כיצד לצפות באינטרנט CBC מחוץ לקנדה

[ware_item id=33][/ware_item]

הימים הולכים ומתארכים והחופש הגדול לא כל כך רחוק אז זה הזמן לתכנן תכנית עם החברים והמשפחה. בין אם תרצו לצאת לחופשה אקזוטית עם יקיריכם או שתכננו להיות תפוח אדמה בספה הקיץ, תוכלו לעשות כיף גדול השנה. אל תתאכזב אם חם מדי בחוץ או שאתה לא יכול להרשות לעצמך ליהנות מהרוחות הקרות של תחנת גבעה. הודות לאינטרנט, הפיתרון לשעמום מובטח, לא משנה היכן האינטרסים שלכם טמונים. תעשיית הבידור משגשגת עם סרטי להיטים ותכניות טלוויזיה שהפכו לשיחת העיירה.


זה לא יוצא דופן להיתקל בערבות של מופעים אלה ואפילו בדמויות ספציפיות במדיה החברתית. Tumblr מלא בתווים מצחיקים ו GIFs מצחיקים שנוצרו מסצינות של תכניות טלוויזיה אלה שאליהן הצופים יכולים להתייחס. חיפוש מהיר באינסטגרם חושף חשבונות שלמים המוקדשים לתוכניות טלוויזיה פופולריות, כך שהשיגעון הוא אמיתי! אתה לא רוצה להישאר מאחור על המגמות, נכון? יש כמה תכניות טלוויזיה קנדיות נהדרות, במיוחד אלה שמשודרות ברשת CBC, שזכו בלבם של הצופים מכל העולם. היתרון הגדול ביותר הוא שאין חיובי מנוי עבור סטרימינג בשידור חי או הזרמת תכניות טלוויזיה מקוונות של CBC. התפיסה היא שאם תרצה לצפות ב- CBC בארה"ב, בריטניה, אוסטרליה, אסיה או כל אזור אחר, זה יעלה לך קצת כסף, אבל זה לא מכיוון ש- CBC Network גובה משתמשים בינלאומיים עבור השירות שלהם.

צפה ב- CBC מחוץ לקנדה

סביר להניח שתחפש ביקורות בתכניות הטלוויזיה האלה ברגע זה, אבל יש משהו שאתה צריך לדעת לפני שתבחר בתוכנית טלוויזיה מ- CBC כדי להופיע. למרבה הצער, תצטרך ללמוד כיצד לצפות ב- CBC מחוץ לקנדה אם אינך תושב קנדה או שאתה לא נכנס מקנדה כרגע. למה אתה שואל? גם אם תרצו לצפות ב- CBC בארצות הברית, תצטרכו ללכת במסלול כיכר, אם כי קנדה וארה"ב חולקות גבול. למרבה הצער, ככה זה בדיוק!

ישנם כמה אתרי חדשות ובידור שהציבו מגבלות גיאוגרפיות לתוכן שלהם. יתכן שתוכל לפתוח את האתר הרשמי של CBC ולעיין בתוכניות הטלוויזיה הזמינות רחוק כדי לבדוק את לוחות הזמנים שלהם, צוות השחקנים, העלילות, הסברים מחדש של הפרקים וביקורות. עם זאת, כשאתה מנסה להזרים אחד מהפרקים, תופיע הודעת שגיאה. ישנן סיבות פוליטיות ועסקיות מאחורי ההגבלות הללו, ולכן אין שום דבר שמשתמש יכול לעשות בקשר למדיניות כזו. מה שאתה יכול לעשות, עם זאת, הוא להתנהג קצת ערמומי ולראות איך לצפות ב- CBC מחוץ לקנדה.

כיצד לגשת ל- CBC מחוץ לקנדה

למזלנו, הכלי הנפלא שנקרא רשת פרטית וירטואלית (VPN) קיים. אז אם אתם רוצים לצפות ב- CBC בארצות הברית או במקומות אחרים בעולם, זה יכול לתת לכם גישה עקיפה ל- CBC מחוץ לקנדה. כשאתה מנסה להקים חשבון באתר CBC מחוץ לקנדה, לא תוכל לבטל את החסימה של נגן CBC. לאחר שנרשמים לשירות VPN ומפעילים אותו, רוב הסיכויים שהודעת שגיאה עדיין תופיע.

תבינו, רשת CBC נקטה צעדים נגד משתמשים שמנסים לבטל את חסימת ה- CBC בכל מקום משרת שאינו ממוקם בשטח קנדי. לא נראה שכתובת ה- IP שלך תופיע ברשימה השחורה או שתנקוט בפעולה משפטית נגדך. הקופץ פשוט יקרא ש- CBC זיהה שאתה משתמש בשרת VPN ידוע ומציע לך לכבות את ה- VPN שלך ולהיכנס כרגיל אם אתה גר בקנדה..

ברור שלא ניתן לגשת ל- CBC מחוץ לקנדה על ידי כיבוי ה- VPN שלך. אז איך לצפות ב- CBC מחוץ לקנדה אם שרת ה- VPN שלך נחסם על ידי רשת CBC? מה שאתה צריך להבין זה ש- CBC Network מנסה להפסיק ספקי VPN פופולריים שמשתמשים בינלאומיים משתמשים בהם לרוב כדי לבטל את חסימת נגן CBC. חברות ה- VPN הקטנות יותר מסוגלות לרוב להימנע מגילוי, כך שתוכלו לבחור באחת מהן. עם זאת, ישנם מספר שיקולים בעת בחירת VPN לביטול החסימה של CBC בכל מקום. לא כל השרתים הקנדיים של ספקי ה- VPN המפורסמים זוהו על ידי רשת CBC. אתה יכול לפנות למרכז שירות הלקוחות של ספק ה- VPN שלך ולשאול אותם ספציפית אילו שרתים יאפשרו לך לגשת ל- CBC מחוץ לקנדה. לאחר שתקבל מידע זה, תוכל לבחור פרוטוקול ולהשתמש בשרת זה כדי להזרים את התוכניות של CBC באופן מקוון.

כיצד VPN מבטלים חסימה של נגן CBC

נניח שאתה מנסה לצפות ב- CBC בארה"ב. אם אתה מבקר באתר הרשמי של CBC Network דרך השרת של ספק שירותי האינטרנט המקומי שלך (ISP), כתובת ה- IP שלך שהתקבלה על ידי CBC Network תהיה מארה"ב. לכן, אתר CBC יקבל התראה כי מישהו מנסה לגשת ל- CBC מחוץ לקנדה והודעת השגיאה תוצג. כשאתה נרשם לאתר CBC דרך שרת VPN שנמצא בתוך קנדה, כתובת ה- IP שלך לא תהיה מארה"ב אלא מקנדה. האתר אינו מסוגל לגלות שהמיקום האמיתי שלך נמצא בארצות הברית והוא הונאה לחשוב שאתה גר בקנדה.

צפה ב- cbc בכל מקום

VPN לא מסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך, אלא יש לו מספר יתרונות בכל הקשור לאבטחה. מרבית מומחי האבטחה הדיגיטלית מרחיקים לוודא ש- VPN הפך חיוני לכל משתמש כיום. כשאתה מקוון מ- Wi-Fi ציבורי, המערכת שלך חשופה להאקרים שיכולים לגשת לנתונים הפרטיים שלך אם הם משתמשים באותו חיבור Wi-Fi. גם אם אתה משתמש ב- Wi-Fi הפרטי שלך, רוב הסיכויים שהמערכת שלך עלולה להיפרץ ונתונים אישיים המשמשים לפעילות פלילית. מלבד האקרים, רשויות אכיפת החוק והמפרסמים מעוניינות גם לעקוב אחר הפעילות המקוונת שלך. פרופילים משתמשים עשויים להיבנות על ידי ציון דפוסים בפעילות המקוונת שלך כדי לבחור אילו פרסומות עשויות לסקרן אותך.

VPNs שלא שומרים על יומני החיבורים שלך, הם הטובים ביותר להסתיר מסוכנויות אכיפת החוק. כמו כן, זכור להסתכל על מספר השרתים הקנדיים בעת בחירת VPN לגישה ל- CBC מחוץ לקנדה. זה חשוב מכיוון שככל שיש יותר שרתים ש- VPN שלך מחזיק בקנדה, כך יש לך יותר אפשרויות והחיבור שלך יהיה חזק יותר. שירות VPN חייב להיות זמין עבור המדינה שלך ומצבי התשלום שלהם חייבים להיות נוחים עבורך. בדוק ביקורות עבור שירות הלקוחות שלהם מכיוון שתצטרך לשאול לגבי שרתים שיכולים לבטל את חסימת נגן CBC ולקבל תשובה מהירה. כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, חפש ספקי VPN המציעים חיבורי התקנים מרובים בו זמנית דרך חשבון VPN אחד. ככל שיותר מכשירים ומערכות הפעלה ה- VPN שלך תואם, כך זה טוב יותר.

VPNs לביטול החסימה של CBC בכל מקום

בחירת העורכים - NordVPN

כיצד לצפות באינטרנט CBC מחוץ לקנדה

כשמדובר בתוכן חסום גיאוגרפי, NordVPN נכנס כמו מושיע. לספק VPN זה נדרש כדי לבטל את חסימת אתר כלשהו דרך האינטרנט. יש לו יותר מ 5000 שרתים מותאמים במיוחד המיועדים לזרם יחד עם פרוטוקולי ה- VPN המהירים שלה שלעולם לא יאכזבו את משתמשיה. לכן, אל תהססו והשתמשו ב- NordVPN לצפות ב- CBC קנדה מכל מקום בו אתם נמצאים.

כיצד לצפות באינטרנט CBC מחוץ לקנדה

חבילות NordVPN

ספקי VPN מובילים אחרים

  • ExpressVPN
  • VyprVPN
  • הסתר את התחת שלי
  • IPVanish

ExpressVPN

VPN זה מגיע מומלץ מאוד על ידי משתמשים אשר לעתים קרובות ניגשים ל- CBC מחוץ לקנדה. טיפול הלקוחות הבלתי מנוצח שלהם והפרוטוקולים החזקים הם שילוב מנצח. זה קצת יקר במחיר של 12.95 דולר לחודש, אבל חבילות המנויים הגדולות יותר נותנות לך ערך רב יותר וביצועי המהירות הגבוהים שווים את הדולרים. אתה יכול להשתמש בו עם 3 מכשירים בו זמנית ולנצל את תוכנית ההפניה שלהם.

VyprVPN

זו ככל הנראה הבחירה הטובה ביותר עבור סטודנטים ומשתמשים המחפשים פיתרון זול לצפייה ב- CBC מחוץ לקנדה מכיוון שהמנוי הבסיסי שלהם מתחיל ב- $ 6.67 לחודש בלבד. יש להם גם ניסיון לתקופה של 3 ימים, כך שתוכלו לבדוק את האיכות שלהם לפני ביצוע כל תשלום ובנוסף יש להם אחריות להחזר הכסף של 30 יום

הסתר את התחת שלי

חברת VPN חדשה יותר יחסית, Hide My Ass, קיבלה אישור של משתמשים גלובליים בגלל החיבורים המהירים שהם מציעים כשרצו לבטל את החסימה של CBC בכל מקום מחוץ לקנדה. יש להם צ'אט חי 24/7 לדון בשרתים זמינים להזרמת תכניות טלוויזיה CBC ולהתחיל מנוי במחיר של $ 11.52 לחודש.

IPVanish

אתה יכול לאמוד את איכות שירות VPN לפי הביטחון שיש להם ביכולות שלהם. ל- IPVanish יש ערבות להחזר כספי של 7 ימים, אם אינך מרוצה ממה שהם מציעים לאחר ההרשמה. זה די במחיר סביר במחיר של 10 $ לחודש ותוכל לחבר 5 מכשירים שונים יחד לביטול החסימה של נגן CBC בכולם.

לאחר שרשת ה- VPN שלך פועלת, בדוק את התוכניות המדורגות ביותר ברשת CBC. אלה כוללות דרמות כמו "אן" המספרות את סיפורה של ילדה יתומה שחיה בשנות התשעים. תכניות טלוויזיה כמו "אימהות וורקין" חושפות את תלאותיהן של אמהות שמלהטטות קריירה וילדים. "חברת X" מלאה בפעולות והרפתקאות מרגשות שמבוססות סביב מלחמת העולם השנייה בזמן ש"שיט קריק "מביא הקלה קומית, כך שתצטרך לתת להם צילום גם כן.

עיין ברשימה של כל מופעי CBC כאן

ולקבל גם עדכון בזמן אמת מטוויטר
ציוצים של CBC

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments