כיצד לצפות ברשת ABC מחוץ לארה”ב בשנת 2020

[ware_item id=33][/ware_item]

הקיץ הוא הזמן בו אתה מכה בספה שלך כדי לצפות בתכניות הטלוויזיה האהובות עליך, כי כן, זה הרגע שהעונות החדשות בדרך כלל מושקות. בטח כבר הכנסתם את התוכניות הפופולריות לרשימת “המטלות” והזמנתם את חבריכם המכורים לתוכנית טלוויזיה על פינוקים שצפו בקבוצות. אם זה כן, בטח שמת לב לצפייה ברשת ABC שכן היא מפיקה כמה מההופעות האמריקאיות החמות ביותר בעולם.


אם מדברים על רשת ABC, "רוקדים עם הכוכבים" הוא עדיין די מפורסם אחרי כל השנים הללו, בעוד שז'אנרים טרנדים תפסו את תשומת ליבם של הנוער. ישנם מספר מותחנים, מסתורין, אקשן, אימה, דיסטופי, מופעי פנטזיה ומופעים דרמטיים בשידור הנמצא כרגע ב- ABC. מכיוון שיש כל כך הרבה מעריצים של תוכניות הטלוויזיה הללו ברחבי העולם, הם פונים לרשת ABC בכדי לספק את תשוקות הבידור שלהם. עם זאת, לפני שתגדיר חשבון ב- ABC ותתאכזב כשאתה מסתכל על החלון המוקפץ "התוכן שאינו זמין באזור שלך" על המסך שלך, עליך ללמוד כיצד לצפות ב- ABC Go מחוץ לארה"ב..

גישה מוגבלת ל- ABC Go

כן זה נכון. ABC הוא אחד מאתרי הזרימה הרשמיים המפורסמים ביותר שהציבו מגבלות גיאוגרפיות על תוכנו. אלא אם כן אתה מתגורר בארה"ב, לא תוכל להזרים ישירות את ההצגות של ABC באופן מקוון. ראשית, עליכם לגלות כיצד לבטל את חסימת ABC Go. זה אולי נראה לא הוגן כלפי המעריצים מחוץ לארה"ב, אך ישנם שיקולים כלכליים כמו גם חששות פוליטיים.

כיצד לצפות ברשת ABC מחוץ לארה"ב בשנת 2020

ישנן מספר רשתות חדשות בולטות שנאסרות במדינות כמו סין בהן הממשלה עוקבת בקפדנות אחר התוכן הזמין לצפייה בציבור. כמובן שתצטרך לשלם גם כדי להזרים מופעים אלה אחריך גישה ל- ABC מחוץ לארה"ב. עיין באתר הרשמי שלהם כדי לאסוף פרטים נוספים על אמצעי התשלום וחבילות המנוי הזמינים. לפעמים יש בעיות בעת ביצוע תשלומים מכיוון שהם עשויים לא להציע את מצב התשלום שאתה מעדיף. אל תדאג! ישנן דרכים להסתובב בהן ולצפות בתכניות לאחר ביטול החסימה של ABC Go.

ה- VPN יכול לבטל את החסימה של ABC Go

המדריכים הטובים ביותר כיצד לצפות ב- ABC Go מחוץ לארה"ב מסופקים על ידי חברות VPN. רשת פרטית וירטואלית (VPN) היא התשובה לתפילות של מעריצים החיים מעבר לים. VPN זה בדיוק איך שזה נשמע. הכל עניין של פרטיות, שבתורו מעניק אבטחה טובה יותר. ההטבה הגדולה ביותר של הרשמה לשירות VPN אמין היא שאתה יכול לבטל את החסימה של ABC Go לא משנה היכן אתה נמצא. נניח, למשל, אתה גר בפיליפינים ואתה אוהד קשה של קוונטיקו. תצטרך לגלות כיצד לצפות ב- ABC Go מחוץ לארה"ב. השלב הראשון הוא גלישה בספקי VPN המציעים שירותים במדינה שלך. בשלב הבא תצטרך לחפש אפשרויות שונות כדי לברר אם אתה יכול לגשת ל- ABC מחוץ לארה"ב דרך השרתים שלהם.

עם זאת, זה עדיין לא הכל! למרבה הצער, לא כל ה- VPN יעבוד במדינה שלך ומתוך אלה שכן, יש סיכוי שהם הופקו לרשימה השחורה על ידי רשת ABC, אופס! חברת השידור עוקבת אחר ספקי VPN שאליהם משתמשים מחוץ לארה"ב פונים לצורך הזרמת התוכניות שלהם. הם ממשיכים לבדוק אותם על ידי זיהוי שרתי ה- VPN שלהם ושליחת הודעת שגיאה אם ​​אתה מנסה לגשת ל- ABC מחוץ לארה"ב. אז בעצם, שרתי ידועים מסוימים של ספקי VPN אלה נחסמו על ידי ABC.

בטנת הכסף היא שלא כל שרתי ה- VPN נחסמו. מה שעוד טוב יותר הוא שחברות VPN קטנות יותר מסוגלות לעוף מתחת לרדאר בעוד שמות גדולים יותר מופיעים ברשימה שחורה מכיוון שהם נפוצים יותר. אתה יכול להניח שחברות VPN קטנות יותר אינן אמינות אך זה לא נכון כלל. מלבד זאת, ספקי VPN אלה ביססו באופן מוניטין מוניטין טוב על מעריצי ABC בינלאומיים בעזרת טיפוח לקוחות נהדר, שרתים יעילים, חבילות מנויים במחיר סביר, פרוטוקולים חזקים, וחיבורים במהירות גבוהה.

איך עובד VPN

בדרך כלל הנתונים שלך עוברים הלוך ושוב בזמן שאתה מחובר. VPN מפתח ערוץ דרכו הנתונים שלך לא זורמים בצורתם המקורית. במקום זאת, כל הנתונים הנשלחים למחשב או למערכת הנייד שלך וממנה הם מוצפנים בכבדות. מה זה אומר? המצב המקורי של הנתונים שלך ניתן לזיהוי וקל לקריאה על ידי כל מי שיש לו גישה לאותו חיבור. אתה מאיים על ידי האקרים בכל פעם שאתה נכנס לרשת באמצעות Wi-Fi ציבורי או מתחבר לרשת ציבורית מכל סוג שהוא. הנתונים שלך פתוחים לשימוש פעילויות פליליות וניתן לגנוב בקלות את הרשומות הכספיות שלך על ידי האקרים.

קרא את המדריך המפורט: כיצד עובד VPN

בנסיבות כאלה, VPN הוא הדרך הטובה ביותר להבטיח את ביטחונך כך שאפילו רשויות אכיפת החוק לא יוכלו להתנדנד. יש גם צעדים שננקטים נגד אתרים המאחסנים את הנתונים האישיים שלך, כגון קובצי ה- cookie שלך, ועוקבים אחר הפעילות שלך כדי לאסוף מידע לפרסום. זכור כי במדינות מסוימות יש חוקים שחברות VPN צריכות לציית להן, אך ישנם ספקי VPN רבים שאינם שומרים על יומני חיבור של המשתמשים שלהם, כך שלא ניתן לעקוב אחרי ה- VPN שלך..

אז איך בדיוק VPN מסתיר את המיקום שלך ומעניק גישה ל- ABC מחוץ לארה"ב? ובכן, יש כמה פרוטוקולים שבהם אתה משתמש בשילוב עם השרת שבחרת כשאתה מחבר את המכשיר שלך ל- VPN. כתובת ה- IP האישית שלך היא זו של השרת בבעלות ספק שירותי האינטרנט שלך (ISP). כשאתה מתחבר דרך שרת אמריקאי בבעלות ספק VPN, כתובת ה- IP שלך מופיעה כזו של שרת ה- VPN ל- ABC. באופן זה נראה כי המיקום שלך נמצא בארה"ב ל- ABC או לאתר כלשהו בו אתה גולש במהלך אותה הפעלה. מכיוון שנראה שאתה תושב ארה"ב ב- ABC Go, אתה רשאי לגשת לחופשיות אל ABC מחוץ לארה"ב.

VPNs הטובים ביותר לגישה ל- ABC מחוץ לארה"ב

למזלנו, יש כמה ספקי VPN נפלאים הפועלים בכל רחבי העולם עם חבילות ותכונות מנוי שונות. אתה יכול אפילו לבדוק כמה מההופעות שלהם עם ניסויים בחינם ו- קבל את הכסף שלך בחזרה אם אתה לא מרוצה. שיקול חשוב אם ברצונך לגשת ל- ABC מחוץ לארה"ב הוא לחפש VPNs עם שרתים רבים הנמצאים בשטח ארה"ב. זה יעזור לתת לך חיבור חזק ומהיר יותר, כך שתוכל להזרים תכניות טלוויזיה פופולריות ב- ABC ב- HD.

NordVPN

תועלת מעולה של NordVPN היא שהיא עובדת עם מערכות הפעלה מרובות ותוכל לחבר עד 6 מכשירים באמצעות חשבון אחד בו זמנית. אתה יכול לחסוך כסף וזמן בדרך זו. יתר על כן, 2.99 דולר לחודש לעסקה לשלוש שנים באמת שווה את כל זה. כדובדבן בחלקו העליון, אתה יכול להחזיר את הכסף שלך תוך 30 יום אם הוא לא יעמוד בציפיות שלך. הם לא מנהלים רישומים על הפעילות המקוונת שלך.

ExpressVPN

אחד ה- VPN המפורסמים ביותר שקיימים שם, ExpressVPN's השירות שווה לחלוטין את 6.67 $ לחודש עבור התוכנית המצטיינת שלהם במשך 15 חודשים. הם מציעים גלישה מהירה ובטוחה באינטרנט ביותר מ- 87 מדינות ברחבי העולם, כך שתוכלו ליהנות מתצוגות ABC גם אם אינכם בארצות הברית. אתה יכול להזרים מופעים אלה על עד 5 מכשירים בו זמנית, כך שאיש לא צריך להחמיץ את המועדף עליהם. אתה מקבל יתרונות רבים יותר עם תוכנית ההפניה שלהם.

IPVanish

אם אתם מחפשים VPN שעולה חסכוני וגם מתפקד היטב, נסו IPVanish. ממש כמו ExpressVPN, גם VPN זה יכול להזרים 5 מכשירים בו זמנית. אתה יכול להירשם במחיר של 6.49 דולר בלבד לחודש ולבטל את המנוי שלך תוך 7 ימים אם אתה לא נהנה מהשירות שלהם. יש להם 3 פרוטוקולים בהם תוכלו להשתמש עם שרתי ה- VPN שלהם ביותר מ- 60 מדינות.

גישה פרטית לאינטרנט (PIA)

בטח שמעת על PIA אם אתה משתמש ב- VPN מזה תקופה. למרות שהצבנו אותו מאוחר יותר, אנו יכולים להעיד שהוא באמת אחד ה- VPN הטובים ביותר שקיימים שם! הטענות שלהם על 99.9% אורך זמן גובו על ידי המשתמשים הנוכחיים כך שתוכלו בהחלט לסמוך על PIA כדי להזרים מופעים ב- ABC Go. הם פועלים בלמעלה מ- 25 מדינות, כך שיש סיכוי גדול שתהיה ברשימה. לאיכות, חבילת ההתחלה שלהם במחיר של $ 3.49 לחודש למנוי לשנתיים שלהם אינה יקרה כלל!

הסתר את התחת שלי

לספק VPN זה אין גרסת ניסיון אך הם מחזירים את ההפקדה שלך תוך 30 יום מההרשמה אם לא היית מרוצה מהשירות שלהם. אם אתם מחפשים אפשרות זולה יותר, זו בחירה טובה. במחיר של 4.54 $ לחודש למנוי לשנתיים, זו אפשרות VPN זולה ללא שום פשרות על המהירות. למעשה, הוא פופולרי מכיוון שהוא לא מקטין את המהירות הרבה יותר גם אם אתה משתמש ברוחב פס רב.

בטוח יותר VPN

כפי שהשם מרמז, SaferVPN מספק חיבור בטוח ועם זאת מהיר למשתמשים מחוץ לארה"ב שרוצים להזרים תכניות טלוויזיה האוויר ב- ABC. אתה לא צריך להיות מתוסכל בגלל חיץ או להישאר מוגבל מבחינה גיאוגרפית יותר. יש להם גם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום וצ'אט חי 24/7, כך שתוכל לברר את השרתים שלא נחסמו על ידי רשת ABC. אתה יכול להריץ אותו על 5 מכשירים יחד בלי לחשוש מיומני פעילות המשתמשים.

קרדיטים לתמונה: kodicommunity.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments