מנבא מונדיאל 2018 רוסיה הגדולה בגמר גביע העולם

[ware_item id=33][/ware_item]

השאלה היחידה שנשארת בכל אוהד פיפ"א בזמן הצפייה במשחקי גביע העולם המרתק של פיפ"א 2018 היא האם הקבוצות שמשחקות יגיעו לגמר. מאז שהתחילה האופנה לחזות קבוצות גמר גביע העולם בגביע העולם על ידי בעלי חיים בשנת 2010, אנשים ברחבי העולם השתמשו בנבואי חיות המחמד שלהם בכדי להניח את התחזיות לגבי המשחקים. החפים מפשע הפעם כמו אכילס החתול הם רוב הפעמים נכונות עם התחזיות שלהם ממש כמו פול, התמנון, החלוץ היה. עם זאת, כשמשחק החיזוי הזה התחיל, הוא היה הרבה יותר פריך לוויכוחים ברחבי העולם, בעוד שכעת הוא פשוט שמור לסיפורי לילה מאוחרים ומדגישים אודות תוכנית הכדורגל של היום.


קרא גם: כיצד לצפות בחצי גביע העולם של פיפ"א-משחק מקוון וסופי בשידור חי מכל מקום

מה שכיח יותר בימינו הוא ניבוי גמר גביע העולם של פיפ"א במפגשים חברתיים, בפורומים ובטיפים. גם בלוגרים מתעדכנים בג'ונס. אם להיות אמיתי וברור, אף אחד לא יכול באמת להכות את הציפורן בראש אלא אם כן קל מדי לחזות מתי הגמר ייסגר. נכון לעכשיו, מומחים בנושא זה שעוקבים אחר כדורגל מזה זמן רב מכירים כל שחקן בפנים החוצה ויכולים לחזות מעט התוצאה של מרבית המשחקים לפני שהם אפילו התחילו. גורואים כדורגל כאלה יכולים גם לנתח את הטקטיקות וההרכב של הקבוצה ולחזות מה יכולה להיות התוצאה בצורה די יפה. ל- BestVPNdeals.com ישנם גורואים כדורגל כאלה שחזו בצדק את פיפ"א כל שנה כבר שנים.

לכן, אם אתה חובב כדורגל הארדקור, המשיך איתנו לבדוק מה גורואים הכדורגל שלנו צריכים לחזות לקראת גביע העולם הגדול של פיפ"א ברוסיה 2018.

ניתוח חצי הגמר של פיפא ותחזיות שליליות

גביע העולם של פיפ"א 2018 מופע רוסיה עד כה

ההתרגשות של פיפ"א עד כה לא הייתה פחותה בין הקבוצות הלאומיות של האוהדים, האומה המארחת או כל מדינה אחרת ללא קשר לזיקוקים אישיים לקבוצה. באופן דומה, כשם שההמונים מתעודדים בזמן הצפייה בפיפ"א בשידור חי, אנשים היושבים בבתים מרגישים את אותו דופמין ממהר. הסיבוב הראשון והשני היו מלאי התרגשות מכיוון שזה היה תחילת המופע. הסיבוב השני היה מעט משעמם עבור אוהדי פיפ"א שלא ברגע שהסיבוב השלישי נכנס לשחק בבור לרבע הגמר, איש לא יכול היה להתעלם מהמופעים המצטיינים.

הקבוצות שהעפילו לרבע הגמר היו ארגנטינה, צרפת, ברזיל, בלגיה, רוסיה, קרואטיה, שוודיה ואנגליה. אחת הקבוצות החביבות על האוהדים וביניהן היו רוסיה, צרפת, ברזיל, ארגנטינה וקרואטיה. עם זאת, חלקם נאלצו לצאת ממסע פיפ"א ולנשק שלום לאוהדי פיפ"א.

הארבעה המופלאים לחצי הגמר

אז הוויכוח יורד לארבע הקבוצות שעברו לחצי הגמר ב מונדיאל 2018 ברוסיה. אלה קרואטיה, אנגליה, בלגיה וצרפת. בידיעה שרוב הקבוצות היו די חזקות בחצי הגמר, שקשה להאמין אם ייפסלו, זה באמת המשחק של המהמר לחזות מי יעלה לגמר. אז בואו לבדוק מה יש למומחים לומר על ההימורים האלה. אם מסתכלים על ההיסטוריה של הקבוצות הללו, כולל ההופעות שלהן, פיפ"א זו אולי תתן לך גם מושג לגבי הקבוצות שעשויות להסתיים בגמר. אז בואו נסתכל על כל קבוצה מנצחת בנפרד.

בלגיה

בלגיה בגביע העולם בחצי הגמר

שחקני מפתח

בבלגיה יש כמה מהשחקנים המובילים שמשחקים במועדונים גדולים כמו עדן הזארד שמשחק בצ'לסי, רומלו לוקאקו שמשחק במנצ'סטר יונייטד וקווין דה ברוין, קשר שמשחק במנצ'סטר סיטי. עם השחקנים האלה, בלגיה לפחות תתן הצגה מרגשת בחצי גמר בלגיה מול צרפת ב -10 ביולי בשעה 02:00 אחר הצהריים (ארה"ב, זמן של ניו יורק)

כוח

במיוחד יש לבלגיה הגנה והתקפה חזקה בגלל השחקנים שהוזכרו לעיל. יש להם אחד השחקנים הגבוהים ביותר מה שמוסיף לחוזקות שלהם במיוחד כשצריך כותרת.

חולשה

גורדי הכדורגל שלנו היו מעט פשוטים להזכיר את חולשתה של בלגיה שהיא אחד השחקנים שלהם, וינסנט קומפני, שהיה הפעם מגן עלוב עם הרבה שברירויות פיזיות סביבו. עם זאת, לעולם איננו יודעים כמה מפתיע זה יכול להגיע לחצי הגמר של קומפני להוכיח את עצמו טוב יותר.

צרפת

האם צרפת יכולה לגמר

שחקני מפתח

אחד השחקנים הטובים ביותר שצרפתים מתהדרים בקבוצתם הוא השוער שלהם, הוגו לוריס, שמאחד את כישורי השמירה שלו בטוטנהאם. שחקנים משמעותיים נוספים שכבשו את מירב השערים בפיפ"א 2018 הם אנטואן גריזמן, פורוורד, שמשחק באתלטיקו מדריד וקיליאן מבפה, פורוורד נוסף, שמשחק בפריס סן ז'רמן. שני שחקני המפתח האלה לבדם כבשו עד כה חצי תריסר שערים ברוסיה של פיפ"א 2018.

כוח

לא יכול להיות מספיק לומר שלוריס שומר מצוין. עם שמירה ערנית ההגנה הצרפתית מכפילה את עצמה. חוץ מזה אנו רואים עבודת צוות די טובה.

חולשה

בשני המשחקים האחרונים ראינו יותר קרטס ג'ונס (כרטיסים צהובים) זורמים בצד הצרפתי. עם כמה מהשחקנים הקודחים כמו פול פוגבה וקיליאן מבפה, האחרונים מנסים גם לזייף פציעות כדי לזכות בטובותיו של שופט, זה הופך להיות קצת קשה עבור הקבוצה ככל שיותר קלפים צהובים עם ארבע אותיות מחלחלים פנימה.

קרואטיה

קבוצת הכדורגל של קרואטיה

שחקני מפתח

הטובים ביותר להזכיר כאן כוללים את הקפטן פנטסטי, לוקה מודריץ ', שמשחק עם ריאל מדריד, איבן ראקיטיץ' שמשחק בברצלונה ומריו מנדזוקיץ 'שמשחק ביובנטוס..

כוח

כוחה של קרואטיה טמון בקישור שלהם שהוא יצירתי וזריז יותר עם מעברים ארוכים יותר. הם מבדרים את הקהל במהלכיהם בסגנון חופשי; התחבולה מלכותית מדי אפילו על המסך.

חולשה

כדי להדגיש את הצד החלש שלהם, עלינו לדבר על ההגנה שלהם שהיא מעט חלשה יותר משאר היבטי המשחק שלהם. כאשר קו האמצע שלהם, קדימה ושמירה טובים מדי, ההגנה שלהם יכולה להיות פרצה בביצועיהם כשאנחנו מחשבים את הממוצע.

קרואטיה לעומת אנגליה - התאמה לזמן ההתחלה לפי ארה"ב: 14:00 אחר הצהריים

אנגליה

האם אנגליה יכולה לגמר ולנצח

שחקני מפתח

אנו רואים את מיטב ההצגות של הארי קיין, פורוורד, שמשחק עבור טוטנהאם, דלה אלי, קשר ורהים סטרלינג, קשר, שמשחק במנצ'סטר סיטי.

כוח

הכוח הגדול ביותר באנגליה הוא ההתקפה שלהם. יש להם שחקנים שמשחקים בליגת העל שהיא הליגה התחרותית ביותר בעולם. הדבר הטוב ביותר הוא שהם יותר מוטיבציה וממוקדים לנצח. בחצי גמר אנגליה מול קרואטיה יש להם יתרון על הקבוצה היריבה שלהם. הם גם טובים למדי בתמרון פינות עם כותרות.

חולשה

נגיד, חוסר בהגנתם. ממש כמו יריבת חצי הגמר שלהם, קרואטיה.

התחזית שלנו לשנת 2018 מונדיאל רוסיה לגמר הגדול

בואו נבוא לראשונה מה יכולה להיות התוצאה של משחקי חצי גמר מונדיאל 2018 הקרובים, ואז בואו נתקשר לווילון עם התחזית האחרונה לגמר הגדול..

תוצאת חצי גמר אנגליה מול קרואטיה

בהתחלה זה היה קצת מבלבל כששמענו מהמומחים שלנו שלשתי הקבוצות יש אותה חולשה, הגנה. השאלה הבאה שלחצה הייתה אז מי הולך לנצח במשחק?

ובכן, קודם אמרנו שלאנגליה יש יתרון קל על קרואטיה, לפיכך התכוונו לאנגליה לחוזק שהוא חזק יותר מכל דבר אחר בה, וזו רמת המוטיבציה שלהם. כמו כן, קרואטיה, בשני המשחקים האחרונים נכנסה לפנדלים, ואילו אנגליה יצאה פעם אחת בלבד. יתר על כן, קרואטיה קיבלה פער של ארבעה ימים לפני הגמר, ואילו אנגליה קיבלה פער של חמישה ימים. זה הופך את אנגליה למעט יותר אנרגטית, מלאת תקווה ומוטיבציה. עם זאת, לעולם איננו יודעים באילו דרגות אדרנלין יגיעו השחקנים ביום הגדול.

עם זאת, אנו הולכים להיות ברורים ובוטים לגבי התוצאה כדי לחזות. גורואים בכדורגל שלנו חוזים שאנגליה תנצח את חצי הגמר מול קרואטיה.

תוצאת חצי גמר צרפת בבלגיה

בלגיה חזקה יותר מצרפת בהיבטים רבים, עם זאת, יש דבר אחד שעושה אותם עדיפים, זה זרימת האנרגיה המתמדת שלהם לאורך המשחקים.

ניקח דוגמא מהמשחקים הקודמים, כאשר בלגיה עמדה על סף הודחה מהגביע העולמי על ידי יפן, אם כי הם הדביקו את רמות האנרגיה שלהם אחר כך, הם לא היו בעלי מוטיבציה יסודית. לכן, מזל בתוספת אנרגיה, בסופו של דבר, הוא זה שעשה את כל ההבדל. ואילו אם הם היו מלאי אנרגיה מההתחלה, הם לא היו תלויים באותה מידה במזל. כאן, אנחנו לא אומרים שמשחק אחד הגדיר את כל הביצועים של בלגיה בגביע העולם, אנחנו רק מנתחים את הדינמיקה של רמות האנרגיה שלהם שהתרכזו יותר לקראת המחצית השנייה של ההצגה.

מצד שני, צרפת די שאובה מתחילת המשחקים. ניקח דוגמא לצרפת נגד אורוגוואי כאשר החזקה הייתה מעל 60% עם עבודת צוות ורמות אנרגיה במהלך 30 הדקות הראשונות של ההופעה.

לכן אנו חוזים את צרפת שתנצח את חצי הגמר מול בלגיה.

התחזית הסופית

על פי התחזיות שצוינו לעיל, אנגליה תתמודד מול צרפת בגמר הגדול. אין ספק שזו תהיה הצגה מרגשת אם התחזית הזו תתגשם. הם די כתפיים אל כתף בהופעות שלהם. עם זאת, איננו יכולים לומר ששום קבוצה יכולה לנצח.

שוב, ויותר מאלף פעמים, אנו הולכים לאשר את הוגו לוריס על שמירתו הטקטית. יחד איתו המנהל של צרפת, דידייה דשאן הוכיח שהוא הרבה יותר טקטי ונכון מזה של האנגלים.

אז אנו נותנים את שיחת הוילון על ידי חיזוי שבגמר פיפ"א 2018 באנגליה מול צרפת, צרפת תנצח ותיקח את גביע פיפ"א הביתה. להחזיק אצבעות!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments