6 بهترین سرویس VPN برای چین – دور زدن فایروال بزرگ!

[ware_item id=33][/ware_item]

مرور اینترنت می تواند به دلیل قانون "فایروال بزرگ" که سانسور آنلاین را با مسدود کردن وب سایت ها ، فیلتر کردن کلمات کلیدی و در نظر گرفتن انواع خاص جرایم گفتاری و فعالیت ها علیه دولت چین تنظیم می کند ، بسیار دشوار باشد. در نتیجه ، کاربران اینترنت چینی به همه رسانه های مهم اجتماعی و سیستم عامل های سرگرمی بسیار محبوب در غرب دسترسی ندارند. اینها شامل وب سایت ها و برنامه هایی مانند Google ، Facebook ، YouTube ، Instagram ، Twitter ، Snapchat ، Soundcloud ، Flickr ، Vimeo ، Tinder و وب سایت ها / برنامه های خبری بین المللی است. ما اینجا نیستیم که مردم چین را مورد اهانت قرار دهیم ، با این حال ، با توجه به این موارد ، مردم اگر برای اولین بار به چین سفر کنند ، واقعاً می توانند احساس خفه شدن کنند..


نقش بهترین VPN برای چین در دور زدن فایروال بزرگ

شما می پرسید چگونه یک کاربر اینترنت در چین زنده می ماند؟ سرورهای VPN در چین گواهی است که این کاربران مجبور نیستند متحمل آن شوند. خدمات VPN رایگان چین وجود دارد ، اما بسیاری از آنها به طور رضایت بخش اجرا نمی شوند و بیشتر VPN چینی غالباً توسط The Great Firewall مسدود می شوند. این اتفاق می افتد به ویژه در حدود زمان های پر تنش هنگامی که اعتراضات ضد دولتی در کشور ادامه دارد.

اگر برای گردشگری ، کار یا تحصیلات قصد بازدید از چین را دارید ، به یک VPN قابل اعتماد برای چین نیاز دارید که به شما امکان دسترسی به محتوای محدود را می دهد. و چگونه ما به این نتیجه رسیده ایم که قادر به انتخاب صحیح هستیم؟ خوب ، ما در منطقه هنگ کنگ و چین به فریلنسرها و تحلیلگران نرم افزار نزدیک شدیم و از آنها خواستیم که لیست VPN ها را آزمایش کنند و پس از رضایت و تأیید آنها ، به این نتیجه رسیدیم.

Worry Not - بهترین فیلم VPN 2019 را بررسی کنید

NordVPN

در صورت مسافرت به چین ، NordVPN ارائه دهنده مورد نیاز شما است. از حدود 30 کاربر ، که به دلایل مختلف در چین بودند ، پرسیدیم که NordVPN را برای ما آزمایش کنند و 98٪ از آنها در مورد کارآیی این ارائه دهنده معروف VPN در چین ، انگشت های بزرگی به ما دادند. به نظر می رسد پروتکل های VPN بسیار سفارشی آن برای Firewall بزرگ چین بسیار قوی است. NordVPN انتخاب خبرگان ما به عنوان بهترین VPN برای چین در سال 2019 است.

سایر VPN های برتر چین

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

  • ExpressVPN
  • VyprVPN
  • Torguard
  • IPVanish
  • SwitchVPN

ExpressVPN

قیمت 6.67 دلار در ماه

6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ! با ضمانت برگشت 30 روزه پول!
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ! رمزگذاری Upto 256 بیتی
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ! استفاده از نرم افزارها و نرم افزارها آسان است
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ! پشتیبانی 24/7 زنده
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ! 100+ سرور در 78 کشور

نقد و بررسی ExpressVPN را بخوانید

VyprVPN

قیمت 5.00 دلار در ماه

6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!تیم پشتیبانی عالی
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!پروتکل های رمزگذاری خوب
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!تعویض سرور بدون محدودیت
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!200،000+ IP & 700+ سرور
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!نسخه آزمایشی 3 روزه ارائه می شود

بررسی VyprVPN را بخوانید

Torguard

قیمت 9.99 $ / ماه

6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!خط مشی ورود به سیستم
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!اشتراک گذاری فایل P2P خوب است
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!1 جلسه آزمایشی & تضمین بازگشت پول
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!1600+ سرور در 50+ کشور
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!OpenVPN، PPTP، L2TP / IPsec، SSTP & iKEv2

بررسی Torguard را بخوانید

IPVanish

قیمت 6.49 دلار در ماه

6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!ویژگی های برنامه عالی
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!سرعت و قابلیت اطمینان خوب است
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!بیش از 40،000+ IP ناشناس
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!225+ سرور در بیش از 60 کشور جهان
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!7 روز ضمانت برگشت پول

بررسی IPVanish را بخوانید

SwitchVPN

قیمت 6.66 دلار در ماه

6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!با ضمانت برگشت 30 روزه پول
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!راه اندازی فوری ، فعال سازی فوری
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!P2P & VoIP مجاز است
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!پشتیبانی 24/7 چت زنده
6 بهترین سرویس VPN برای چین - دور زدن فایروال بزرگ!پهنای باند نامحدود در برنامه سالانه

اکنون تمام VPN ها را مقایسه کنید>>

تجزیه و تحلیل دقیق توسط کارشناسان VPN

ExpressVPN

دست پایین ، ExpressVPN به دلیل داشتن بهترین VPN در چین تا به امروز مشهور است. دارای SSL قدرتمند با رمزگذاری 256 بیتی است که از طریق پروتکل های درخشان مانند OpenVPN (TCP ، UDP) ، L2TP-IPsec ، SSTP و PPTP اجرا می شود. این امر فقط به مقررات جزایر ویرجین بریتانیا منوط است ، به این معنی که اگر دولت برخلاف ارائه دهندگان VPN مستقر در ایالات متحده آمریکا بخواهد ، اطلاعات شما را ارائه نمی دهد. در حقیقت ، ExpressVPN خط مشی ورود به سیستم صفر دارد ، بدین معنی که سوابق استفاده شما حفظ نمی شود. خدمات این کشور شامل 94 کشور از جمله چین است.

نه دیگه VPN برای چین دارای بیش از 2000 سرور پراکنده در سراسر جهان است. هرچه تعداد سرورها بیشتر باشد ، استحکام و سرعت اتصال شما بهتر خواهد بود.

ExpressVPN به اینترنت پر سرعت و پهنای باند نامحدود در تمام دسک تاپ ، رایانه لوحی و دستگاه های تلفن همراه شما ، بدون شک بهترین VPN برای چین می دهد. این نرم افزار با تعدادی از سیستم عامل مانند ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید ، روتر و لینوکس سازگار است. تعویض سرورها هر زمان که بخواهید و هرگونه مشکل به سرعت توسط پشتیبانی مشتری 24/7 آنها حل می شود بسیار راحت است. برنامه های قیمت با 12/12 دلار در ماه با یک سیستم مراجعه ، 30 روز پس انداز پول و تقریبا بیست و سه روش پرداخت شروع می شود. با اشتراک 15 ماهه خود فقط با 6.67 دلار در ماه پس انداز کنید. مراحل ثبت نام ساده سه مرحله ای آنها فقط به برنامه قیمت ، آدرس ایمیل و پرداخت شما نیاز دارد. آنها دارای یک سیستم پشتیبانی دقیق برای کاربران جدید با کتابچه راهنمای کامل برای سیستم عامل های مختلف و برنامه های افزودنی مرورگر هستند.

VyprVPN

سرانجام ، ما VyprVPN داریم که با بسته ارزان قیمت 5 دلار در ماه ، ارزش واقعی شگفت انگیزی را برای پول خود به ارمغان می آورید. برنامه قیمت Premium آنها به 5 اتصال دستگاه تنها با 6.67 دلار در ماه اجازه می دهد. این باعث می شود آن را برای دانشجویان و صاحبان مشاغل کوچک که واقعاً قادر به سرمایه گذاری در VPN گران قیمت تر مانند ExpressVPN در چین نیستند ، کامل سازد. داشتن یک VPN ارزان قیمت ، آن را بسیار قدرتمندتر نمی کند. اینجا زیبایی است VyprVPN دروغ. این اعتبار قابل توجهی در بین کاربران در چین و بیش از 94 کشور دیگر ایجاد کرده است. این برنامه برنامه های سفارشی برای کاربران تلفن های اپل و اندروید ایجاد کرده است تا این معامله را شیرین کنند. سیستم عامل مک ، ویندوز و لینوکس همچنین توسط VyprVPN پشتیبانی می شود. شما می توانید این VPN پر سرعت را در 3 تا 5 دستگاه به طور همزمان اجرا کنید. بنابراین ، نه تنها می توانید آن را بر روی تلفن هوشمند یا تبلت خود اجرا کنید بلکه این ارتباط را با هم اتاقی ها یا اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید. این موجب صرفه جویی در هزینه های شما می شود که در غیر اینصورت برای چندین اشتراک هزینه شده است. علاوه بر PPTP ، OpenVPN و L2TP ، پروتکل Chameleon مخصوص به خود را دارد که از سیستم شما محافظت می کند و آدرس IP شما را پنهان می کند. اگر به دنبال یک پروتکل انحصاری قوی هستید ، این ممکن است بهترین چین VPN برای شما باشد. آنها گزینه های پرداخت مشترک زیادی از جمله Alipay و یک گفتگوی زنده به عنوان بخشی از مراقبت از مشتری را دارند. شما می توانید به طور کامل دریافت کنید محاکمه رایگان 3 روزه و حتی بازپرداخت را در داخل دریافت کنید 30 روز اگر ناراضی باشید.

IPVanish

اگر در جستجوی معامله ای مقرون به صرفه VPN هستید ، پس IPVanish فقط 6.49 دلار در ماه (برنامه 1 ساله) با پس انداز فعلی حداکثر 60٪ ، می توانید به سرعت ثبت نام کنید. نه تنها این بلکه اگر فهمیدید که این ویژگی ها به دلخواه شما نیست ، می توانید در مدت 7 روز به حساب خود بروید و حساب خود را لغو کنید تا واریز شما برگردد. احتمالاً ، ExpressVPN یکی از بهترین VPN های چین با قیمت 6،67 دلار است/ ماه کمی گران تر از IPVanish و فقط هزینه های اولیه برنامه VyperVPN است 6،67 دلار در ماه. همه اینها مشخص می شود که کدام ویژگی ها و خط مشی ها برای شما مناسب هستند و کدام VPN بهترین سرورها را برای مکان شما دارد. ما کاربران را ترغیب می کنیم برای عضویت 12 ماهه خودداری کنند ، زیرا این قیمت ها ارزان ترین هستند. IPVanish با بیش از 60 کشور جهان و ارائه بیش از 1000 سرور قابل اعتماد ، بهترین حالت را برای شما ایجاد می کند. با استفاده از رمزگذاری AES و پروتکلهای عالی از جمله OpenVPN ، PPTP و L2TP / IPsec ، از حریم خصوصی شما محافظت می کند. از پهنای باند نامحدود و مرور بدون درز با حداکثر پنج دستگاه متصل به یک حساب به طور همزمان لذت ببرید. بنابراین ، اینجا جایی است که IPVanish VPN های دیگری را برای چین ضرب و شتم می کند. هیچ محدودیتی برای تغییر سرورها وجود ندارد و انتقال هموار است. برنامه مراقبت از مشتری 24/7 آنها در حل هرگونه مشکل موثر است که ممکن است با وجود خدمات خوب آنها با آنها روبرو شوید.

خواندن: بررسی IPVanish

تورگارد

تعداد سرورهای عالی و تطبیق پذیری بسته های قیمت که TorGuard شما را به ارمغان می آورد ، آن را به یکی از بهترین معاملات چین VPN 2019 تبدیل می کند. تصور کنید با انتخاب بیش از 1600 سرور قابل تعویض قدرتمند که تجربه مرور شما را پشتیبانی می کند ، انتخاب شده اید. شما می توانید از بسته نرم افزاری Anonymous Anonymous فقط 5.95 دلار در ماه بهره ببرید ، که نصف هزینه بسته های معمولی VPN است. می توانید بسته های Anonymous VPN Anonymous با قیمت 5 دلار در ماه را در بین سایر معاملات دریافت کنید. این قیمت فقط برای برنامه سالانه آنها است اما برنامه های نیمه سالانه و سه ماهه ای با نرخ مناسب دارند. این احتمالاً بهترین ارزش برای پولی است که VPN برای چین می تواند به هر کاربر ارائه دهد.

آن را امتحان کنید و ببینید TorGuard بهترین گزینه برای شما است یا خیر. در صورتی که هنوز ناراضی هستید ، می توانید پول خود را پس بگیرید در عرض 7 روز از خرید این بسته نرم افزاری خاص. لیستی از تمام وب سایت ها و برنامه های محدود را تهیه کنید و عملکرد TorGurad را برای خودتان بررسی کنید. محتوای را جریان دهید و از ویژگی های تورنت آن نیز تست کنید. چین تنها یکی از 50 کشوری است که این سرویس عالی VPN در آن کار می کند. آنها بیش از 3000 سرور در این مکان ها دارند. پشتیبانی مشتری از آنها قابل ستایش است و سرعت آن برای پخش و بارگیری بسیار چشمگیر است. هیچ مفهومی در مورد نگهداری پرونده های کاربر در TorGuard وجود ندارد ، بنابراین می توانید در مورد حمله به حریم شخصی خود نگران باشید.

SwitchVPN

این گزینه دارای یک رابط کاربری عالی برای کمک به مبتدیان در درک چگونگی عملکرد یک سرویس VPN است. SwitchVPN به شما امکان می دهد هر پروتکل اصلی VPN اصلی را در آنجا انتخاب کنید. بنابراین ، شما ممکن است به OpenVPN ، SSTP ، L2TP یا PPTP بروید تا کارتان سریعتر انجام شود. این کار باعث می شود زمان زیادی برای جلب توجه بیشتر در برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود داشته باشید و به وب سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. در هر زمان بین سرورهای قابل اعتماد جابجا شوید و در مورد در دسترس بودن نسخه های به روز شده آنها ، اعلان های فوری دریافت کنید. مهم نیست که شما انگلیسی را بلد نیستید زیرا SwitchVPN از چندین زبان که در چین و سایر مناطق آسیا صحبت می شوند پشتیبانی می کند. پنج مورد از تلفن ، لپ تاپ یا رایانه لوحی خود را فقط با یک حساب برای سرعت عالی و مرور صفر با یکدیگر به یکدیگر متصل کنید. برنامه ماهانه آنها از آغاز می شود 9.95 دلار در هر ماه و در حال حاضر آنها ارائه می دهند 42٪ تخفیف در برنامه قیمت 12 ماهه خود.

این بدان معنی است که شما فقط می توانید یک اینترنت امن سریع با تنها 5.82 دلار در ماه بدست آورید که به بهترین VPN های چین رقابت سختی می بخشد. آنها 30 روز ضمانت برگشت پول را برای شما فراهم آورده اند که نادیده گرفتن کسی برای آنها غیرممکن است. SwitchVPN برای اطمینان از حداکثر محافظت ، یک شبکه Kill Switch را فراهم می کند تا شما قبل از اینکه کسی سعی کند شما را تشخیص دهد فوراً قطع شود. آنها همچنین نوید یک سرعت چند گیگابیتی را برای علاقه مندان به علاقه مندان به بازی و کاربرانی که دوست دارند بازی آنلاین یا جریان داشته باشند.

فایروال بزرگ اکنون مشکل بزرگی نیست که همه این سرویس های شگفت انگیز VPN در چین در دسترس باشد. آنها راحت تنظیم می شوند و برنامه های مختلف قیمت را متناسب با بودجه شما ارائه می دهند. رمزگذاری ، سرعت ، دسترسی ، سرورها و پشتیبانی مشتری همه ارزش این سرمایه گذاری را دارند. با این حال ، سرورهای VPN در چین تمایل دارند که هر از گاهی موقتاً مسدود شوند ، زیرا دولت چین کارهای بهتری را برای انجام دادن ندارد بلکه از نزدیک مراقب نظارت است. اما جای نگرانی یا سردرگمی چیز زیادی وجود ندارد ، بهترین VPN برای چین که در بالا ذکر شده است ، مواردی هستند که هنوز در برابر هجوم فایروال بزرگ ایستاده اند..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments