כיצד לבדוק את כתובת ה- IP המוערכת שלך

[ware_item id=33][/ware_item]

טורנטים לא איבדו פופולריות גם לאחר שצילמו להיט מאז שחלק מהאתרים המובילים הסוערים הושבתו לאחרונה. האבטחה מגיעה ראשונה אך למרבה הצער, מספר משתמשים סוערים אינם מודעים למה לחפש. הדאגה העיקרית שלך צריכה להיות כתובת ה- IP שלך.


מדוע כתובת IP חשובה?

בדיוק כמו שאתה תושב בעיר שלך עם כתובת למקום מגוריך, יש לך כתובת כמשתמש באינטרנט. ספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) חיבר אותך לרשת העולמית באמצעות שרת ספציפי. הכתובת של אותו שרת הופכת להיות כתובת ה- IP שלך ומאפשרת לך לקבל נתונים ממקורות אחרים. כתובת ה- IP שלך היא גם כיצד מעקב אחר הפעילות המקוונת שלך על ידי סוכנויות ממשלתיות, משווקים ואפליקציות למדיה חברתית.

קרא גם: אתרי הטורנט הטובים ביותר בשנת 2019

כיצד למצוא את כתובת ה- IP שלך

כתובת ה- IP שלך גלויה לאחרים, כך שתוכל להיות מסוגל להציג אותה בקלות, נכון? אינך באמת זקוק לתוכנה מיוחדת למטרה זו. פשוט לחץ על המאפיינים של חיבור האינטרנט שלך. תופיע תיבת דו-שיח המציגה קבוצה של מספרים בתור ה- IPv4 שלך. זו כתובת ה- IP שלך.

או שאתה יכול לבדוק את כתובת ה- IP שלך באמצעות כלי המעקב אחר ה- IP שלנו

הסתרת כתובת ה- IP האמיתית שלך

אם אינך רוצה שהפעילות המקוונת שלך תיבדק על ידי סוכנויות ממשלתיות, מפרסמים ואתרי אינטרנט / אפליקציות שאתה מבקר בהם, אתה זקוק לרשת פרטית וירטואלית (VPN). זה מאפשר לך להיות מחובר לאינטרנט באמצעות שרת VPN שנבחר השייך לאותה חברה. משמעות הדבר היא שמי שמנסה לאתר אותך דרך כתובת ה- IP שלך יוכל לראות את כתובת ה- IP של שרת ה- VPN הספציפי הזה. המיקום האמיתי שלך יוסתר וחברות VPN רבות אפילו לא שומרות על יומני משתמשים.

שירות VPN לא רק שימושי להסתיר את המיקום שלך בפועל, אלא גם מגן עליך מפני האקרים. VPN יוצר מנהרה דרכה עוברים כל הנתונים הנכנסים והיוצאים שלך. בדרך זו האקרים אינם יכולים לגשת למערכת שלך גם אם אתה משתמש בחיבור Wi-Fi ציבורי.

בדוק סיקור

מהי כתובת ה- IP הטורנט שלך?

טורנטים שונים מהורדות ישירות מכיוון שאתה מקבל את הקובץ בסיביות קטנות מכמה מקורות ולא בקובץ יחיד. זה בטוח יותר, מהיר יותר ונוח יותר מהורדות ישירות לפי רוב המשתמשים. איך תקבלו את הנתונים? כמובן שמקורות אלה דורשים את כתובת ה- IP שלך, כך שהם יודעים לאן לשלוח לך את הנתונים. זוהי כתובת ה- IP המובילה שלך.

אמנם סיבוב אינו חוקי בדרך כלל, אך הוא חשוד. ישנם מיליוני סיקורים בלתי חוקיים המפרים את זכויות היוצרים של בעליהם. למרות שחוקי זכויות היוצרים כפופים לאיזו מדינה אתה גר וכמה זמן נרכשה זכויות היוצרים, עליך להיות זהיר. מיליוני משתמשים מורידים מבלי משים טורפים בלתי חוקיים מבלי להשתמש בכל סוג של הגנה. זה הופך אותם ליעדים עבור רשויות אכיפת החוק. יש ספקי שירותי אינטרנט שאינם מאפשרים אפילו סיבוב בגלל אופיו הרגיש. כתובת ה- IP של סיקור שלכם היא הדרך הטובה ביותר לעקוב אחריכם וככה תוכלו להיתפס עם טורנטים בלתי חוקיים.

מהו פרוקסי טורנט?

פרוקסי שונה מ- VPN בבלעדיות שלו. ניתן ליישם פרוקסי סיקול רק על לקוח סיקור. המטרה דומה ל- VPN. כתובת ה- IP האמיתית שלך אינה נראית לעמיתים שלך, אלא שכתובת ה- IP של שרת ה- Proxy-סיקור שלך נראית על ידם. כתובת ה- IP של טורנט שלך עבור אנדרואיד, חלונות, iOS וכו 'תהיה כמובן זמינה עבורך כדי לא לדאוג. זריעה חשובה ומעודדת מאוד בסיבוב למניעת שטיפות. שטיפה מבזיקה את איכות הטורנטים מכיוון שיש יותר הורדות מאשר העלאה. אז זה מוריד את כולם. משתמשים רבים מהססים לזרוע לאחר שסיימו הורדה מסיבות אבטחה.

קרא עוד אודות: VPN זול ל- BitTorrenting

לא תצטרך לדאוג לביטחון תוך כדי סיבוב אם תשתמש בפרוקסי סיקור. פרוקסי סיקור אמין לא יאט את ההתבגרות שלך. אתה יכול לחפש טורנטים ולהשיג הורדות בטוחות עבור וידאו, שמע, תוכנה, משחקים, יישומים וכו '.

כיצד למצוא את כתובת ה- IP המוערכת שלך

ראשית, תצטרך לחפש כלי טוב בחינם למטרה זו. ישנם כלים אשר תלויים בלקוח הביוב או במערכת ההפעלה שלך. זה לא אומר שאתה לא יכול לאתר כיצד לבדוק את כתובת ה- IP של סיקור ב- Android, iOS או Windows. להלן מספר המלצות למכשירים שונים.

 • Torguard
 • בדוק את ה- ip שלי
 • IP קריפטו
 • מגנט IP
 • דליפת IP

תוכנה מסוג זה מבוססת על הרעיון של קישורי מגנט. בצע את שני הצעדים הפשוטים הבאים כדי לגלות את כתובת ה- IP המובילה שלך.

 1. יש היפר-קישור ליצירת קישור מגנט בתוכנה שבחרת, אז פתח אותו בלקוח הסיקור שלך.
 2. לחץ על סיקור המעקב ועבור אל "עוקבים". זה יראה לך את פרטי העוקבים שלך וכתובת IP בעמודה "סטטוס".

לאילו תוצאות אתה יכול לצפות?

נבהיר קודם כמה דברים. אתה יכול לחבר את כל האינטרנט שלך ל- VPN כדי להסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך. אתה יכול גם להשתמש בשרת proxy עבור לקוחות הסיקור שלך. אלה שני דברים שונים שלא חופפים בשום שלב, אז קחו זאת בחשבון. יש שלוש כתובות IP: אמיתי, דפדפן וטורנט.

קרא גם: BitTorrent לעומת uTorrent

 • ללא VPN או פרוקסי סיקור, שלוש כתובות ה- IP יהיו זהות.
 • כשאתה משתמש ב- VPN בלבד, כתובת ה- IP האמיתית שלך תוסתר כך שהיא תהיה שונה משני האחרים.
 • כשאתה משתמש רק בפרוקסי סיקור, כתובות ה- IP האמיתיות והדפדפן שלך יהיו זהות אך כתובת ה- IP של הטורנט שלך תהיה שונה.
 • כשאתה משתמש הן ב- VPN והן ב- proxy לסיקור, הדפדפן שלך יציג את כתובת ה- IP של שרת ה- VPN ולקוח הטורנט שלך יציג את זה של שרת ה- Proxy. המשמעות היא שכל שלוש כתובות ה- IP יהיו שונות זו מזו.

עכשיו אתה מבין כיצד כתובות IP עובדות, אז עליך להבין כי שימוש בתוכנת VPN וגם ב- proxy-torrent מעניקה רמת אבטחה גבוהה ביותר..

קרדיט תמונה: Fossbytes.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments