5 geriausi „Kodi“ VPN (išbandyti ir peržiūrėti) – mėgaukitės pramogomis kaip niekad anksčiau

[ware_item id=33][/ware_item]

Ponios ir ponai! Tiesą sakant, padarykime tai labiau žiniatinklyje, „Gilmore“ merginų mėgėjams ir „Sex in the City“ gerbėjams, Ahm! Jei tikrai esate televizijos laidų ir filmų mėgėjai, turite žinoti apie stebuklingą Kodi. Pradėkime nuo visiems žinomų faktų. „Kodi“ yra apdovanojimus pelniusi atvirojo kodo transliavimo paslauga, „Kodi“, dar senais laikais žinomas kaip XBMC, niekada negali būti pakankamai pagirta žmonių, kurie tai žino, gali pridėti daugybę linksmų veiksnių prie namų kino teatro patirties..


„Kodi“ palaiko daugybę įprastų vaizdo įrašų, garso įrašų, grojaraščių, skaidrių demonstracijų, garso vizualizacijų ir orų prognozių ataskaitų. Kitaip nei kitos daugialypės terpės centro programos, tokios kaip „MediaPortal“ ar „Windows Media Center“, „Kodi“ neturi savo vidinio skaitmeninio TV imtuvo kodo, skirto tiesioginei televizijai ar DVD. Tačiau pagrindinis „Kodi“ pliusas yra tas, kad jis taip pat veikia kaip žaidimų paleidimo priemonė beveik visose operacinėse sistemose. Tai pritraukė daugybę žmonių link Kodi.

Neužtenka pasakyti, tačiau namų pramogos yra nepaprastos, neturint galimybės mėgautis šiuo nuostabiu Kodi įrenginiu. „Kodi“ padeda pramogų mėgėjams pasiekti įvairius filmus, sportą, TV laidas ir filmus, kol jie namuose užsidengia antklodes. Norėdami atlikti foninį patikrinimą, „Kodi“ buvo pristatytas 2002 m., Kai jis iš pradžių buvo vadinamas „Xbox Media Center“ arba XBMC, nes jis buvo sukurtas tik „Microsoft Xbox“. Vis dėlto, kai vis daugiau žmonių pradėjo jį branginti visame pasaulyje, jis išsiplėtė ir iki šiol plečiasi.

Šis vadovas taip pat papasakos, kaip galite patobulinti savo „Kodi“ patirtį naudodamiesi geriausiais pasaulyje VPN ir padės jums pasirinkti geriausią „Kodi VPN 2019“. Tačiau pirmiausia šiek tiek suprasime apie „Kodi“, kad tiksliai žinotumėte, kodėl jums reikia Geriausias „Kodi“ namų pramogų VPN ir patikrinkite, kaip ši nuostabi paslauga verčia pramogų mėgėjus paskui ją pasiduoti.

Dažnai užduodami klausimai

Ką tai daro Kodi?

Tai gana paprasta. Jis bet kurį išmanųjį telefoną, kompiuterį ar planšetinį kompiuterį paverčia srautiniu būdu arba skaitmeniniu priedėliu, suteikdamas vartotojams lengvą prieigą prie failų srautinio perdavimo internete, vietinėje atmintyje ar namų tinkle..

Vienas dalykas, kuris išskiria „Kodi“ iš kitų TV transliuotojų, tokių kaip „Cromecast 2“, „Apple TV“ ir „Amazon Fire TV Stick“, yra tas, kad „Kodi“ neprivalo būti kuruojamai programų saugyklai ar licencijavimui..

Paprastais žodžiais tariant, norint gauti jos licenciją nereikia lankytis vietose, nes ji yra visiškai atviro kodo! Tai leidžia vartotojams atsisiųsti daugybę bendruomenėje sukurtų programų ir priedų ir laisvai žiūrėti bet ką, kas jiems patinka!

Taip pat skaitykite: Geriausi „Kodi“ priedai

Kas yra „Kodi“ VPN?

„Kodi“ VPN yra šifravimo įrankis. Iš esmės tai apsaugo jūsų privatumą internete. Pavyzdžiui, „NordVPN“ yra vienas geriausių „Kodi“ VPN. Visi žinome, kad VPN gali lengvai apeiti geografinius apribojimus. Tai leidžia vartotojams lengviau transliuoti „Kodi“ kanalus. Geriausias būdas blokuoti regioną yra naudoti „Kodi“ VPN. Prieš paleisdami „Kodi“ programą, jūs tiesiog turite suaktyvinti savo VPN.

Ar „Kodi“ yra legalus?

Taip! Kodi yra visiškai teisėtas. Tačiau yra keletas problemų ir techninių aspektų. Yra įvairių „Kodi“ priedų, tačiau ne visi yra oficialūs. Būtent tai labiausiai supainioja žmones ir verčia juos užduoti šį klausimą. Atsakymas paprastas: jis yra teisėtas tol, kol vartotojas naudojasi oficialiais „Kodi“ priedais. Jei vartotojas naudoja neoficialius ar trečiųjų šalių priedus, jis laikomas neteisėtu.

„Kodi“ VPN jums

Kas daro Kodį tokį gerą?

Geriausias dalykas „Kodi“ yra tai, kad jį galima rasti bet kuriame įrenginyje, apie kurį galite galvoti. Tai reiškia, kad suderinamumas taip pat nėra jūsų rūpestis! Nesvarbu, ar turite planšetinį kompiuterį, išmanųjį telefoną ar nešiojamąjį kompiuterį, galite lengvai pasinerti į „Kodi“ patirtį. Be to, taip lengva atsisiųsti savo daugialypės terpės centro programinę įrangą, suderinamą su „Windows“, „Android“, OS X ir „Raspberry Pi“ mikrokompiuteriu..

Taip pat skaitykite: Legalūs Kodi priedai 2019 metams

Kaip aš galiu geriau mėgautis Kodi?

Pramogų mėgėjams, norintiems maksimaliai išnaudoti „Kodi“ teikiamą naudą, visada reikia „VPN“, todėl jie nesirūpina geografiniu apribojimu, kurį kartais gali erzinti, Ughh! „Kodi VPN“ prideda šiek tiek prieskonio geriausiems „Kodi“ priedams ir daro jį įdomesnį pramogų ieškotojams. Ši nuostabi galimybė yra svaiginančio greito transliavimo, neprilygstamo pramogų patyrimo ir nenutrūkstamo ryšio derinys, kurį puikiai įmanoma pasiekti naudojant aukščiausio lygio serverius, kuriuos gali pasiekti šiame vadove pateikiami „Kodi VPN 2019“.

Kodėl „Kodi“ reikalingas VPT?

Norint išbandyti neribotą srautą ir kuo geriau išnaudoti „Kodi“ galimybes, reikia „Kodi“ VPN. Tokiu būdu „Kodi“ siūlomos pramogos padvigubėja. Žemiau yra keletas priežasčių, kodėl „Kodi“ reikalingas VPN;

 • Norėdami įveikti greičio apribojimus
 • Norėdami įdiegti kitaip užblokuotus priedus
 • Norėdami atblokuoti geografiškai apribotų srautinių priedų blokavimą
 • Kad nepakliūtų į radarų valdžią
 • Norėdami gauti neribotą prieigą prie „Kodi“ kanalų
 • Kad išvengtumėte šnipinėjimo iš kitų valstybinių agentūrų

Dabar jūs žiūrite „7 kanalą“, „Fox“, BBC iPlayer, ESPN, „Hulu Plus“, ir daugeliui kitų pasaulinių televizijos kanalų nėra jokio vargo su geriausio „Kodi VPN“ nuostabos griaustiniu!

Kiti „Kodi VPN“ naudojimo pranašumai yra šie:

 • Nebetaikomi negražūs, negraži geografiniai apribojimai ieškomiausioms TV laidoms, tokioms kaip „Netflix“ kortelių namai, „Sostų žaidimas“, „NBC parkai“ & Poilsis, rodyklė, įdomus asmuo ir daug daugiau.
 • Daugiau nebereikia „GCHQ Mossad“ ir NSA stebėjimo ar jokios kitos šnipinėjančios valstybinės agentūros.
 • Lengva prieiga prie „Torrent“ ir „P2P“ be stebėjimo ir negaunant jokių autorių teisių pranešimų.
 • Visas saugus tinklas be jokių IPP giluminių paketinių tikrinimų (DPI), kad būtų galima sekti jūsų naršymo informaciją.
 • Daugiau nebeužblokuotų „Kodi“ priedų diegimo apribojimų, skirtų „Netflix XMBC“

Kaip išsirinkti geriausią „Kodi“ VPN

Norėdami pasirinkti geriausią „Kodi“ VPT, turite atsiminti keletą dalykų. Šitie yra:

 • Saugumas
 • Paprasta naudoti programas
 • Geras klientų aptarnavimas
 • Suderinamumas su skirtingais „Kodi“ prietaisais
 • Greitis
 • Patikimumas
 • Neregistravimo politika
 • Nužudyk jungiklį

8 paprasti žingsniai, kaip nustatyti „Kodi“ VPN

1 žingsnis

Pradiniame meniu įveskite „Kodi“ ir paleiskite programą

2 žingsnis

Atidarykite VPN programą paspausdami pradžios mygtuką ir įvedę savo VPN teikėjo pavadinimą.

3 žingsnis

Dabar prijunkite VPN programą prie savo mėgstamo serverio

4 žingsnis

Kai jūsų VPN prisijungs, spustelėkite „Priedai“

5 žingsnis

Dabar perkelkite žymeklį į „Vaizdo įrašų priedus“

6 žingsnis

Vykdykite bet kokią „TV laidų“ kategorijos laikmeną

7 žingsnis

Pasirinkę mėgstamą laidą, pasirinkite bet kurį epizodą, tada pasirinkite bet kurį serverį

8 žingsnis

Dabar transliuokite anonimiškai internetu iš bet kurios pasaulio vietos!

Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite ir peržiūrėkite lengvą „IVACY“ vaizdo įrašų vadovą, kad sukonfigūruotumėte geriausią „Kodi“ VPN.

1.NordVPN

„NordVPN“ turi daugybę serverių, esančių visame pasaulyje, todėl beveik bet kurią dalį galima naudoti nepriekaištingoje VPN tarnyboje..

Jos serveriai yra specialiai optimizuoti HD vaizdo įrašų srautiniam perdavimui be jokių vėlavimų.

Programa yra tokia patogi vartotojui, kad užvedus pelės žymeklį virš serverio susidaro idėja, kokias srautinio perdavimo paslaugas, tokias kaip „BBC iPlayer“, „Hulu“, „Netflix“ ir kt., Galima naudoti su konkrečiu serveriu.

Tai ypač naudinga „Kodi“ vartotojams, nes jie nori transliuoti iš skirtingų kanalų.

Kankinti taip pat įmanoma griežtai draudžiant neprisijungimo politiką.

Galėsite tai tinkamai išbandyti visuose šiuose kanaluose neišleisdami nė vienos išlaidos.

Išbandykite 30 dienų, o jei esate nepatenkinti, tiesiog gausite visą grąžinamąją išmoką, neužduokite jokių klausimų.

Šiuo metu jie siūlo 80% už jų 3 metų + 3 mėnesių planas. Mėgaukitės tik greita transliacija 3,49 USD per mėnesį.

Tai yra neįtikėtinas „Kodi“ VPN paslaugos, gerai žinomos visame pasaulyje, sandoris. Tai gali būti tiesiog labiausiai „Kodi“ vartotojams rekomenduojamas VPN.

2.ExpressVPN

Jei ieškote išskirtinio „Kodi“ VPT, bet nesijaudinkite dėl išlaidų, tai gali būti jums. Būdama VPN pasaulio guru, „ExpressVPN“ iš tiesų pasižymi greičio, patikimų paslaugų, draugiško palaikymo visą parą ir nuostabią 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją..

Jei norite visko tik su viena galimybe, tai tikrai yra jūsų pasirinkimas. Visiškai nelaikant naršymo veiklos žurnalų ir visada pora serverių arba trejetas serverių, kurie kvailoja įgaliotojo serverio draudimą. Yra nemaža tikimybė, kad galite atblokuoti turinį bet kurioje pasaulio vietoje, nes „ExpressVPN“ veikia 94 šalyse, turinčiose daugiau nei 3000 serverių.

„ExpressVPN“ daro nuostabią specialią programą „Linux“ įrenginiams, kuri neturi GUI, tačiau ji yra daug geresnė nei viso rankinio nustatymo programa. Kitos platformos gauna GUI programas, kuriose gerai įrengtos DNS nuotėkio saugos funkcijos ir efektyvus programos „užrakto perjungimas“, kitaip tariant, programos tinklo užraktas, beveik nėra nutekėjimo atvejų..

Vienintelė neigiama yra tai, kad tai yra pats vyriausiasis VPN, tačiau sujungiant visų laikų nuostabiausias funkcijas.! Šiuo metu „ExpressVPN“ siūlo 49% fiksuotą nuolaidą ir papildomus 3 mėnesius 1 metų „ExpressVPN“ prenumeratai. Tai reiškia, kad jūs galite gauti 15 mėnesių, tiesiog sumokėdami už 12 mėnesių.

Tai yra pigiausias jų pasirinkimas, 12 mėnesių (+3 mėn. Nemokamas) planas - vos 8,32 USD per mėnesį. Galite mokėti daugiau nei keliolika būdų, įskaitant „Bitcoin“.

3.IPVanalas

„IPVanish“ garsėja savo serverių vietų asortimentu ir tuo, kad kartu su juo veikia aukščiausio lygio paroda. Tai taip pat yra Nr. 1 pasirinkimas, kai kalbama apie „Kodi“. Tai geriausiai veikia „Kodi“ įrenginiuose, kuriuose yra „Android“. Testuojant šį VPN, parsisiuntimo greitis, palyginti su įprastu greičiu, stebėtinai padidėja 15%. Šis greitis yra idealus HD transliacijai.

„IPVanish“ vietiniams klientams siūlo „Mac“, „Windows“, „Android“ ir „iOS“ paslaugas, taip pat daugelio kitų platformų sąrankos instrukcijas. Šis „Windows“ klientas yra nuostabios pastangos suteikti vartotojams intuityvią sąsają ir daugybę papildomų funkcijų. Kadangi „IPVanish“ nepalaiko žurnalų tvarkymo; Tai suteikia visą būtiną saugumą, kurio vartotojams reikia norint nerūpestingai naudotis VPN.

Vienintelis dalykas, kuris suteikia šiek tiek neigiamo oro apie šį VPN, yra tai, kad jis yra šiek tiek brangesnis. Tačiau manydami, kad teisingiausias jūsų „Kodi“ VPN yra teisingas 3,25 USD per mėnesį, turėtum jaustis daug geriau. Štai kodėl mes rekomenduojame nusipirkti jų 1 metų planą, kuris leidžia sutaupyti 73%, o tai visai nėra blogas pasiūlymas. Galima įsigyti 3 planus, kuriems visiems taikoma savaitės pinigų grąžinimo garantija. Nėra nemokamo bandomojo laikotarpio, kuris taip pat yra viena iš priežasčių, kodėl mes sakėme, kad jis brangus; tačiau, nepaisant brangių pusių, vienerių metų garantijos pasirašymas daro jį prieinamu pasirinkimu, kaip buvo minėta anksčiau.

Be to, ar žinojai, kad „IPVanish“ teikia daugiau nei 1300 serverių daugiau nei 75 šalyse visame pasaulyje? Jų aprėptis yra geras sandėris, net jei ieškote trumpesnių pakuočių!

4.PureVPN

Kaip nurodo pavadinimas, „PureVPN“ rodo žymiai padidėjusį atsisiuntimo greitį testuojant. Tai neabejotina dėl didžiulio pasaulinių serverių skaičiaus maždaug 180 vietų.

Kuo didesnis serverių skaičius, tuo didesnį greitį galite transliuoti patogiu apkrovos padalijimu. Tai dažnai yra „Kodi“ vartotojų prioritetas.

„PureVPN“ yra patraukli VPN paslauga ieškantiems vidutinės klasės „Kodi“ VPN. Be to, yra ir kitų funkcijų, kurios daro tai labai tinkamu pasirinkimu, kurį sudaro specialios programos, skirtos visoms pagrindinėms platformoms, tokioms kaip „Mac“, „Windows“, „iOS“, „Android“, „Linux“ ir kt..

Kitas pliusas yra „PureVPN“ neprisijungimo politika ir jos rinkinys funkcijų, tokių kaip dalijimasis tuneliu, leidžiantis pasirinkti, kuris eismas turi vykti per jūsų IPT, o kuris - per serverį..

„PureVPN“ palaiko platų geriausių saugos protokolų, tokių kaip L2TP / IPSec, OpenVPN, IKEv2, SSTP ir PPTP, asortimentą, kad suteiktumėte „gryną apsaugą“. Vienintelis blogas dalykas, kurį galėjome pamatyti šiame VPN, yra nesugebėjimas sustabdyti DNS nutekėjimų, kuriems turėtų atsispirti jo saugus DNS. Tai iš tikrųjų skyrėsi mūsų rida.

Kitas dalykas yra tai, kad jis neteikia nemokamo bandomojo laikotarpio, tačiau tikrai suteikia 31 dienos pinigų grąžinimo garantiją, jei kažkas, jų teigimu, yra neteisingas. Iš 3 kainų planų ilgiausias planas yra geriausias kainos ir kokybės santykis.

Galite mėgautis visais geriausio „Kodi“ VPN pranašumais tik 1,32 USD per mėnesį su jų 5 metų planu. Tai pigiausias „Kodi“ VPN!

Įdiekite „Kodi“ & naudokitės VPN, kad pasiektumėte pasaulinę turinio biblioteką po ranka. Pramogos tokios lengvos & patikimas naudojant „Right Kodi“ VPN.

5.VyprVPN

Jei norite labai greitos VPN paslaugos, kurios žmonės dažniausiai ieško srautiniu būdu internetu, tada „VyprVPN“ yra neprilygstamas.

Testo rezultatai rodo, kad „VyprVPN“ suteikia dvigubai daugiau spartos atsisiuntimo greičio, nei išjungus VPN. Be to, to neginčija nė vienas kitas VPT teikėjas. Norėdami mėgautis mūsų mėgstamiausiomis scenomis, jame pateikiamas nuostabus HD-4K turinys, kurio mes norime.

„VyprVpn“ yra labai patogus vartotojui, nes jis yra tinkamas visiems įrenginiams ir platformoms, taip pat kartu su stipriais saugumo aspektais. Kartu su įvairiais protokolais ir intelektualiu šifravimu, „Vypr“ iš tikrųjų yra python ataka visas VPN blokuojančias ir veikiančias kliūtis, kad būtų sklandesnis ir greitesnis ryšys.

Dėl torto apledėjimo tiekėjo pačių sukurtas DNS sprendimas, nužudymo jungiklis ir NAT ugniasienė padaro ryšį net vientisą su apsaugos funkcija. Taip pat nepastebėjome internetinės veiklos ar srauto registravimo, tačiau nedidelis registravimas buvo pastebėtas registruojant ryšį ir IP adresus.

Jų „Premium“ plane yra teikėjo paslėptas meistras, „Chameleon“ protokolas kartu su „VyprCloud“ saugojimui, o tai taip pat yra geras sandėris.

Jie žada a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija jei nesate patenkintas jų paslaugomis. Tačiau norėdami išvardyti jums savo paketus, jie apima:

 • 2 metų paketas skirtas 2,50 USD per mėnesį
 • Metinis paketas skirtas 3,75 USD per mėnesį

Apskritai, tai yra vienas naudingiausių „Kodi“ VPT, kurį turėtumėte išbandyti!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments