ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باک

[ware_item id=33][/ware_item]

خوب ، جواب به آسانی بله یا نه آسان نیست. ما می خواهیم شما تصمیم بگیرید که آیا یک سرویس VPN ارزان در سال 2020 وجود دارد یا این فقط یک بازی ذهن است. اما چگونه می گویید؟ اگر می دانید که چرا باید از VPN استفاده کنید ، این پست کافی خواهد بود تا شما را با اطمینان و به درستی از طریق خرید یک سرویس VPN ارزان دریافت کنید. در ادامه مطلب بخوانید تا خود را در مورد تمام بسته های VPN در سراسر جهان و اینکه چگونه می توانید بهترین تلاش خود را از این معاملات کسب کنید ، آموزش دهید.


Contents

چرا مردم به دنبال خدمات VPN ارزان هستند?

کاربران اینترنت گازیلیون در سراسر جهان روشهای جدیدی را برای استفاده بیشتر از خدمات اینترنتی خود ، از طریق اتصال سریع اینترنت یا خدماتی که می توانند تجربه کاربری را تقویت کنند ، پیدا می کنند. از آنجا که خدمات به اندازه ستارگان در آسمان وجود دارد و حتی تعداد بیشتری از ارائه دهندگان از تعداد آنها ممکن است حساب شوند ، مردم غالباً در مورد چه ارائه دهنده ای برای انتخاب اشتباه می گیرند. این احتمال بیشتر در مورد انتخاب VPN است زیرا شبکه بزرگی از ارائه دهندگان در آنجا وجود دارد. از این رو ، برای کاربران هوشمند بسیار مهم است که بدانند کدام انتخاب برای آنها بهترین است.

چرا به VPN احتیاج دارم?

آیا در مورد امنیت اتصال به اینترنت خود فکر کرده اید؟ خوب ، این مشکل اکثر کاربران اینترنت است. وقتی همین سؤال را در حساب رسانه های اجتماعی خود پرسیدیم ، اکثر پاسخ ها واقعاً تعجب آور و کودکانه بودند. بنابراین در اینجا یک مشاوره وجود دارد!

"یک رمزعبور ساده به اندازه کافی مناسب نیست تا هکرها از ورود به سیستم یا سازمان های اجرای قانون و تبلیغ کنندگان در جمع آوری اطلاعات خصوصی شما جلوگیری کنند".

یا مگر اینکه رمز عبور خود را با استفاده از ابزار تولید گذرواژه بسیار سخت و ایمن ساخته باشید

هر بار که به صورت آنلاین مرور می کنید ، در معرض ده ها خطره قرار دارید. یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) نه تنها شما را از تمام این تهدیدات در امان نگه می دارد بلکه به وب سایت ها و برنامه هایی با محدودیت های جغرافیایی بر روی آنها دسترسی می دهد. اطلاعات جدیدی که اخیراً آشکار شده است این است که تحقیقات می گویند که اکثر کاربران اینترنتی از نظر فناوری اطلاعاتی ندارند ، بنابراین آنچه آنها نمی فهمند دانش پایه الکترونیکی و تهدیدات اساسی است که در معرض آن قرار دارند. در اینجاست که نیاز به یک VPN بسیار حیاتی است تا شما را از این تهدیدها و خطرات محافظت کند.

یکی دیگر از دلایل مهم اینکه کاربران به یک VPN احتیاج دارند سرگرمی است زیرا این چیزی است که اکثر کاربران از اینترنت استفاده می کنند. بسیاری از وب سایتهای سرسخت که شما را تحریک می کنند اما در مقابل VPN تسلیم نمی شوند. بنابراین یک VPN به "کنجد باز" تبدیل می شود و احساس می کنید علی بابا با همان خوشبختی واقعی همانطور که گنج وب سایت های بدون قفل را درست جلوی خود می بینید.

مشکلات مربوط به VPN ارزان

اکنون که می دانید دستیابی به VPN چقدر مهم است ، محدود کردن جستجوی شما حتی مهمتر است. مردم غالباً به دنبال گزینه هایی هستند كه می توانند برخی از دلارها را پس انداز كنند ، اما این نیز می تواند منجر به هزینه حتی بیشتر از آنچه كه می تواند برای گزینه یك بار صرف سرمایه گذاری خوب صرف شود ، شود. اگر تازه وارد VPN هستید یا نمی خواهید زیاد هزینه کنید ، مطمئناً به دنبال VPN با قیمت پایین هستید. واقعیت این است که VPN های گران قیمت بهترین مراقبت و امنیت مشتری را ارائه می دهند. از طرف دیگر ، VPN های بودجه ای وجود دارند که به سختی از شما محافظت می کنند. برخی خدمات محدود دارند که فقط به ایمیل ارسال می شوند. آنها قطعاً توانایی انسداد وب سایتهای جریان را ندارند. اگر به دنبال بهترین VPN ارزان برای تورنت هستید ، مجبورید چنین VPN های ارزان قیمت را رد کنید. در بدترین حالت ، ارزان ترین VPN موجود می تواند کلاهبرداری باشد ، بنابراین سعی کنید از خدمات VPN ارزان سایه در سال 2020 جلوگیری کنید. با این وجود ، همه گزینه های اقتصادی همیشه جعلی نیستند. نکته مهم این است که با انتخاب خود کمی هوشمند باشید و قبل از مراجعه به آن ، ویژگی های یک VPN را طی کنید. [/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

پیوندهای سریع به ارزانترین VPN

 • NordVPN
 • VyprVPN
 • دسترسی به اینترنت خصوصی
 • LimeVPN
 • PureVPN
 • IP من را مخفی کنید

NordVPN

2.99 دلار در ماه / برای برنامه 3 ساله

ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باک 5000+ سرور در 60 کشور جهان
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکرمزگذاری بیت 2048
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکورود چندگانه برای 6
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکبا ضمانت برگشت 30 روزه پول
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکپشتیبانی از Netflix با ویژگی SmartPlay در برنامه ها

نقد را بخوانید

VyprVPN

قیمت 5.00 دلار در ماه

ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکتیم پشتیبانی عالی
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکپروتکل های رمزگذاری خوب
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکتعویض سرور بدون محدودیت
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باک200،000+ IP & 700+ سرور
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکنسخه آزمایشی 3 روزه ارائه می شود

نقد را بخوانید

دسترسی به اینترنت خصوصی

قیمت برنامه 5 ساله 5/99 دلار در ماه | قیمت برنامه 3.49 دلار در ماه برای برنامه 2 ساله

ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکگزینه های پرداخت ناشناس را ارائه می دهد
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکرمزگذاری کیفیت با 7 روز ضمانت برگشت پول
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکبدون گزارش & پهنای باند نامحدود
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکپشتیبانی 24/7 مشتری
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باک3284+ سرور در 24 کشور

نقد را بخوانید

LimeVPN

قیمت 1 دلار در ماه

ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکرمزگذاری نظامی 256 بیتی
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکPPTP ، SSTP ، L2TP ، OpenVPN و Softether
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باک19 مکان VPN در سراسر جهان ، 6000+ IP ، 24/7
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکچت زنده بسیار مفید
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باک7 روز ضمانت برگشت پول

PureVPN

قیمت طرح 1.92 دلار در ماه در برنامه 3 ساله

ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکخط مشی صفر ورود به سیستم
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باک80،000 IP & 750+ سرور در 141+ کشور
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باک7 روز ضمانت برگشت پول
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکپشتیبانی چت زنده شگفت انگیز
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکرمزگذاری حداکثر 256 بیتی

اکنون PureVPN را بخرید>>

IP من را مخفی کنید

قیمت 2.91 دلار در ماه

ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکIP خود را با اطمینان مخفی کنید
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکاستخر IP در بیش از 110 شهر
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکسرویس پروکسی SmartDNS اضافه شد
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکاز 5 دستگاه به طور همزمان استفاده کنید
ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکهر زمان لغو کنید

مقایسه VPN های ارزان قیمت طبق پروتکل ، لیست سرور ، رمزگذاری و موارد استفاده بیشتر ابزار مقایسه VPN

NordVPN

(3.49 دلار در هر ماه در برنامه رایگان 3 ساله + 3 ماه)

NordVPN-Cyber-Deal

این گزینه قطعاً از هر VPN ارزان دیگر بهتر است. هزینه حساب 1 ماهه آنها 11.95 دلار, اما تقریبا نیمی از قیمت فقط در برنامه سالانه کاهش می یابد 6.99 دلار در ماه. طیف گسترده ای از روش های پرداخت ، NordVPN را به یک انتخاب جذاب برای کاربران در سراسر جهان تبدیل می کند. از اینترنت امن با سرعت بالا و در حالی که کاملا ناشناس با پرداخت هزینه از طریق رمزهای ارز از جمله Bitcoin ، Ethereum و Ripple می پردازید ، لذت ببرید. پس از ایجاد یک حساب کاربری ، ممکن است آن را تا الان به محتوای قلب خود آزمایش کنید 30 روز قبل از اینکه تصمیم بگیرید که آیا می خواهید با بازپرداخت کامل آن را لغو کنید.

پشتیبانی زنده 24/7 آنها بسیار مفید است به خصوص اگر می خواهید یک وب سایت جریان را از حالت انسداد خارج کنید و نیاز به درخواست سرورهای خاصی دارید. نه تنها خدمات با کیفیتی را دریافت می کنید ، بلکه از طریق اتصال برای 6 دستگاه به طور همزمان از طریق فقط یک حساب NordVPN نیز فریبنده می شوید. تصور کنید که اگر همه ماهانه برای یک حساب کاربری پرداخت می کنید و به اشتراک بگذارید ، چقدر می توانید از شما و هم اتاقی های خود صرفه جویی کنید. این همان چیزی است که ما آن را یک سرویس VPN ارزان می نامیم! آنها برنامه های سفارشی برای Windows ، Mac ، iOS ، Android و Chrome دارند. بنابراین ، کاربران تلفن های هوشمند می توانند از یک تجربه کاربری فوق العاده با قیمت ارزانترین VPN لذت ببرند. NordVPN در 60 کشور جهان فعالیت می کند و آنها ادعا می کنند بیش از 3200 سرور دارند که می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید تا فوراً مکان را تغییر دهید. آنها همچنین دارای خط مشی عدم ورود هستند و این بدان معناست که داده های شخصی شما هرگز به مقامات فرعی تحویل داده نمی شود.

با توجه به خدمات VPN ارزان آنها ، در بالای این موارد ، آنها به تازگی بسته های خود را به روز کرده اند که شامل یک بسته مگا نجات دهنده به نام بسته رایگان 3 ساله + 3 ماهه فقط برای 3.49 دلار در هر ماه که ما اکیداً توصیه می کنیم معمولاً NordVPN یکی از آن دسته از VPN ها است که بسته گسترده ای را ارائه می دهد. مردم از انتخاب یک بسته طولانی مدت دریغ می کنند ، اما آنچه آنها درک نمی کنند این است که با انتخاب یک VPN ماهانه ، آنها در واقع هزینه های بیشتری را از حد مورد نیاز خرج می کنند. شما به راحتی می توانید در طول دوره آزمایشی رایگان یا 30 روز ضمانت برگشت پول ، سرویس VPN را آزمایش کنید.

نکته اضافی: همانطور که شما خرید محصولات عمده فروشی را ترجیح می دهید زیرا ارزان هستند ، به یاد داشته باشید ، VPN ها نیز با بسته های طولانی تر ارزان قیمت می شوند. هرچه مدت زمان بسته بیشتر باشد ، سرویس VPN ارزان تر است. 

VyprVPN

(هر ماه 2.50 دلار آمریکا)

اگرچه VyprVPN بهتر از هر VPN ارزان است ، اما هنوز هم می توانید از آزمایش رایگان 3 روزه خود استفاده کنید تا تصمیم بگیرید که آیا می خواهید در خدمات آنها مشترک شوید یا نه. آیا به دنبال ارزانترین VPN برای تورنت یا جریان هستید ، این گزینه بی خطر است و کیفیت بالایی را ارائه می دهد. آنها دو برنامه قیمت گذاری جذاب با ویژگی های مختلف دارند. طرح اولیه VyprVPN سالانه صورتحساب می شود و اجازه می دهد 3 اتصال روی هم رفته در یک حساب ، همزمان. بسته Premium VyprVPN با Cloud VyprVPN ارائه می شود. علاوه بر این ، آن را با یک رفتار جالب از پروتکل ویژه آفتاب پرستانه آنها که به اضافه کردن یک لایه امنیتی اضافی به اتصال به اینترنت شما مشهور است ، می آید. قیمت آن در 2.50 دلار در ماه با صورتحساب سالانه اما به شما امکان می دهد 5 دستگاه را به طور همزمان به حساب خود وصل کنید. این برنامه ها برای ویندوز ، مک ، اندروید و iOS نیز بهینه شده اند. این بدان معناست که شما قادر خواهید بود همزمان با اتصال به 5 دستگاه ، از اینترنت سریع و ایمن نسبت به هر یک از این سیستم عامل ها لذت ببرید. در حال حاضر ، شما برای این سرویس VPN چشمگیر و در عین حال ارزان از طریق کارت اعتباری ، پی پال یا Alipay هزینه پرداخت می کنید.

آنها بیش از 700 سرور در سراسر جهان اجرا می کنند. آنها سرورهای VPN خود را دارند ، بنابراین هیچ شخص ثالثی وجود ندارد که بتواند نشت اطلاعات خصوصی شما را تهدید کند. آنها شما را نیز برای تعویض سرورها نمی پردازند. آنها برای پاسخگویی به سؤالات شما ، پشتیبانی 24/7 ساله مشتری را در تمام طول سال ارائه می دهند ، که باعث می شود آنها در خدمات مشتری نیز خوب باشند. VyprVPN خدمات خود را به بیش از 70 کشور گسترش داده است ، بنابراین یک فرصت بزرگ وجود دارد که بتوانید تقریباً از هر مکانی به محتوا دسترسی داشته باشید.

دسترسی به اینترنت خصوصی

3.33 دلار آمریکا / ماه برای برنامه 1 ساله

وقتی به برنامه ماهانه PIA نگاه می کنید, 6.95 دلار در ماه که بسیار مقرون به صرفه است اما بسیار ارزان نیست. آنها در قیمت گذاری کلی تجدید نظر کردند اما همه در حسن نیت است. از آنجا که قیمت یکی از مهمترین عوامل است ، PIA هنوز هم با بسته های تجدید نظر شده خود برنده مسابقه است. بسته 1 ساله آنها صرفاً است 3.33 دلار در ماه به شما فریبنده می دهد 67٪ پس انداز هر سال اشتراک خود را. حالا این یک معامله باورنکردنی است! آنها دارای هشت حالت پرداخت راحت از جمله کارتهای هدیه از مارک هایی مانند Starbucks ، Costco و Best Buy هستند. شما می توانید ارزانترین VPN را به صورت ناشناس برای محافظت 100٪ از طریق Cryptocur ارزها مانند Bitcoin نیز خریداری کنید. حتی اگر پس از اشتراک راضی نیستید ، می توانید ظرف 7 روز حساب خود را لغو کنید و واریز خود را به شما برگردانید.

شبکه گسترده سرورهای آنها از بیش از 3505 ایالت سرورهای 30 کشور تشکیل شده است. سه پروتکل قدرتمند آنها (OpenVPN ، PPTP) & IPSEC / L2TP) با ویندوز ، لینوکس ، MAC ، اپل و اندروید سازگار است. آیا می توانید باور کنید که در واقع از این بهتر می شود؟ علاوه بر این انتخاب های رایج ، شما می توانید از این سرویس VPN ارزان قیمت در 34 سیستم عامل دیگر نیز لذت ببرید.

حساب سالانه LimeVPN

قیمت 1 دلار در هر ماه

با عضویت سالانه خود فقط به عنوان یکی از ارزان ترین VPN های بازار در نظر گرفته شده است 17.95 دلار, قبض ماهانه فقط 1 دلار. شما نمی توانید سرعت دریافت کنید و رمزگذاری شده است که LimeVPN باید با قیمت ارزان دیگری در جای دیگر ارائه دهد. این محصول با ضمانت 7 روزه برگشت پول برای کاربران خود ارائه می دهد. LimeVPN یک ارائه دهنده معتبر VPN است زیرا هیچ ادعایی دروغین ارائه نمی دهد ، و این بدیهی است که وقتی صفحه ای را می بینید که می گوید خدمات آنها با Netflix و Hulu کار نمی کنند. صداقت آنها باعث می شود آنها پیشرو باشند ، و کاربران خود را از هر دو جوانب مثبت و منفی آگاه نگه دارند. این فرایند ثبت نام بسیار آسان با تمام روش های پرداخت متداول دارد تا تجربه کاربری آن ارزشمند باشد.

PureVPN

این ارائه دهنده VPN ناقص یکی از گزینه های توصیه نشده است زیرا تست ما نشان داد عملکرد ضعیف برنامه ها است. مشترکان ماهانه نیاز به پرداخت دارند 10.95 $ / متر که دو برابر گرانتر از برخی از سرویس های محبوب ارزان VPN است. معامله بهتری در برنامه سالانه آنها فقط وجود دارد $ 4.15 / m. تنها چیزی که باعث جذابیت آن می شود ، بسته 3 ساله مقاومت ناپذیر آن است $ 1.92 / m بنابراین می توانید همین مزایا را برای قیمت ارزانترین VPN دریافت کنید. اگر این کافی نباشد ، آنها همچنین با پرداخت بیت کوین 7 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند.

گرچه پروتکل های آنها با بیش از 20 دستگاه شخصی محبوب سازگار است و به شما امکان می دهد 5 دستگاه را به طور همزمان به یک حساب متصل کنید (ممکن است با قطع ارتباط و تجربه بد روبرو شوید). آنها برنامه هایی را برای تجربه کاربر برتر در سیستم عامل های مختلف ایجاد کرده اند. خدمات آنها به بیش از 141 کشور گسترش یافته است و آنها بیش از 750 سرور دارند.

IP من را مخفی کنید

2.91 دلار در هر ماه

رمزگذاری قوی IP و قیمت مناسب را مخفی کنید ، تقریباً آن را در رده یکی از بهترین خدمات ارزان VPN سال 2020 یا زمان آینده قرار می دهد. با گفتن این نکته ، یک چیز واقعاً می تواند آن را عملی کند و این در صورتی است که آنها می توانند قیمت خود را در آینده حفظ کنند. آنها به همان اندازه کم شروع می شوند 2.91 دلار در هر ماه و امکان لغو هر زمان را برای ایجاد حس رضایت کاربران در انتخاب مخفی کردن IP My روی هر سرویس VPN ارزان دیگر داشته باشید.

با یک حساب مخفی کردن IP ، می توانید به IP ها در بیش از 120 شهر در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید. آنها برنامه / نرم افزاری با کاربرد آسان را در دستگاه های مختلف مانند Mac ، Linux ، iOS ، Android و موارد دیگر ارائه می دهند. مخفی کردن IP من با 5 سیستم عامل مختلف سازگار است. ممکن است امسال 8 روش مختلف برای ارزانترین VPN پرداخت کنید. این یک قیمت بسیار پایین است اما چیزی که باعث تعجب آور می شود این است که شما ممکن است حداکثر 5 دستگاه به طور هم زمان و فقط در یک حساب IP مخفی کردن من متصل شوید. یکی از موارد بسیار نادر در مورد Hide My IP پشتیبانی از تماس با مشتریان خود است ، چیزی که خدمات VPN بسیار کمی ارائه می دهد.

گزینه های VPN ارزان تر بخواهید?

Getflix

ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باک

آنها نیز مانند سایر ارائه دهندگان VPN ، دسترسی اینترنت امن و خصوصی به مشتریان را تضمین می کنند. 2 نسخه وجود دارد:

 1. دستگاههای تماس رایگان Getflix VPN. برای مبتدیان توصیه نمی شود زیرا کمی پیچیده تر است. 

برخی از مشکلات در چند سال گذشته در Getflix VPN شناسایی شده است:

 • این برنامه فقط برنامه های بومی را برای Mac ، Android و IOS دارد
 • این برنامه برای ویندوز ارائه نمی دهد
 • این برای افرادی نیست که از نحوه کار سرورهای DNS آگاهی نداشته باشند
 • خطاهای پراکسی خوانده شده گاهی اتفاق می افتد
 • ویندوز 10 به طور رسمی پشتیبانی نمی شود
 • همچنین کاربران با برخی از اشکالات و مشکلات فنی روبرو شده اند

به وب سایت مراجعه کنید

CyberGhost

ارزانترین خدمات VPN سال 2020 با بهترین انفجار برای باکCyberghost به شما امکان می دهد از اینترنت آزاد لذت ببرید و حریم شخصی و بدون هیچ محدودیتی را در اختیار شما قرار می دهد. به خصوص برای پخش و تورنت ، Cyberghost یکی از بهترین VPN های توصیه شده است.

آنها همچنین هیچ گونه گزارش و خط مشی ردیابی ندارند. بسیار کاربر پسند است و به هر حال پیچیده نیست. همچنین دارای سوئیچ kill است.

همچنین نسبتاً ارزان است ، دیدن گزینه های با کیفیت و نامحدودی که آنها ارائه می دهند ، 2.75 دلار در ماه با بازپرداخت در مدت 45 روز بسیار خوب است ، اما برای این کار ، شما باید برنامه 3 ساله را خریداری کنید.

Cyberghost ، در واقع ، یکی از بهترین VPN های توصیه شده است ، اما مانند هر سرویس VPN دیگر ، همچنین از برخی کاستی ها خلاص نیست ، با این حال ، تعداد زیادی وجود ندارد ، و شامل موارد زیر است:

 • در چین کار نمی کند
 • همچنین برقراری اتصالات بسیار کند است
 • این سریعترین VPN نیست

Cyberghost برنامه هایی را برای:

 • اندروید
 • ios
 • مک
 • پنجره ها

همچنین پشتیبانی برای:

 • لینوکس
 • NAS
 • Chromebooks
 • روترها
 • فایرفاکس

یک امتیاز طلایی توسط Cyberghost بدست می آید زیرا هیچگاه نشتی از طرف مشتریانش مشاهده نشده است. از استانداردهای رمزگذاری خوبی برخوردار است و استفاده از آن بسیار آسان است و اینها دلایل اصلی شهرت بسیار خوب سایبرگوست است. مراحل نصب نیز بسیار آسان است و حتی یک مبتدی نیز مشکلی نخواهد داشت. همچنین با TOR و بیشتر پروکسی های دیگر سازگار است. همچنین دارای خدمات عالی مشتری است که فقط به کسب امتیازهای طلایی Cyberghost می افزاید.

به وب سایت مراجعه کنید

چگونه می توان یک سرویس VPN مقرون به صرفه دریافت کرد?

دسترسی سریع و اغلب رایگان به اینترنت از طریق تلفن های هوشمند ، رایانه های شخصی ، رایانه های لوحی و سایر دستگاه ها دنیای کاملاً جدیدی را برای کاربران در سراسر جهان گشوده است. گنجینه وسیعی از اطلاعات برای همه وجود دارد اما مواردی وجود دارد که کاربران باید بدانند تا یک قدم جلوتر بروند و به کاربران هوشمند تبدیل شوند. وقتی صحبت از VPN می شود ، بسیاری از افراد فقط VPN ارزان را انتخاب می کنند فقط به این دلیل که در بودجه آنها قرار می گیرند. با این حال ، آنچه آنها نمی دانند این است که آنها می توانند هر انتخابی را به یک VPN مقرون به صرفه تبدیل کنند.

از آنجایی که در این دوران فریب دیجیتال ، همه درمورد امنیت ، محافظت و ناشناس ماندن از طریق اینترنت دیوانه می شوند ، نیاز به VPN با سرعت بیشتری از آنچه تصور می شد در حال رشد است. و البته فروشندگان می دانند که چقدر به امنیت احتیاج دارید ، بنابراین با هوشمندانه از آن به عنوان ابزاری برای جلب توجه شما استفاده می کنند و می گویند که آنها ارزان ترین خدمات VPN در شهر هستند. اکنون ، ما نمی گویم که آنها شما را فریب می دهند تا معاملات خود را بدست آورید. باید بدانید که این استراتژی بازاریابی است و هیچ شرکتی در این جهان ، از هر صنعتی ، تاکنون از این امر غافل نشده است.

بنابراین نکته در واقع به دنبال گزینه های ارزان تر نیست بلکه برای VPN مناسب است که مجموعه ای از ویژگی های مورد نیاز شما را دارد. اگر به دنبال گزینه های ارزان تر هستید یا قیمت بسته آنها را محاسبه کرده و مقایسه می کنید ، ممکن است در نهایت انتخاب یک VPN که کاملاً جدید است ، سرورهای کمتری یا هر نوع سازش دیگری داشته باشید که حتی با هزینه کمتری هم نمی توانید از آن استفاده کنید..

واقعیت این است که برخی از VPN ها با برچسب «VPN ارزان» با هزینه کیفیت همراه هستند ، در حالی که برخی دیگر کمی گران هستند اما همان خدمات را می دهند که ادعا می کنند. بنابراین ، یک کاربر هوشمند می داند که هدف این است که "همچنین" پیدا کردن بهترین VPN و صرفاً یک VPN ارزان قیمت نیست (باید هدف هر دو را نیز داشته باشید). اما پس از آن ، پس انداز مورد نظر برای جستجوی شما در اینجا چیست؟ جای نگرانی نیست ، ما رازی را برای شما فاش خواهیم کرد که به شما کمک می کند تا هر VPN (توصیه شده بهترین مورد که متناسب با نیازهای شما باشد) را انتخاب کنید تا یک گزینه ارزان قیمت انتخاب کنید. بنابراین ، بیایید با این ترفند بهترین VPN های ارزان قیمت ما را بیابیم!

با چند ترفند بهترین VPN را انتخاب کنید و آنرا مقرون به صرفه کنید

بهترین راه حل این است که به دنبال VPN های شناخته شده و نه ارزان قیمت های ارزان قیمت باشید و در انتخاب بسته بندی به گونه ای باشید که برای شما مقرون به صرفه باشد. نکته اصلی درک این مسئله این است که این ترفند در برنامه های قیمت گذاری ارائه شده نهفته است. برای تعمیم توصیه‌های خود ، ما هر توصیه VPN را زیر یک نقل قول ضرب المثل بیان خواهیم کرد تا آن را از طریق مبانی فلسفی منتهی به موارد منطقی توضیح دهیم. برای دانستن ترفند یافتن بهترین VPN ارزان ، توصیه های زیر را بین خطوط بخوانید.

"اگر فکر می کنید باهوش هستید ، دو بار فکر کنید که باهوش تر باشید." - توبا بتا

حال ، این اشکال دقیقاً در انتخاب بهترین VPN ارزان کجا قرار دارد؟ چیزی که بیشتر کاربران اشتباه می کنند این است که آنها گزینه اشتباه کلمات را برای جستجوی گوگل انتخاب می کنند. به عنوان مثال ، اگر "خدمات VPN ارزان قیمت 2020" را تایپ کنید ، تمام آنچه دریافت خواهید کرد لیستی از خدمات متوسط ​​با چند سرور ضعیف است که به سختی هزینه زیادی را برای ارائه دهنده هزینه می کنند ، در عوض آنها خدمات VPN ارزان را ارائه می دهند. همچنین ، اکثر کاربران بر روی VPN ارزان قیمت پیشنهادی در تبلیغات کلیک می کنند ، بنابراین آنها فقط VPN های کم قیمت با کیفیت مشکوک پیدا می کنند.

"ما نمی توانیم مشکلات خود را با همان سطح تفکری که ایجاد کرده است حل کنیم" - آلبرت انیشتین

به یاد داشته باشید ، مانترا برای یافتن بهترین VPN ها و مقرون به صرفه بودن آنهاست. بنابراین ، نکته اصلی یافتن برنامه های بسته یا برنامه های قیمت گذاری آنها است. بنابراین ، تلفیق آخرین ترفند نیز این ترفند را برای شما نیز به همراه خواهد داشت. اگر اصطلاح مناسبی را برای بررسی برنامه های قیمت گذاری جستجو کنید ، این بهترین بهترین VPN ارزان را پیدا می کند. شما باید روی "خرید" در وب سایت های مربوط به بهترین VPN کلیک کنید یا عبارت "Buy VPN" را جستجو کنید تا لیست برنامه های قیمت گذاری مستقیم در جستجو دریافت شود.

"آنچه درست است را انجام دهید ، نه آسان و نه آنچه محبوب است." - روی T. Bennett,

با این حال ، Google هیچ فیلتری را نشان نمی دهد ، با این وجود ، کل مکانیسم جستجوی آن روی فیلترها کار می کند. این فیلترها ارتباط زیادی با کلمات کلیدی شما انتخاب می کند. بنابراین هر کلمه ای را که در جستجو تایپ می شود به یاد داشته باشید. کلمات کلیدی خاصی برای برنامه های خاص مرتبط با VPN وجود دارد. به عنوان مثال ، VPN های مختلفی برای اهداف مختلف مانند بهترین ارزان VPN برای تورنت وجود دارد. جستجوی چنین شرایطی لیستی از VPN های خاص را به شما می دهد تا دقیقاً به دنبال آن با یک برچسب ارزان VPN ارزان قیمت باشید. بنابراین ، برای فیلتر کردن جستجوی خود ، حتما کلمه کلیدی مناسب را تایپ کنید. لیست بهترین VPN ارزان برای تورنتینگ ممکن است به دلیل نیاز شما به بهترین ارزان Kodi VPN ارزان قیمت گزینه ای باشد که در ابتدا از آن اجتناب کرده اید. بنابراین ، در انتخاب کلمات دقت کنید و مطمئن شوید که جستجوی خود را دقیقاً مانند یک کاربر هوشمند کم کنید!

اعتماد خود را به پول نکنید ، بلکه پول خود را در امانت قرار دهید. الیور وندل هولمز

در حال حاضر ، آخرین حقه اما مطمئناً کمترین چیزی نیست. می دانید که خرید فله بسیار ارزان تر است ، مگر نه؟ این دقیقاً دقیقاً چگونه می توانید ارزانترین VPN را پیدا کنید. پس از انتخاب بهترین VPN با همان کیفیت خدمات مورد نیاز خود ، به جای اینکه به بسته های ارائه دهنده با صورتحساب ماهانه نگاهی بیندازید ، برنامه های 6 ماهه ، 1 ساله ، 2 ساله یا حتی طول عمر آنها را بررسی کنید. همانطور که ریاضی را انجام می دهید ، متوجه خواهید شد که آنها در هر ماه با اشتراک طولانی تر از حتی هزینه VPN بودجه ای که قبلاً در نظر گرفته اید هزینه کمتری در هر ماه دارند..

"هر کاری انجام دهید ناچیز خواهد بود ، اما انجام این کار بسیار مهم است." - مهاتما گاندی

در پایان ، به نظر می رسد VPN به ظاهر گران قیمت از یک VPN به اصطلاح ارزان قیمت ، مقرون به صرفه تر و ایمن تر است. تمام ترفندهای متخصص ما را خودتان امتحان کنید و راهی را برای یافتن بهترین VPN ارزان خود با بهترین خدماتی که آرزو کرده اید ، شکست دهید.

اکنون که می دانید ترفندهای یافتن بهترین VPN ارزان چیست ، ما لیستی از VPN های ارزان را که می دانید فقط ارزان نیستند بلکه بهترین هستند نیز فاش می کنیم..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments