צפה בשמיים מקוונים מכל מקום – מדריך הזרמת השלם

[ware_item id=33][/ware_item]

Sky Go live stream הוא אחת הדרכים הנפוצות ביותר ליהנות מהטלוויזיה בבריטניה. סקיי גו מציעה יותר מעשרים וחמישה ערוצי טלוויזיה בריטי מדהימים הכוללים כאלה הקשורים לחדשות, ספורט, דרמה, סרטים מצוירים, נסיעות, אוכל ועוד ועוד. אם אתה מתגורר בבריטניה אתה בהחלט צריך להירשם לחשבון Sky Go כדי לקבל גישה לתוכן פנטסטי זה. החדשות הנהדרות הן שאינכם זקוקים לחשבון Sky Plus כדי להירשם כמנוי ל- Sky Go. המשמעות היא שאתה חוסך כסף ומשלם רק עבור מה שאתה רוצה לצפות.


הבעיה היא שרק אנשים הגרים בבריטניה יכולים להירשם לסקיי גו. אם אתה בריטי אך לומד בחו"ל או עברת לארץ אחרת, לא תוכל לגשת לסקיי גו לחו"ל. תכניות הטלוויזיה הבריטיות צברו פופולריות רבה במהלך השנים. מי לא אוהב את Mind Your Language ואת שרלוק הולמס? אוהדי תוכניות הטלוויזיה הבריטיות רוצים גם הם להירשם לסקיי גו אך הם אינם מסוגלים לעשות זאת דרך המסלול הרגיל. למרבה המזל, אתה יכול לנצל את מנגנון הזיהוי האזורי כדי לצפות ב- Sky Go ברשת בחו"ל.

בטל את חסימת Sky Go דרך VPN

כרגע אתה מחובר לשרת בבעלות ספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) כך שכתובת ה- IP שלך היא של שרת ה- ISP שלך. כשאתה מבקר באתר של Sky Go, המערכת שלהם מזהה את המיקום שלך באמצעות כתובת ה- IP שלך. אז הם יכולים לומר בבירור שאתה לא נמצא כרגע בשטח הבריטי. לכן אינך רשאי לגשת לתוכן Sky Go.

כשאתה מנוי לרשת פרטית וירטואלית (VPN), אתה מפעיל אותה בכל פעם שאתה נכנס לרשת. ה- VPN שלך רלוונטי לחיבור האינטרנט שלך ועובד במספר מכשירים בו זמנית באמצעות אותו חשבון VPN. זה יתרון נהדר של קיום VPN. אתה בוחר פרוטוקול VPN מתאים ומשלב אותו עם שרת VPN שנמצא פיזית בבריטניה. עכשיו מה קורה? כתובת ה- IP שלך אינה עוד זו של שרת ה- ISP המקורי שלך. כתובת ה- IP המוצגת היא כעת של שרת ה- VPN שבחרת זה עתה. Sky Go מזהה את כתובת ה- IP שלך כשרת של שרת בריטי המאפשר לך לצפות בשמיים נכנסים לרשת בחו"ל.

צפה בשמיים מקוונים מכל מקום - מדריך הזרמת השלם

זכור כי ישנם כמה סוגים של מכשירי Sky Go ולא כולם תומכים ב- VPN. במקרה שקנית אחד שאינו פועל בדרך כלל עם VPN, יהיה עליך להגדיר נתב בכדי שהוא יעבוד.

הטבות אבטחה של VPN

מטרת VPN היא לא רק חסימה של אתרים ויישומים עם מגבלות אזוריות. VPN מספק אבטחה שלא תוכל להשיג באמצעים אחרים. זה מאבטח את חיבור האינטרנט שלך ושומר על כל המכשירים המחוברים אליו. זה גם מגן על המכשיר שלך כשאתה משתמש ב- Wi-Fi ציבורי או מקושר לרשת ציבורית. עליכם להבין את רמת הסכנה אליה אתם נחשפים ללא VPN. נתוני האינטרנט שלך זורמים ללא הגנה בדרך כלל, כלומר כל אחת מאותה רשת יכולה לפרוץ למערכת שלך.

VPN יוצר ערוץ מיוחד דרכו כל הנתונים שלך עוברים בצורה מוצפנת. לכן אף אחד לא מסוגל לשים יד על מידע על חשבונותיך האישיים ואתה נשאר מחוץ להישג ידם של פושעי רשת. כידוע, ממשלות וסוכנויות אכיפת החוק ידועות לשמצה בגין פריצה לפרטיות המשתמשים. מפרסמים גם מחפשים כל דבר שעשוי לעזור להם לייעל את חוויית המשתמש עבור הקמפיינים הנוכחיים שלהם. הם אוספים נתונים ומשתמשים בהם כדי ליצור פרופילי משתמשים בהתאם לאזורים שבהם אתה מגלה עניין. ל- VPN יש את היכולת להרחיק אותך מהטווח של כל סוג של מעקב. עדיף שספק ה- VPN שבחרת לא ישמור יומני משתמש כלשהם. למרות ש- VPN מפחיתים במידה מסוימת את מהירות האינטרנט שלך, אתה יכול לפחות להיות דואג אם אתה משתמש ב- Wi-Fi פרטי או ציבורי..

VPNs הטובים ביותר לביטול החסימה של Sky Go

ExpressVPN

אתר expressvpn

VPN זה מומלץ ביותר על ידי משתמשים ברחבי העולם. זה לא מפתיע מכיוון ש- ExpressVPN זמין ב 94- מדינות כרגע והם כל הזמן עובדים על הרחבת השירותים שלהם למיקומים חדשים. יש סיכוי גבוה שתוכלו לצפות בשידור חי של Sky Go באזורים רחוקים באמצעות ExpressVPN. הם מציעים רוחב פס בלתי מוגבל וייתכן שאתה מחליף שרתים בכל פעם שאתה מרגיש שאתה לא עובד טוב כמו שאתה רוצה. יש לו את אחד המהירויות המרשימות ביותר בקרב VPNs, שלא לדבר על שלושה פרוטוקולים נהדרים של VPN לבחירה. הם לא שומרים על יומני משתמשים ויש להם גם אחריות להחזר הכסף של 30 יום.

NordVPN

אתר nordvpn

אם האבטחה היא בראש סדר העדיפויות שלך, NordVPN אמור להיות בראש רשימת ה- VPN שלך. הם מספקים הצפנה כפולה כלומר אתה מקבל פעמיים את רמת האבטחה בחיבור האינטרנט שלך מבלי להפחית את מהירות האינטרנט שלך יותר מדי. NordVPN פועלת ב 59 מדינות ברחבי העולם ויש לה יותר מאלף שרתי VPN שאליהם אתה יכול להתחבר. הם מכבדים את פרטיותך ומגנים עליך מפני מעקב ומעקב בכל עת באמצעות מדיניות האפס ביומן שלהם. ל- NordVPN יש מתג להרוג אוטומטי שמכבה במהירות כל אתר או יישום בו השתמשת לפני התחברות או התחברות מחדש ל- VPN שלך מסיבה כלשהי. המשמעות היא שבכל תקלה בחיבור, הנתונים שלך עדיין בטוחים עד שה- VPN יחובר שוב וכן הלאה.

IPVanish

אתר ipvanish

הם טוענים שהם ה- VPN המהיר ביותר בעולם ומביאים לך אבטחה באיכות גבוהה ובמחירים סבירים. יתכן שאתה חושב שתוכנית חודש אחד שלהם יקרה מדי. ובכן, כן, אבל הטווח הארוך מספק הנחות מדהימות, בדיוק בגלל זה אנו ממליצים על התוכניות הארוכות יותר. IPVanish זמין ביותר מ -60 מדינות ביבשות שונות, כך שתוכל לגשת לסקיי גו לחו"ל דרך IPVanish בכל עת. הם מאפשרים לך לקשר חמישה מכשירים שונים לחשבון IPVanish יחיד בו זמנית. מדיניות יומן האפס שלהם שומרת על עצמך מפני עוקבים וסוכנויות. אתה עשוי להחזיר את ההפקדה שלך תוך שבעה ימים מרגע ההרשמה למקרה שלא תהיה מרוצה מהביצועים.

מלבד אפשרויות ה- VPN הנהדרות הללו, תוכלו לנסות גם את VyprVPN לצפות בשידור חי של Sky Go מחוץ לבריטניה. יש להם גם שירות לקוחות מעולה ומבטיחים מאפייני אבטחה מרשימים. זכור לבחור VPN שמתאים לדרישות הספציפיות שלך.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments