Štai kodėl kiekvienas keliautojas turėtų naudoti VPN 2019 m

[ware_item id=33][/ware_item]

Kas nenorėtų keliauti po pasaulį ar tarkime tiesiog keliauti ir atrasti įvairius savo gimtosios šalies miestus ar miestelius. Sutaupydami iki tūkstančius dolerių, perkaudami ir ruošdamiesi kelionei, turite dar vieną dalyką, kurį turėtumėte įtraukti į savo „daiktų sąrašą, kurį turite turėti keliaudami“. Kaip manote, koks jis turėtų būti? Pakalbėkime tik apie jūsų saugumą, ypač apie saugumą internete. Keliauti yra smagu tik tada, kai esate saugūs, kitaip tai tampa košmaru. Keliaudami neišvengiamai naudojatės viešosiomis „Wi-Fi“ interneto vietomis, kavinėse, oro uoste ir kitose vietose..


Štai kodėl kiekvienas keliautojas turėtų naudoti VPN 2019 m

Tarkime, kad jūs užsisakote bilietą internetu naudodamiesi viešuoju belaidžiu internetu, ar nebijote, kad kažkas nežinomas asmuo gali susipainioti su jūsų asmenine informacija? Na. tai nenuostabu! Kibernetiniai nusikaltėliai visada turi šansų susekti jūsų asmeninę informaciją. Jie gali lengvai gauti jūsų vartotojo vardus, kreditinės kortelės informaciją ir slaptažodžius, kai jūsų duomenys nėra užšifruoti. Ir kas galėtų būti geresnės jų aukos nei keliautojai?

Taigi, ar naudojatės viešuoju belaidžiu internetu, ar esate saugūs? Visai ne! Tačiau viskam visada yra sprendimas. Šiuo atveju sprendimas yra ne kas kita, kaip VPN. Naudodamiesi VPN keliaudami galite išgelbėti jus nuo daugelio nenumatytų rūpesčių. Jei ieškote būdų atsikratyti problemos, tada neieškokite daugiau. Čia pateiktos rekomendacijos, kaip galite naudoti VPN keliaudami, kodėl turėtumėte naudoti VPN ir kurie yra geriausi VPT teikėjai.

Kodėl VPN yra jūsų kelionės privalomas dalykas?

Iš tikrųjų VPT sukuria tiltą tarp jūsų ir jūsų žiniatinklio veiklos, ir jokia kita šalis neturi galimybės pasidomėti jūsų informacija. Ar ne todėl VPN yra geriausias keliaujant? Be abejo, taip! Pažiūrėkime, kokius kitus nuostabius dalykus VPN gali padaryti keliaudamas.

Suteikia jums prieigą prie riboto naudojimo svetainių

Turėdami kelionėms skirtą VPN, taip pat galite pasiekti svetaines, kurios kai kuriose šalyse dažnai blokuojamos. Ko tau dar reikia? Pavyzdžiui, „Netflix“. Jis vis dar negalimas visose šalyse, tačiau galite traukti visureigį, žiūrėdami mėgstamiausias serijas naudodami VPN.

Įdomu sužinoti, kaip VPN tai daro; jis užkoduoja jūsų duomenis ir veiklą internete, slepia jūsų buvimo vietą ir IP adresą, todėl internete tampa anoniminiais. Tai, savo ruožtu, leidžia patekti į tam tikrų šalių riboto naudojimo svetaines. Taigi, ar norite naudoti „Facebook“ Kinijoje ar „Solo Traveler“ kai kuriose šalyse, kur jis užblokuotas, galite naudoti „a“ VPT keliaujant į Kiniją ar bet kurioje vietoje ir sulaužykite apribojimą bei laisvai naršykite „Facebook“ ar bet kurioje kitoje užblokuotoje svetainėje. Taigi jaustis tikrai laisvai keliaujant yra tiesiog geriausia kelionių VPT!

Be to, ši nauda yra naudinga ne tik keliaujant, bet ir sėdint namuose. Tai reiškia tik prisijungimą prie kitos šalies svetainės ar serverio ir laisvos prieigos prie visų norimų svetainių įkėlimo!

Apsaugo jus nuo netikrų „Wi-Fi“ interneto prieigos taškų

Kibernetiniai nusikaltėliai peržengia bortą ir netgi nustato netikrus „Wi-Fi“ interneto prieigos taškus, taigi jūs galite lengvai įstrigti. Naudodamiesi VPN, net jei prisijungsite prie jų „Wi-Fi“, internetinė veikla bus užšifruota, taigi ir apsaugota. Kaip šauniai veikia nemokamas įsilaužėlio „Wi-Fi“ ryšys, nesijaudinant dėl ​​saugumo!

Palaiko jūsų asmeninės informacijos garsą

Įvesti duomenys, tokie kaip slaptažodžiai, el. Pašto adresai, kreditinės kortelės duomenys, yra apsaugoti nuo bet kokių nesėkmių dėl VPN. Galite užsisakyti skrydį naudodami „Wi-Fi“ savo mėgstamiausioje kavinėje, nesijaudindami, kad kas nors kitas ieško jūsų banko informacijos. Ar tai nėra patogu? Galite naudoti VPN ir užsisakyti viešbučio bilietus, keistis pinigais sąskaitose, užsiimti internetinės bankininkystės veikla, o kas ne! Kadangi jūsų duomenys bus šifruojami, jie nebus nulaužti ar atskleisti. Netgi VPN tarnybos turi politiką neprisijungti prie jūsų duomenų naudojimo, o tai taupo jus nuo visų rūpesčių.

Geriausi kelionių VPT, į kuriuos turėtumėte investuoti

„NordVPN“

Vienas stipriausių VPN teikėjų ten yra mūsų lentelės viršūnė. Jis turi daugiau nei 5000 serverių beveik visose didžiosiose pasaulio šalyse, siūlančius patogią programą. Naudotojams tai suteikia labai šifruotą duomenų sluoksnį, todėl įsilaužėliams beveik neįmanoma nulaužti jūsų asmeninių ir profesinių duomenų net viešajame „Wi-Fi“ tinkle, kurį turite naudoti keliaudami. Todėl šis VPT teikėjas yra būtinas keleivių VPN.

„ExpressVPN“

Tarp visų kitų VPN „Express VPN“ reitingas yra geriausias. Tai palengvina saugų prisijungimą ir privatumo įrankius. Kaip visada, jūsų duomenys yra užšifruoti. „Express VPN“ taip pat vertina geriausias apsaugos paslaugas, todėl jų sistema neprisijungia prie jūsų naudojamų duomenų. Liekate anonimi, griežtai anonimiški.

VyprVPN

Kadangi dabar žinome, kokia nesaugi mūsų veikla internete keliaujant, pirmiausia turime imtis saugumo priemonių prioritetu. Su „VyprVPN“ jokie įsilaužėliai ir klausytojai negali pavogti jūsų asmeninių duomenų. „VyprVPN“ yra geriausias jūsų paslaugų VPN. Tai neabejotinai užšifruoja ir leidžia užmegzti saugų ryšį, sulaužo vyriausybės nustatytus apribojimus ir niekuo neleidžia jokiam įsilaužėliui. Jame yra apie 70 plius serverio vietų, todėl pasirinkimas yra beribis. Visas savo svetaines, IP adresus, vietas ir internetinę veiklą apsaugokite „VyprVPN“.

Skaitykite: „VyprVPN“ apžvalga 2019 m

Keista, tačiau ji efektyviai veikia ir Kinijoje. Kinija yra viena iš šalių, kuri aktyviai bando blokuoti net VPT paslaugas, nes ji padeda naršyti jų riboto naudojimo žiniatinklyje. Tačiau „VyprVPN“ neturi jokių apribojimų, galite pasiekti šį VPN keliaudami į Kiniją. Priežastis, kodėl ji naudojama Kinijoje, yra ta, kad „VyprVPN“ neturi serverių, veikiančių Kinijoje, todėl tikėtina, kad jie nesilaiko vyriausybės įstatymų.

Privatus interneto ryšys

Negalima pamiršti net ir smulkmenų, kai ruošiatės keliauti. Interneto saugumas turėtų būti svarbiausias prioritetas, nesvarbu. Kaip ir nepamiršdami įsikibti į savo mėgstamą bikinį, nepamirškite apie saugumą internete, prieš lipdami į savo mėgstamą vietą. VIP turėtų būti kitas jūsų pasirinkimas kelionių VPT sąraše. Tai leidžia jums naudoti iki 5 įrenginių be jokių apribojimų, ir tai padės jums geriausiai aptarnauti klientus

Taigi mes atskleidėme, koks svarbus VPN keliaujant ir kurį VPN turėtumėte pasirinkti. Nenuostabu, kad kibernetiniai nusikaltėliai su jumis elgiasi bet kur, kur bebūtumėte. Tačiau naudodamiesi kelionių VPN galite sutaupyti didelių nesklandumų internete. Tai neabejotinai apsaugo jus nuo visų rūšių tapatybės vagysčių ir priverčia naudotis neprieinamomis žiniatinkliais. Prisiregistruokite prie geriausio VPNS, skirto keliauti ir mėgaukitės kelione.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments