4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimų

[ware_item id=33][/ware_item]

Viešasis belaidis internetas yra viena iš geriausių nemokamų paslaugų, kuria šiandien galima mėgautis. Galite atsigulti ant patogios kėdės, išsikratyti „iPhone“ ar „MacBook“ ir pradėti naršyti internete visiškai nemokamai. Studentai užduotims atlikti dažnai naudoja skanias kavines ir kavines. Dažni keliautojai taip pat labai vertina nemokamą viešąjį belaidį internetą. Tačiau ar žinote apie pavojus, kylančius naudojant juos? Na, o jei dar to nepadarėte, tikrai sužinojote, ką tai gali jums padaryti ir koks gali būti sprendimas.


Kodėl jums reikia „VPN Client for Mac“

Kibernetiniai nusikaltimai yra reali grėsmė

Anot PWC, elektroniniai nusikaltimai yra antras dažniausiai pasitaikantis ekonominis nusikaltimas, apie kurį pranešta šiais metais. Teisingai! Taigi, kaip kas nors gali jaustis saugus internete? Kai dirbate naudodamiesi nemokamu viešuoju belaidžiu internetu, jokia saugumo garantija nėra. Bet kuris kitas vartotojas gali įsilaužti į jūsų sistemą ir pasiekti programas, neskelbtinus dokumentus, paveikslėlius, vaizdo įrašus, kreditinių kortelių informaciją ir bet kokio tipo paskyras. Štai kiek problemų gali sukelti internetinis kriminalinis nusikaltimas, jei nesiimsite priemonių apsaugoti savo sistemą nuo jų.

Tai yra viena iš priežasčių, kodėl vartotojai nesiryžta atlikti operacijų naudodamiesi internetine bankininkyste ir mokėdami per programas. Geros žinios yra tai, kad kūrėjai sukūrė aukščiausią programinę įrangą, kuri apsaugo jus nuo įsilaužėlių, dirbančių pagal įvairias darbotvarkes. Yra keletas profesionalių įsilaužėlių, pasamdytų už nusikalstamą veiklą. Taip pat yra tokių, kurie tai daro tik dėl linksmybių, kad galėtumėte būti nekalta auka. Aukšto lygio įsilaužimai vykdomi vyriausybių nacionalinio saugumo departamentų nurodymais. Jei jiems atrodo, kad jūsų veikla tam tikru būdu kelia grėsmę, pvz., Kai kuriose šalyse vykdomos antivyriausybinės schemos, už šį nusikaltimą galite būti teisėtai kaltinami. Pagalvokite apie visus būdus, kaip galite būti įamžintas dėl nusikaltimo, kurio nepadarėte, jei įsilaužėlis pateks į jūsų sistemą ir pasodins melagingą informaciją. Štai kodėl net jūsų ryšių įrašai gali būti bandomi nulaužti jūsų sistemą.  

Nekliudoma prieiga prie riboto turinio

Svarbu ne tik tai, kas gali susisiekti su jūsų sistema, bet ir tai, kiek jūsų pačių pasiekiamumas gali pailgėti. Visame pasaulyje yra milijonai uždraustų svetainių ir programų, atsižvelgiant į politines aplinkybes ir vyriausybės politiką. Įsivaizduokite, kad vykstate į Kiniją ir ruošiatės jaudinančiam „Stranger Things“ epizodui, kad sužinotumėte, jog „Netflix“ yra užblokuotas dėl geografinių apribojimų. Dabar tai būtų baisiau nei fantazijos amerikiečių siaubo istorijoje. Jei lankysitės šalyje, kurioje draudžiamos pagrindinės naujienų svetainės ir programos, tokios kaip „The New York Times“, pasijusite visiškai atitrūkę nuo išorinio pasaulio. Yra keletas srautiniu būdu perduodamų svetainių, kuriose siūloma tik prieiga žmonėms, gyvenantiems vietose, kurios nėra jo sąraše. Tai reiškia, kad net turėdami teisėtą sąskaitą ir užsiprenumeravę tą paslaugą, jūsų pinigai bus švaistomi tol, kol fiziškai būsite toje vietoje, kur jos paslaugos nėra prieinamos. Būdami studentai, jūs galite pasiekti milijonus išteklių, kurie jums anksčiau buvo uždrausti dėl jūsų buvimo vietos.

Kas yra VPN?

Virtualus privatus tinklas (VPN) yra nepriekaištingas būdas išspręsti visas šias privatumo ir prieigos problemas vienu žingsniu. Iš esmės jūs pasirenkate MAC VPN sandorį, kuris suteikia galingą šifravimą, slepiant visus jūsų asmeninius duomenis ir slepiant jūsų IP adresą. Tai yra dviejų krypčių metodas, užtikrinantis nuostabų naršymą internete ir taikytinas ir programoms. Nesvarbu, ar jūs naudojate pigus VPT „Mac“ ar „iPhone“ įrenginiuose, jis turėtų veikti sklandžiai ir būti saugus net esant nemokamam viešam „Wi-Fi“ ryšiui. Nesvarbu, kur gyvenate, nebus jokio apribojimo, kokį turinį galite žiūrėti pasirinkę tinkamą vietą „VPN Mac“, pavyzdžiui, JAV ar Jungtinėje Karalystėje, kur vartotojai paprastai gali gauti naudos iš daugelio svetainių ir programų dėl jokių apribojimų, dėka VPT!

Ar reikalingas VPN, skirtas „Mac“, visiems mums?
Čia yra keletas geriausių Mac VPN teikėjų, kuriems vartotojai iš viso pasaulio yra suteikę aukštus įvertinimus. Kaip jūs sužinosite, keliose šalyse jie turi specialius serverius, esančius bendrose vietose. Kiekvienas serveris naudoja įvairius VPN protokolus, kurie siūlo galingą apsaugą, nes „Mac VPN“ klientas prisijungia prie pasirinkto serverio, kuris suteikia optimalų našumą..

1. „NordVPN“ - Geriausias „Mac“ VPN

Funkcija, išskirianti „NordVPN“ iš konkurentų, yra dvigubas šifravimas, tai reiškia, kad už vieną kainą gausite ne vieną, o du nuostabius apsaugos sluoksnius. Tai taip pat gali pasigirti galimybė valdyti iki šešių įrenginių tuo pačiu metu vienoje VPN sąskaitoje. Dėl to, kad jis yra ypač saugus, jis puikiai tinka atsisiųsti P2P. Galite įsigyti vieną iš „NordVPN“ paketų anonimiškai naudodami „Bitcoin“ arba naudoti „PayPal“, be kitų metodų. Neabejotina, kad „Nord VPN“ yra geriausių „Mac“ VPN geriausiųjų sąraše.

„NordVPN“ kainodara

4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimų

2. „ExpressVPN“

Be abejo, geriausias „VPN“, skirtas „Mac“, yra „ExpressVPN“, nors, palyginti su kitais rinkos dalyviais, šiuo metu jis yra šiek tiek aukštesnėje vietoje. Tačiau jūs gaunate puikias savybes ir neribotą pralaidumą, todėl „ExpressVPN“ yra verta 12,95 USD / mėn., Nustatyto jo įprastam kainų planui. Ji išplėtė savo paslaugas 87 šalyse, todėl jos prieinamumas yra didžiausias patrauklumas, kartu su keturiais stipriais VPN protokolais ir patogia vartotojo sąsaja daro jį geriausiu „Mac Vpn“ mūsų sąraše.

3. „IPVanish“

Puikus dalykas „IPVanish“ yra tai, kad jis nėra JAV. Galite pamanyti, kad tai sumažina jo patikimumą, tačiau iš tikrųjų tai neleidžia žlugdyti kenksmingų vartotojų privatumo įstatymų, taikomų VPN teikėjams, esantiems JAV. „IPVanish“ veikia daugiau nei 60 šalių ir, kaip mes kalbame, platina savo puikias paslaugas. Tai populiarus kaip greičiausias „Mac“ VPN, todėl tikrai verta išbandyti.

Galite paleisti jį penkiuose įrenginiuose vienu metu, taigi tai nėra visai blogas dalykas.  

4. „TorGuard“

Jei nesiryžtate investuoti į VPN, kreipkitės į „TorGuard“, kuriai suteikiama 7 dienų pinigų grąžinimo garantija tuo atveju, jei esate nepatenkinti jų siūloma kokybe. Tai labai mažai tikėtina, nes su daugiau nei 1600 serverių „TorGuard“ turi įspūdingą reitingą. Apima daugiau nei 50 šalių, serverių pasirinkimas ir kainų planai yra puikūs. Gaunate neribotą pralaidumą ir greitai užmegziate ryšį, kad galėtumėte neįtikėtinai transliuoti ir atsisiųsti failus.

Nėra jokio geresnio varianto, išskyrus „Mac vpn“ paslaugą, kad jūsų sistema būtų apsaugota nuo įsilaužėlių ir šnipinėjant vyriausybines agentūras, tuo pačiu mėgaujantis neribota prieiga, tada prisiregistruokite pas patikimą VPT tiekėją, kuris jūsų vietoje turi galingus serverius ir sulaukė aukštų įvertinimų iš laimingų vartotojų.   

Geriausio „Mac“ VPN suvestinė

  • „IPVanish“
  • „Torguard“
  • „ExpressVPN“
  • „NordVPN“ - nugalėtojas

„IPVanish“

Kaina: 6,49 USD / mėn

4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimųPuikios programos savybės
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimųGreitis ir patikimumas Geras
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimųdaugiau nei 40 000 anoniminių IP
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimų225 ir daugiau serverių daugiau nei 60 šalių
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimų7 dienų pinigų grąžinimo garantija

Perskaitykite apžvalgą

„Torguard“

Kaina 9,99 USD / mėn

4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimųNėra žurnalo politikos
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimųGeras P2P failų bendrinimas
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimų1 savaitės bandymas & Pinigų gražinimo garantija
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimų1600+ serverių 50 ir daugiau šalių
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimų„OpenVPN“, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & „iKEv2“

Perskaitykite apžvalgą

„ExpressVPN“

Kaina 8,32 USD / mėn metinei prenumeratai

4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimų Iki 256 bitų šifravimas
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimų Lengva naudoti programas / programinę įrangą
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimų 24/7 tiesioginis palaikymas
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimų 100 ir daugiau serverių 78 šalyse

Perskaitykite apžvalgą

„NordVPN“ - nugalėtojas

Kaina 8,32 USD / mėn metinei prenumeratai.

4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimų 650+ serverių daugiau nei 50 šalių
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimų2048 bitų šifravimas
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimųDaugialypis prisijungimas 6
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimų30 dienų pinigų grąžinimo garantija
4 geriausi VPN, skirti „Mac“, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo įsilaužimųPalaiko „Netflix“ su „SmartPlay“ funkcija programose

Perskaitykite apžvalgą

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments