כיצד להסתיר כתובת IP באמצעות VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

כתובת מספרית זו מעמידה אותך במצב פגיע בכל פעם שאתה נכנס לאינטרנט, החל בבדיקת המדיה החברתית שלך ועד לשחק משחקים ושיחות עם חברים, ואתה מזוהה!


חוסר פרטיות מוחלט, גניבת זהות, תוכנות ריגול וספאם - כל אלה מגיעים כשאתה גולש כמעט מכל מקום בעולם, אך יש לך אפשרות להיות גלישה בסתר. הסתר את כתובת ה- IP שלך! בכמה צעדים פשוטים, אתה יכול לגלוש בבטחה כמעט בכל אתר מכל מקום בעולם, גם אם אתה משתמש בחיבור Wi-Fi ציבורי יותר..

IP מהווה פרוטוקול אינטרנט, ולשון המעטה, זו דרך למחשב אחד (או טאבלט או טלפון) לתקשר עם מחשב אחר באינטרנט. זה ממש מחבר אותך לכל שאר המכשירים הדיגיטליים המקוונים ברגע זה. כתובת ה- IP שלך היא ארבעה מספרים, והם מכילים אחת עד שלוש ספרות כל אחת. אז זה יכול להיות משהו כמו 76.103.2.567 או 98.102.56.32. לא משנה מה באמת שלך, עם זאת, אלה ארבעת המספרים שמאפשרים לך לשלוח ולקבל נתונים באופן מקוון.

כתובות IP הן סטטיות או דינמיות, מה שאומר שהן משתנות או אינן משתנות. כתובת IP סטטית נשארת זהה כל הזמן, והם תמיד אומרים היכן אתה נמצא. עם זאת, כתובות דינמיות מושאלות ממאגר אפשרויות בכל פעם שאתה נכנס.

לכל גאדג'טים המופעלים על ידי מחשב ואינטרנט הוקצו כתובת IP ייחודית לחיבור לאינטרנט על ידי ספק שירותי האינטרנט. כשאתה מבקר באתר, כתובת ה- IP שלך תיכנס לשרתים אלה. בכל פעם שאתה משתמש באינטרנט כדי לגשת לאתרים, פעילויות האינטרנט שלך נרשמות ונרשמות באמצעות כתובת ה- IP הציבורית.

למה אתה צריך את גלימת הנעלמה?

עברייני רשת יכולים להוריד תוכן לא חוקי בזהות כתובת ה- IP שלך. הם יכולים להוריד סרטים, מוסיקה וסרטונים פיראטיים - דבר שיגרום לך להסתבך עם ספק שירותי האינטרנט שלך.

כאשר נותנים לו כתובת IP, התוקף יכול להשתמש בטכנולוגיית מיקום גיאוגרפי כדי לזהות באיזה אזור, עיר או מדינה אתה נמצא. הם משתמשים בזה כדי להחליט אם האזור שלך הוא יעד ראוי להתקפות עתידיות. לדוגמה, יתכן שהם מחפשים כתובות IP במקומות עשירים יותר או באזורים פחות קרובי ביטחון כדי לקבל יותר שכר מהתקפה או לחדור למערכת ביתר קלות.

שקול להסתיר את כתובת ה- IP שלך בעדיפות

עבריינים יכולים לא רק להשתמש בכתובת ה- IP שלך להתקפות בקנה מידה גדול יותר, אלא גם למקד ישירות לרשת שלך ולהפעיל מגוון של תקיפות. אחד הפופולריים ביותר הוא מתקפת DDoS (מניעת שירות מופצת). סוג זה של התקפות סייבר מתרחש כאשר הרעים משתמשים במכונות נגועות בעבר בכדי לייצר נפח גבוה של בקשות להציף את המערכת או השרת הממוקדים. בכך הוא יוצר תנועה רבה מדי של השרת, וגורם להפרעה בשירותים. בעיקרון, זה מכבה את האינטרנט שלך.

גיימרים מקוונים נמצאים בסיכון גבוה במיוחד לכך, מכיוון שהמסך שלהם גלוי בזמן סטרימינג (עליו ניתן לגלות כתובת IP).

זיהום זדוני? היזהר!

פושעי רשת יכולים להיות ערמומיים להפליא למצוא את כתובת ה- IP שלך. הנה כמה מהדרכים שתוקפים מתעמקים בכדי לראות את המספר הקסום הזה.

התוקפים יכולים להשתמש בהנדסה חברתית כדי להטעות אתכם לחשוף את כתובת ה- IP שלכם. לדוגמה, הם יכולים למצוא אותך באמצעות Skype ויישומי העברת מסרים מיידיים אחרים, שכולם משתמשים בכתובות IP כדי לתקשר. אם במקרה אתה משוחח עם זרים המשתמשים באפליקציות האלה, חשוב לציין שהם יכולים לראות את כתובת ה- IP שלך. התוקפים יכולים להשתמש בכלי שנקרא Skype Resolver, שם הם יכולים למצוא את כתובת ה- IP שלך כאשר כל מה שהם יודעים זה שם המשתמש שלך.

בנוסף, עבריינים יכולים לאתר את כתובת ה- IP שלך פשוט על ידי ביצוע הפעילות המקוונת שלך. כל מספר פעילויות מקוונות יכול לחשוף את כתובת ה- IP שלך, החל ממשחקי משחקי וידאו וכלה בתגובה באתרים ובפורומים.

VPN - גן עדן בטוח עבור כתובת IP

הכל מתחדד לשלבים שאתה נוקט כדי לאבטח את כתובת ה- IP שלך. כך תוכלו להשאיר את כתובת ה- IP שלכם מידי עבריינים.

השימוש ברשת פרטית וירטואלית יגן על הנתונים שלך באופן מקוון על ידי שימוש בהצפנה ומנהור פרוקסי. זה מסתיר את כתובת ה- IP שלך ומפנה מחדש את התנועה שלך דרך שרת נפרד, מה שהופך אותה להרבה יותר בטוחה עבורך באופן מקוון. שירותי VPN הם ללא ספק הנוהג הטוב ביותר להסתרת כתובת ה- IP שלך. ניתן למצוא אותם באופן מקוון עם דמי שירות חודשיים, עם זאת, ייתכן שהמחיר לא יהיה שווה את זה עבור כל משתמש ביתי. ישנם שירותי VPN בחינם, אך אל תצפו שהם יהיו מהירים מספיק לכל סטרימינג או משחק.

ExpressVPN

ExpressVPN הוא מספר אחת בהסתרת ה- IP שלך עם הפונקציה switch switch הוא גאונות שתצפין את התעבורה שלך באינטרנט ותסתיר את כתובת ה- IP שלך מהאקרים ומרגלים..

שירותי VPN הטובים ביותר שבהם תוכלו להשתמש לצורך הסתרת כתובת ה- IP שלכם הוא PIA (גישה לאינטרנט פרטי), שם תוכלו לגלוש בעילום שם באמצעות IP נסתר המאפשר אבטחת Wi-Fi באמצעות שירות VPN. מנהרות VPN אנונימיות הן הדרך הטובה ביותר להגן על פרטיותך ולגישה לאינטרנט פרטית יש את שירות ה- VPN הטוב ביותר.

Vyprvpn

עם VyprVPN מוצעים לך 200,000 כתובות IP ומעלה, 700+ שרתים ומיתוג שרת קל ובלתי מוגבל. VyprVPN מציעה את המהירות הגבוהה ביותר ואבטחה.

VPNs עובדים עם כל התעבורה באינטרנט במחשב שלך, לעומת פרוקסי אינטרנט שעובדים רק דרך הדפדפן. זה כולל העברת הודעות והעברת קבצים.

NordVPN

אתר nordvpn

ההצפנה של NordVPN מגנה עליכם מפני כל מי שיגשת לנתונים המקוונים שלכם, בין אם מדובר בפושעי סייבר, סנופרים או האקרים מתבגרים שואפים..

בקר באתר

לכל ספקי VPN אלה שרתים הממוקמים במספר רב של מדינות ברחבי העולם, ומאפשרים ללבוש גלימת נראות.

שימוש ב- VPN

אתה יכול להוריד ולהתקין תוכנת VPN (Virtual Private Network Network). תזדקק לגישה של מנהל מערכת במחשב האישי שלך. רוב תוכנות ה- VPN דורשות מנוי. בתמורה אתה מקבל גישה לאלפי כתובות IP אנונימיות שאתה יכול להשתמש בהן.

מציעים VPN רמות הרבה יותר גבוהות של הצפנה מאשר פרוקסי אינטרנט. אם אתה מעדיף לא להוריד את התוכנה, ובמקום זאת להזין ידנית את פרטי החיבור ל- VPN שלך, תוכל להתקין את ה- VPN מלוח הבקרה של Windows. בחר אפשרויות אינטרנט. עדיין תצטרך להשיג IP להתחבר אליו. בכרטיסייה חיבורים, לחץ על הוסף VPN. זה יפתח את חלון ה- VPN. הזן ב- IP שאליו אתה מתחבר. אם ה- VPN שלך דורש שם משתמש וסיסמא, תתבקש להזין אותו. ויולה!

נקודות זיכוי: www.Lifewire.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments