לקוחות BitTorrent הטובים ביותר 2019 – אורות כבולים, מבול, אקשן!

[ware_item id=33][/ware_item]

הורדות קונבנציונאליות בסדר גמור לקבצים קטנים יותר כמו ספרים ומוזיקה, אבל מה עם קבצים גדולים יותר? אימה היא הפיתרון הטוב ביותר למשתמשים המעוניינים להוריד תוכנה, סרטים, תכניות טלוויזיה, מוסיקה, קטעי וידאו, משחקים וספרים אלקטרוניים. אם אתה כבר מקצוען בטרנינג, אולי תרצה לדלג קדימה להמלצות הלקוח של BitTorrent.


למתחילים חשוב להבין את פעולת הטרנינג וללמוד כיצד להישאר בטוחים כמשתמש בשטף. סטרימינג מקוון התפוצץ בשנים האחרונות באמצעות חיבורי אינטרנט מהירים ומקורות סטרימינג חוקיים. עם זאת, בקלות ניתן להפריע לזרם שלך ולגרום לך להתחיל מההתחלה ולאבד את מקומך. ההשתקה מעניקה יתרונות רבים על ידי סטרימינג מקוון והורדה רגילה.

קרא גם: VPN הכי טורנט הטוב ביותר

הטבות אימה

סטרימינג הוא זמני לחלוטין. לכן, לאחר שתזרימי את התוכן הזה, תצטרך לבקר שוב במקור כדי לגשת אליו שוב. Torrenting מאפשר לך להוריד את התוכן למכשיר שלך. פירוש הדבר שתוכל לפתוח קובץ זה בכל עת ובכל מקום שתרצה במכשיר שלך. בנוסף, תוכלו להעביר את הקובץ למכשירים אחרים או לשתף אותו עם חבריך. הורדות קונבנציונאליות לוקחות זמן לא מבוטל, ואילו, ההסרה היא די מהירה עם לקוחות סיקור סיביות מהימנים. זרימה לא יכולה להתקיים ללא חיבור לאינטרנט, ולכן אתה צריך להיות מקוון לתפוס שוב את התוכן הזה. אתה צריך רק להשלים את הורדת הסיקור באופן מקוון. לאחר מכן אתה חופשי להשתמש בקובץ זה במצב לא מקוון. הורדות ממקור יחיד וזרם חוקי בדרך כלל מגיעות עם תג מחיר. אימה, לעומת זאת, היא חופשית לחלוטין. אתה יכול לבחור חבילה ללא מודעות מהלקוחות הטובים ביותר של BitTorrent, אך אחרת, היא בחינם. הזרמה עובדת רק לסרטונים, אך תוכל להוריד כמעט כל סוג של קובץ באמצעות סיבוב.

הצפנת פרוטוקול BitTorrent

בטח שמעתם על כיבוי אתרי סיקור בכפייה בנושאי זכויות יוצרים או נסגרים מרצונם בשנים האחרונות. רשויות אכיפת החוק החלו בפתיחת אתרי סיקור המפרים את זכויות הבעלים. זה גרם להם לרגל אחרי משתמשים ולאסוף נתונים מבלי שנחשד. אתה צריך להגן על עצמך כדי שלא תיבחן בחקירה. הצפנת פרוטוקול BitTorrent פועלת על הנתונים שנכנסים ויוצאים מלקוח ה- BitTorrent שלך. עם זאת, עדיף להסתמך על VPN טוב שיכול להגן עליך מפני הרשויות על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלך. FYI, יש כמה לקוחות גדולים של BitTorrent בחוץ שעובדים היטב עם VPNs.

כיצד להשתמש בלקוחות BitTorrent?

בצע את הצעדים הפשוטים הבאים כדי להתחיל להתגנב בבטחה:

  1. בחר מבין לקוחות BitTorrent הטובים ביותר והורד את התוכנה. לאחר התקנתו, פתחו אותו והכירו את ממשק המשתמש. בדוק את הגדרות האבטחה שלך כדי לוודא שלא עוקבים אחריך.
  2. בחר את קישור הטורנט שברצונך להוריד מכל אתר טורנט ופתח אותו עם לקוח BitTorrent המועדף עליך. זה יירשם כסיקול פעיל. לעתים קרובות משתמשים בצבעים או הדגשה כדי לציין פעילות, חוסר פעילות ושגיאות. זה יאפשר לך לעקוב אחר התקדמות סיקורך. אחוז ההשלמה יופיע גם לצידו.
  3. לקוח BitTorrent יודיע לך בסיום ההורדה שלך. אתה יכול לפתוח את הקובץ שלך בתוכנית שאתה אוהב. ישנם כמה לקוחות BitTorrent עם נגנים מובנים גם כן. משתמש טוב תמיד מאפשר לזריעה להמשיך מכיוון שהתעלמות ממנה מורידה את האיכות של אותו סיקור.

לקוחות BitTorrent פופולריים

qBittorrent

זה מועדף בקרב קהילת הסלעים מסיבה טובה. כל התכונות שלו פועלות באופן שווה בכל מערכת ההפעלה שהיא זמינה עבורו. אתה יכול להוריד אותו ל- Linux, Mac OS X, Windows, OS / 2 ו- FreeBSD. זה ידוע כחלופה למיקרו-טורנט, לכן הממשק דומה. עם זאת, qBittorrent הוא לקוח בקוד פתוח, שלא כמו אחיו מעוררי ההשראה, כלומר אין מודעות מעצבנות. זה מאפשר ניהול סיקור מספק ולא מפריע למשימות הרגילות שלך.

קרא גם: אתרי הטורנט הטובים ביותר של 2019

μ טרורנט

כפי שכבר קראת שם למעלה, μTorrent לא לקח את מספר 1 רק בגלל המודעות שלו. יש לו ממשק משתמש פשוט מאוד המסייע למתחילים. עם זאת, התבלין הוא ש- μTorrent Pro ללא מודעות ומגיע עם שלוש חבילות נוחות. אתה יכול גם לקבל לקוח BitTorrent עם פרוטוקול הצפנת BitTorrent פלוס VPN בהתאם לחבילה שלך. התוכנה עצמה היא בסביבות 2MB, כך שהיא כמעט ולא תופסת מקום במערכת שלך וזו הסיבה שהיא התייצבה עבור מספר 2.

שידור

יש לך הרבה תכונות ב- Transmission שמסבירות את הדירוג הגבוה שלה. תוכנת קוד פתוח זו הופכת את ההטלה שלך לכל כך הרבה יותר חלקה ללא מודעות. זה לא לקוח BitTorrent מגושם, כך שהוא לא מגזים במשאבים שלך או מאט את עצמך. השידור תואם למערכות הפעלה ידועות פחות כמו FreeBSD ו- Gentoo. הערעור האסתטי של לקוח BitTorrent זה רק מוסיף לקסמו.

ווזה

לקוח BitTorrent מלא במאפיין זה זמין עבור Mac, Linux ו- Windows. למרות שהוא מעט יותר כבד מאופציות אחרות, יש לו כמה יתרונות נפלאים. אתה יכול להריץ אותו עם VPN ואפילו להפעיל סרטונים בו זמנית. זה לא לקוח עם קוד פתוח באופן מלא, ולכן יש כמה מודעות. בצד הבהיר, לגרסה בתשלום אין מודעות ותוכלו להפעיל קבצים לפני סיום ההורדה.

מבול

זהו אחד הלקוחות הטובים ביותר של BitTorrent למתחילים בגלל הממשק הידידותי למשתמש. אין לו מודעות מכיוון ש- Deluge הוא open source, לכן זה די מהיר. אתה יכול להרחיב את התכונות של Deluge על ידי התקנת תוספים מהאתר הרשמי שלהם. ישנם תוספים לדפדפנים ויישומים מלבד מספר תוספים שימושיים של צד שלישי. זה לא זמין רק עבור Windows, Mac ו- Linux, אלא עובד גם ב- FreeBSD.

זמן הפופקורן

יכול להיות שניחשתם בשמו שלקוח BitTorrent זה קצת ייחודי. זה תואר כאפליקציה לזרמת סרטים המופעלת באמצעות BitTorrent. מכיוון שבדרך כלל משתמשים בסיבובים לסרטים, זה יהיה אידיאלי עבור חובבי הסרטים. זה דומה במקצת לנטפליקס ואפילו מגיע עם שירותי VPN.

אם עדיין לא החלטת איזה מלקוחות BitTorrent אתה מוצא הכי טוב, ראה איזה מהם מתאים להעדפה שלך ותיהנה מהתכונות הספציפיות שמגיעות עם הבחירה המועדפת עליך..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments