4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمن

[ware_item id=33][/ware_item]

Wi-Fi عمومی یکی از بهترین خدمات رایگان برای لذت بردن از امروز است. شما می توانید بر روی یک صندلی راحت از آی فون و یا مک بوک خود را با صدای تلپ، شلاق و شروع به گشت و گذار در اینترنت برای کاملا بدون پرداخت هزینه. دانش آموزان اغلب با استفاده از قهوه خانه ها و کافی نت ها برشته برای تکمیل تکالیف خود. مسافران مکرر نیز این حس عمیق عمومی Wi-Fi رایگان است. با این حال، شما را از خطراتی که آمده است همراه با استفاده از یک آگاه است؟ خوب، اگر شما پس شما واقعا به دانستن آنچه که آن را می توانید بر شما تحمیل و چه می تواند باشد راه حلی برای آن.


چرا شما نیاز به یک مشتری VPN برای مک

جرایم اینترنتی یک تهدید واقعی

براساس گزارش PwC، جرایم اینترنتی است که دوم شایع ترین جرایم اقتصادی گزارش این سال است. درست است! پس چگونه می تواند هر کسی احساس امنیت آنلاین؟ هنگامی که شما در حال کار با استفاده از WiFi عمومی رایگان، صفر تضمین امنیت وجود دارد. هر کاربر دیگری میتواند به سیستم و دسترسی به برنامه ها، اسناد حساس، تصاویر، فیلم ها، اطلاعات کارت اعتباری و حساب های خود را از هر نوع هک. که چقدر مشکل یک علت می تواند تبهکاران سایبر اگر اقدامات برای محافظت از سیستم خود را از آنها را ندارد.

این یکی از دلایلی است که چرا کاربران مردد برای انجام معاملات از طریق بانکداری آنلاین و پرداخت از طریق برنامه های می باشد. خبر خوب این است که توسعه دهندگان می آیند تا با نهایی نرم افزار است که می تواند شما را ایمن از هکرها کار به سمت برنامه های مختلف نگه دارید. کسانی هستند که هکرهای حرفه ای که برای فعالیت های جنایی استخدام وجود دارد. همچنین کسانی که این کار را فقط برای تفریح، بنابراین شما می تواند یک قربانی بی گناه وجود دارد. در سطح بالا هک است که به دستور بخش امنیت ملی دولت انجام شده است. اگر آنها احساس می کنند که فعالیت های خود را یک تهدید در برخی از راه، مثل طرح های ضد دولتی در برخی از کشورها، شما می توانید از نظر قانونی برای این جرم متهم شده است. فکر می کنم از همه راه های شما را می توان برای یک جرم شما مرتکب نشده اگر یک هکر وارد سیستم و گیاهان خود را اطلاعات نادرست قاب. به همین دلیل است حتی یک رکورد را از گوشی خود می تواند به طور بالقوه برای یک محاکمه برای هک سیستم شما.  

دسترسی بدون مانع به محتوای محدود

این فقط در مورد کسی که می تواند به سیستم خود را اما تا چه حد دسترس خود را می توانید گسترش از دسترس نیست. میلیون ها نفر از وب سایت های ممنوع اعلام شده بود و برنامه های در سراسر جهان بسته به شرایط سیاسی و سیاست های دولت. تصور کنید که قصد سفر به چین را دارید ، و آماده می شوید تا یک قسمت جالب از Stranger Things را انجام دهید تا متوجه شوید Netflix به دلیل محدودیت های جغرافیایی مسدود شده است. حالا، خواهد بود که ترسناکتر از فانتوم در داستان ترسناک آمریکایی. اگر شما یک کشور بازدید که در آن وب سایت های خبری بزرگ و برنامه های مانند نیویورک تایمز ممنوع است شما احساس کاملا از جهان خارج قطع شده است. چندین وب سایت های جریان که منحصر به عدم دسترسی به افراد ساکن در مکان های خارج از لیست آن وجود دارد. به این معنی که حتی اگر شما یک حساب قانونی و به آن سرویس مشترک، پول خود را خواهد رفتن به زباله به عنوان زمانی که شما از نظر فیزیکی در یک محل که در آن خدمات خود را در دسترس نیست. عنوان یک دانشجو، شما می توانید دسترسی به میلیون ها نفر از منابع که قبلا به شما منع شدند با توجه به محل سکونت خود را دارند.

VPN چیست?

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) راه احمق ضد برای حل همه این حریم خصوصی و دسترسی در یک سکته مغزی است. در واقع، شما معامله VPN برای مک را انتخاب کنید که می توان رمزگذاری قدرتمند مخفی کردن تمام اطلاعات شخصی خود را در حالی که پنهان کردن آدرس IP خود را. این رویکرد دو جانبه که تضمین می کند در حال دیدن سایت اینترنت شگفت انگیز و شامل برنامه های نیز می باشد. این که آیا شما در حال اجرا یک ارزان VPN در مک و یا آی فون خود را، آن را هموار باید عمل و نگه داشتن شما حتی در یک اتصال Wi-Fi عمومی رایگان امن. مهم نیست که شما در حال حاضر اقامت، وجود خواهد داشت صفر محدودیت در چه محتوایی را که می توانید مشاهده زمانی که شما یک محل مناسب را انتخاب کنید در VPN مک مانند ایالات متحده یا بریتانیا که در آن کاربران به طور معمول قادر به دریافت سود حاصل از بسیاری از وب سایت ها و برنامه های به هیچ محدودیتی، به لطف VPN!

است VPN برای مک مورد نیاز برای همه ما?
در اینجا برخی از بهترین ارائه دهندگان مک VPN است که رتبه های بالا کاربران از سراسر جهان داده شده است می باشد. به عنوان به شما خواهد آموخت، آنها سرورهای اختصاصی در چندین کشور در مکان های رایج است. هر سرور استخدام پروتکل های VPN های مختلف که ارائه حفاظت قدرتمند به عنوان متصل مشتری مک VPN به سرور انتخاب شده است که به عملکرد مطلوب.

1. NordVPN - بهترین VPN برای مک

از ویژگی های که باعث می شود NordVPN ایستادگی کردن در میان رقبای خود را رمزگذاری دو آن است، به این معنی که شما یک اما دو لایه شگفت انگیز از حفاظت نه برای قیمت یک. همچنین دارای قابلیت به دست زدن به شش دستگاه در همان زمان در یک حساب VPN است. این مناسب برای دانلودهای P2P با توجه به پوشش امنیت فوق العاده آن است. شما می توانید یکی از بسته های NordVPN ناشناس با بیت کوین خرید و یا استفاده از پی پال در میان روش های دیگر. یک تکه از شک برای داشتن نورد VPN در بالای 2 از بهترین مک VPN وجود ندارد.

قیمت گذاری NordVPN

4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمن

2. ExpressVPN

بدون شک، بهترین وی پی ان برای مک ExpressVPN است اگر چه آن را کمی در پایان گرانتر نسبت به دیگران در بازار در حال حاضر. با این حال، ویژگی های بسیار عالی و پهنای باند نامحدود که باعث می شود ExpressVPN به خوبی به ارزش 12.95 $ / ماه مجموعه ای برای طرح قیمت به طور منظم خود را دریافت کنید. این خدمات خود را به 87 کشور گسترش یافته است تا دسترسی به آن بزرگترین درخواست تجدید نظر به همراه چهار پروتکل های VPN قوی خود را می کند رابط کاربر پسند آن بهترین وی پی ان مک در لیست ما است.

3. خرید ساکس

نکته مهم در مورد خرید ساکس این است که در ایالات متحده واقع شده است. شاید فکر کنید که این اعتبار خود را پایین می آورد ، اما در حقیقت ، پاهای خود را از قوانین مضر برای حفظ حریم خصوصی کاربر که برای ارائه دهندگان VPN مستقر در ایالات متحده استفاده می شود ، نگه می دارد. خرید ساکس عمل در بیش از 60 کشور و در حال گسترش است خدمات درخشان خود را به عنوان ما صحبت می کنند. این محبوب به عنوان سریع ترین VPN برای مک است پس از آن است که قطعا ارزش دادن را امتحان کنید.

شما می توانید آن را در پنج دستگاه به طور همزمان اجرا پس از آن یک معامله بدی نیست.  

4. TorGuard

اگر شما احساس تردید در ساخت یک سرمایه گذاری در یک VPN سپس برای TorGuard، که دارای یک گارانتی بازگشت پول 7 روز در مورد شما با کیفیت آنها را راضی نمی کند. که بسیار بعید است چرا که با بیش از 1600 سرور، TorGuard دارای رتبه قابل ملاحظه است. پوشا بیش از 50 کشور، انتخاب از سرورها و برنامه های قیمت گذاری بسیار عالی هستند. شما دریافت می کنید پهنای باند نامحدود و اتصال به lightndring سریع برای جریان های باور نکردنی و دانلود.

هیچ گزینه ای بهتر از سرویس VPN مک برای حفظ امن سیستم خود را از هکرها و جاسوسی سازمان های دولتی در حالی که با بهره گیری از دسترسی نامحدود سپس ثبت نام برای یک سرویس دهنده VPN قابل اعتماد است که از سرورهای قدرتمند در محل شما و رأی بالا از کاربران خوشحال دریافت کرده است وجود دارد.   

خلاصه ای برای بهترین Mac VPN

  • خرید ساکس
  • Torguard
  • ExpressVPN
  • NordVPN - برنده

خرید ساکس

قیمت: 6.49 دلار در ماه

4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمنویژگی های فوق العاده نرم افزار
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمنسرعت و قابلیت اطمینان خوب
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمنبیش از 40،000+ IP های ناشناس
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمن225+ سرور در 60 کشور جهان
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمن7 روز ضمانت برگشت پول

دفعات بازدید: بررسی

Torguard

قیمت $ 9.99 / ماه

4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمنبدون خط مشی ورود
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمنP2P خوب به اشتراک گذاری فایل
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمنمحاکمه هفته 1 & تضمین بازگشت پول
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمن1600+ سرور در 50+ کشور
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمناز OpenVPN، PPTP، L2TP / IPsec را، SSTP & IKEv2 با

دفعات بازدید: بررسی

ExpressVPN

قیمت $ 8.32 / ماه برای اشتراک سالانه

4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمن با ضمانت برگشت 30 روزه پول
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمن تا حد 256 بیت
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمن آسان برای استفاده از نرم افزار / نرم افزار
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمن 24/7 پشتیبانی زنده
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمن 100+ سرور در 78 کشور

دفعات بازدید: بررسی

NordVPN - برنده

قیمت $ 8.32 / ماه برای اشتراک سالانه.

4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمن 650+ سرور در 50+ کشور
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمنرمزگذاری بیت 2048
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمنچند ورود برای 6
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمنبا ضمانت برگشت 30 روزه پول
4 بهترین VPN ها برای مک به امن دستگاه خود را از انجمنپشتیبانی از Netflix با ویژگی SmartPlay در برنامه ها

دفعات بازدید: بررسی

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments