הגיל התחתון. מצד שני, מדינות כמו מצרים (15); שבדיה (15); הפיליפינים (15); וארגנטינה (16) מקלות יותר. בהולנד, אנשים בגילאי 18-20 נחשבים לעבריינים צעירים ואין עונש מתחת לגיל 18 קטינים אלא אם כן נעשתה עבירה חמורה מאוד..

בארצות הברית, מגבלת הגיל התחתונה ירדה כמו 6 שנים בשנת 2002, לאחר שראו מקרים רבים של עבריינות נעורים. ולא רק שמגבלת הגילאים ירדה, אלא גם דווח על כמה מעצרים של ילדים בגילאי 6 ו 7, מה שמצדיק מדוע החוק הוטל מלכתחילה ומדוע על הורים להתייחס לאינטרנט ברצינות רבה לילדים. לא משנה שבמדינות יש מגבלת גיל קצת יותר נמוכה ואחרות מעט גבוהות יותר, זה דבר לציין שלכל המדינות יש כמה חוקים נגד עבריינות נוער או לפחות הם מתקנים חוקים בנושא.

קרא גם: ה- VPN הטוב ביותר לארה"ב

מכיוון שבאינטרנט אתה מוצא כל מיני אנשים מרחבי העולם או מכיר חברים לא ידועים במדיה דיגיטלית, קיים סיכון גבוה לבריונות ברשת במיוחד אצל ילדים. הסיבה לכך היא שילדים לומדים ומאמצים דברים במהירות בלי שיפוט רב או שילדים הם יותר קפריזים ואימפולסיביים מטבעם. אז ילדים מאמצים פשעי סייבר על ידי חברים או שהם מתמכרים לשיחות אגרסיביות על מחלוקות קטנות מה שהופך אותם לפגיעים בעונש על פי חוק. יש ילדים שאינם יודעים אפילו על בריונות ברשת והם פשוט מתפנקים כלאחר יד לשיחות אגרסיביות במדיה החברתית שאומרים דברים פוגעניים זה לזה שעלולים להכניס אותם לצרות. אז מה הפיתרון לזה?

מכיוון שבתי ספר לא מחנכים בנושאים כמו בריונות ברשת, על ההורים לחנך את החנונים הקטנים והתמימים שלהם להשגיח על דבריהם באינטרנט. מכיוון שגם לאחר השכלה, ילדים נוטים לטעות, הורים יכולים לפעול על פי הנחיות פשוטות בכדי להשאיר את הנושא הזה.

 • גרום להם להיות רגילים לשיחות באופן אישי במהלך שיחה באינטרנט
 • יעץ להם לחשוב גבוה יותר מהאדם האחר הגורם נזק ולגרום להם להתאמן על פעילויות מדיטציה והרגעה עצמית כדי לרסן את האגרסיביות בשנות העשרה המוקדמות.
 • חנך אותם לגבי ההשלכות של בריונות ברשת
 • תן אוזן לבעיות הקטנות שלהם
 • קבלו רשת VPN לילדים כדי להימנע מהשלכות אם בכל זאת בהתקף זעם הם מתרוצצים ברשת (זה לא פיתרון לא אתי מכיוון שאנו שזורים זה בזה ומצילים את ילדינו גם אם הם נלחמים באגרוף)

דבר לתוכן זדוני

מדוע הגיקים הקטנים שלך דורשים הכוונה להורים באינטרנט

צעירים לא משאירים אבנים בלתי פונות כדי לגלות את נטייתם למין. זו הסיבה שהם לא חושבים על גבולות שנקבעו בחוק. החוק קובע כי כל קטין מתחת לגיל שמונה עשרה אינו יכול להציג, להשתמש או לקחת חלק בפורנוגרפיה. עם זאת, מרבית הילדים נמשכים למה שמתאמן על ידי חברם ופה לאוזן נלקח ברצינות רבה מדי.

הבעיה היא שאין פשע גדול או פשע קטן באינטרנט. אין כמו שאתה נותן את הערבות או קנס ואתה חופשי ללכת. באמצעות מעקב סייבר, ניתן להקליט כל פרווה נופלת ולנקוט בהליכים משפטיים נגד. לפעמים כאשר קטינה אינה מעורבת בעצמם, הם מטרידים את ה"משגעים "שלהם על ידי פרסום התמונות הפרטיות ששיתפו עם חברים במשותף. אך ההשלכות שונות ממדינות למדינות.

קרא גם: בדוק את כתובת ה- IP שלך עם הכלי שלנו לבדיקת IP

אז מהן ההשלכות של פשעים כאלה שכמעט כל ילד מבצע מבלי שהרגש שהוא אפילו מבצע פשע? בואו נדבר ישר. למרות שזה לא חוקי, התוצאות בדרך כלל לא קשורות לחוק. הסיבה לכך שמדינות אוסרות מעשים כאלה למתבגרים וילדים היא שהן אינן מודעות למה שנכון להן ומה לא בסדר וגם שהן אימפולסיביות ונופלות לרגע. הם גם אגרסיביים בנקיטת מעשי נקמה קשים. וכשהם מתנקמים, אז זה הופך למעגל קסמים שהם לא באמת יכולים להסתיים. כדי לגרום נזק יותר ממה שאויב שלהם גרם להם נזק, הם עושים קצת יותר ממה שהם עשו וכך זה מגיע לגובה. ברגע שהם מגלים שזה מאוחר מדי, זה בעצם מאוחר מדי. מה שהתחיל כל מילת נשבע על העקורים לגובה בלתי נתפס. להלן פירוט ההשלכות שעלולות לקרות לילדים בנסיבות כאלה:

 • הערכה עצמית נמוכה בגלל ההשפלה במפגשים
 • עלייה ניכרת בתוקפנות להגנה עצמית
 • בידוד וחוסר פריון בשל חשש לחשיפת המעשה
 • בסופו של דבר עם נגיף במכשיר בגלל אי-תוכן ב אתרי פורנוגרפיה
 • להתמכר לפעילויות פורנוגרפיות בגלל חוסר היגיון לצניעות לאחר עלבון והשפלה

אז האם זה בלתי נמנע? בהחלט לא. הורים יכולים לנקוט אמצעי זהירות מסוימים בכדי לשמור על סוגיות כאלה לאורך הזרוע. להלן פתרונות תשחץ עבור ההורים:

קרא גם: סקירת ExpressVPN.

 • בראש ובראשונה, היו ידידותיים עם ילדים כך שהם ישתפו בכל בעיה קטנה או קטנה בהופעה
 • שימוש בדפדפני אינטרנט בטוחים לילדים כמו Zoodles, Maxthon וכו 'או השתמש בפרופיל המפוקח במכשירים אליהם הם יכולים לגשת בבית.
 • ערוך עבורם כניסה אחרת באמצעות בקרת הורים

אלה האמצעים שתוכלו לנקוט בבית כדי להימנע מבעיות עבורם. עם זאת, מכיוון שאיננו יכולים להשגיח עליהם 24/7, אנו עדיין יכולים להשאיר אותם פגיעים גם לאחר צעדים כאלה בבית. הפיתרון הטוב ביותר הוא לעשות את כל זה לצד להתיידד איתם. על ידי חברים אנו מתכוונים ממש לחברים; האזנה לכל דבר מהם ללא שיפוט או הקפדה. עם זאת, בדברים מסוימים, עלינו לשים לב רציני, אם לא להחמיר, כאשר אנו דנים במשהו שהם צריכים לעשות למען ביטחונם האישי, כך שהם לא לוקחים זאת כבדיחה.

מדוע הגיקים הקטנים שלך דורשים הכוונה להורים באינטרנט

משחק האיומים

שוב, כשמדברים על מפלצות האינטרנט, וירוסים, ילדים נוטים להתעלם מהם כאשר הם נסחפים על ידי משחקים. הם מורידים כל סוג של משחק שהופך בהמשך לנגיף בלתי נמנע. ושוב, נדע עד כמה זה קטלני למחשב שלך אם אתה מתעלם מקריאות העדכון של אנטי-וירוס שלך, במיוחד כשילדים בבית. השאר תמיד את האנטי-וירוס ואת חומת האש של המחשב שלך פעילים.

דבר נוסף שחשוב מאוד להורים לדעת הוא פיראטיות דיגיטלית. לרוע המזל, לא הרבה הורים מחנכים את עצמם על כל פשעי הסייבר שמשאירים את ילדיהם ואת עצמם לא מודעים. פיראטיות דיגיטלית מורידה תוכן כמו מוסיקה, משחקים או סרטים ללא רשות מבעל זכויות היוצרים. מה שמצער יותר כאן הוא שכאשר הורים רבים אומרים לילדיהם לעולם לא להרים חנות או לגנוב משהו, הם מתעלמים מלהגיד להם שזה חל בכל מקום, אפילו באינטרנט. מלבד המוסר, הסיבה שהיא הפכה היא שהתוכן הפיראטי הדיגיטלי מיוצר בדרך כלל כפיתיון לתקוף משתמשים. הדרך הנכונה היא הדרך הבטוחה.

קרא גם: צפו במשחקי גביע העולם של פיפ"א באופן מקוון

עבור כמה מאמינים באגדות כמו מכסה המנוע האדום, זה אולי נראה רעיון בסדר לגנוב ממקום של גנב. עם זאת, בסופו של יום, גנב הוא גנב גם אם הם גונבים מהשוק השחור, האפור או הלבן. עם זאת, עדיין, אם יש צורך מוחלט ואין דרך נכונה שתוכלו למצוא את הדברים הנכונים באינטרנט, עבור לשימוש ב- VPN, מה שהופך את זה להרבה יותר קל ובטוח יותר..

Cybervandalism הוא עוד פשע שאנשים רבים עושים כבדיחה או סתם ככה שלא מודעים למה שהוא באמת. Cybervandalism פוגע בנתונים של מישהו (בדרך כלל ישות ארגונית) הגורמים נזק לעסק שלהם. כיף להתייחס לחברה או ליזם שנמצאים בשנים החדשות והמכוערות של הרעיון העסקי שלהם, במיוחד כאשר יש לכם טינה אישית אליהם או תחושות קשות בגלל שירות גרוע. עם זאת, ככל שזה נראה מפתה יש לכך השלכות חמורות כמו להגיש תביעה על ידי בעל התוכן.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments