4 VPNs הטובים ביותר להולו – צפו בהולו מחוץ לארה”ב!

[ware_item id=33][/ware_item]

הולו הוא מיזם משותף של ענקיות הטלוויזיה האמריקאיות פוקס, NBC ו- ABC כך שתוכלו ליהנות מכל תכניות הטלוויזיה ששודרו בעבר או שנמצאות כעת בשידור ברשתות הטלוויזיה הללו. הולו מועיל כשילדך זורק התקף זעם וצריך להרגיע אותו על ידי הדמות המצוירת האהובה עליהם. ניתן להזרים תכניות מערוצים כמו Cartoon Network ו- Nickelodeon דרך Hulu.


החיסרון של מרבית אתרי הסטרימינג הוא שההופעות אינן זמינות זמן קצר לאחר השידור בגלל המגבלות של הרשת. הולו נמצאת בבעלות רשתות אלה, כך שתוכלו לצפות בחופשיות בפרקים האחרונים יום לאחר ששודרו רשמית בערוץ זה. יתר על כן, Hulu נגישה לקהלים בארה"ב בלבד, ואם אתה גר מחוץ לארה"ב, לא תוכל לצפות בהולו באופן מקוון.

מה הפיתרון אם מישהו רוצה לצפות בהולו ברשת מחוץ לארה"ב?

ובכן, אתה יכול בקלות לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולצפות בהולו מחוץ לארה"ב על ידי בחירה ב- שירות VPN. באמצעות VPN, אתה יכול להתחבר בקלות לכל שרת אמריקאי ולגשת לחולו מכל מקום בעולם דרך כתובת IP אמריקאית. VPNs המוזכרים להלן הם דרך בטוחה לגישה לחולו מחוץ לארה"ב, לכן בחר באחד מ- VPN שהוזכר להלן ובהמשך המאמר הנוכחי, נדבר יותר על הולו:

NordVPN

אתה רשאי לבטל את חסימת Hulu מחוץ לארה"ב באמצעות השרתים הנפוצים של NordVPN שמציעים הגנה כפולה מפני האקרים ומסתירים גם את כתובת ה- IP שלך מהולו. תיהנו מזרמי סרטוני HD במהירות גבוהה במהירות של עד שישה מכשירים בו זמנית NordVPN. אתה יכול כרגע לחסוך בגדול מהתכנית לשלוש שנים שעולה רק 2.99 $ לחודש.

ExpressVPN

כולם שמעו עליהם ExpressVPN כפי שכסף ה- VPN האיכותי ביותר יכול לקנות וההייפ מוצדק לחלוטין. זה אולי נראה קצת יקר במחיר של 6.67 $ לחודש, אבל זה שווה את הדולרים. התייעץ בטיפול הלקוחות שלהם 24/7 כדי להשיג את השרתים המאפשרים לך לצפות בהולו מחוץ לארה"ב. אתה יכול להזרים סרטוני HD תוך שניות וליהנות מרוחב פס בלתי מוגבל. בנוסף הם מציעים 30 יום הכסף בחזרה.

בקר באתר

VyprVPN

אפשרות זו בולטת כשירות לקוחות ידידותי לתקציב ומהיר תוך איתור שרתים לצפייה בהולו מחוץ לארה"ב. הם מציעים שלושה פרוטוקולים עוצמתיים ב 48 מדינות ותוכלו להירשם למשפט של שלושה ימים לפני שתלמדו כיצד לצפות בהולו ב- MAC או במכשירים אחרים. קבל גישה מהירה להולו במחיר של 5 $ לחודש בלבד והשתמש בהחזר הכסף להחזר 30 יום אם אינך מרוצה.

בטוח יותר VPN

זו אחת מחברות ה- VPN העולמיות הקטנות יותר עם המון הטבות, כך שלא מזלזל בשירותן. אחד הדברים הטובים ביותר בהם הוא טיפול לקוחות 24 שעות ביממה שמבטיח שתוכל לזהות את השרת שעובד עם Hulu במהירות ולהתחיל להתבונן בבולמוסים. קל להשתמש באפליקציות / תוכנה על לקוחות מרובים כמו חלונות, מק, אפל, אנדרואיד, iOS ותוסף כרום. ההחזר הכספי שלהם למשך 30 יום מחמיר את העסקה. SaferVPN מציעה תוכנית לשלוש שנים רק עבור $ 2.25, במיוחד עבור המשתמשים האמריקאים שלה.

מדריך תלת-שלבי לצפייה בהולו

  1. קנו שירות VPN מוביל
  2. בחר באפליקציה שרת הממוקם בארה"ב
  3. כנסו לאתר של הולו ותיהנו ממנו

מידע נוסף על הזרמת תוכניות טלוויזיה בחולו מחוץ לארה"ב

4 VPNs הטובים ביותר להולו - צפו בהולו מחוץ לארה"ב!

ישנם כמה אתרי סטרימינג ברחבי העולם אך הולו תופסת את אחד המקומות הראשונים לתושבי ארה"ב ויפן. בשל הפופולריות שלו, מספר משתמשים מעדיפים לצפות בתוכניות טלוויזיה דרך Hulu במקום אתרים פחות ידועים, שטועים בפרסומות מעצבנות..

בעבר, Hulu אפשרה סטרימינג בחינם לתכנים מוגבלים אך כעת עליך להירשם לשירות בתשלום שלהם כדי ליהנות מהתכנים הזמינים. ראשית, עליך להירשם לחשבון ב- Hulu ואז לבחור בחבילת המנויים שלך. התשלום צריך להתבצע באמצעות כרטיסי האשראי המקומיים שהם מקבלים או באמצעות PayPal. אם ברצונך להיעזר בשירותיה של Hulu אך אינך מתגורר בארה"ב או ביפן, יתכן ותקשה לבצע את התשלום. אז בחן את אפשרויות התשלום בכיכר שיש לך לפני שנרשמת ל- Hulu.

נניח שאתה יוצא לחופשה מחוץ לארה"ב או ליפן, אך אינך מעוניין לפספס התפתחויות כלשהן בתוכנית הטלוויזיה שבה אתה אובססיבי. מכיוון שכבר יש לך חשבון ב- Hulu, אתה עשוי להניח שלא יהיו לך בעיות בזרם. זה יהיה לא נכון! המיקום חשוב מאוד מכיוון של אתרי סטרימינג רבים יש הגבלות גיאוגרפיות על התוכן שלהם.

לדוגמה, לאתרים שונים המציעים באופן בלעדי דרמות וסרטים קוריאניים יש שירותים מוגבלים לקוריאה. לא מדובר רק על בידור, אלא גם על פוליטיקה, שכן במדינות כמו סין יש כמה איסורים באתרי סוכנויות חדשות זרות. מלבד התקנות הממשלתיות, על החברה שבבעלותה לאתר להחליט על האזורים שהם רוצים להרחיב את שירותיהם. לרוע המזל, הולו אינה מאפשרת הזרמה מעבר לארה"ב ויפן, כך שתצטרך לבוא עם אסטרטגיה לצפות בהולו מחוץ לארה"ב. באופן מפתיע, גם לא תוכלו לגשת לחולו בקנדה ובבריטניה.

האם אוכל לגשת לחולו באמצעות שירות VPN?

התשובה הקלה להתעלות על הגבלות גיאוגרפיה היא רשת פרטית וירטואלית (VPN). VPN מאפשר לך לגשת לתוכן עם מגבלות אזוריות על ידי הסתרת כתובת ה- IP האמיתית שלך. אתה יכול אפילו ללמוד כיצד לצפות בהולו ב- Kodi לאחר הגדרת חשבון VPN. למרבה המזל, VPN עובד על מספר מכשירים כולל MAC כך שתוכלו לבדוק כיצד לצפות גם ב- Hulu ב- MAC.

אתה יכול להתחבר לאחד מהשרתים הרבים שבבעלות שירות VPN זה במיקום שאתה רוצה שיופיע ברשומות האתר שלך כמו שלך. נניח שאתה גר בפורטוגל ורוצה להזרים תכניות טלוויזיה בהולו. הירשם לחשבון Hulu לאחר הפעלת ה- VPN שלך ובחירת שילוב שרת פרוטוקול שנותן את התוצאות הטובות ביותר. השרת שתבחר יכול להיות ממוקם אי שם בארה"ב, כך שכתובת ה- IP הנוכחית שלך היא של השרת האמריקני מבחינת הולו.

המשמעות היא שהולו לא תוכל לדעת שנרשמת בפורטוגל בפועל ומאפשרת לך להזרים באופן חופשי תכניות טלוויזיה. VPN עושה יותר מסתם הסתר את כתובת ה- IP שלך. זה מגביר את אבטחת החיבור שלך במידה רבה ומונע מעקב אחריך על ידי סוכנויות ממשלתיות. זה גם מגן עליך מפני האקרים אם אתה משתמש ב- Wi-Fi ציבורי. VPN עובד על ידי הצפנת כל הנתונים שהוחלפו בין המערכת שלך לאינטרנט. ישנם פרוטוקולים רבים המוצעים על ידי VPN בהם תוכלו להשתמש כדי לבטל חסימת Hulu מחוץ לארצות הברית.

נשמע קל, נכון? שגוי! Hulu לפניכם ויש לה מערכת מתוחכמת האוסרת על שימוש בשרתי פרוקסי כדי להסתיר את המיקום האמיתי שלכם ממנה. זה רשם שחורה מספר VPNs פופולריים שאחרת היו מאפשרים לך לצפות בהולו מחוץ לארה"ב. הם מזהים את השרתים שבבעלות חברות VPN אלה כך שלא תוכלו לבטל את החסימה של Hulu מחוץ לארה"ב דרכם.

מופיעה הודעה שאומרת כי Hulu זיהה את שרת ה- Proxy האלמוני שלך ותצטרך להשבית אותו כדי להזרים את Hulu אם אתה גר בארה"ב. אל תדאגו כיוון שעדיין תוכלו ללמוד כיצד לצפות בהולו ב- MAC ואיך לצפות בהולו בקודי גם אם מגוריכם הנוכחיים אינם בארצות הברית או ביפן. תוהה מהטריק לגישה להולו בקנדה ובבריטניה? הרגע מכיוון שלא כל ה- VPN נאסר על ידי Hulu ולכן יש דרכים לעקוף מגבלה זו. הבעיה היא שהולו יכולה לאתר את שרתי ה- Proxy שבבעלות חברות VPN מסוימות, אך עדיין ישנם שרתים שנשארים מתחת לרדאר. כדי לבטל את החסימה של Hulu מחוץ לארה"ב, אתה יכול ליצור קשר עם נציג שירות לקוחות של חברת VPN שלך ולברר אודות שרתים אלה..

NordVPN ידוע לרוב כאופציה הטובה ביותר כשרוצים לצפות בהולו מחוץ לארה"ב. זה מומלץ מאוד על ידי משתמשי VPN במיוחד כשמדובר במהירות. מי שרוצה לגשת להולו בקנדה ובריטניה, מתחייב לעתים קרובות ל- NordVPN מכיוון שיש לה מספר שרתים בארה"ב המספקים חיבור חזק בכל פעם. אתה יכול לדפדף באתר הרשמי שלהם לפני שתקבל את ההחלטה הסופית.

סיכום

זכור לבדוק אם VPNs אלה פועלים במדינתך ולספק את כל התכונות שאתה דורש. בדוק את השרתים המומלצים עבור Hulu עם פרוטוקולים שונים לקבלת תוצאות מיטביות. Hulu הוא מקור בידור נהדר לחוטבי חוטים ואוהבי סטרימינג, ואם אתה חובב גות'אם וחץ, אז Hulu היא הבחירה הטובה ביותר שלך לצפות בתוכניות הטלוויזיה והערוצים המועדפים עליך מכל מקום בעולם..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments