כיצד לבטל חסימה ולצפות ברשת CW מחוץ לארה”ב

[ware_item id=33][/ware_item]

הדרך הטובה ביותר להירגע בקיץ הנוכחי היא לצפות בתכניות הטלוויזיה המועדפות עליך באינטרנט. אם אתה מסתכל על תוכניות הטלוויזיה הבכירות ביותר כשהאוהד הגדול ביותר עוקב אחרי חגורתם, אתה שם לב שרבים מהם משודרים ב- CW. מגמות אחרונות בתעשיית הבידור מתמקדות בז'אנרים כמו פארנורמלי, פנטזיה, אימה, גיבורי קומיקס, דיסטופי, וכו '. ז'אנרים אלה הפכו פופולריים ביותר בשנים האחרונות. תוכניות טלוויזיה וסרטים מצוינים רבים עיבדו מסדרות ספרים ויש בהן פנדומים גדולים. לדוגמה, דמדומים, שר הטבעות, יומני הערפד, שקרנים קטנים וקטנים, משחקי הכס, משחקי הרעב וסדרת Divergent הם רק כמה מהעיבודים הללו שהצליחו מאוד לזכות בלב הצופים ברחבי העולם.


CW מציעה מגוון עצום של תכניות טלוויזיה בכל ז'אנר שאפשר לחשוב עליהם. אתה יכול להזרים את תכניות הטלוויזיה החדשות הפופולריות כרגע או לחזור אחורה בזמן לקלאסיקות. החלק הטוב ביותר הוא שאתה צריך רק להירשם עם חשבון CW כדי להתחיל. CW אינה דורשת תשלום דמי מנוי כלשהם על מנת שמשתמשים יזרימו מופעי CW במהירות גבוהה ותכני HD.

מדוע אינך יכול לגשת לטלוויזיה CW מחוץ לארה"ב?

הבעיה עם CW היא שאתה יכול לחפש רק את האתר הרשמי שלהם אם אתה מתגורר מחוץ לארה"ב, אך אינך יכול להזרים אף אחד מההופעות שלהם באופן מקוון. ממש כשאתה לוחץ על כפתור ההפעלה, מופיעה הודעת שגיאה שאומרת "התוכן אינו זמין באזור שלך". יש הגבלה גיאוגרפית על כל התוכן שלהם. המשמעות היא שהם מסוגלים לזהות את המיקום שלך ולחסום סטרימינג. איך זה קורה? בואו ונחקור את העובדות הטכניות סביב מנגנון זה בשפה קלה.

ראשית, לספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) יש שרת עם כתובת IP ספציפית המזהיר אותם למיקומך הנוכחי כשאתה מבקר באתר CW. מפרסמים בדרך כלל אוספים מידע על מיקום המשתמשים כדי לייעל את מיקום הפרסומות. אתרי אינטרנט לעיתים קרובות עוקבים אחר המיקום הנוכחי שלך כדי לשפר את חוויית המשתמש, אך במקרה זה יש לזה השפעה הפוכה. ייתכנו חששות לרישיון או סיבות פוליטיות לכך שהאתר יסרב להזרים עבור משתמשים בחו"ל. אתרי סטרימינג אינם היחידים שיש להם מדיניות כזו. ממשלות גם אוסרות אתרי אינטרנט מסוימים בגלל תוכן למבוגרים או כאלה שבבעלות סוכנויות חדשות כדי לקדם גרסה משלהם לחדשות.

כיצד לבטל חסימה של טלוויזיה טלוויזיה בחו"ל

למזלנו, יש דרך לעקוף את איסור התוכן הזה ולגשת לטלוויזיה CW מחוץ לארה"ב: רשת פרטית וירטואלית (VPN). VPN בעצם עובד על ידי הסתרת כתובת ה- IP האמיתית שלך דרכה אתר CW מזהה משתמשים. הבעיה נפתרה! נניח שאתה גר בבריטניה ואתה מת לראות את הפרק האחרון של הסדרה יומני הערפד. אתה מפעיל את ה- VPN שלך, מאמת את ה- IP החדש שלך באמצעות שלנו כלי לבדיקת IP ואז לפתוח את אתר CW. אתה יוצר חשבון ולחץ על הפעל. תוכל לבטל את חסימת הטלוויזיה CW בחו"ל באופן מיידי ולהזרים את הפרק ב- HD.

כשאתה מדליק את ה- VPN שלך אתה מתחבר לשרת בבעלות ספק ה- VPN שלך ומשלב אותו עם פרוטוקול שהם מציעים. אם ברצונך לגשת ל- CW TV מחוץ לארה"ב, תצטרך לבחור שרת שנמצא בארה"ב. לאחר שתתחבר אליו, כתובת ה- IP שלך תוצג ככתובת של שרת בארה"ב. משמעות הדבר היא שכאשר אתר CW עוקב אחר כתובת ה- IP שלך, המיקום שלך כנראה יהיה אי שם בארצות הברית. אז CW לא תוכל לאשר שאתה גר בחו"ל ומאפשר לך להזרים את ההופעות שלהם ברשת.

עם זאת, יש מלכוד. ישנם מספר VPNs פופולריים עם שרתים אשר זוהו על ידי אתר CW. מכיוון שהם כבר יודעים על שרתי VPN אלה, הם יידעו כשאתה מתחבר לאחד מהשרתים הרשומים השחורים הללו בארה"ב. תופיע הודעה המבקשת ממך לכבות את ה- VPN שלך אם אתה מנסה להזרים מארה"ב.

בכל אופן, החדשות הטובות הן שיש הרבה ספקי VPN קטנים יותר ש- CW לא בדקה, ולכן השרתים שלהם לא נותרים על ידי CW. העיקרי חברות VPN הם לא הפסד מוחלט מכיוון שהם עדיין מחזיקים בלא מעט שרתים בארה"ב הפועלים מתחת לרדאר של CW. כשאתם נרשמים לשירות שלהם, פשוט בקשו לשרתים המאפשרים לכם להזרים את מופעי CW באתר שלהם מאחד הנציגים שלהם..

היתרונות של שימוש ב- VPN

VPN עושה הרבה יותר מסתם להסתיר את המיקום שלך מאתרים זורמים כמו CW. המטרה העיקרית של VPN היא לספק גלישה מאובטחת. כל האתרים אוספים נתוני משתמשים ליצירת אסטרטגיות שיווק. אתה יכול למנוע זאת על ידי הפעלת ה- VPN שלך בכל פעם שאתה נכנס לאינטרנט מהמחשב השולחני, הטאבלט או הסמארטפון שלך. VPNs אינם מוגבלים למכשיר או מערכת הפעלה יחידה. למעשה, הרוב מאפשרים לך להגן על המכשירים שלך בו זמנית באמצעות חשבון VPN יחיד.

יתר על כן, רשויות אכיפת החוק מתרוצצות באיסוף מידע ליצירת פרופילי משתמשים. אתה יכול להצפין את כל הנתונים הנכנסים והיוצאים שלך דרך VPN. זה מציע הגנה מירבית מפני האקרים שעשויים לנסות לשלוט בחשבונות המדיה החברתית שלך או לגנוב את פרטי הבנק שלך בגניבה כספית או פעולות פליליות. רוב מומחי הטכנולוגיה מייעצים להשתמש ב- VPN, במיוחד כשאתה מתחבר לרשת ציבורית או Wi-Fi בחינם.

VPNs הטובים ביותר לגישה ל- CW TV מחוץ לארה"ב

NordVPN

NordVPN הוא בחירה נהדרת לבטל את חסימת הטלוויזיה של טלוויזיה בחו"ל ולצפות בהופעות המועדפות עליך שם. NordVPN מבטיח לך שהם לא ישמרו אף אחד מהרישומים שלך לגבי כניסה וחשבון מחשבונך. זוהי הדרך הטובה ביותר למנוע מגופי אכיפת החוק לאסוף נתונים על פעילויותיך המקוונות. הם מציעים 5 פרוטוקולים שתוכל לשלב עם א שרת VPN בארה"ב כדי להסתיר את כתובת ה- IP שלך. קבלו את התוכנית לשלוש השנים שלהם במחיר של 2.99 דולר לחודש.

ExpressVPN

אם אתה מוכן לשלם עבור האיכות הגבוהה ביותר, אין VPN אחר טוב מ- ExpressVPN. התכונות הבולטות של ExpressVPN הן המספר העצום של המדינות שהיא משרתת ורשת השרתים המשוכללת שלהן. גם אם אתה גר במדינה קטנה, אתה בהחלט יכול לבטל את חסימת הטלוויזיה CW בחו"ל באמצעות ExpressVPN. הם מציעים שירותים אמינים בסביבות 87 מדינות ובבעלותם למעלה מ- 136 שרתים שרבים מהם נמצאים בארה"ב.

IPVanish

חברת IPVanish מחזיקה בכ- 700 שרתים ב- 60 מדינות. הם מספקים שלושה פרוטוקולים חזקים שבהם אתה יכול להשתמש בשילוב עם אחד מהשרתים האלה כדי לבטל את חסימת הטלוויזיה CW בחו"ל. דמי המנוי לשנה 6.49 $ לחודש, אבל זה באמת שווה כל שקל! אתה יכול לחבר 5 מכשירים באמצעות חשבון IPVanish יחיד יחד כדי להזרים מופעי CW. זוהי אפשרות נהדרת לחיסכון אם אתה חולק חיבור לאינטרנט עם השותפים שלך לדירה או המשפחה.

HideMyAss

האיכות חשובה באמת לחיבור VPN מאובטח שתמיד תוכלו לסמוך עליו. אינך צריך לבחור VPNs בחינם שלעתים קרובות הונאות מוצלות. ל- HideMyAss חבילה התחלתית של $ 11.52, אך ללא ספק תקבל שירות מדהים. יש להם צ'אט חי 24/7, כך שתוכל לבקש מהם השרתים שיעזרו לך לבטל את חסימת הטלוויזיה CW בחו"ל ולקבל הצעות מהירות. אתה יכול להזרים ב- HD במהירות גבוהה עם HideMyAss כדי ליהנות ממופעי ה- CW החמים ביותר.

VyprVPN

אם אתה סטודנט או שאתה פשוט לא זורם מופעי CW ברשת לעתים קרובות למדי, לא תרצה לבזבז יותר מדי ב- VPN שלך. VyprVPN עשוי להיות הבחירה המושלמת עבורך מכיוון שהיא נוחה למדי החל במחיר של $ 6.67 לחודש בלבד. אתה יכול לקבל יתרונות רבים על ידי הרשמה לתכניות היקרות יותר שלהם. היא גם פיתחה אפליקציות מיוחדות למשתמשי אפל ואנדרואיד, כך שתוכלו לאבטח את המכשירים האישיים שלכם ולבטל את חסימת הטלוויזיה CW בחו"ל עליהם.

בטוח יותר VPN

אפשרות מעט יותר יקרה אך מדהימה היא SaferVPN שהיא די מרשימה עבור החבילה לשלוש שנים במחיר של 2.03 דולר בלבד לחודש עם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום. הם לא רק מציעים 4 פרוטוקולים, אלא שהתוכנה שלהם תואמת לחמש מערכות הפעלה במכשירים פופולריים שונים. בנוסף, ל- SaferVPN יש כמה אפליקציות מעולות שתוכלו להוריד כדי לאבטח את הסמארטפונים שלכם ולהזרים הופעות חיות. תמיכת הלקוחות שלהם בשידור חי 24/7 תסייע לכם למצוא שרתי VPN אמריקניים לגישה ל- CW TV מחוץ לארצות הברית.

CW המובילים מציג שאסור לך לפספס

מכיוון ש- CW מפורסמת בסדרות גיבורי העל, בהחלט כדאי שתצפו ההבזק שמבוסס על גיבור הפעולה האהוב שלנו שזז מהר יותר מאשר מטוס קרב. אם אתה עוסק בכוח בנות, אל תפספס סופר ילדה, האישה הלוחמת פשע החמודה המתעתעת עם abs של פלדה. חץ ו- DC אגדות המחר היא סדרה מבוססת קומיקס שאתה יכול לנסות בהחלט. חובבי ערפדים, שדים, מלאכים, זאבי זאב וכל מה שפועל בחשכת הלילה עשוי לחבב על טבעי, יומני הערפד וסדרת הספינוף שלה, המקוריים. נשים צופות נתנו ג'יין הבתולה הרבה אהבה, כך שזו גם בחירה מרעננת וכיפית. ניסינו להציע סדרות שונות של ז'אנרים נפוצים. עם זאת, מלבד הסדרות הללו המוזכרות במדריך זה, תוכלו למצוא מאות סדרות אחרות שבהן תוכלו בהחלט לחפש בהן לפי רצונכם.

3 שלבים לביצוע

  1. בחר אחד מ- VPN המופיעים למעלה
  2. בחר שרת הממוקם בארה"ב
  3. כנסו לאתר CW Network, וואלה! תיהנו מההופעות המועדפות עליכם!
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments