כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה

[ware_item id=33][/ware_item]

BBC iPlayer הוא ערוץ טלוויזיה באינטרנט שפותח על ידי חברת השידור הבריטית הנגישה מבחינה חוקית בבריטניה. זהו שירות סטרימינג בחינם שלא עוסק רק בערוצי טלוויזיה אלא גם בשירות רדיו. זה מאפשר לך להזרים סרטים באיכות גבוהה, מופעי מגוון, חדשות ותכניות רדיו. זה יכול לפעול במספר מכשירים, ממחשבים ניידים למחשבים ניידים, ואנדרואיד למכשירי iOS. הוא מציע את כל ההופעות החיות ואפילו הקולטות מכל ערוציה כמו BBC One, BBC Two, BBC Three, BBC Four, BBC News, ו- Radio 1. כמה מגניב זה? תוכלו ממש להזרים תוכן עצום העומד לרשותכם בשירות של כל אחד. אך למרבה הצער, אם אתה מישהו שמתגורר מחוץ לבריטניה, ה- BBC iPlayer אינו נמצא בהישג ידך. לא שלעולם לא תוכל לגשת אליו, אתה יכול, אבל לא כחוק. למותר לציין שחברים לטיולים שאינם יכולים לדלג על התוכניות המועדפות עליהם בכל מחיר, BBC iPlayer הוא חובה עבורם. אבל, איך יברחו ממגבלות גיאוגרפיות מחוץ לבריטניה וזה גם בלי שום סיכוי להיתפס?


אין ספק שיש דרך ואנחנו נדבר על הדרך הקלה והבטוחה ביותר שאפשר. וזה באמצעות VPN! כן, אתה יכול לגשת ל- BBC iPlayer גם כשאתה מחוץ לבריטניה. גם כשאתה בחופשה או בנסיעת עסקים, הדרך הקלה ביותר להזרים היא להשתמש ב- VPN כך שתוכל להימלט ממגבלות גיאוגרפיות ולהסתיר את כתובת ה- IP שלך, ולכן תהפוך את עצמך לצופה מקובל כחוק. לאחר עקיפת המגבלות ושינוי כתובת ה- IP, תוכלו לגשת בקלות לכל התוכן הקיים בערוצי ה- BBC, וכל זה בחינם, אפילו בכל מכשיר שתוכלו להחליט להשתמש בו! העלות המינימלית היחידה תהיה זו של רכישת VPN זול.

יתר על כן, VPN אינו מיועד רק להפרת ההגבלות, אלא גם מספק אבטחה של הצבא הצבאי לפעילויות המקוונות שלך ומגיע עם חבילות נוספות שיעניקו לך סטרימינג בטוח ושימוש מקוון. ברגע שאתה מתחבר לעצמך לכתובת IP מבוססת VPN בבריטניה, קל לך להערים ולגשת לאתר הרצוי לך, לא משנה שאתה נמצא באזור הנגיש או לא.

כיצד VPN יכול להועיל?

כמובן שבמקרה זה, VPN הוא בעל שימוש וחשיבות רבה. אבל האם זה הכל? ובכן, יש בו הרבה יותר!

רשתות וירטואליות פרטיות משמשות למטרות מרובות, החל מעקיפת ההגבלות וכלה בהסתרת כתובת ה- IP האמיתית שלך, חיבורך לאזור בלתי נגיש וכלה בהגנה על הפעילות המקוונת שלך או אפילו הרחקת האקרים וצופים. אתה יכול לגשת לכתובת IP של האזור הרצוי לך בעזרת VPN וזה מה שעלינו לעשות כשאנחנו רוצים לגשת ל- BBC iPlayer בחו"ל.

חיפשנו את שירותי ה- VPN המתאימים ביותר הזמינים כדי להנחות אתכם כיצד לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer. קל יותר להזרים ולצפות בתוכן ב- BBC iPlayer ברגע שאתה בוחר שירות VPN שמתאים לצרכים שלך. ואז, המשך אותו, התוכניות המועדפות עליך כולן במכשירים שלך.

NordVPN - הזוכה

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה

כשאתה מנסה לגשת ל- BBC iPlayer מחוץ לאזור המותר שלה, האתר יופיע הודעה המציינת שהיא אינה זמינה באזור שלך. אבל ברגע שיש לך NordVPN, אתה יכול להתחבר אליו בקלות ו בטל את החסימה של. לאחר שתנותב דרך VPN, תוכל להערים על אתר האינטרנט לחשוב שכתובת ה- IP נמצאת במקום כלשהו מבריטניה. NordVPN הוא ללא ספק שירות ה- VPN הטוב ביותר עליו תוכלו לסמוך לחלוטין. זה לא רק מעניק לך הגנה באיכות גבוהה, אלא אתה יכול גם לגשת לכל האתרים הרצויים שלך על ידי פריצת מגבלות גיאוגרפיות. על ידי שימוש ב- NordVPN, תצפנה פרטיותך והנתונים שלך לא ייפלו טרף לשום עברייני רשת.

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניהתמחור NordVPN

  • ל- NordVPN שרתי 5092+ ב 60 מדינות שונות
  • הכי חזק עם ה- BBC iPlayer, כפי שנחשף במבחנים שלנו. (iPhone, Android, Windows ו- Play Station)

בקר באתר

ExpressVPN

אתר expressvpn

אין ספק כי ExpressVPN הפך לאחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר בשוק. בגלל המהירות המהירה, החיבור העקבי, האנונימיות והסיבוב שלה, ExpressVPN יש את מקומו. זה מאפשר לך להתחבר ל- VPN מבוסס בריטניה וככה תוכל לגשת ל- BBC iPlayer. לרמת האבטחה שלה אין שכבת אבטחה סופית, ללא תחרות עם קידוד OpenVPN של כ -256 ביט, נותנת לה את מירב תשומת הלב מצד משתמשים מודעים לאבטחה. אתה יכול לגשת לאתרים רבים ככל שאתה רוצה ולהשתמש בהם בערך 3000+ שרתים בכ- 90+ מדינות, מה שמקל עליך גם לגשת ל- BBC iPlayer. זה מאפשר סיקור ושיתוף P2P, משרת תכונות הורדה והעלאה מהירות ביותר ונותן גישה בלתי מוגבלת לאתרים מוגבלים. המהירות של ExpressVPN אינה משתווה.

תמחור ExpressVPN: 8.32 $ לחודש - תוכנית שנה אחת

בקר באתר

IPVanish

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה

VPNs כמו ExpressVPN, NordVPN ו- IPVanish עובדים מצוין לגישה ל- BBC iPlayer כשאתה לא בבריטניה. מכיוון ש- IPVanish הוא אחד מאותם VPNs המעטים המספקים אפשרויות אבטחה טובות יותר ומגיעים עם חבילות שנתיות מדהימות, זהו המקור הטוב ביותר לעקוף מגבלות ולגשת לאתר כלשהו ללא קשר לאזור הקיים שלך. בדירוג שלנו ל- VPN עבור ביטול חסימת ה- BBC iPlayer, IPVanish מגיע ב- VPNs השלישי המובילים מכיוון שהמהירות אינה מהירה כמו שני האחרים שהוזכרו לעיל. עם זאת, IPVanish כוללת את מדיניות ללא יומן ושיטות נוספות המפקחות על ביטחון מעבר לציפיות שלך. כמו כן, IPVanish חוסך לך כמה דולרים והוא פחות יקר מהשניים האחרים אבל עובד פחות או יותר. זה עובר את כל המגבלות הגיאוגרפיות האידיאליות לגישה ל- BBC iPlayer. קידוד מקצה לקצה מגן על הפעילויות המקוונות שלך כמו כל דבר.

בקר באתר

עם החיפושים ההולכים וגוברים כיצד ניתן לגשת ל- BBC iPlayer, יהיה זה הוגן לומר של- BBC iPlayer יש את מקומו בשוק הטלוויזיה וכולם רק רוצים להזרים אתר זה ללא קשר למקום בו הם גרים. ל- BBC iPlayer יש ערוצים מרובים, מגוון רחב של תכנים, יש אפליקציות מרובות, זה תואם לכל מכשיר שתבחרו, ויותר מכל זה לא מציג מודעות מעצבנות בין לבין. אבל, מה שכן, זה נגיש רק בבריטניה. לכן, היינו צריכים לגלות כיצד לגשת ל- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה מכיוון שאיש אינו רוצה לדלג על התוכניות האהובות עליהם. למרבה המזל, VPN קם לצד התקדמות טכנולוגית וכעת אנו יכולים לגשת ולזרם מגוון רחב של תכנים גם כאשר אנו יושבים מחוץ לבריטניה..

תפוס את כל החדשות מ- BBC iPlayer World

ציוצים מאת BBCiPlayer

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments